Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: призоваване на бог  (Прочетена 2242 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Април 11, 2012, 19:59:28 »

Естествено че има едно голямо разнообразие от енергии, мисъл форми и създания , наричани демони . Както има бактреии, вируси , които ние общо наричаме - микроби. Това за призоваване на Бог е ултра смешно, все едно рибата да призовава реката в която плува.

Както за медицински проблеми се обръщаме към доктор , така за демонични проблеми се обръщайте към хора, които поне малко поразбирват.

Но примерно ако ни прокапе носа знаем какво приблизително да правим и без доктор , така при нежелано присъствие най-простата защита е молитва от сърце.

Да се правиш на екзорсист е все едно да правиш операция, дръзваш ли без знание.

Виждаш ли прекалено много демони , може да е признак на сериозен дисбаланс , както се и усещаш Калояне , престани да се занимаваш с тея неща и се кротни , защото който играе близо до огъня се пари неминуемо, а огъня просто не е за игра.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Aliya
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 146

« Отговор #16 -: Април 12, 2012, 09:00:10 »

Естествено че има едно голямо разнообразие от енергии, мисъл форми и създания , наричани демони . ...Виждаш ли прекалено много демони , може да е признак на сериозен дисбаланс , както се и усещаш Калояне , престани да се занимаваш с тея неща и се кротни , защото който играе близо до огъня се пари неминуемо, а огъня просто не е за игра.
Когато някой твърди, че има реални демони, то винаги ще има и хора с по-слаба психика и по-голямо умствено въображение, които и да ги "виждат"!
Демоните са умствени илюзии - нищо повече.
А човек, който е господар на ума си, може и да спре да ги създава (измисля), демоните
Активен

Завръщане към себе си - aliya.blog.bg
execute
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 63

« Отговор #17 -: Април 12, 2012, 09:46:42 »

Естествено че има едно голямо разнообразие от енергии, мисъл форми и създания , наричани демони . Както има бактреии, вируси , които ние общо наричаме - микроби. Това за призоваване на Бог е ултра смешно, все едно рибата да призовава реката в която плува.

Както за медицински проблеми се обръщаме към доктор , така за демонични проблеми се обръщайте към хора, които поне малко поразбирват.

Но примерно ако ни прокапе носа знаем какво приблизително да правим и без доктор , така при нежелано присъствие най-простата защита е молитва от сърце.

Да се правиш на екзорсист е все едно да правиш операция, дръзваш ли без знание.

Виждаш ли прекалено много демони , може да е признак на сериозен дисбаланс , както се и усещаш Калояне , престани да се занимаваш с тея неща и се кротни , защото който играе близо до огъня се пари неминуемо, а огъня просто не е за игра.

Е ти пък за калоян ли ме помисли Тъжен  За щастие още се уча и не се правя не екзорсист просто исках да разбера това лошо ли е? А до колкото знам калоян не се прави на такъв моля да пишете с точни коментари без излишни и неправилни нападки Усмивчица

Aliya  моля те спри да спамиш по темите това са сериозни неща и ти като не вярваш  просто не пиши Намигване
Активен
Aliya
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Април 12, 2012, 09:59:02 »

Aliya  моля те спри да спамиш по темите това са сериозни неща и ти като не вярваш  просто не пиши Намигване
Не ти ли се струва, че превишаваш правомощията си!?Усмивчица
Активен

execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Април 12, 2012, 10:10:50 »

Спри бе спри просто спри да ми пишеш по темите по нахална си от конска муха СПРИ ще ми преместят темата пак заради теб просто се СПРИ!!!
Активен
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #20 -: Април 12, 2012, 12:41:49 »

Цитат
Това за призоваване на Бог е ултра смешно, все едно рибата да призовава реката в която плува.
Да го подчертая дебело, белким хване дикиш. За мен си знам, че ако връзката ми липсва, причината не е в Него, а в мен и че пак има нещо задръстено по трасето.
execute, просто трябва да се отвориш за него. Ео го каза- с молитва от сърце. Ето ти и нещо по- така за практикуване:
http://yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=1631
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
Aliya
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Април 12, 2012, 15:35:12 »

Ако не искаш темите ти да бъдат обсъждани, защо ги поставяш във форума!?
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Април 12, 2012, 16:20:18 »

Що мисля, че си Калоян ли , първо имате еднакви правописни грешки ,второ

Цитат
друго доказателство е http://versailles-bg.eu/mag5/?page_id=37 виж по надолу кадето пише пресата за мен и там ще видиш като цъкнеш
и нямам "частен учител"
няма как сам да тръгна защото това с което се занимавам е много сложно ... от сайта сам ще разбереш  с кво се занимавам

....Здравейте ,казвам се Калоян Дончев на 34 г от Плевен....

Не съм ти проверявала IP то ама може ако искаш.

Та недейте се кара с Алия , а просто дискутирайте нормално. Алия ти също се пази от категоричност. Демоните , пак повтарям е едно общо понятие и не са плод само на човека. Това са и градивни части на дуалната матрица и като всички такива могат да бъдат и видими и невидими,зависи от "зрението".

Та екзекют, да си играеш , да се пробваш или каквото и да е без познания е равносилно да подкопаваш една структора , ако подкопаеш ,ще ти се срине на главата.

Ако целта е преобразуването на матрицата от дуална в друга , то става въпрос за търпелива работа на малки участъци, визирайки работата на индивида, за да има резултат. Това примерно значи градежа на една естествена защита , недопускане и чистене на грехове-пробойни и карма ,които са основата на дуалния градеж. Един такъв "грях: е да работиш недорасъл с енергиите, което правят повечето занимаващи се с "магия". Това което повечето разбират по "магия" е именно насилването на енергии, това действи поражда противодействие във вашето енергийно поле и нарушенията са портали за т.нар демони , на които работата им е да задействат процесите които сте предизвикали . По същия начин ако прекалявате със злоупотреба на вредни вещества , тялото ви става портал за вируси , защитата ви пада, това обче глобално погледнато не прави вирусите и бактериите нещо зло , те са част от структората на тази планета , на този етап.
Активен

execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Април 12, 2012, 16:45:36 »

Що мисля, че си Калоян ли , първо имате еднакви правописни грешки ,второ

Цитат
друго доказателство е http://versailles-bg.eu/mag5/?page_id=37 виж по надолу кадето пише пресата за мен и там ще видиш като цъкнеш
и нямам "частен учител"
няма как сам да тръгна защото това с което се занимавам е много сложно ... от сайта сам ще разбереш  с кво се занимавам

....Здравейте ,казвам се Калоян Дончев на 34 г от Плевен....

Не съм ти проверявала IP то ама може ако искаш.

Та недейте се кара с Алия , а просто дискутирайте нормално. Алия ти също се пази от категоричност. Демоните , пак повтарям е едно общо понятие и не са плод само на човека. Това са и градивни части на дуалната матрица и като всички такива могат да бъдат и видими и невидими,зависи от "зрението".

Та екзекют, да си играеш , да се пробваш или каквото и да е без познания е равносилно да подкопаваш една структора , ако подкопаеш ,ще ти се срине на главата.

Ако целта е преобразуването на матрицата от дуална в друга , то става въпрос за търпелива работа на малки участъци, визирайки работата на индивида, за да има резултат. Това примерно значи градежа на една естествена защита , недопускане и чистене на грехове-пробойни и карма ,които са основата на дуалния градеж. Един такъв "грях: е да работиш недорасъл с енергиите, което правят повечето занимаващи се с "магия". Това което повечето разбират по "магия" е именно насилването на енергии, това действи поражда противодействие във вашето енергийно поле и нарушенията са портали за т.нар демони , на които работата им е да задействат процесите които сте предизвикали . По същия начин ако прекалявате със злоупотреба на вредни вещества , тялото ви става портал за вируси , защитата ви пада, това обче глобално погледнато не прави вирусите и бактериите нещо зло , те са част от структората на тази планета , на този етап.

да няма няма проблем да провериш ип тата Усмивчица

Та сега Алия ако не иска да се караме или да ми пише в темите по същество ил ида не пише защото го считам за спам и ще искам от модератора да трие мнения
А за демоните не се занимавам с демони интересувам се в процес на обучение съм ако така мога да го нарека Усмивчица
С никакви енергии не си играя бе как не можеш да го разбереш уважавам те първо защото си по възрастна от мен второ защото определено знаеш повече от мен но немога да позволя тва някой да казва че си играя с демони Намигване

Та аз даже незнам защо пиша в този форум обикновено не пиша по форумите  обикновено само наблюдавам дискусийте...
« Последна редакция: Април 12, 2012, 16:53:48 от execute » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Април 12, 2012, 17:27:25 »

Ами последно какво... в горните цитати казваш кой си т.е Калоян и там пишеш с какво се занимаваш ......., това го копирах от по старите ти постове , хич не обичам двойни игри с 2 ника Тъжен  и фалшиви самоличности ....
Активен

execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Април 12, 2012, 18:38:10 »

Ами последно какво... в горните цитати казваш кой си т.е Калоян и там пишеш с какво се занимаваш ......., това го копирах от по старите ти постове , хич не обичам двойни игри с 2 ника Тъжен  и фалшиви самоличности ....

Бе не съм калоян бе  от каде ти хрумна видя ли ип тата ?
ако на мен не ми вярваш питай AriaM আলোর সন্তানের че не съм калоян Усмивчица
 та ако искаш може и по скайп да разговаряме за да те оверя че не съм Калоян Намигване
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #26 -: Април 12, 2012, 19:22:20 »

Смешна история - "призоваване на бог". Веселяк   Съвет къ/.м всички спиритисти - не се занимавайте с демони.
Активен
execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Април 12, 2012, 19:42:13 »

Смешна история - "призоваване на бог". Веселяк   Съвет къ/.м всички спиритисти - не се занимавайте с демони.
[/quot]
не съм спиритист  Ухилен Веселяк  и просто питих има линачин сега като няма кажи че няма ...
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #28 -: Април 12, 2012, 20:10:46 »

Цитат
Ти сега гаври ли си правиш с мене ?
Нещо не мога да ви разбера аз тука
http://versailles-bg.eu/mag5/?p=1692
виж тука изтегли случай 2 и го виж демона кво говори (макар че на демон вяра да нямаш)
и нямам "частен учител"
няма как сам да тръгна защото това с което се занимавам е много сложно ... от сайта сам ще разбереш  с кво се занимавам
Дано си останал доволен от отговорите ми Усмивчица

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=5760.msg65595#msg65595#ixzz1rqZU0kkT

Човече това е твой пост , незнам аз ли съм идиот и неразбирам нещо , тука казваш виж ми сайта с какво се занимавам .......
Активен

execute
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Април 12, 2012, 20:18:24 »

OMG  това не е моя сайт тва е на калоян давам му доказателства Намигване
просто от там сам намерил доказателствата не че е моя сайт Усмивчица

доколкото знам калоян е на 32 а аз съм на 14
и до колкото го познавам няма да тръгне да пише такива тъпи темички като моята
 тук важи едно правило Намигване
Американски форум питаш ги и те ти отговарят
Руски форум питаш ги и те те питат нещо
Български форум питаш ги а те ти показват колко си тъп...
« Последна редакция: Април 12, 2012, 20:29:48 от execute » Активен
Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Егоист ли е Господ Бог ? « 1 2 3 4 5 »
Духовни учения
viosta 68 4204 Последна<br />публикация Декември 14, 2012, 12:49:27
от Pelin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright