Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Някой,някога срещал ли е СРОДНАТА СИ ДУША?!  (Прочетена 2621 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #30 -: Юли 10, 2012, 13:37:23 »

Аз съм типичен пример доколко не можеш да ме опознаеш истински. Аз дори не се познавам истински.
    Например това момче, за което ви разправям, съм му се свалял толкова време, като съм се правел, че се държа особено мило, че направо ми стана мъчно за самия мене си. Но с това изненадите от мене не свършват.
    Оказа се, че съм много захлупен - както псувам и говоря най-големите мръсотии, така едно от хлапетата, с които работя, ме направи луд.
    Пуснах му през скайп един тест с едни доста трудни за отговаряне въпроси. Трудни не заради друго, а заради факта, че са доста неудобни.
    Малкия, както беше на 13, така ми върна такива отговори, че дни наред бях като ударен от строителен панел в главата.
    Оказа се, хлапето ме е усетило на секундата какво целя и ми е върнало жеста подобаващо - шеговито и с доста добро чувство. Така че въпросът на Вожда е доста основателен - приятели сме с него, аз бих дал за него всичко, но не подозирах как може да ме затапи с две приказки и половина. А иначе видът му е доста подвеждащ - въздребно хлапе, с благ вид, много кротко, весело и безгрижно. А може да те накара с майтапите си да си като да си стъпвал на котлон. Но при него е характерно, че пуска шегите си много рядко в ход. Обикновено си трае и си седи като сом в подмола и изведнъж като се появи някое такова глупаво същество като мене във вира, той се появява и го лапва (казвам "глупаво", имайки предвид, че се мъча да се майтапя с доста по-напреднали от мене същности). Така че, както се казваше в един чалга-хит отпреди години - пази се от приятел(к)и! Усмивчица
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дух, душа, тяло « 1 2 3 4 5 »
    Духовни учения
    giti 63 6383 Последна<br />публикация Юли 24, 2012, 19:08:55
    от Sunshine(sun)
    Учение за вашата душа
    Духовни учения
    Administrator 0 1334 Последна<br />публикация Юли 22, 2009, 00:16:20
    от Administrator
    Съществува ли човешката душа? « 1 2 »
    Езотерика
    delfin 22 6051 Последна<br />публикация Февруари 07, 2012, 22:56:13
    от paparosko
    Има ли някой от Стара Загора?
    Анкети
    mira123 4 1599 Последна<br />публикация Януари 08, 2020, 21:45:52
    от Турист
    Някой да има обяснение за това ? « 1 2 »
    Снимки
    Soul 15 2004 Последна<br />публикация Април 11, 2012, 17:20:43
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright