Духовно развитие

Страници:  1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпроси от Транс  (Прочетена 7122 пъти)
mamagaya
Гост
« Отговор #195 -: Май 19, 2011, 21:36:31 »

Поне е прочел копираното...

Да бе.
Преди време си бъбрех с въпросният Манев
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #196 -: Май 20, 2011, 19:30:00 »

Студент съм и скоро ще имам държавен изпит. Да, държавен изпит. 4 курс съм и вече завършвам. обаче работата е там че имам невзети изпити като съм бил 2 курс и 3 курс. Е, сега накъде. Хич не искам да се връщам назад. И аз не зная защо ми е това висше образование, но няма накъде.  Усмивчица

То в днешно време е нормално да не учиш много. Една моя приятелка има 3 висши образования и не може да си намери работа, а има такива късметлии дето имат само средно и пак успяват и стават богати и успели хора.

Готин Готин Готин Готин

Дали е възможно по някакъв начин чрез визуализация или други методи да оправя положението.
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #197 -: Май 20, 2011, 19:36:36 »

Студент съм и скоро ще имам държавен изпит. Да, държавен изпит. 4 курс съм и вече завършвам. обаче работата е там че имам невзети изпити като съм бил 2 курс и 3 курс. Е, сега накъде. Хич не искам да се връщам назад. И аз не зная защо ми е това висше образование, но няма накъде.  Усмивчица

То в днешно време е нормално да не учиш много. Една моя приятелка има 3 висши образования и не може да си намери работа, а има такива късметлии дето имат само средно и пак успяват и стават богати и успели хора.

Готин Готин Готин Готин

Дали е възможно по някакъв начин чрез визуализация или други методи да оправя положението.
Докато четях горното и точно това ми дойде на ума, а то виж ти си дошъл точно на момента. Ще ти се получи- колкото ти се получи с Анелия и Бритни.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #198 -: Май 20, 2011, 19:59:52 »

Пантера, помогни ми.
Не си ли бил студент и ти.
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #199 -: Май 21, 2011, 17:01:54 »

Няма да оправиш положението с визуализация, а с действия.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #200 -: Май 21, 2011, 17:19:59 »

Няма да оправиш положението с визуализация, а с действия.

Мързи ме Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #201 -: Май 21, 2011, 17:28:00 »

Еми значи нямаш достатъчно желание. Човек като наистина иска нещо, не се оправдава, че го мързи.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #202 -: Май 21, 2011, 17:41:10 »

Еми значи нямаш достатъчно желание. Човек като наистина иска нещо, не се оправдава, че го мързи.

И какво. Да се връщам назад и да вземам изпити ли. Тъжен

Ще пробвам с нещо друго

45. Пътят към целта
Декларация
Отхвърлете важността на целта, откажете се от копнежите и оставете само решимостта да имате. Трябва да вървите към вашата цел, както отивате при пощенската кутия за кореспонденцията си. Единственото, което може да провали цялата работа по пътя към вашата цел, е излишната отговорност, прекаленото усърдие и страхът от поражение.
Превъртайте в мислите си слайда, без да включвате в него никакви сценарии. Не мислете за средствата за постигане на целта. Ако се съсредоточите върху целта, сякаш вече е постигната, след известно време външното намерение ще разкрие пред вас възможности - ще отвори врати, и тогава средствата ще дойдат от само себе си.
Тълкуване
Ако целта ви се струва трудно достъпна, целият ви празник ще бъде провален от съмнения и тягостни мисли за възможен неуспех.
Как да повярвате в невъзможното, за да стане възможно?
 Никак!

По никой начин не ще успеете нито да се придумате, нито да се убедите, нито да се принудите да повярвате.
Зарежете тези напразни грижи и се заемете с нещо по-добро - въртете в мислите си целевия слайд и не забравяйте да крачите към целта. Не бива да ви безпокои фактът, че целта все още е далеч на хоризонта. Трудно ви е да си представите как може да стане ваша. Но това не е ваша грижа. От вас се иска само да направите поръчката, останалото оставете на сервитьора.
Когато разумът види, че вратите се отварят, съмненията му ще изчезнат. Хора, които са постигнали главозамай-ващ успех, по-късно споделят, че никога не биха повярвали, че са способни на такова нещо. Само един съвет: не поставяйте своята цел на една карта, открийте резервен път, подсигуряване, не затръшвайте предишната врата и не изгаряйте мостовете преждевременно.
« Последна редакция: Май 21, 2011, 17:56:32 от Транс » Активен
bars_i
Гост
« Отговор #203 -: Май 21, 2011, 18:20:08 »

Пантера, помогни ми.
Не си ли бил студент и ти.
Единственото нещо което мога  да ти дам е пари назаем, но като гледам колко те мързи то това значи, че ти няма как да ми ги върнеш. А след като няма как да ми ги върнеш, аз защо да ти ги давам? Оправяй се сам приятел.
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #204 -: Май 21, 2011, 18:22:17 »

Аз вярвам в чудеса
Активен
Psychedelia
Гост
« Отговор #205 -: Май 21, 2011, 18:29:20 »

Веселяк За да получиш нещо, трябва да се потрудиш! Трябват ти желание, търпение, вяра и усилия.. Не става всичко да ти се поднася наготово.. Намери начин да пребориш мързела си, иначе нищо няма да постигнеш!
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #206 -: Май 21, 2011, 18:35:44 »

Веселяк За да получиш нещо, трябва да се потрудиш! Трябват ти желание, търпение, вяра и усилия.. Не става всичко да ти се поднася наготово.. Намери начин да пребориш мързела си, иначе нищо няма да постигнеш!

Спокойно. Ще се оправя.  Ще направя всичко по силите си. Усмивчица
Преди няколко месеца имах травма на мозъка, но се оправих

Трябва ми силна вяра, а аз понякога нямам такава
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #207 -: Май 21, 2011, 19:58:21 »

Спокойно. Ще се оправя.  Ще направя всичко по силите си. Усмивчица
Преди няколко месеца имах травма на мозъка, но се оправих

Трябва ми силна вяра, а аз понякога нямам такава
Да не е било 1-ви април, когато доктора ти е съобщил новината?
Активен
mamagaya
Гост
« Отговор #208 -: Май 21, 2011, 20:06:37 »

Не. Действително имах нещо на мозъка си. Имах ужасно главоболие и виене на свят. Предписаха ми хапчета, но те не помогнаха много. Абе има ли значение

Само казвам че ако човек има вяра и всичко може да постигне.
Не сте ли чели историята за момчето което отглеждало гущери и незнайно защо когато изгубило пръста си и му порастнал нов. Май нещо такова имаше. Но просто момчето е повярвало и е знаело че и при него може да се прояви.

По същият начин ако човек се роди в свят където хората живеят да речем 300 години и той ще живее около толкова. защо? Защото го е приел като факт и знае че може да го постигне. А болестите са друго нещо и всяка една болест има лечение стига да е навреме. Усмивчица
Активен
bars_i
Гост
« Отговор #209 -: Май 21, 2011, 20:25:06 »

По същият начин ако човек се роди в свят където хората живеят да речем 300 години и той ще живее около толкова. защо? Защото го е приел като факт и знае че може да го постигне. А болестите са друго нещо и всяка една болест има лечение стига да е навреме. Усмивчица
Че този свят може и да е тук. Генетици от Харвард са открили гена на стареенето. Той  регулира скоростта на клетъчното делене. Генетиците потвърждават, че използването на целия му потенциал може да удължи човешкия живот до 300-годишна възраст.
Активен
Страници:  1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Поредните въпроси от един начинаещ
Астрология и нумерология
praiseyou 7 2401 Последна<br />публикация Февруари 17, 2010, 13:35:42
от izida
Въпроси и отговори на деца за Бога
Послания
delfin 14 3477 Последна<br />публикация Ноември 20, 2010, 17:42:50
от prikazka
Въпроси за смисъла на живота « 1 2 ... 19 20 »
Духовни учения
insanewalker 285 20762 Последна<br />публикация Януари 21, 2013, 15:39:01
от nobody
Форумна игра ->Въпроси « 1 2 »
Обща тематика
Аэ съм 17 1891 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 19:15:41
от Хristo
Игра на въпроси
Обща тематика
Kissing You Good Night 5 1329 Последна<br />публикация Май 10, 2011, 20:39:58
от dreek

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright