Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пророчески сънища  (Прочетена 9607 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #15 -: Февруари 23, 2010, 20:31:05 »

Преди седмица сънувах сън в който разглеждах сайт и имаше нещо за Индиго-натиснах го и прочетох."Най-силните Индигота са родени през 90-те.Но са се родили в неподходящото време на точното място".Реших да проверя в кой месец/не знам защо/ но се събудих Усмивчица Който иска да коментира Усмивчица

Никой ли няма мнение?Все пак този сън не е само за мен... Безмълвие
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 226

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #16 -: Февруари 23, 2010, 20:48:26 »

Преди седмица сънувах сън в който разглеждах сайт и имаше нещо за Индиго-натиснах го и прочетох."Най-силните Индигота са родени през 90-те.Но са се родили в неподходящото време на точното място".Реших да проверя в кой месец/не знам защо/ но се събудих Усмивчица Който иска да коментира Усмивчица

Никой ли няма мнение?Все пак този сън не е само за мен... Безмълвие

Ами може би си искала да разбереш дали месецът, в който си родена съвпада с годината на най-силните индигота.
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #17 -: Февруари 24, 2010, 22:34:49 »

Преди няколко дена с приятелката ми си говорихме дали да викаме Дама Пика, когато отидем на екскурзия(ей така, за развлечение, де. А и тази година ни е за последно и искаме да си искараме, както ще е най-вълнуващо). Но онази вечер видях в съня си, че викам Дама Пика сама и се появява една стара жена с картата на Дамата и ми казва, че тези карти са прокълнати. Аз се опитвам да включа лампата, но не се получава, а жената ми казва, че никога няма да се спася. След това се събудих. Това може ли да е знак или порсто съвпадение.
    Активен

roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #18 -: Февруари 24, 2010, 23:10:45 »

Преди няколко дена с приятелката ми си говорихме дали да викаме Дама Пика, когато отидем на екскурзия(ей така, за развлечение, де. А и тази година ни е за последно и искаме да си искараме, както ще е най-вълнуващо). Но онази вечер видях в съня си, че викам Дама Пика сама и се появява една стара жена с картата на Дамата и ми казва, че тези карти са прокълнати. Аз се опитвам да включа лампата, но не се получава, а жената ми казва, че никога няма да се спася. След това се събудих. Това може ли да е знак или порсто съвпадение.

Уау, незнам дали това е съвпадение, но преди няколко дни си мислех за същото нещо и с моята приятелка също искахме да викаме Дамата.  И също така другото съвпадение е че и аз сънувах жена, но тя беше тази която ми разказваше за миналото на Дама Пика. Не мисля че това е съвпадение. По-скоро е знак.
     Но се чудя, а и винаги съм се чудела, дали няма шанс за лошите духове да станат добри, да оставят всичко лошо зад тях и да започнат отначало. Нещо като втори шанс.
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #19 -: Февруари 25, 2010, 00:32:35 »

zuzi7o , моя опит дотук показва, че не е много добра идея човек да се набърква с тези неща ...Но ми е толкова интересно как на хлапетата през годините - толкова назад във времето, никога не им омръзва магнетичното привличане към окултното ...да, много е привличащо, ама не е много гот да ръчкаш духовете ..може да получиш информация, която ще съжаляваш, че си разбрал....boooo (=
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

• Огън и вода...

« Отговор #20 -: Февруари 25, 2010, 16:51:25 »

То ако е само информация, може да се вземат мерки, но ние няма да знаем с кого(какво) говорим и дали може да ни нарани. Чувала съм за същества, които се представят за други и всмукват енерията на викащия ги. Но а и след тази нощ малко трудно ще викам духове(ех, може би след малко време ще се оправя и пак ще започнем да направим планове, но не е сигурно), защото сънят беше много реален. Може би това беше предупреждение за мен,а?(Всъщност аз никога не съм викала духове през целия си живот, защото то ако нещо паранормално ще се случи, ще ми се случи и без да викам духове, както винаги)
    « Последна редакция: Февруари 25, 2010, 21:41:17 от zuzi7o » Активен

MiMiT0
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #21 -: Май 30, 2010, 00:25:25 »

интересна тема
    « Последна редакция: Май 30, 2010, 00:34:05 от MiMiT0 » Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #22 -: Май 30, 2010, 10:36:23 »

Сънувах свлачища по морето - може би?... Големи хотели, седяха надвиснали пред срутване... Тежки вили на богати хора потъваха и си заминаваха по склона... Най-грандиозното беше хотел/сграда на 8 етажа, която просто седеше на косъм.. строители, хора гледаха... Беше забавно. Да видим.

Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 138

« Отговор #23 -: Май 30, 2010, 11:02:15 »

Star, близо си до иститината Усмивчица Имам преки наблюдения от "кухнята" на Сл. бряг и Златните, да видим Усмивчица може и тотално да се сбъдне съня ти Усмивчица
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #24 -: Май 30, 2010, 11:23:27 »

Като цяло не беше особено приятно, заради потърпевшите, които седяха и зяпаха..но да са мислили когадо са взимали Веселяк  ...седях и кимнах - такова е положението, няма как. Чувство на справедливост имаше, което ме навежда на мисълта, че може и да не е буквално със свлачища, но кой знае. Едно е сигурно - справидливост някъде изгрява, приключва нещо.. може и в мен самият, но не съм сигурен... ще видим Усмивчица
    Активен
    chitta
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 138

« Отговор #25 -: Май 30, 2010, 12:17:09 »

Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #26 -: Юни 05, 2010, 23:19:24 »

Много се радвам за теб Усмивчица
    Чела съм за няколко случаи, в които децата се явяват в съня на родителите си и ги насочват, било то за име или за нещо друго. Децата са нещо прекасно, уж ние трябва да сме родителите, а имаме да учим толкова много от тях... Може би ако не губехме детското в нас щяхме да сме по-добри...

Активен
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #27 -: Юни 09, 2010, 16:51:41 »

Моят най-чест сьн е свьрзан с вьлната Цунами.Това явление най-много ме впечатлява от всички

Сьнят е един и сьщ, когато го сьнувам.На крайбрежие сьм и знам, че идва цунами, казвам на всички да бягат, никой не вярва.Небето е черно и в далечината се вижда приближаващата огромна вьлна, зад мен винаги има висок хьлм, на който се качвам и се спасявам.Винаги, никога не ме застига.

Като по-млад сьнувах, че имам способността да летя като супер герой, хвьрлям се напред и летя, вместо да ходя,И това качество използвах винаги когато сьнувам.Когато трябва да избягам се издигах много на високо, иначе си летях на метьр над земята.
    Активен
    sanguinary
    Гост
    « Отговор #28 -: Юни 13, 2010, 08:47:01 »

Ухилен И аз летях, но то беше по-скоро като... реене. Като че ли само за мен не съществуваше гравитацията.
    Сънувам себе си на красиво място права под едно голямо дърво с гръб към голям водопад ,но го вождам и него.
    Всичко е в синьо и зелено - величествена гледка.
    Мястото на което седя е издигнато (нещо като хълм ) ,няма никой с мен сама съм и сънувам ,че имам дъщеричка ,но нея не я виждам само знам как се казва .
    Внушително, наистина!  Шокиран
    Между другото... бъркам ли или си е тенденция, тези... специални деца да са предимно момичета?
    Струва ми се, че ...истинските случаи (или по-скоро тези, които ми звучат достоверно), за които съм чувал, са все момичета!
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #29 -: Юни 14, 2010, 03:31:07 »

HotMooN, точно за такива пророчески сънища говоря - които оставят реално чувство със затвърдено в съзнанието знание, че сънят е пророчески и такива, които са се сбъднали вече. Твоя е прекрасен! Мерси, че го сподели с нас.
    И аз все по-често сънувам пророчески сънища. От години ги сънувам, но сякаш зачестиха.
    Доволна съм и благодарна, за което на онези по-големи сили отвъд, които дават достъпа да знаеш. Те преценяват кога да ти се даде да знаеш. Ако не е времето, то не ти се дава да знаеш.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Повтарящи се сънища « 1 2 3 4 5 »
    Моите сънища
    Админ 63 9281 Последна<br />публикация Март 19, 2012, 00:10:09
    от UltimaView
    Осъзнати сънища. « 1 2 ... 8 9 »
    Моите сънища
    Еlsha 122 11747 Последна<br />публикация Февруари 08, 2013, 10:25:54
    от nikcvet
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 5310 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1401 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    ПСИХИЧЕСКИ, ИНТУИТИВНИ, МИСТИЧНИ, ПРОРОЧЕСКИ ПОКАЗАТЕЛИ В НАТАЛНАТА ГРАФИКА!
    Астрология и нумерология
    dayana 5 14150 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 10:52:11
    от pluton

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright