Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4] 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как на един човек почва да му хлопа дъската :)  (Прочетена 4840 пъти)
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #45 -: Октомври 14, 2011, 20:03:30 »

НА ЕДИН ЧОВЕК МУ ХЛОПА ДЪСКАТА,ТОГАВА КОГАТО Е ЛИШЕН ОТ ОБИЧ..А МОЖЕ И БОЙ..:)МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА неразбирането..то ме доведе до търсеното с векове нещо от мен...а кога му хлопа на човек дъската..хмхм..и когато няма добре забити пирони:П.бъдете щастливи,обичани и весели бе..мама му стара...ВЕСЕЛИИИИИИИИ..ЗА ВСИЧКИ ВАССС ОТ МЕНhttp://vbox7.com/play:1f0a4f1a

Нов акаунт : )))))))
Хеллоууууу, Хрис Усмивчица
Активен

Emil
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 18, 2011, 11:17:35 »

ИВЕВЕ

1.Кучетата (Canis lupus familiaris[1]) са средноголеми бозайници, подвид на вълците (Canis lupus), опитомен още от зората на човечеството.

2.Е явно имаш което ме довежда до мнението все пак че съм прав(повечето хора си губят времето по такива сайтове/форуми или поне тази част от времето която имат за губене,а не правят нещо креативно и смислено).

3.Пък прелича на вълк хихихи(добре де моя грешка).

sanguinary

1.Щом казваш вожде хихихи Веселяк

NightDreAm

Хареса ми това с възвишените същества дето гледат само нещо земно да намажат Честно казано изобщо не ми беше хрумвало такава шантава идея,ама човек всеки ден научава нещо новоДаммм силата е с тебе;D Ухилен Ухилен Ухилен Засрамен Усмивчица Усмивчица

Някой път трябва да излезем на кафе с тебе хихихи

kehoy_ прекаляваме разбира се ма това е целта Важно човек да се забавлява независимо дали е за чужда или негова сметка,като за предпочитане е за негова хихихи.....

inka todorova ако търсиш с векове да те попитам на колко години си и какви средства за подмладяване ползваш че да те правят млада и красива като си примерно на 200-300 години хихихи  Усмивчица Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Усмивчица

==============================================================

Макар че го удрям на лигавене и до голяма степен на несериозно държане(все пак не сме пред "извънземните",а във форум) пак се оказвам прав.Вече станаха 4 страници и освен 1 мнение отчасти логично всички други лишени от всякаква логика,прагматизъм и смисъл(включително и моите след първия пост понеже явно и аз обичам да си губя времето хихихи).4 страници със десетки постове един вид с "хвърляне на камъни".

Явно и на такива места където хората се събират да търсят нещо духовно и извишено(нещо непонятно за мене на този етап от живота) се водят от чиста форма егоизъм.Именно това чувство което разделя хората и прави невъзможно създаването на какъвто и да било колектив

Тъй че мога пожелая много късмет на желаещите да намерят там мана небесна Усмивчица

« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 11:26:12 от Emil » Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #47 -: Октомври 18, 2011, 20:42:11 »

Цитат на: Emil
1.Кучетата (Canis lupus familiaris[1]) са средноголеми бозайници, подвид на вълците (Canis lupus), опитомен още от зората на човечеството.
Хубаво си си направил труда, да се поразровиш из уикито и да ни копнеш този уводен цитат, Емиле,(хубаво е да се прочете цялото, за който се интересува) но това не означава, че и на булонката можеш да кажеш вълк.
В случая, спора ви е без всякакъв смисъл, а единствената полза, за която се досещам е - че може да ви заведе до литература, която да ви е полезна. Със сигурност, когато си наричал хъскито вълк, си нямал предвид canis lupus. А Ивеве, просто е виждала и двете и прави разлика, което прави забележката й уместна.
Пък прелича на вълк
Както и тя е казала - нищо общо няма с вълк. Нито в челюстта, нито в структурата на черепа. Същото би било, да объркаш ягуар с леопард (което се случва редовно)... нищо, че са с един прародител и са сем. pantera, както лъва, тигъра и т.н.
Хубава е темата, но май не е за този форум.
Макар че го удрям на лигавене и до голяма степен на несериозно държане
Не се очудвай тогава, когато срещнеш същото отношение към себе си.
желаещите да намерят там мана небесна
Маната е болест по лозята. Това ли ни пожелаваш - лозниците ни да се поболеят?  Ухилен
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #48 -: Октомври 18, 2011, 21:12:52 »

желаещите да намерят там мана небесна
    Маната е болест по лозята. Това ли ни пожелаваш - лозниците ни да се поболеят?  Ухилен

Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк

Като сме започнали с Уикипедия:
    Маната е заболяване по растенията. Болест- мяза ми на спаружване на мен, простичко казано.
    "Манна небесна съгласно Библията е храна, с която са нахранени Моисей и неговото племе по време на 40-годишните скитания след напускането на Египет.
    Когато евреите свършили всичкия хляб, взет от Египет, Господ им пратил манна."

Сигурни ли сте, че всевиждащият не е объркал броя на "н"-тата и той (грешка при доставката),  Веселяк
    това би обяснило всички лоши приказки по адрес на евреите в по-късен етап.  Засрамен
    « Последна редакция: Октомври 18, 2011, 21:21:03 от Еруин » Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #49 -: Октомври 18, 2011, 21:45:56 »

Цитат на: Еруин
    Сигурни ли сте, че всевиждащият не е объркал броя на "н"-тата и той (грешка при доставката),  Веселяк
    това би обяснило всички лоши приказки по адрес на евреите в по-късен етап.  Засрамен
    Всъщност, това е истина, която масони и илюминати, векове наред крият от простолюдието. Дори само от този факт, за невинното граматическо недоглеждане на Твореца, могат да бъдат извлечени сума факти. Първото, което ми проблесна е - че Той ...говори български!!!

Ето от къде започва епохата на просветлението! От един малък форум, в една малка държавичка, скътана в източна Европа! Илюминати, дръжте се!!!
    Активен
    Emil
    Гост
    « Отговор #50 -: Октомври 18, 2011, 23:44:38 »

sanguinary

Ми да какво се прави бъркам ги....Да знаеш колко пъти пък съм бъркал и човек с маймуна

Еруин

Лошите неща по адреса на евреите е по простата причина че повечето хора са "роби". Повечето хора ги е яд че евреите имат възможността да си живеят безгрижно за тяхна сметка хихихи

sanguinary

За съжаление да израснал съм в старана на малцинството световно погледнато.И съм учил език които практически е безсмислен по своето съществуване.

=================================================================================

Дали мънъъъ манъъъъ мънаа манна или мана,дали вълкккк,кучиииии,кучъъъ нямате ли по велики неща от това???Примерно  просветляване на мнозинството от невежи за великите дела че да спамите в тема която не и това значениетъъъъ,а????Капиш явно някой страда от маниъъъъ за великъъъ и тръъъъ да флъъъъдъъътееееееее там дето не мъ е мастото

Манджукъъъъ меродииииикаааа кое първото хахахаха  Ухилен

==================================================================

Впрочем сега четох и за някакво бяло братство дето даже и "Контакт" е направило с непросветените за което евала  Засрамен Усмивчица Ухилен

Сега чак разбирам как е могло да се съчинят книги от рода на корана,библията и прочие.....Колко простоти е имало и още ги има.Хубаво че сме в технически напреднало общество че пророците в днешно време ги освидетелстват просто хихихи Мисли Аплодисменти Ухилен

Вече имаме в темата пре спокоинъъъ следниата индивидъа

Научни сътрудници,учители по българска я език,по литератуная,ветринарни лица,историци,политици хихихи чакаме следващите  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
    « Последна редакция: Октомври 18, 2011, 23:52:49 от Emil » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #51 -: Октомври 19, 2011, 00:26:18 »

Не забравяй ченгета и си почини един ден ....за сега.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    izvanzemnoto
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #52 -: Октомври 19, 2011, 02:03:03 »

Eona Lightholder аз съм работохолик и не обичам да си почивам Усмивчица

Виж сега заради теб пропътувах цялото разстояние до San Francisco,California

P.S:Както викаш че си модератор от 5 години,фани просто се дръж на тази възраст(стаж).Първо е очтиво да се прикани/помоли индивида дето не е приятен на повечето хора или в твойте очи да спре да пише,напусне или пък както ти викаш да си почине,а чак после след като не отбира от дума БАН.....Когато влезнеш в нечии дом първо се събуваш от уважение към домакина,когато не си приятен на домакина те помолва да напуснеш,а не те гони веднага с ритник Намигване

Пък и е обидно предвит това кой с кого се заяжда(явно зависи от гледната точка де) и за това че БАН в днешно време при подобна изява изобщо значи нещо та ако ще и по Mac или някоя част от PC да банеш някой("плашиш гаргите") ^^ Усмивчица

Хайде щом не съм ви приятен оставам ви със здраве.Каспар напусна здрадата хихихи Усмивчица

Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #53 -: Октомври 19, 2011, 05:30:05 »

мънъъъ манъъъъ мънаа манна или мана,дали вълкккк,кучиииии,кучъъъ

Айде, запецна момчето...
    маниъъъъ за великъъъ и тръъъъ да флъъъъдъъътееееееее
    Младеж, колко пъти да ти повтарям?! В лявото шкафче са твоите хапчета, а не в дясното!
    Манджукъъъъ меродииииикаааа
    Активен
    Xristina
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 50

• Град: burgas
    « Отговор #54 -: Октомври 19, 2011, 18:12:19 »

НА ЕДИН ЧОВЕК МУ ХЛОПА ДЪСКАТА,ТОГАВА КОГАТО Е ЛИШЕН ОТ ОБИЧ..А МОЖЕ И БОЙ..:)МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА неразбирането..то ме доведе до търсеното с векове нещо от мен...а кога му хлопа на човек дъската..хмхм..и когато няма добре забити пирони:П.бъдете щастливи,обичани и весели бе..мама му стара...ВЕСЕЛИИИИИИИИ..ЗА ВСИЧКИ ВАССС ОТ МЕНhttp://vbox7.com/play:1f0a4f1a

Нов акаунт : )))))))
    Хеллоууууу, Хрис Усмивчица
    ехооооо...пак съм тук...как сме...
    Активен
    sv555
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

svetoslav.stoyanov.391
    « Отговор #55 -: Август 30, 2012, 10:51:08 »

Дълго време се чудех дали да взема становище по каквато и да е тема и до колко си струва това.Следя различни постове и информация от много време насам ,но без да вземам мнение по въпросите и дерзанията на повечето хора.Повечето хора сте странно създание появило се на тая планета без никаква ясна цел а само за безцелно съществуване.Грешен генетичен код,тотален бъг ,но за съжаление има и такива индивиди.Всички Вие толкова сте се вглабили да дерзаете за края или не и какво ще се случи след няколко месеца ,което ако се замислите е толкова драматично ,съзнанието Ви е така устроено ,че се обединявате само когато има нещастие,било то лично или повсеместно.Толкова се вълнувате от нещастията и края ,че пропускате много по важни моменти ,който Ви заобикалят и дори не виждате.Толкова сте потънали в дребните си житейски и ежедневни дребни проблеми ,че сами дори не се усещате колко на ниско стапало сте.Не смятам ,че повечето от Вас са на по високо еволицюнно  ниво от колкото смятате.Не говоря за научните и технологични постижения ,а за ниското Ви животинско ниво на което сте.Вас Ви водят само хормони,егоизъм ,меркантилност,материализъм сами си отговорете колко сте напред....
    Какво сте седнали да чакате някой да Ви прехвърли и да Ви спаси за да преминете прехода ,като не сте дорасли за това.Мислите ли ,че с това самосъзнание и ограничен интелект сте готови да получите даровете и подаръка да можете да виждате миналото и бъдещето,да може да моделирате това сами да се намесвате и да може да се самолекувате и регенерирате както искате...Във всеки един човек е заложена енергия с която да може да правите това ,но не сте готови да работите с нея и да разберете тайните и ...Че вие ако получите това ,ще се изтребете за норматив,идея си нямате колко силна е тя и какво може да се прави с нея.Толкова е силна ,че правилно насочена може не само да обърка нечии живот ,но и да убие без усилие.
    Искате чудеса ,така сте свикнали,а самите Вие не правите нищо за да се промените.
    Защо пиша това ,кой съм аз какъв съм и какво съм.Аз съм от една специална партида индигови за Вас хора с по специална мисия.Ние сме 12 по целия свят идващи от един манастир на една планина като Земята е ниско под нас много ниско в една пропаст погледнато от нас.Ние сме наблюдатели ,специално обучени да се намесваме само когато в изключителен начин се налага,но само наблюдатели.
    Спомням си колко насила дойдохме тук за да Ви помогнем за да преминете напред, коригираме глупостта и простотията ,която ще извършите когато получите тези дарове.
    Като пазител и наблюдател и част от това ще кажа неща който са записани в Акашовите хроники при нас но не явни за Вас.
    Няма да има край на света колкото и да Ви блазни това ,но не се отхвърля възможността да се изтребите в Световна повсемесна война.
    Допуснете ли това да се случи кога не мога да кажа ще е с такива пагубни последици ,че и двете световни войни ще Ви се сторят песен спрямо тази.
    Прехода няма да е плавен колкото Ви се иска много неща трябва да промените дадохме Ви урок преди 2 години в пререкания  с масоните колко жалки сте,и слаби .
    Земетресенията в Македония,Турция,Гърция вълните и студа тогава разрушителните заметресения по цял свят тогава бяха само за да се опомните и да промените мирогледа си,но не.
    Ще има и още много по сериозни катастрофални земетресения ,наводнения докато Земята не се прочисти и съзнанието на хората не се промени.
    Делите се на религии ,етноси,всичко е пари продавате се за толкова малко ,а когато опре ножа до кокала се променяте какво само тогава ли ,какво трябва да ви поставим такава позиция ,че да си мислите ,че това е така чакания Ви Апокалипсис...И тогава пак ще правите пари от това.....
    Ходите по врачки ,баячки и всякакви екстрасенси за да си решите проблемите ,а самите Вие може да направите това.Толкова е лесно да стигате сами до отговорите но сте толкова ограничени.Всяко нещо протича по предварително заданени модели и се развива по точно фиксирани правила но вместо да анализирате и прецените възможните  варианти на развитие чакате някой друг да свърши това вместо Вас.
    Цял живот оправям бакии на хората около мен и колкото и да им показваш и им набиваш в главите какво ще стане и очите да им извади докато не си натрошат главата не кротват,но и после пак те гледат странно защото си бил прав.
    Да няма нелечима болест лично аз съм лекувал от рак моя позната която сега е в перфекто състояние без никакви расейки и цената която ми плати беше едно кафе от кафе машина за 0,20 ст.
    Няма да изброявам какво и на кого съм помагал ,и не искам нищо но не бих го правил и няма да издам координати искам спокойствие не съм и кошче за душевни отпадаци за да ме затрупват с писма.Има хора който си плащате за да Ви помагат:)
    Помагам когато аз преценя ,че трябва и се налага.
    Не се делете на религии Бог е един за Всички ,а и самият човек е достатъчно силен сам за себе си да може да си помогне но за съжаление не е достатъчно дозрял за това.
    Земята ще преживее много катаклизми още ще има много жертви ,заметресения с много силен магнитут наводнения,всяка зима ще е по тежка и лятото по горещо от предходното но това е прочистване което  трябва да отсее плявата от житото.Заложено Ви е да преминете,но не на Всички ,не може Всички да преминете напред и да получите тези подаръци заслужете си ги.
    И да се кланяте на идоли, да се молите ще има една религия за да се обедините.
    Няма Богопомазана нация и не се осланяйте на това защото и тук ще се чисти .
    За да се развиете и продължите напред надскочете себе си за да сте доволни от резултатите и да искате да жънете плодове.
    Никой не Ви е длъжен да Ви тика ,а така сте свикнали .Успех Усмивчица
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #56 -: Август 30, 2012, 11:42:37 »

sv555 Ти май не си гледал новия Step UP Revolution 3D. Ходи и го гледай и виж все пак така наречените хора какви неща правят    Не ги чети ти я форуми за индиго и други  Плезещ се

Изиграй Skyrim, ходи да гледаш Underworld awekening, гледай последните 20 минути на Avengers. разходи се вечер пред Народния и виж как хората въртят огън и бият барабани. Това е което се цени най много е изкуството. Изкуството сътворено на планетата земя, и да прав си имат хората потенциал и не го ползват на 100%, все пак силите си знаят работата Усмивчица, а 'луди' хора също не липсват
    Активен
    sv555
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

svetoslav.stoyanov.391
    « Отговор #57 -: Август 30, 2012, 12:23:36 »

sharga погледнах линка ,и да не съм го гледал ,но ще го направя предполагам от това което видях ще ми хареса.
    Аз също се забавлявам харесвам изкуството и се вълнувам от много неща ,обичам динамиката и не се вглъбявам само да чета форуми:)
    Чета всичко Усмивчица
    Има постижения и много красиви неща тук ,но идеята беше друга.Мерси за предложението когато съм в София ще отида пред Народния и тук при нас има такива неща и да гледал съм и е красиво:)
    Лек ден
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #58 -: Август 30, 2012, 14:57:43 »

СВ наблюдателите са безпристрастни същества , те знаят за възможните вероятности и възможните сценарии , те не осъждат , не предупреждават , просто наблюдават да не стане хипергаф - примерно да си взривим планетата, даже обикновено не се инкарнират. Ролята им е на помощен персонал , ако децата в играта и белите си намерят нещо дето с него могат да се очистят да се намесят. Не сме първата нито последната раса във вселената със тежък пубертет.  Веселяк Веселяк Веселяк

Та и аз се прикрепям към съвета на Шарга да смениш обкръжението и да намериш достойни хора , примерно намини към някоя детска площадка и почакай , те сами ще дойдат до теб. Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 131

« Отговор #59 -: Август 30, 2012, 15:05:15 »

... че евреите имат възможността да си живеят безгрижно за тяхна сметка
    Хм, чак пък толкова безгрижни не са...

... Повечето хора сте странно създание появило се на тая планета без никаква ясна цел а само за безцелно съществуване.Грешен генетичен код,тотален бъг ,но за съжаление има и такива индивиди. ...
    Мда-а, сигурно има и такива индивиди, и отгоре на всичко се мислят за най-умните.
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4] 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как бихте описали цветовете на един незрящ човек?
    Въпроси и отговори
    ... 4 1458 Последна<br />публикация Октомври 12, 2011, 14:48:56
    от ИВЕВЕ
    Съновиденията и виденията на един мой близък човек
    Моите сънища
    Blue Rose 0 1457 Последна<br />публикация Януари 23, 2012, 01:05:36
    от Blue Rose
    Мисли и откровения на един човек
    Послания
    Blue Rose 3 1556 Последна<br />публикация Януари 23, 2012, 14:49:17
    от Щуродино
    Как се усеща светоусещането на човек по снимка
    Въпроси и отговори
    mamagaya 9 1325 Последна<br />публикация Май 14, 2012, 13:10:59
    от mamagaya
    Как детето да стане човек?
    За родителите
    Бунтарката 1 5280 Последна<br />публикация Октомври 11, 2013, 20:32:18
    от Бунтарката

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright