Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пророчески сънища  (Прочетена 9608 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #45 -: Декември 04, 2011, 02:43:46 »

Вчера сънувах девера  Ухилен днееес сънувах ,че бабата на моя мъж ни е на гости и говорят на една маса с дъщеря си(свекърва ми).Събудих се и реших да се обадя на мъж ми да го видя какво прави и той ми казва "аз приключих работа ела отатък съм" (а ние и родителите му живеем в един двор в две различни къщи).Отива в другата къща и там баба му си приказва с майка му ,направо ахнах  Шокиран Два поредни дни ..не е истина!Наистина нямаше как да не го споделя  Ухилен съжелявам ако  ви занимавам с глупави сънища,но наистина ГОЛЯМО СЪВПАДЕНИЕ!Ще видим тази вечер може да сънувам посещението на някой друг роднина  Ухилен Плезещ се лека ви вечер Усмивчица
Активен
{-^-}
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« Отговор #46 -: Февруари 26, 2012, 21:02:47 »

Аз сънувах много пъти че ако американците построят бази в Сарафово руснаците ще ни обстрелват с ракети и после и те самите го казаха. С радост си отдъхнах когато американците се отказаха, защото сънувах че удърната вълна минава през мен и като се събуждах не можех да дишам. Мисля че Вселената се опитва всячески да помогне на хората и ако й позволим ще го видим това. Мисля че най добрата благодарност за това че ви се помага на Вас е да помагате и Вие на другите. Например ако сънищата ви се сбъдват и сънувате че ваш приятел отива в мола и си хваща гадже (примерно хаха Усмивчица ) - като се събудите му споделете Усмивчица Ако не се случи това което сте сънували ще се посмеете и ще се сближите малко или много, защото приятеля ви ще види че се опитвате да му помогнете. Ако пък съня ви се сбъдне ще добиете увереност в себе си, а от там сами ще увеличите всичките си показатели(като вяра, устременост, ще се спирате само когато постигнете целта си). С моя най добър приятел редовно се сънуваме един друг и си разказваме (той сънувал някакви тигри да ни спасяват от вълци, а когато сме избягали съм го накарал да се върнем за да помагаме на тигрите хахаха). Успех и на Вас! Веселяк
Активен

Живей за мига
Gavhriel
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #47 -: Февруари 26, 2012, 21:16:11 »

Здравейте Усмивчица Нов съм в форума , днес случайно го намерех Усмивчица. Доста често ми се случва да сънувам , дори някой от тях се случват реално. Имам предвид дадени ситуации , дежа вю се казва ? Наскоро имах странен сън който доста ме човърка . Едно малко птиче падна от някъде не помня мисля че от небето и аз го хванах. Почнах да го храня и то стана голяма птица , мисля че исках да го пъхна във клетка но то почна да се съпротивлява и аз го пуснах на свобода. Чух самото му излитане , самата вибрация от полета , как кацна на едно дърво и ме наблюдаваше от там.Точно не мога да се сетя каква беше птицата и дали това има значение? Благодаря ви : )
Активен
тото2
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #48 -: Юли 13, 2012, 17:50:56 »

Преди години имах много пророчески сънища, водех си дневници за всяка година и след време написах книга по тези  дневници, как да сънуваме числата от...Всичко е въпрос на настройване и самовнушение. Човешкият мозък не се използва пълноценно, а има голям потенциал.
Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
Моите сънища
Админ 63 9281 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
от UltimaView
Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
Моите сънища
Еlsha 122 11747 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
от nikcvet
Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
Моите сънища
Amazon 43 5310 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
от terika
Сънища
Моите сънища
axlinn 13 1401 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
от axlinn
ПСИХИЧЕСКИ, ИНТУИТИВНИ, МИСТИЧНИ, ПРОРОЧЕСКИ ПОКАЗАТЕЛИ В НАТАЛНАТА ГРАФИКА!
Астрология и нумерология
dayana 5 14150 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 10:52:11
от pluton

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright