Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4] 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с Прехода  (Прочетена 10242 пъти)
Дом
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 131

« Отговор #45 -: Юни 11, 2012, 14:29:18 »

"Ти може и да искаш да спасиш всички,но не всички могат да бъдат спасени... РАЗБЕРИ,не можеш да спасиш всички!!! Трябва да ги оставиш на НАС!!!
... И тогава НИЕ,ще дойдем и ще се погрижим за ТЯХ!!!" ...
Опитах се да го разтълкувам... и до някъде успях...
Много съществен сън. Как успя да го разтълкуваш? Преди колко време точно го сънува?
Аз снощи пак сънувах сън като предишните - явление в небето и усещане за "започва се". Небето беше сивосиньо като при частично слънчево затъмнение. На небосвода се виждаше кръгла дъга (както последната във Варна, но малка, с големината на слънчевия диск по пладне). Слънчевият диск (или може би беше луната) се придвижи по небосклона, докато навлезе точно в кръга на дъгата. Тогава всичко замря, никой не можеше да се движи и цялата действителност наоколо се понесе нанякъде. Имахме усещане че сме понесени заедно със всичко, което ни заобикаля, в някаква посока, но всички бяхме неподвижни, неспособни да мръднем. И се събудих. Сънят беше много реален, както и предишните, които съм разказала в темата.
Активен
~Schwarze_Sonne~
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #46 -: Юни 11, 2012, 14:43:22 »

Благодаря ти,ДОМ

Аз по принцип сънувам живи и цветни сънища (картини),усещам и живея там... Все едно са на филмова лента...

Та въпросния сън го сънувах преди около може би 4-5-ет месеца...
    Преди него имах един,който беше свързан с военни и биологично оръжие,което унищожаваше всичко! Доста наситен и донякъде плашещ...

Сега 2-ве вечери по ред сънувам собствената си смърт... Събуждам се,сякаш наистина съм умряла,а след това преродила и имах болки в цялото тяло.Главно-гръбнак и колена...

Не знам,дали това означава нещо съществено,но "живите" картини ,които виждам са съвсем реални.
    Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #47 -: Юни 11, 2012, 14:56:58 »

Аз съм имала такъв сън за който някъде тука споделих ,че според мен е наложен.
    Много е важно да не влагаме вяра и енергия в такъв сценарий според мен.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #48 -: Юни 11, 2012, 16:24:42 »

Забрави да кажеш как си го тълкуваш. Ако имаш желание, разбира се. Ако тълкуванието не ти харесва, тогава не го казвай, не му вливай енергия, според съвета на Еона.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #49 -: Юни 13, 2012, 15:42:45 »

Благодаря ти,ДОМ

Аз по принцип сънувам живи и цветни сънища (картини),усещам и живея там... Все едно са на филмова лента...

Преди него имах един,който беше свързан с военни и биологично оръжие,което унищожаваше всичко! Доста наситен и донякъде плашещ...

Сега 2-ве вечери по ред сънувам собствената си смърт... Събуждам се,сякаш наистина съм умряла,а след това преродила и имах болки в цялото тяло.Главно-гръбнак и колена...

Не знам,дали това означава нещо съществено,но "живите" картини ,които виждам са съвсем реални.

Това е и хубаво и не.
    Понеже сънищата каквото и да са и от каквото и да са причинени изморяват.
    От личен опит знам че кога се прочисти организма те изчезват или се отсяват.
    Поставянето на вода ,буркан с вода прави съня по-спокоен.Водата се хвърля на няколко дена.
    Кристалите помагат и др. техники има но кога заредиш даден сън с енергия и чувства той добива сила и може да стане реален или да те притеснява.
    За мен добрите сили пращат предупреждения или напътствия по-нежен начин.
    Другото което поражда страх е от друго естество.
    Така мисля но кои знае.Сънищата са един свят и там има други правила.
    Но положителната нагласа е добро начало.

Активен

~Schwarze_Sonne~
    Неактивен Неактивен

Публикации: 187

• Град: София
  • "Очите са огледалото на Душата!"

« Отговор #50 -: Юни 13, 2012, 15:52:19 »

(Spirit_soul _body) Така е.
    Не знам защо ,но често нещата се сбъдват Ухилен Особено при фазите на Луната (Пълнолуние и Новолуние)... [/b]

Това с водата съм го пробвала.Има ефект! Но сама "случайно" ,научих сама себе си ,когато заспивам да виждам руната Лагус...
    Този метод го използвам и при свързване с мисли на други хора и т.н. Намигване

Активен

"Oculi porta anima ... vide si non audes mihi tunc animi... "
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #51 -: Юни 13, 2012, 16:06:26 »

Primar_Blut  всичко има влияние върху нас.
    За жените най много влияе луната за мъжете слънцето и без въпроси от къде го знам .
    Луната действа на водата и от там на цялата планета , понеже планетата е вода предимно и хората са предимно вода.Ако е вярно всичко, значи , че луната ти действа в повече и може да балансираш със слънце , как има тема за това.Това е само предположение.
    Особено ако си гледала луната продължително това докарва до психоза и сънища от рода.
    Може да бъркам само предполагам.
    Все повече усещам и чувам млади или много млади да пробват разни техники за духовни и други неща които , може да са опасни.Занимават се със сили и енергии без да знаят , точно как и само искам да кажа ОПАСНО Е.
    Водата предпазва и някои кристали.Дори и молитва преди лягане.
    Дано съм бил полезен.
    Здраве и светлина.
    Активен

Sania
    Гост
    « Отговор #52 -: Юли 17, 2012, 02:02:33 »

Тъй като аз често си сънувам разни катаклизми напоследък , реших да ви споделя съня ми от изминалата нощ .

Сънувам как се събуждам към 5:30 ч сутринта . По това време през лятото,  вече започва да се развиделява , но ....не и този път. Беше още тъмно . Мина час , два , три ..........слънцето не изгрява .......мина почти целия ден , а слънето не се появи. Хората излизаха по улиците гледаха небето и си коментираха помежду си - какво става в този ден , защо няма слънце. Но не беше и пълен мрак , имаше слаба светлина като от улично осветление , но го нямаше слънцето. Някои от хората си говореха , как и във вестниците от деня имало новината , че днес слънцето не е изгряло....

И по едно време , вече към 19:30 ч слънцето започна да се показва и изгря.
     Та това ми беше съня.
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #53 -: Юли 17, 2012, 23:21:31 »

Тъй като аз често си сънувам разни катаклизми напоследък , реших да ви споделя съня ми от изминалата нощ .

Сънувам как се събуждам към 5:30 ч сутринта . По това време през лятото,  вече започва да се развиделява , но ....не и този път. Беше още тъмно . Мина час , два , три ..........слънцето не изгрява .......мина почти целия ден , а слънето не се появи. Хората излизаха по улиците гледаха небето и си коментираха помежду си - какво става в този ден , защо няма слънце. Но не беше и пълен мрак , имаше слаба светлина като от улично осветление , но го нямаше слънцето. Някои от хората си говореха , как и във вестниците от деня имало новината , че днес слънцето не е изгряло....

И по едно време , вече към 19:30 ч слънцето започна да се показва и изгря.
     Та това ми беше съня.

Това ми напомня за трите дена тъмнина.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #54 -: Юли 18, 2012, 09:52:11 »

И аз имах подобен сън, много преди да се заговори за преход. Сънувах как пътуваме в автобуса с една колежка, прибирахме се от работа. Гледах през прозореца как залязва слънцето, а то беше бледо, като в мъгла, и някак избледняваше...мислех си как на другия ден то няма да изгрее, вече никога няма да изгрее...чувах хората в рейса как всички говорят едновременно за същото, витаеше нещо като паника. Колежката ми каза:
      - Какво ще правим, имам 2 деца в къщи?
    Аз взех да я успокоявам:
      - Не се притеснявай, защо мислиш, че няма да изгрее...ще видиш, че утре пак ще изгрее слънцето както всеки ден, както винаги е било...аз също имам дете в къщи.
     Тя каза: "Сигурна ли си?"
    Казах "да".
    Но не бях сигурна.
    Междувременно слънцето потъмняваше и си оставаше на същото място без да слиза надолу, и когато рейса стигна на последната спирка, беше тъмно. Слязохме от рейса всички, едно такси стоеше там, тя предложи да се качим, аз казах, че ще тръгна пеша. Така се разделихме, казахме си, че утре на работа ще се видим, но не бяхме много сигурни, че ще има друг ден и работа. Тя се качи в таксито, аз тръгнах пеша в тъмното - не се виждаше нищо, беше спрял тока. Вървях пипнешком, почти на 4 крака, дори не можех да видя дали съм в правилна посока...след няколко часа разбрах, че няма да стигна. А исках да се прибера, да ги успокоя в къщи и...каквото и да става поне да сме заедно, знаех, че се притесняват...започнах да тичам, прескачах всякакви неща и се блъсках в тях, падах, ставах и продължавах да тичам с всичка сила...паднах в една дупка, а бях изморена и не можах да се надигна и да продължа. Усещах как заспивам и заспивайки си мислех дали ще има продължение или свършва дотук...
    Активен
    Дом
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #55 -: Юли 18, 2012, 16:17:21 »

Този сън ми прилича на моите сънища, описани по-горе. Не по съдържание а в смисъл, че след такъв сън оставаш с чувството, че това е някаква подготовка/репетиция за нещо, което предстои да се случи.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #56 -: Юли 18, 2012, 18:30:33 »

Да ти кажа това, и другите неща, които сънувах тогава в този период - как посред нощ е светло, и обратното, посред бял ден става тъмно, ми приличат на твоите и по смисъл, и по съдържание. Разликата идва от различното възприемане, нали всеки човек възприема различно, и съответно сънува различно.
    Тогава не знаех как да ги тълкувам, нямах представа, че сме в преход, а ето сега излиза, че е свързано с прехода...че подсъзнателно съм усетила нещо, което наяве, с рационалния си ум, не знам.

За подготовка, да.
    Има много интересна статия за виолетовия пламък, в yosif.com Усмивчица Той изгаря страховите програми, от известно време се уча да работя с него, все по-често го виждам в медитация.
    Активен
    Quantum
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #57 -: Август 06, 2012, 12:08:52 »

На скоро (преди няколко месеца) сънувах, че току що се събуждам от сън и се повдигам на леглото да погледна през прозореца. Гледката която видях беше, че небето много рязко започва да става от синьо в лилаво и после от лилаво в черно...после и всичко останало... Интересното е, че когато сънувах този сън не се бях интересувал много от детайли за прехода, но по-късно като се поразрових разбрах, че ще има 3 дни мрак..
    Активен
    Vladimir87
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: София/Стара Загора
  • https://www.facebook.com/
    « Отговор #58 -: Октомври 19, 2012, 23:57:06 »

Здравейте.Нов съм тук и искам да споделя един мой сън, мисля че е свързан със прехода.
    Съня започва с компания от приятели бяхме на по бира и скара нещо нормално.Изведнъж погледнах нагоре и видях много различни по форма и цвят светлини също и кораби но тях не ги видях много ясно.Започнах да показвам на моите приятели какво става ,казах си "ето най-накрая дойдоха" Усмивчица .Приятелите ми не ги виждаха колкото и да им показвах.След няколко секунди видях напреди че приближава голям балон който ще ни погълне но не изпитах никакъв страх или безпокойство.Балонът дойде и погълна мен и 1 друг приятел останалите изчезнаха не преминаха заедно с нас.Усещането от преминаването в този балон беше все едно се гмуркаш във вода,ушите ти заглъхват и за момент си помислих че няма да мога да дишам но нещо ми подсказа че ще мога и след това усетих пълен покой и щастие или нещо подобно.Усещането беше невероятно.Бяхме се пренесли на друго място нещо като чакалня.Имаше много хора насядали по пейки и чакащи нещо.Казах на моя приятел " Да отидем да седнем ей там" тръгнахме да сядаме и точно тогава се събудих.Бях доста разочарован че не успях да вида какво ще стане след това.Заспах пак нарочно за да мога да се върна.Пробвах да влезна в балона отново но не можах и се събудих. Усмивчица
    Активен
    MouseMaiki
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Antarctica
  • Спазвам само законите на Вселената!

« Отговор #59 -: Ноември 07, 2012, 23:17:05 »

Изчетох почти цялата тема... Хора имам един въпрос, на който може би може да ми отговори само някой на по-високо ниво: Някои от нещата които описвате съм ги виждала, НО не на сън.
    Почти не сънувам. Много рядко сънувам неща, които в последствие се случват. Това започна от скоро. Но не там е въпроса...
    През деня понякога изпадам в някакво много странно състояние. Докато правя нещо съсредоточено, започвам да "виждам" друго, например Земята от Космоса. В такива моменти не спя, не е и медитация, абсолютно адекватна съм, мога даже да разговарям, но пред очите ми са други неща, накак все едно виждам през стена.
    Научих се да се владея, тоест да остана един вид да остана "на земята", за да не каже някой че не съм в ред с главата, но продължавам да виждам.
    Няма да описвам нещата подробно. Но възможно ли е наистина да не сънувам този Преход и що за състояние е това - моментите на "виждане"?
    Активен

На тази Планета има само един ръководител - Природата! Научете се да я пазите, да се съобразявате с Нея, да я слушате и да й помагате!
    Този който я руши или само я използва ще си получи уроците от Нея!
    Страници:  1 2 3 [4] 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Филми, свързани с природата
    Филми
    Spirit 1 2964 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 22:04:01
    от nia.boneva6
    Сънища, свързани с потопи и тн. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Amazon 43 5368 Последна<br />публикация Декември 09, 2012, 01:55:20
    от terika
    Начало на Прехода « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    Kissing You Good Night 56 7331 Последна<br />публикация Май 19, 2012, 18:10:53
    от Sunshine(sun)
    Прехода
    Великият преход
    execute 8 2100 Последна<br />публикация Май 16, 2012, 11:19:40
    от Sunshine(sun)
    Сънища, свързани със смърт
    Моите сънища
    Niandre 3 1459 Последна<br />публикация Август 06, 2012, 12:15:51
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright