Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво мислите ще е бъдещето на хората?  (Прочетена 1778 пъти)
kukuruku
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #15 -: Май 17, 2011, 22:48:39 »

Няма бъдеще.
Няма минало.
Няма и Индигови деца.
Няма Добро и няма Лошо.
Всичко е Илюзия,създадена от добри "Сценаристи" и поддържана от Вас самите
. . . поредната Матрица - нищо особено,но все пак забавно!
+1
Активен

be yourself no matter what they say
SOL
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

• Град: Тера
  • « Отговор #16 -: Май 18, 2011, 07:39:19 »

До 2012 бъдещето не е написано,то ще бъде такова каквото хората си го направят,ако човечеството продължи да живее със своето ЕГО,Майката Земя ще го премахне,защото то е Убива.
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #17 -: Май 18, 2011, 08:49:03 »

Според мен, ще стане това, което винаги е ставало, но умножено по 10.
    За немалко точки на планетата и немалко народи, края е реален факт. Хаити, сев. Африка, Япония и т.н.
    Не си и помисляйте, че техния ад си е само техен. Всички локални проблеми, се отразяват и на глобално равнище.
    Всичко, което се случи тази година надвишава няколкократно рекордите за всяка една предходна. Катаклизми, размирици, финансови кризи, епидемии и т.н. Е, 2012 според мен ще е същото, но умножено по още толкова.
    Представете си например, 10 вулкана, като исландския, който хвърли в паника цяла европа и доведе до колабс големите аеролинии. Представете си десетина петролни разлива, като онзи в мексиканския залив. 20 епидемийки от мутирали щамове, на иначе добре познати на медицината, вирусни и бактериални инфекции. 5 кризи, които ще доведат до неминуем колабс на банковата система. Съответно множество вътрешни и международни конфликти, размирици, дори и войни. С банковата система рухва всичко, което ни е познато до сега.
     1. Съдебна власт, всякакви органи на реда - съответно анархия и тотален икономически срив.
     2. Здравеопазване - съответно невиждана до момента смъртност от болести (европа вече е преминавала през това, но тогава населението е било, поне 5 пъти по-малобройно)
    3. Хранителна промишленост - голям глад

Може много да се изброява, но според мен е достатъчно.
    Последствията - катастрофални.
    Усеща се, твърде осезаемо, как "големите сили", изпускат положението от контрол. Въпрос на малко време е всичко, просто да се срине. Дали ще е 2012 или 2013г, не знам, но ще е скоро.
    Сигурно ще има оцелели, но това ще са хора, които деянат много на глад и всякакви лишения. Вероятно идеяата на индиговите и останалите, по-развити души, спускани да се раждат на земята е именно такава.
    И колкото и саркастично да звучи, то... пожелавам ви лек и успешен ден.
    Може и да е последния такъв, радвайте му се
    « Последна редакция: Май 18, 2011, 09:12:44 от sanguinary » Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #18 -: Май 18, 2011, 08:56:55 »

Сигурно ще има оцелели, но това ще са хора, които деянат много на глад и всякакви лишения. Вероятно идеяата на индиговите и останалите, по-развити души, спускани да се равдат на земята е именно такава.
    И колкото и саркастично да звучи, то... пожелавам ви лек и успешен ден.
    Може и да е последния такъв, радвайте му се

И да се готвим за тежките времена!
    Активен
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #19 -: Май 18, 2011, 09:01:49 »

нещо ми се плъзна през главата току що:
    -да кажем, че някой се е заел с нещо, каквото и да е то, няма значение... то резулатаът от това какво е постигнал вчера + този от днес ще даде плод утре, можем ли да кажем, че вчера + днес е = на утре и ако това е така, може ли днес да е = на утре - вчера и вчера е = на утре - днес... Може ли да има утре без да има днес и вчера или обратно? Не съм математи и бях лош ученик.  Можеби на поста не му е мястото тук, но модератора ще реши.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    johny
    Гост
    « Отговор #20 -: Май 18, 2011, 09:15:20 »

нещо ми се плъзна през главата току що:
    -да кажем, че някой се е заел с нещо, каквото и да е то, няма значение... то резулатаът от това какво е постигнал вчера + този от днес ще даде плод утре, можем ли да кажем, че вчера + днес е = на утре и ако това е така, може ли днес да е = на утре - вчера и вчера е = на утре - днес... Може ли да има утре без да има днес и вчера или обратно? Не съм математи и бях лош ученик.  Можеби на поста не му е мястото тук, но модератора ще реши.

На мен ми допада така! А дали всичко е илюзия-възможно е,но е направена така, че да изглежда реалност Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво мислите за мантрите?
    Музика
    giti 5 4183 Последна<br />публикация Октомври 23, 2013, 16:12:36
    от Ariam
    Тъжно ми е, че всъщност хората не знаят наистина какво е любов. « 1 2 »
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Бунтарката 18 4050 Последна<br />публикация Февруари 16, 2013, 01:43:18
    от Ru Alfa
    Мощите на Йоан Предтеча - какво мислите?
    Обща тематика
    nia.boneva6 8 1060 Последна<br />публикация Август 06, 2010, 15:08:36
    от nia.boneva6
    Какво да правя: планове за бъдещето « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 18 2579 Последна<br />публикация Август 27, 2011, 17:57:30
    от ИВЕВЕ
    Какво е цялото за хората
    Великият преход
    Sunshine(sun) 12 2209 Последна<br />публикация Юни 13, 2012, 12:28:22
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright