Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сън или реалност?  (Прочетена 2230 пъти)
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #15 -: Септември 06, 2011, 17:47:39 »

П.П. Една езотерична максима казва, че "целта на общуването е послнието/отговора" - тоест ако не можеш да изпратиш ясно послание, или да получиш ясен отговор, проблемът е в теб. НЕ можем да караме хората да вникват в нашата терминология, ако те не искат, но можем да се опитаме да говорим с техния "език", помнейки че "думите са многозначни"... един вид общувайки на тяхното ниво.

Не съм съгласна. Защо? Защото мога ли да се нагаждам на индивидуалното им схващане на всеки и замазания поглед (или някой постоянно с мен да се нагажда, защото аз съм "другаде" - няма да го карам). Който трябва, идва момента, в който да го препрочете и да го разбере. Фази. Трябва синхронизация, но ако "НЕ можем да накараме другия да вникне в нашата терминология", може поне този някой ДА ПОЖЕЛАЕ да разбере, а не да ти набива твърдения, които не са твои, уж че изречени от твоята уста и уж, че това си искал да кажеш или да отрича с лека ръка. Ти разбираш него, той теб - не. И отделно, искат се двама. Ако кажа патка, разбира кокошка и ми говори за патката, ама като кокошка, описвайки ми патка - абсурдно. Хехе, та това ме удивява.
Иииии  Усмивчица .
Активен

Kyoya
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #16 -: Септември 06, 2011, 21:51:14 »

Еруин прав си аз,ако искам запомням това ,което искам ,а по някога просто си оставям главата на мира ,каквото запомни това.Да и също по някога забравям как съм се добрал до информацията.

Do_It веднъж имах сън в ,който ме беше толкова старх че не можех да се събудя опитвах се но не ставаше преследваше ме нещо само че не знаех какво след това не знаех как да се събудя и започнах както ти казваш да изграждам неща в съня си и си направих броня и оръжие (това беше преди няколко години) след това убих това нещо и се събудих този сън съм го сънувал 2 пъти.

Finist и ти си прав само това ще кажа ,защото не можах да те разбера много ,горе доло схванах.
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Драконите - мит или реалност? « 1 2 »
Езотерика
Special_boy 26 6370 Последна<br />публикация Декември 08, 2012, 23:58:27
от Strannik
Енергийна реалност на човека
Духовни учения
Kaloyan 4 3696 Последна<br />публикация Юни 26, 2010, 01:18:56
от Kaloyan
Второ слънце, мит или реалност
Астрология и нумерология
Evolution 5 2936 Последна<br />публикация Януари 27, 2011, 17:37:43
от Престолски
Паралелна реалност « 1 2 »
Обща тематика
Sita 15 2929 Последна<br />публикация Май 08, 2011, 22:39:16
от Мар
Разделното хранене – мит или реалност ?
Природосъобразно хранене
Слънчев лъч 0 1444 Последна<br />публикация Февруари 13, 2012, 23:00:33
от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright