Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пророчески сънища  (Прочетена 9701 пъти)
dream
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Sofia
  • « Отговор #30 -: Юни 14, 2010, 11:18:25 »

Моят най-чест сьн е свьрзан с вьлната Цунами.Това явление най-много ме впечатлява от всички

Сьнят е един и сьщ, когато го сьнувам.На крайбрежие сьм и знам, че идва цунами, казвам на всички да бягат, никой не вярва.Небето е черно и в далечината се вижда приближаващата огромна вьлна, зад мен винаги има висок хьлм, на който се качвам и се спасявам.Винаги, никога не ме застига.

Като по-млад сьнувах, че имам способността да летя като супер герой, хвьрлям се напред и летя, вместо да ходя,И това качество използвах винаги когато сьнувам.Когато трябва да избягам се издигах много на високо, иначе си летях на метьр над земята.

Същия сън го сънувам и аз почти редовно само, че е с атомна бомба....
    Активен
    marushka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 112

« Отговор #31 -: Юни 15, 2010, 23:15:16 »

Сънищата може да подсказват за миналите ви животи.
    Активен

bars_i
    Гост
    « Отговор #32 -: Юни 15, 2010, 23:22:50 »

Като по-млад сьнувах, че имам способността да летя като супер герой, хвьрлям се напред и летя, вместо да ходя,И това качество използвах винаги когато сьнувам.Когато трябва да избягам се издигах много на високо, иначе си летях на метьр над земята

В случая не е лошо да си провериш кръвното налягане.
    « Последна редакция: Август 15, 2010, 01:32:40 от Модератор » Активен
    SnoWeyes
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #33 -: Август 15, 2010, 15:15:12 »

Не сънувам често и не смятам, че съм родена с някаква дарба, защото промените се случиха наскоро. А може би съм придобила такава в следствие на събитията.

Миналата година, в началото на месец юни, сънувах странен сън: Пред мен имаше три снимки на мои приятели, не ги разпознавах добре, но знаех, че две от тях са на момчета, а третата на момиче. Съзнавах, че тези хора са починали, май преглеждах нещо като статии в интернет, относно смъртта им.
    Едното момче беше Х. и чуствах как неуморимо търсех да прочета нещо повече за случая около него. В статията се споменаваха парични суми, а цифрите които запомних бяха 6 и 36 - в тази последователност. От своя страна самия текст беше доста комичен, но накрая се оточнява, че е загинал при катастрофа. Паралелно с това гледах и клипове, представящи щастливите му моменти с приятели. (виждах как скачат на един сив диван и се смееха.. всичко беше сиво и стените в стаята). Чувах гласа на сестра ми, която ми казва, че той наистина е мъртав. Аз не спирах да плача. Последно видях как той е в колата и запалва последна цигара.
    След това се събудих плачейки.

Ще се радвам да дадете своето мнение  за този сън.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #34 -: Август 15, 2010, 17:10:02 »

Не сънувам често и не смятам, че съм родена с някаква дарба, защото промените се случиха наскоро. А може би съм придобила такава в следствие на събитията.

Миналата година, в началото на месец юни, сънувах странен сън: Пред мен имаше три снимки на мои приятели, не ги разпознавах добре, но знаех, че две от тях са на момчета, а третата на момиче. Съзнавах, че тези хора са починали, май преглеждах нещо като статии в интернет, относно смъртта им.
    Едното момче беше Х. и чуствах как неуморимо търсех да прочета нещо повече за случая около него. В статията се споменаваха парични суми, а цифрите които запомних бяха 6 и 36 - в тази последователност. От своя страна самия текст беше доста комичен, но накрая се оточнява, че е загинал при катастрофа. Паралелно с това гледах и клипове, представящи щастливите му моменти с приятели. (виждах как скачат на един сив диван и се смееха.. всичко беше сиво и стените в стаята). Чувах гласа на сестра ми, която ми казва, че той наистина е мъртав. Аз не спирах да плача. Последно видях как той е в колата и запалва последна цигара.
    След това се събудих плачейки.

Ще се радвам да дадете своето мнение  за този сън.

Здравей, SnoWeyes и добре дошла!

А случило ли се е нещо по-специално с тези твои приятели оттогава насам?
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #35 -: Август 15, 2010, 22:45:39 »

Като по-млад сьнувах, че имам способността да летя като супер герой, хвьрлям се напред и летя, вместо да ходя,И това качество използвах винаги когато сьнувам.Когато трябва да избягам се издигах много на високо, иначе си летях на метьр над земята

В случая не е лошо да си провериш кръвното налягане.

И определено не е пророчески сън, а сън говорещ за психологическо-емоционалното състояние в дадения момент на човека или за дадения период. Изключително много хора сънуват, че летят, но те реално не политат извън съня ... А индиректно разгледано говори за вътрешното състояние. Намигване
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #36 -: Август 15, 2010, 22:46:59 »

Сънищата може да подсказват за миналите ви животи.

И аз съм си мислела за това. Един сън дори ме съмнява, че е това.
    Имаш нещо в предвид или по принцип го казваш?
    Ако имаш - разкажи, ако желаеш. На мен лично ми е интересно.
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #37 -: Август 15, 2010, 22:49:55 »

SnoWeyes, а какво ти чувстваш относно съня си - като чувства, усещания за неговото значение и като глождене, интуиция?
    ПС: Сънувала съм сънища в сивкаво-мъгляв тон ...като лека сива мъгла е картината и тези сънища са често важни, пророчески и/или просто говорещи... които се помнят не случайно...
    Активен
    SnoWeyes
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #38 -: Август 16, 2010, 01:45:48 »

SnoWeyes, а какво ти чувстваш относно съня си - като чувства, усещания за неговото значение и като глождене, интуиция?
    ПС: Сънувала съм сънища в сивкаво-мъгляв тон ...като лека сива мъгла е картината и тези сънища са често важни, пророчески и/или просто говорещи... които се помнят не случайно...

Както отбелязах датата, беше отдавна. Нормално за всеки сънуващ нещо подобно, е да се притесни за човека и хората от съня си. Веднага започнах да рзпитвам едно момиче за Х., как е , добре ли е и т.н. , защото в предните няколко дена се бяха виждали. В същия този ден (когато разпитвах за Х.), приятелка ме помоли да говори от моя телефон с момиче на име Н.(наша приятелка) .. телефонния ми номер съдържа цифрите .. 636.. (това се случва през юни 2009)
    лятото ми продължи съвсем нормално, като изключа тежкия момент от смъртта на моя дядо в края на май. Това ме води до мисълта  и причината да сънувам този сън.
    Само след два месеца на 6 август 2009 научих ужасяващата новина за смъртта на Н.
    Новини и вестници говориха за злополуката.. за момичето паднало от 15 метровата скала (6+3+6=15). Дори в този ден не си спомнях за съня, някак ми беше отбягнал. Не очаквах, че може да се случи точно на нея, дори да се сбъдне съня по този начин. Не го побираше ума ми.
    Не знам дали е било пророческо или просто съм налучкала нещата според събитията в последствие.
    Но до ден днешен ме гложди от вътре цялата тази история..
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #39 -: Август 16, 2010, 15:07:42 »

"Като по-млад сьнувах, че имам способността да летя като супер герой, хвьрлям се напред и летя, вместо да ходя,И това качество използвах винаги когато сьнувам.Когато трябва да избягам се издигах много на високо, иначе си летях на метьр над земята."
    Преди, това също и аз го сънувах, и още се случва, но малко по-рядко.

А цунамита и подобни неща също съм сънувала, но всички хора бягаха и умираха, а с мен не знам какво ставаше... мътните ме взели Хммм  Ухилен

Също често сънувам как падам, и при всички тези сънища с падане знам, че сънувам. Падам, падам, падам, и не се удрям никъде. Събуждам се изведнъж, но сякаш сънят е продължил сам за себе си, без мене...  Веселяк
    Активен
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: Разград
  • « Отговор #40 -: Декември 05, 2010, 15:59:23 »

Преди 1 година и 7 месеца,малко повече сънувах един сън,който изцяло промени живота ми Тъжен Сънувах голяма светкавица с много силен гръм,даже се събудих от страх,мислех си че навън наистина вали и гърми,станах да погледна дали вали,но не валеше,нямаше светкавици,не се чуваха и гръмотевици,но чувството което изпитвах беше ужасно Тъжен На сутринта проверих в Интернет Съновниците какво значи това, пишеше - Загуба на близък човек. Не обърнах внимание,защото си мислех,че това няма да стане,но ден след това майка ми почина. Не знам дали има общо със съня и въобще не знам какво да мисля,но като се сетя за съня и чувството,което изпитах беше ужасно Тъжен Опитвам се сама да си отговоря дали съня ми се е опитвал да подготви какво ще се случи Тъжен
    Активен

Music Makes Me Happy
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

« Отговор #41 -: Май 03, 2011, 14:17:16 »

Здравейте, много искам и аз да Ви разкажа два преживявания!
       Беше преди четири години на разпети петък аз, майка ми и леля ми, отидах ме на църква да запалим по една свещ. Вечерта се легнах и сънувах следния сън. Сънувам празна стая, светла, а в нея едно малко дете в памперс стои изправено и ме гледа с едни красиви големи очи и едни хубави кадрици. Не можах да определя пола, защото с тия кадрици прилича на момиченце, а в същото време нещо ми подсказва, че може и да е момченце. Като се събудих бях сигурна, че съм бременн, нямах никакви симптоми за това, но един вътрешен глас ми го казваше. След две седмици се оказах права и наистина бях бременна. Родими се син жив и здрав, стана на година и половина и един ден, беше лято го преобличах, остана само по памперс и се загледах в него, имаше същите къдрици същите очи, ако щете същия памперс от съня ми! Направо се изумих.
        Втория сън беше пак свързан с бременноста ми, но разбрах по време на раждането му. Беше няколко месеца преди да забременея  сънувам една вечер. Бях в една много светла стая с големи прозорци слънцето отвън грее силно, а аз лежа на една операциоона маса и един хирург ми говори, докато, аз гледам влампата над главата ми. Хирургът казва:" След малко ще свършим, всичко е наред", а през това време, апаратът за кръвно налягане ми е на лявата ръка и ме стяга страшно силно и ми причинява невероятна билка. В този момент аз се чудех от какво ме оперират като аз съм в отлично здраве и в този момент се събудих. като се събудих ръката, където ми беше апарата за кръвно ме болеше.
        Точно след една година, аз влизам да раждам със секцио и ме подготвят за операция, сложиха ми апарат за кръвно налягане на дясната рък, вече започват да режат и аз си казвам това съм го преживявала и тъй като ми беше много студено само треперех и апарата много започна да ме стяга и така аз половин час в операционната мисля как така съм го преживявала като никога не съм била оперирана. изведнъж се сетих за съня и разбрах, че единствената разлика е че апаратът не е на лявата, а на дясната ръка. Ето това е пълно доказателство, че сънищата ни подготвят за някои важни събития от живота ни!
    Активен
    chukich
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #42 -: Май 23, 2011, 19:50:35 »

Аз имах поредица от сънища в които опознавах хора които предстои да срещна.
    Понеже аз имам много сантиментално разбиране за личните взаимоотношения между хората и за любимият Човек, та
    преди около 2 или 3 години аз много се бяг затъжил за това, че може би никога няма да срешна Човекът на живота ми.
    Това беше въпросът който стоеше пред за разрешение и то стоеше много силно дори.

Един ден, или по-скоро една нощ, аз сънувах, че разговарям с някой по-висок от нас - хората, някой от горе, и този някой ми каза, че ще срешна Човекът който търся и той ще е отреден за мен, но аз трябва да го приема защото той ще има трески за дялане и повечето хора няма да го искат, но той ще се пази за мен.
    След това, във същият този сън аз сънувах сцени от живота на този човек. Дори сънувах сцени от живота на брат й, и сцени от нейното семейство. Аз тогава не обърнах внимание на този сън, но се събудих с дълбокото усещане, че нещата са сигурни и аз ще намеря любимият човек който търся.
    3 години след това историята продължава. Един ден, една сутрин преди обяд, аз срещнах човека който бях сънувал, тази която ми беше представена в моя сън, 3 !!! години преди да я срещна. В първия момент не я познах, но почувствах нещо странно. След близо 2 години аз установих, че това е тя, тази която ми беше показана в съня. И така, в онзи сън, аз сънувах нейното семейство, което се оказа реално, сънувах брат й, който също се оказа реален и сънувах случки от живота й които също се оказа истина.
    Сънят не беше закодиран, не беше както обикновените сънища които да са изпълнени с разни знаци. Просто и ясно ми казаха - така и така, това ще се случи, седи и чакай, всичко ще стане както трябва да стане.
    « Последна редакция: Май 23, 2011, 20:16:52 от chukich » Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

« Отговор #43 -: Октомври 24, 2011, 09:32:26 »

При всеки е различно, при теб направо ти казват какво ще се случи, бе з заобикалки!
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #44 -: Декември 03, 2011, 02:17:38 »

Преди 2 месеца девера ми замина в Италия за да работи.Днес сънувах ,че той се е върнал,и го питах" Какво правиш тук нещо да не се обърка в Италия?",а той само ми се усмихваше.
    Интересното е ,че днес свекърва ми дойде да каже ,че той след няколко дена идва в Тетевен на командировка.
    Много забавно ми стана да го чуя. Усмивчица Знам ,че не е кой знае какво,просто споделям Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 9354 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
    Моите сънища
    Еlsha 122 11847 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
    от nikcvet
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 5362 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1411 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    ПСИХИЧЕСКИ, ИНТУИТИВНИ, МИСТИЧНИ, ПРОРОЧЕСКИ ПОКАЗАТЕЛИ В НАТАЛНАТА ГРАФИКА!
    Астрология и нумерология
    dayana 5 14464 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 10:52:11
    от pluton

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright