Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Душата в очите ли се намира  (Прочетена 2939 пъти)
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #15 -: Юли 08, 2012, 00:34:53 »

Има. Под формата на енергиен отпечатък. При някои стари картини, примерно. Боите са запечатали твореца или друг, който е бил пред платното, докато то все още е било мокро.
    Нещо като блипа от "Междузвездни войни" - принцеса Леа говори на R2D2.
    За съжаление книгите с тази информация са на около 2000 км от мен и няма начин да проверя заглавието и автора, за да ги пусна тук.

----

Душата в тялото ли се намира ?
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #16 -: Юли 08, 2012, 01:18:29 »

Цитат на: Транс
    Нищо не разбрах...
    Първо отлееепваш...
    Това което ми стана ясно  от прочитането на езотерична литература е че душата не е чак в очите.
    Задълбочено четене е паднало, щом до такива сензационни разкрития си достигнал.
    Добре, бе, човек, хайде, приемаме, че е в очите. Кажи ми тогава, на растенията душите къде скатават?

Ако екстрасенсите действително виждаха душите ни, може би щяха да ни кажат и миналите животи.
    Та дори и бъдещите. Цялата душа е накичена с нещо като малки телевизорчета, всяко едно от които излъчва филм, който филм е биографичен от миналите ни прераждания. Всяко телевизорче - отделен филм от отделно прераждане. В лявата страна са наредени тези, в които се прожектират миналите ни прераждания, а в дясната - бъдещите.
    Екстрасенсите, просто заглеждат някой от тия филми и после ти го разказват.

Все пак душата има свойството да се преражда и да има достъп до миналите животи, а милите екстрасенси това не го казват. Все неща които не са научно доказани.
    Да, никой все още не е привел доказателства за това, че екстрасенсите не издават свойствата на душата. И все пак... те го правят!
    Бойко Борисов е виновен.
    Изключително странни са езотеричните литератури, на които си се натъкнал, друже.

Цитат
    Разумът, или ако щете - мозъкът, „вижда" онова, което се намира в пространството на варианти, с помощта на ду­шата. А очите наблюдават физическата реалност.
    Който е изръсил този шедьовър ти е сериозен конкурент! Внимавай, Транс!
    Очите значи не са душата , а са нещо като наблюдател.или прожекционен апарат
    Очите са толкова душата, колкото и палците на краката.
    Прожекционен апарат е най-близкото сравнение за окото... Не ми казвай, че това ти хрумна от горното изречение, което си цитирал!  
    Цитат на: Sue
    Чела съм, че в областта на очите енергията на душата е най-концентрирана. Поради тази причина "духовете" се виждат като с "дупки в чаршафа" на мястото на очите.
    Да, а добрият дух Каспър, за това е без крака, защото там е най-разконцентрирана.
    Сю, знаеш, че на теб ти вярвам, но... тия изпълнения с чаршафите са, толкова истински и може да се изхожда от тях, колкото куклата барби е показателна за спада на раждаемостта в Никарагуа. Всъщност произхода на тези чаршафени образи и куклата барби е с един адрес - хамерикански.
    Такива неща като духове няма в нашата реалност.
    Излиза, че очите са от друга реалност. Нали там са душите?
    Транс, качвам едно книжле, специално за теб.

Има. Под формата на енергиен отпечатък.
    Сю, голяма слабост си ми и подобни, спорадични издънки ще се правя, че не съм ги прочел, тъй като са рядкост при теб. А това за старите картини ще ти разправям някой път какво е, а даже, ако искаш и ще ти покажа как става Намигване
    Нещо като блипа от "Междузвездни войни" - принцеса Леа говори на R2D2.
    Той не беше ли холограмен?
    За съжаление книгите с тази информация са на около 2000 км от мен и няма начин да проверя заглавието и автора, за да ги пусна тук.

Сещам се само за Алън Кардик. Той ги маже подобни спиритуалически компоти.
    Душата в тялото ли се намира?
    Сю... отново съм изненадан. Този път ще ти отговоря с въпрос, понеже заслужаваш уважение.
    За да се осъществи астрална проекция, какво трябва да се случи?

п.с. Транс, отказах се от качване на книгата. Няма смисъл.
    « Последна редакция: Юли 08, 2012, 01:30:56 от sanguinary » Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

• Нютонист

« Отговор #17 -: Юли 08, 2012, 06:49:22 »

Санги, май не е той. Поредичката от четири книги е описание на рапортувани случай на срещи с духове и "астрални проекции" , малко разсъждения и наистина е горе-долу от този период. Края на 19, началото на 20 век. Предимно случаи от великобритания и корабите им. Тъй като съм ги държала в ръцете си преди 20 тина години,  не се наемам за по-голяма точност. Рускоезично издание, винено червени корици.

А за второто, къде е душата, само ще се усмихна Усмивчица. Опитвам се да възпроизведа звукът от една длан.
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #18 -: Юли 08, 2012, 09:30:52 »

Поредичката от четири книги е описание на рапортувани случай на срещи с духове и "астрални проекции" , малко разсъждения и наистина е горе-долу от този период. Края на 19, началото на 20 век. Предимно случаи от великобритания и корабите им. Тъй като съм ги държала в ръцете си преди 20 тина години,  не се наемам за по-голяма точност. Рускоезично издание, винено червени корици.
    Звучи интересно... като четиво. Те по корабите какви неща са виждали и чували. Като се започне от гигантски хора, които са чупели мачтите с голи ръце и се приключи с отваряне на небето, от където изпадат злато и красиви жени. Скорбута, рома и морфина не прощават. Ухилен
    А за второто, къде е душата, само ще се усмихна Усмивчица.
    Това е единственото, което исках да постигна, Сю.
    Опитвам се да възпроизведа звукът от една длан.
    Успех
    Активен
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

Публикации: 164

• Град: Навсякъде където има Светлина
  • « Отговор #19 -: Юли 08, 2012, 09:44:00 »

Светлина и Любов за Всички
       В момента чета Разговор с бога и там се казва следното.
      Разумът това са клетките, а душата е пространството между тях или споителния материал за да не се разпадне тялото каквато и форма да има то. Душата не се намира само в тялото а и отвън него което се нарича аура. Следващото е че не дупата е в тялото а тялото е в душата. Тъй като си мислим ,че душата се намира в главата е поради простата причинар 'е там има най-голям брой клетки на едно място но това не е така, защото клетките са навсякъде. Това е законът на Вселената или богът какъвто е Той. Клетка-планетите=Разум, Пространството между тях= Душата на Бог.
       Любов към Всичко                                        
    Активен

Всичко е Любов. Любовта е
    светлина, озаряваща за нас обекта и всички чувства към него. Любовта е
    възможна само към Бога и, съответно, възниква само тогава, когато ние видим
    Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #20 -: Юли 08, 2012, 10:28:07 »

Здравейте.
    Транс на въпроса ти бих отговорил с не.
    Ако се намира в очите ни, ще ни пречи да виждаме. Плезещ се
    А за израза че в очите се вижда всичко,така е.Очите виждат всичко,но разпознаваме само това за което имаме знания(не четене).И съответно показват всичко което ние имаме.Т.е. приемат и предават всичко.
    Старите хора казват че душата е в сърцето.Аз лично не съм я виждал.А колко е голяма за всеки е различно.
    Живи и здрави.
    Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Юли 08, 2012, 11:09:41 »

Светлина и Любов за Всички
       В момента чета Разговор с бога и там се казва следното.
      Разумът това са клетките, а душата е пространството между тях или споителния материал за да не се разпадне тялото каквато и форма да има то. Душата не се намира само в тялото а и отвън него което се нарича аура. Следващото е че не душата е в тялото а тялото е в душата. Тъй като си мислим ,че душата се намира в главата е поради простата причина, че там има най-голям брой клетки на едно място но това не е така, защото клетките са навсякъде. Това е законът на Вселената или богът какъвто е Той. Клетка-планетите=Разум, Пространството между тях= Душата на Бог.
       Любов към Всичко                                        

...
           Да. И така... ще ми разкажеш ли за душата?
    Ще ти разкажа. Какво искаш да знаеш?
    Нека да започнем с първия и най-очевиден въпрос. Аз вече зная отговора му, но той е добра начална точка. Съществува ли душа в човека?
    Да. Тя е третият аспект на вашето същество. Вие сте триединно същество, което се състои от тяло, съз¬нание и дух.
    Аз зная кое е моето тяло; мога да го видя. Струва ми се съ¬що, че зная кое е съзнанието ми - съсредоточено е в част от моето тяло, наричана глава, но не съм сигурен, че имам някаква представа къде е поместена...
    Почакай малко. Запомни си въпроса. Грешиш по отно¬шение на едно. Съзнанието ти не е поместено в главата.
    Не е ли?
    Не. Твоят мозък се помества в черепа, но не и съзнани¬ето.
    Тогава къде е поместено то?
    Във всяка клетка на тялото ти. О-о...
    Онова, което наричаш съзнание, е всъщност енергия. То е... мисъл, а мисълта е енергия, а не обект.
    Мозъкът ти е обект. Той е физически и биохимичен механизъм - най-големият и най-сложно устроен, но не един¬ствен механизъм в човешкото тяло, чрез който тялото превежда или преработва енергията, която е твоята ми¬съл, във физически импулси. Твоят мозък е трансформа¬тор. Това представлява и цялото ти тяло. Ти имаш малки трансформатори във всяка клетка. Биохимиците чес¬то отбелязват, че индивидуалните клетки - кръвните клетки например - сякаш притежават свой собствен разум, всъщност това е точно така.
    Това се отнася не само до клетките, но и до по-големи час¬ти от тялото. Всеки човек на планетата знае за една опреде¬лена част на тялото, която като че ли има свое собствено съзнание...
    Да. И всяка жена знае колко абсурдни стават мъжете, когато позволят на тази телесна част да влияе върху техния избор и решения.
    Някои жени използват това знание, за да упражняват власт над мъжете.
    Това не може да се отрече. И някои мъже упражняват власт над жените чрез избора и решенията, които осъ¬ществяват с тази телесна част.
    И това не може да се отрече.
    Искаш ли да знаеш как може да се сложи край на този цирк?
    Абсолютно.
    Тъкмо това имах предвид по-рано с разговора, свързан с издигането на жизнената енергия, така че да обхваща всичките седем чакри.
    Когато твоите избори и решения произтичат от една по-широка гледна точка в сравнение с ограниченото мяс¬то, което току-що бе описано, невъзможно е жените да имат власт над теб, а и ти никога не би се стремил да уп¬ражняваш власт над тях.
    Единствената причина, поради която жените прибяг¬ват до подобни средства и манипулации, е, че им се стру¬ва, че няма други средства да упражняват контрол или по¬не не са толкова ефективни. Без известен контрол мъже¬те често стават, така да се каже, неуправляеми.
    Обаче, ако мъжете изявяваха в по-голяма степен своята висша природа и ако жените се обръщаха повече към тази мъжка страна, така наречената „война между поло¬вете" щеше да свърши. Както щеше да свърши и всяка друга война на вашата планета.
    Както казах и преди, това не означава, че мъжете и же¬ните трябва да се отрекат от секса, нито че сексът се отнася към по-низшата природа на човешките същества. Това означа само, че сексуалната енергия, когато не бъде издигната до по-висшите чакри и когато не е свързана с останалите енергии, които изграждат цялостния човек, поражда избори и резултати, които не отразяват цялост¬ната личност. Често те не са чак толкова прекрасни.
    Твоята Цялостност е самото великолепие, ала всичко, което не е твоята цялостност не е чак толкова велико¬лепно. И така, ако искаш със сигурност да постигнеш ре¬зултат, който не е най-прекрасният избор, трябва само да решиш да действаш единствено с енергията на долната си чакра. После ти остава само да наблюдаваш резул¬татите.
    Те са напълно предсказуеми.
    Хммм. Струва ми се, че винаги съм знаел това.
    Най-големият проблем, пред който е изправен човешкият род не е кога ще го узнае, а кога ще започне да дейст¬ва в съответствие с това, което вече знае.
    Значи съзнанието е съсредоточено във всяка клетка...
    Да. И най-много клетки има в мозъка, така че човек ос¬тава с впечатление, че съзнанието е съсредоточено в не¬го. Мозъкът обаче е само основният процесуален център, но не и единственият.
    Да, разбирам. И така, къде е съсредоточена душата?
    А ти къде смяташ, че е съсредоточена?
    Зад Третото око?
    Не.
    В центъра на гърдите или в лявата страна, където е сърце¬то, или точно под гръдната кост?
    Не.
    Е, добре, предавам се.
    Тя е навсякъде. Навсякъде ли?
    Навсякъде.
    Също както съзнанието.
    Стой. Почакай малко. Съзнанието не е навсякъде.
    Не е ли? Стори ми се, че Ти току-що каза, че то е във всяка клетка на тялото.
    Това не означава „навсякъде". Съществува пространс¬тво между клетките. Фактически тялото ти представ¬лява 99% пространство.
    Там ли е съсредоточена душата?
    Душата е навсякъде, в теб, отвъд теб и около теб. Тя е това, в което се съдържаш ти.
    Почакай малко! Сега Ти почакай малко! Винаги са ме учили, че душата се съдържа в тялото. Какво стана със знаменито¬то „Тялото е храмът на твоето същество"?
    Това е фигуративно казано.
    Това е метафора, която помага на хората да разберат, че са нещо повече от своите тела, че съществува нещо повече от тях. Съществува наистина. Буквално. Душата е по-голяма от тялото. Тя не се съдържа в тялото, но съдър¬жа тялото в себе си.
    Чувам това, което ми казваш, но все още ми е трудно да си го представя.
    Някога чувал ли си за „аура"?
    Да. Да. Това ли е душата?
    Това създава най-близка представа със средствата на езика, които имаш и при твоите възможности за разбира¬не, за тази огромна и сложна реалност. Душата е онова, което те поддържа цялостен - също както Душата на Бога е онова, което съдържа Вселената и я поддържа цялостна.
    О! Това е напълно противоположно на всичко, което някога съм мислил.
    Търпение, сине Мой. Противоречията едва сега започват.
    Но щом душата в известен смисъл е „въздухът в нас и око¬ло нас" и щом душата на всички останали е същото, тогава къде свършва една душа, за да започне другата?
    О, не ми казвай, не ми казвай...
    Виждаш ли, ти вече знаеш отговора!
    Няма такова място, където една душа да „свършва" и дру¬га да „започва". Също както няма точка, където въздухът в хола да свършва и въздухът в трапезарията да започва. Това е един и същ въздух. Всичко е една и съща душа.
    Ти току-що откри тайната на вселената.
    А щом Ти си онова, което съдържа вселената, също, както ние сме онова, което съдържа нашите тела, тогава няма мяс¬то, където Ти „свършваш" и ние „започваме"!
    (Кхи!).
    Можеш, колкото си щеш да се прокашляш, за мен това е удивително откровение! Имам чувството, че съм знаел това, но едва сега го разбирам!
    Това е страхотно! Не е ли така?
    Виждаш ли, затруднението ми идваше от факта, че възпри¬емах тялото като обособен съсъд, който дава възможност да се разграничава „това" и „онова" тяло. И тъй като винаги съм смятал, че душата е поместена в тялото, следователно съм правил разграничение между „тази душа" и „онази душа".
    Да, съвсем естествено.
    Ала, щом душата е навсякъде вътре и извън тялото - в неговата „аура" - както Ти я наричаш, къде тогава „свършва" едната аура, за да „започне" другата? Едва сега разбирам как с физически понятия става възможно едната душа да не „свършва", за да „започва" другата и че във физически смисъл е ис¬тина, че Ние Всички Сме Едно!
    Ура! Това е всичко, което мога да кажа. Ура!
    .............................................................................Третия том на Разговор с Бога.

Кой както го разбира, а който не го разбира не му е дошло времето за да го разбере.

Когато душата се свърже с Твореца в същия момент имаме цялото знание на Вселената, или по точно Съзнанието на всички планети-клетки на Бога-Твореца.

Активен

Бога в обекта. Всеки един обогатява Бога с Любовта Си. Пътят към Бога е Любовта във Всичко. Божествена Хармония във Всичко.
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #22 -: Юли 08, 2012, 12:47:59 »

Да ви попитам от къде знаете, че душата се намира в тялото,а не тялото в душата? Усмивчица

Aми не съм съвсем сигурен - казва се че "душата е в тялото" тъй като тя в повечето случаи тя се съобразява с него.. В действителност обаче тя го пази, а за да се случи това трябва тялото да е в душата.

Аурата е всъщност - разсеяна светлина от душата. Цвета й зависи от цвета в който свети душата.

Зависи и от него, зависи от пречупването на съзнанието чрез емоции, мисли чувства, затова тя е само моментното състояние което може да е изразено в различни цветове от това на душата ни.
    « Последна редакция: Юли 08, 2012, 12:54:55 от Sine Wave Zero » Активен
    meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Юли 08, 2012, 15:40:25 »

Здравейте.
    Много ме "кефят" майсторите на приказването и копи пействането,кат Мъдрост и Хармония .
    Ма да та питам, виждал ли си душа??? Кат я видиш, тогава приказвай.И каквото и да четеш в момента е четене.
    Когато приказвате за нещо използвайте безопасната форма,защото правите контакт с обекта,а всеки контакт има и последствия.А когато пействате нещо трябва да сте наясно че носите отговорност.Вкарването в заблуда също е грях.Най добре е линк,ето какво намерих,и всеки си бере кахърите.А тая книга от  която си пейстнал според мене има бая заблуди.
    Живи и здрави.
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #24 -: Юли 08, 2012, 16:14:20 »

Цитат на: Sine Wave Zero
    Цитат на: sanguinary
    Аурата е всъщност - разсеяна светлина от душата. Цвета й зависи от цвета в който свети душата.
    Зависи и от него, зависи от пречупването на съзнанието чрез емоции, мисли чувства, затова тя е само моментното състояние което може да е изразено в различни цветове от това на душата ни.
    Като нюанси може и да се променя, според емоциите, но поначало, основния цвят си е един и същ. Аз лично, аура не съм виждал и обикновено, по такива въпроси, мнението ми се базира на информация, дошла от хора, които съм определил като авторитети. Намам никакви претенции за достоверност.
    Душата би могла да е навсякъде и... никъде.
    Теории бол. в сърцето, в слънчевия сплит, в корема - два пръста над пъпа, в третото око, на върха на главата, една педя над главата и т.н.
    Имам становище по въпроса, но тук темата е доста несериозно подхваната.
    Но пък ще ви метна един жокер - каква форма има душата? Това беше едно от първите неща, които трябваше да се запитате.
    Активен
    meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Юли 08, 2012, 16:22:25 »

Здравей sanguinary
    Цитат
    Но пък ще ви метна един жокер - каква форма има душата? Това беше едно от първите неща, които трябваше да се запитате.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=26#ixzz202LmGlH3
    И от мене още един жокер-колко "агрегатни" състояния познавате???
    Живи и здрави.
    П.с. Аура се нарича "сборно" енергийното ни аз ,което е дух ,душа и тяло,или обратно.И чрез нея подобно на очите сме ясни за всички ,но аурата може да се 'форматира" според морала ни.
    П.П.С. А аурата на земята е сборна от всичко живо на нея,и плюс нейната!!!
    « Последна редакция: Юли 08, 2012, 16:28:45 от meander » Активен

Мъдрост и Хармония
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Юли 08, 2012, 16:26:57 »

Светлина към Всички
       Форума е затова за да се изкажат всички възможни мнения по въпроса. Кой, каквото и както го разбира. А затова че не се ВИЖДА, явно Човекът не е достигнал това ниво. Както е казано Душата излиза извън Тялото и се нарича Аура. Душата е пространството навсякъде около вас и вътре във вас като спойка на клетките-съзнанието и това прави Тялото да не се разпадне. Всяко Тяло има Съзнание и Душа, ако трябва да давам примери огледайте се и което видите то има Тяло-Форма и Душа-Аура около него. ФОРМАТА Е ВСЯКАКВА В ЗАВИСИМОСТ ОТ ТЯЛОТО, А СЪЩО ТАКА ТЯ Е ПРОСТРАНСТВОТО КОЕТО НЯМА ФОРМА.
     Колкото до написаното навсякъде всеки взема това от което има нужда и до където е стигнала Еволюцията му. Ако всеки разбере каква е силата на Душата каквото и зададе ТЯ започва да го изпълнява примерно АЗ СЪМ ЗДРАВ Душата веднага прави шаблон за здраво тяло и започва да работи по него като дава импулс на клетките-Съзнанието как да се мобилизират до крайния резултат. В тази посока стигаме до заключнието че Тялото е Безсмъртно то подлежи на реанемация с помоща на Душата към Съзнанието в клетките. Всеки един е способен на това. МИСЪЛ-СЪТВОРЯВАНЕ-ДЕИСТВИЕ
     Всеки един е Творец на самия Себе си.
     Любовта е в нас Раздавайте Я              

Активен

meander
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Юли 08, 2012, 16:45:31 »

Здравей Мъдрост и Хармония
    Цитат
    Душата излиза извън Тялото и се нарича Аура.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=28#ixzz202OeNqh3
    Има приказка -всеки се простира според чергата си!!!!
    Цитат
    Душата е пространството навсякъде около вас и вътре във вас като спойка на клетките-съзнанието и това прави Тялото да не се разпадне

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=28#ixzz202Oy4ZVR
    Твърде смело твърдение при положение че има човешки тела без души(аватари),и не се разпадат.Защо???
    Цитат
    Тяло има Съзнание и Душа, ако трябва да давам примери огледайте се и което видите то има Тяло-Форма и Душа-Аура около него.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=28#ixzz202POyQEh
    Пак не си наясно.тялото е тяло,а защо е тяло ,има защо.Съзнанието не е на тялото,а и душата е отделно нещо.А дали ще се съберат е въпрос.
    Цитат
    Колкото до написаното навсякъде всеки взема това от което има нужда и до където е стигнала Еволюцията му.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=28#ixzz202QM6eUq
    Да така е.само че еволюцията не води до знания , а само се ограничава с четене.Парадокс!!!
    Цитат
    В тази посока стигаме до заключнието че Тялото е Безсмъртно то подлежи на реанемация с помоща на Душата към Съзнанието в клетките.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=28#ixzz202QoTSIS
    Заключението ти е фантазия,а реалноста е подобна но друга.
    Цитат
    Всеки един е Творец на самия Себе си.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6091.15;num_replies=28#ixzz202RC6KiR
    Тука съм съгласен-кой каквото прави за себе си го прави!!!
    Цитат
    Любовта е в нас Раздавайте Я  
    Любовта е лично "постижение в семейството" и  един път  идва,не се раздавайте(защото се разграждате) а грейте в любовта си като тази която ни огрява всяка сутрин.
    Живи и здрави.
    П.с. Би ли си сменил ника,защото сегашния вкарва в заблуждение???
    « Последна редакция: Юли 08, 2012, 17:30:11 от meander » Активен

mamagaya
    Гост
    « Отговор #28 -: Юли 08, 2012, 17:37:53 »

душата е частица от Бога с неподлежаща на измерване вибрация. Усмивчица
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

• Нютонист

« Отговор #29 -: Юли 08, 2012, 18:23:43 »

Транс, уточнение, може ли? Не подлежи на измерване със съвременна апаратура (земна). Също не са разработени психологически тестове за това. Това не значи, че някой ден няма да е възможно.

Санги, те риболовците хващат най-големите китове Усмивчица. Случаят, описан в книгата беше астрална проекция към роднина на човек в беда. Човекът е бил в безсъзнание физически. Дал координатите къде да го търсят, за да го спасят. Просто "класика" в жанра Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Къде се намира Адът?
    Любопитни факти
    Аэ съм 11 2594 Последна<br />публикация Юли 09, 2012, 09:11:15
    от ~Schwarze_Sonne~
    Цветът на очите « 1 2 »
    Обща тематика
    Eona Lightholder 15 6197 Последна<br />публикация Август 31, 2011, 19:39:38
    от ИВЕВЕ
    Вар в очите
    Изцеление от природата
    Админ 0 4355 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 19:04:37
    от Админ
    Възпаление на очите
    Изцеление от природата
    Админ 1 4328 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 11:11:14
    от Administrator
    Перде на очите
    Изцеление от природата
    Админ 0 14949 Последна<br />публикация Февруари 08, 2011, 21:52:57
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright