Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Били ли сте в животински тела по време на сън?  (Прочетена 2874 пъти)
Финист
Финист
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #15 -: Октомври 23, 2012, 20:54:39 »

Много пъти съм сънувал че съм животно - таралеж, мечка, вълк, лебед, врабче, мишка, котка... за тези се сещам, може би и други да съм сънувал че съм, но не си спомням сега.
Не мисля че означават нещо, най-вероятно подсъзнанието ми така си е "облякло във картинки" определени мои усещания от заспалото тяло или от емоциите ми по време на сън. Просто се забавлявам с такива сънища и продължавам да живея нататък, съсредоточавайки се върху по-съществените за мен неща от живота.
Активен
izparitelq
Гост
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2012, 21:19:37 »

Пичове аз оня ден сънувах,че съм делфин ама дори незнам делфин ли бях какво чудо беше ама си правех каквото си искам,летях като делфин ама както като хвърлиш камък-''жабка'',само още по-бързо дори и от делфин-в гигантски размери,близо до брега,и ми беше много много кеф

Иначе веднъж само съм сънувал преди 1-2 години,че съм вълк или нещо такова,дори незнам какво беше,ама сто процента бях животно

Сега се сетих,че бях птица по-скоро и си летях и над брега,ама реших да си направя ''жабка'' и ми беше много яко,щото преминавах гигантски разстояния на всяко едно пльосване
Активен
izparitelq
Гост
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2012, 21:23:00 »

Точно нещо подобно като на Финист на картинката
Активен
Ru Alfa
Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #18 -: Октомври 23, 2012, 22:34:50 »

Пичове аз оня ден сънувах,че съм делфин ама дори незнам делфин ли бях какво чудо беше ама си правех каквото си искам,летях като делфин ама както като хвърлиш камък-''жабка'',само още по-бързо дори и от делфин-в гигантски размери,близо до брега,и ми беше много много кеф

Иначе веднъж само съм сънувал преди 1-2 години,че съм вълк или нещо такова,дори незнам какво беше,ама сто процента бях животно

Сега се сетих,че бях птица по-скоро и си летях и над брега,ама реших да си направя ''жабка'' и ми беше много яко,щото преминавах гигантски разстояния на всяко едно пльосване

Веселяк
Братко, делфина лети ли?  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
izparitelq
Гост
« Отговор #19 -: Октомври 23, 2012, 22:36:24 »

като е между две пльосвания имам предвид под летене
Активен
izparitelq
Гост
« Отговор #20 -: Октомври 23, 2012, 22:36:58 »

ама не бях делфин,а по-скоро птица,която си прави жабка за кеф на плажа,ама си бях аз,а не животно,просто имах крила
Активен
Финист
Финист
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 140

« Отговор #21 -: Октомври 24, 2012, 08:39:13 »

Пичове аз оня ден сънувах,че съм делфин ама дори незнам делфин ли бях какво чудо беше...
Веселяк
Братко, делфина лети ли?  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
насън всичко лети
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Колко време сте отделили за съзнателно изучаване на себе си в живота? Защо...? « 1 2 »
Обща тематика
Бунтарката 15 1898 Последна<br />публикация Ноември 03, 2009, 15:44:49
от Бунтарката
Човекът и неговите тела
Духовни учения
Админ 1 2046 Последна<br />публикация Октомври 19, 2010, 18:11:33
от Ich
Положение на тялото по време на сън « 1 2 »
Здрав дух здраво тяло
izida 26 8107 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 02:58:35
от Amaranth
С какво биха били полезни индиго и кристалните « 1 2 »
Децата индиго
balar 16 2297 Последна<br />публикация Ноември 28, 2012, 12:22:43
от Ariam
Траките са били вегетарианци!
Древни цивилизации
krem 0 925 Последна<br />публикация Октомври 30, 2012, 14:41:15
от krem

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright