Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Колко от мечтите ви се сбъднаха?  (Прочетена 3577 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #15 -: Октомври 27, 2011, 11:48:29 »

Като че ли само една-майка ми и сестра ми да са живи и здрави  Всички останали са като глас в пустиня
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #16 -: Декември 07, 2011, 01:04:36 »

Моите мечти винаги са се сбъдвали с едно значително закъснение,стават реалност тогава,когато вече не изглеждат невъзможни и тогава ,когато аз вече мечтая за други неща. Усмивчица това е хубаво за мен,защото осъзнавам за колко глупави неща мечтая ,като например да стана вокалистка в метъл банда  Ухилен Засрамен или да нямам шкембе Усмивчица или когато много са ми трябвали пари за нещо например да хвана автобус и да не ходя пеш не намирам,но след време когато нямам нужда от тях те идват  Ухилен В действителност най-великата ми несбъдната мечта е да живея в безкомфликтен свят и най-вече много искам валутите да изчезнат  но както повечето ми желания и това сигурно ще се сбъдне когато вече няма нужда от него  Ухилен хубав ден на всички
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright