Духовно развитие

Страници:  1 ... 3 4 [5]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с Прехода  (Прочетена 10216 пъти)
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #60 -: Ноември 09, 2012, 19:21:13 »

MouseMaiki  ще ти отговоря , въпреки ,че избягвам да пиша извън дневника си.  Згреших
    Аз имам подобни изживявания и по някога правя нещо , но виждам картини от друго нещо.
    Или чета и докато чета виждам планетата от високо или космоса ... е не е като на филм ... но важното е друго...
    Сега се събуждаме и това е , понеже няма как да обесня процеса по друг начин с думите измислени до сега.
    И някои се пробуждат преди другите и тези някои за еденици в целия свят ....
    Кога започне това всичко е по странно и виждаме ,чуваме ,усещаме неща които до сега са невиждани и несанувани.Нови и различни.Вече има хора по-целия свят които са със способности граничещи с невъзможното и извън него.Хора със способности за които науката мълчи и няма отговор.
    Ние си възвръщаме това което сме били.Нищо повече.
    Просто излизаме от съня в които бяхме , сън на планетите.
    Важно е да го приемем и да се радваме , да сме благодарни.
    Всеки има право да вярва на неговата си истина , а истината е променяща се величини според развитието на самия човек.
    И най важното при всички ще е различно , при някои, ще е от сега, при други, ще е след време и така.
    Здраве на всички.
    Активен

kapitana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #61 -: Януари 11, 2013, 11:52:46 »

Някой сънувал ли е в последните 2-3 дена Учителя?
    Моля кажете ако сте-имам подозрения за общ сън
    Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
    zenitov
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: София
  • RED BULL GIVES YOU...super bad farts

« Отговор #62 -: Януари 11, 2013, 13:12:37 »

Някой сънувал ли е в последните 2-3 дена Учителя?
    Моля кажете ако сте-имам подозрения за общ сън

Кой от всички?  Ухилен Аз сънувах Жана Д'Арк преди 2-3 дни, поне така ми я представиха в съня де, хич не беше доволна, накара ми се яко и си тръгна обидена(яд ме е че не запомних за какво ми се караше) А иначе и аз смятам, че чат-пат сънищата ни са общи, но за всеки е с различни главни герои и местоположения(спрямо това дето е в главите ни)    Ако Учителя ти се е скарал, значи сме имали сходни сънища   Усмивчица
    Активен

Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...(факт)
    kapitana
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #63 -: Януари 11, 2013, 13:23:09 »

Не ми се е карал  Ухилен
    Учители много,но Учителя Беинса Дуно е един Усмивчица
    То света на сънищата със сигурност е общ,затова питам Намигване Може всеки да е бил на различно място,да го е възприел по различен начин и т.н,затова уточнявам-става въпрос за сън с Учителя свързан с преминаване на препятствие от повече хора-това е сигурното
    Активен

Понякога си мислим, че Бог ни гледа отгоре, а може би, най-често, Той ни гледа отвътре.
    MouseMaiki
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #64 -: Януари 29, 2013, 15:09:41 »

За първи път сънувах тези неща... Започвам така, защото и другаде съм чела, някои от хора сънуват странни и уж "нереални неща". Ще опиша точно какво сънувах:
    Преди няколко дни се върнах от Антарктида, но това няма да излезе от съзнанието ми: на 5-тия ден преди лягане се разходих около базата ни сама. Вдишвах дълбоко ледения и чист въздух и ми беше щастливо, че съм там и то за втори път. В периода, в който бях нощ нямаше, но си заспивах спокойно, даже се наспивах за 4-5 часа. Традиционно си заспах след разходката и ми се присъни следната обстановка:   
    Непознати сгради със странни форми. Тъмно. Небето беше черно и без звезди. Сияеха само едни огромни окръжности в зелено. Една в друга и светеха, променяха си оттенъците. Не знам поради каква причина им се зарадвах. Смаляваха се, изчезваха и пак се появяваха.

Някой може ли да ме осветли какво значи това? Друга реалност? Не мисля...
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Страници:  1 ... 3 4 [5]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Филми, свързани с природата
    Филми
    Spirit 1 2958 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 22:04:01
    от nia.boneva6
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 5348 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Начало на Прехода « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    Kissing You Good Night 56 7309 Последна<br />публикация Май 19, 2012, 18:10:53
    от Sunshine(sun)
    Прехода
    Великият преход
    execute 8 2085 Последна<br />публикация Май 16, 2012, 11:19:40
    от Sunshine(sun)
    Сънища, свързани със смърт
    Моите сънища
    Niandre 3 1453 Последна<br />публикация Август 06, 2012, 12:15:51
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright