Духовно развитие

Страници:  1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да разгадаем посланието на сънищата?  (Прочетена 27810 пъти)
Release the GooD :)
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 37

• Град: Бургас
  • « Отговор #120 -: Септември 09, 2012, 11:05:57 »

за Morena цък.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #121 -: Септември 09, 2012, 12:13:57 »

Моренка , всякакви ниски астрални структори , дошли да те плашат и вербуват в съня ти , заемат форми от твоето съзнание за плашене. Те със сигурност нямат рога , а хората са им ги направили с векове вяра в този образ. Те се познават именно по това ,че ходят на групи и с това ,че те вцепеняват, не можеш да мръднеш и да викнеш и ли като тежест отгоре ти. Какво искат - да папкат страх ,защото те нямат съществуване ,като демоните примерно и им трябват постоянно зареждане . Вечерните молитви и обграждане пазят от тези енергийни комари да не ни нападат.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #122 -: Септември 09, 2012, 12:22:15 »

Ити това което описваш е често описвано "пророчество" , т.е сценарий за развитие . Когато имаме такава ситуация - сън със сценарий  е много важно как ще реагираме на него. С правото ни на свободна воля , ти имаш избора да заложиш на този сценарий или да го отречеш , като послушаш най-вече сърцето си. Така се конструира общото бъдеще , като тези сънища и видения стават все по-често явление. Това показва ,че е време за взимане на грандиозни решения за пътя на човечеството и това няма да го реши някой друг освен ние.

Ние сме в позиция на тийнейджер пред бал,дипломна работа и кандидатстудентски изпити Усмивчица , т.е всеки може да ни насочва , предлага , обучава , но какво ще иззберем и направим си е наша и единствено наша отговорност.

Аз лично си искам луната цяла , много я обичам , а тук от няколко дни се вижда през целия ден и стават много хубави лунно-слънчеви медитации за прочистване на 3тото око и пътищата на енергията по гръбнака.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #123 -: Септември 09, 2012, 14:23:11 »

Малко ми е неловко да споделя и аз едни сънища, ама и аз съм човек, какво толкова..
    От неопределено време (може би месеци), сънувам едно момче.В реалността нямаме никакви шансове..ама никакви, не ми се навлиза в подробности.Та в едни определени състояния от месеца все него сънувам.Той идва по някое време от съня и изглежда ме харесва..много.Говори ми мили неща, или ме гушка или ме целува...аз дори и на сън винаги се колебая, във всички случаи гледам да го избягвам, защото не желая някой да разбере неговите намерения.Ситуацията всеки път е различна, но все така се случва и започнах да се тревожа, че тия чувства ще ме убият .
    Защо го сънувам?!Дори не мисля за него вече, а това продължава...
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #124 -: Септември 11, 2012, 00:32:36 »

Моренка , всякакви ниски астрални структори , дошли да те плашат и вербуват в съня ти , заемат форми от твоето съзнание за плашене. Те със сигурност нямат рога , а хората са им ги направили с векове вяра в този образ. Те се познават именно по това ,че ходят на групи и с това ,че те вцепеняват, не можеш да мръднеш и да викнеш и ли като тежест отгоре ти. Какво искат - да папкат страх ,защото те нямат съществуване ,като демоните примерно и им трябват постоянно зареждане . Вечерните молитви и обграждане пазят от тези енергийни комари да не ни нападат.

Определено на сутринта бях уплашена, цял ден бях като някое малко дете- първо се оглеждах и тогава отивах в съседната стая, че и бях сама цял ден Купон
    Release the GooD Усмивчица, ще прочета книгата. : ) Мерси.
    Активен
    Elenakiss
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #125 -: Октомври 17, 2012, 00:41:23 »

Здравейте..много съм объркана! Преди месец почина един мой много скъп приятел в катастрофа,беше на 24г. Всеки ден съм в тях при баба му и майка му..там се чувствам по-спокойна! Баба му ми сподели,че го е сънувала и той и е казал,че няма яке и му е много студено..казал и е също,че в момента се намира в индиго после отива в кристал. Аз не знаех какво означават тези думи!Баба му също нямаше на идея какво  е имал в предвид..не мисля и,че си е измислила тези неща защото няма от къде да ги знае! Влязох в търсачката на гугъл и за секунди на ум ми дойде да напиша "Възнесение в индиго и кристал" от там вече разбрах за тези енергии и за индиго и кристални  деца. Въпросното починало момче беше на 24 и според мен той беше индиго! Ще ви го опиша така " Винаги весел,добронамерен ...дори да се ядоса е за кратко! Помагаше на всички ни и финансово и чрез съвети! Обичаше да обича и обичаше справедливостта!" да добавя и това,че е завършил духовна семинария.Изключително добър приятел,който не беше достойно оценен.. Може би за това Господ си го прибра,защото ние не оценихме добротата му,а се възползвахме от нея! "Бог прибира своите ангели."

МОЛЯ!! Някой,ако може да ми обясни сънят на баба му ... За пръв път чета за тези енергии и т.н не съм на ясно с нещата Тъжен моля да ме извините,ако по някакъв начин съм се изразила грешно. Благодаря.
    Активен
    Mistic_Aqua
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #126 -: Октомври 24, 2012, 07:21:51 »

Сънувах това
    В 4 сутринта се стреснах от тревожност внушена ,понеже гледах Хари Потър и се страхувах от присъствие на зли сили.
    Заспах и се събудих трудно от друг кошмар , в който у нас имах майстори (май боядисвахме и се чудих между валек или четка)..татко беше тук нещо се въртеше ..трябваше и да нося после някаква стока на баба (в магазина ни  на село)
    ..изведнъж видях как един от двамата цигани по дебелия и облечен спретнат ,с лошо изражение на лицето замеряше хора със светкавици и другия ми каза,
    че ги убива или аз си го помислих тръгнах по едни метални стълби надолу да бягам и той се опита да ме уцели със светкавица ,но аз му избягах,после уж
    бях в едно кафе и слушах едно момче с което сме имали зарибявка да говори с едно момиче(бях с гръб към тях) той отиде някъде и аз седнах при нея(разговорът им сякаш беше постановка и целяха нещо с него да привлекат ....хора ..някой вързал се)  ,накараме да ям наденица македонска
    , като ме убеждаваше ,че е чисто месо,а аз не ям такива наденици ,салами ,кренвирши и с хляб ме лъга да не се усеща .После как се
    озовах не знам в една клиника ,тази ме беше подмамила
    искаха да ми вземат единия бъбрек и държах телефона ,обаче не намирах време да звънна на полицията без да ме усетят ,че знам .Тръгнах да бягам през една врата,
    а това момиче да ме гони ,борих се да влезна ,а пред мен имаше една руса с къса коса, по- стара сестра(седнала на стол пред вратата) и вика на момичето:Остави я да влезе право за операцията
    и там на полуотворена врата видях как един хирург се готви и слага ръкавици ..

Какво ли означава да бягам към тая заблуда...че вратата беше изходна ,а не операционна зала..
    Активен

През вечността ...принадлежа ...
    Mistic_Aqua
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #127 -: Октомври 24, 2012, 07:38:19 »

И за да е още по грозно ,като се събудих много кучета не спираха да лаят,ама не се умаряха ..много грозно...сякаш усещаха нещо.Реших да проверя луната дали не навлиза в пълнолуние ,не ,но преминаваше от Водолей в моя знак Риби в 4:15-30 точно ,когато се събудих от първото усещане ,че нахлуват зли ,,сили,, много силно като вълна...и заспах и сънувах втория сън ...колко отчаяно исках да се осъзная ,че чак звънях на майка в Италия в 5 и нещо да излезна от този кошмар...
    Активен

През вечността ...принадлежа ...
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #128 -: Октомври 24, 2012, 21:15:26 »

Сънувах това ......
    Доста често се среща този тип сън - човек да бъде преследван. Обикновено се отнася до някакъв проблем или проблеми, който искаш да оправиш, но ти липсва волята или самочувствието (като под самочувствие изобщо нямам предвид его) за да приключиш с тях.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #129 -: Ноември 27, 2012, 01:20:35 »

Аз, един отец/поп(не съм много в термините) и някакъв мъж.
    Те двамата бяха седнали един до друг, а аз пред тях, прав. Усещах всичко, което започна да се случва на мъжа. Започна да се задушава, всичко което виждаше ставаше по-тъмно и по-тъмно. Знаехме, че бива обладаван. Отеца започна да изрича някакви неща на латински. Изведнъж на мъжа всичко му мина, респективно и на мен, а отеца рязко смени ролята си и от някой, който ужким помагаше, започна да се смее в стил "човек с пъклен план", след което изрече "Никой не може да победи Дявола", усмихна ми се най-нормално, човешки, личеше че е искрена усмивка, а не такава като смеха му, след което съня свърши. Тоя другия нямаше признаци на изненада от случилото се?
    Активен
    sianna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 62

• Град: софия
  • « Отговор #130 -: Ноември 27, 2012, 11:35:24 »

Сита, ти искаш ли да обсъждаш съня си, имаш ли въпроси? Защото , този сън е лично за теб -нещо за себе си да изясниш. Какво чувстваше, след като се събуди и какви бяха първите ти мисли тогава? -там търси отговора. И такива крайности, като "никой" или всички, не приемам.
    А, в нас са и Бога и дявола...Ти на какво залагаш Усмивчица
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #131 -: Ноември 27, 2012, 15:37:09 »

Сита, ти искаш ли да обсъждаш съня си, имаш ли въпроси? Защото , този сън е лично за теб -нещо за себе си да изясниш. Какво чувстваше, след като се събуди и какви бяха първите ти мисли тогава? -там търси отговора. И такива крайности, като "никой" или всички, не приемам.
    А, в нас са и Бога и дявола...Ти на какво залагаш Усмивчица
    Нямам въпроси. Търся вашето мнение по съня, просто искам да разбера какво вие мислите за него. Аз иначе съм си направил изводи.
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #132 -: Декември 02, 2012, 14:54:34 »

Сънувах много гаден сън, сънувах двама циганина, които искаха да ме убият хвърлиха два ножа по мен, но аз ги хванах с ръка и ги хвърлих по тях, после дойдоха още цигани и започнаха да ме преследват , успях да се скрия в едно полицейско управление, разказах на полицая за случката и тогава се събудих.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #133 -: Декември 08, 2012, 22:09:51 »

Аз, един отец/поп(не съм много в термините) и някакъв мъж.
    Те двамата бяха седнали един до друг, а аз пред тях, прав. Усещах всичко, което започна да се случва на мъжа. Започна да се задушава, всичко което виждаше ставаше по-тъмно и по-тъмно. Знаехме, че бива обладаван. Отеца започна да изрича някакви неща на латински. Изведнъж на мъжа всичко му мина, респективно и на мен, а отеца рязко смени ролята си и от някой, който ужким помагаше, започна да се смее в стил "човек с пъклен план", след което изрече "Никой не може да победи Дявола", усмихна ми се най-нормално, човешки, личеше че е искрена усмивка, а не такава като смеха му, след което съня свърши. Тоя другия нямаше признаци на изненада от случилото се?

Пореден подобен сън.
    По някаква причина бях на гледачка/ясновидка. Тя ми хвана ръката, погледна в очите ми и видя най-големият ужас. Разтрепери се, тръгна уплашена назад, много уплашена, голям ужас бе изписан на лицето и. Каза "Дявола, Сатаната", след което скочи от прозореца. Самоуби се...
    Активен
    Strannik
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

« Отговор #134 -: Декември 08, 2012, 23:21:33 »

Вчерашният ми сън ме уплаши много. Беше му посветена голяма част от нощта (поне така ми се струваше след събуждането).

Бях у дома, когато видях през прозореца как някаква стара американска совалка прелита през небето по права линия и внезапно пада право надолу. След няколко секунди от мястото на падането се появи огромно огнено или енергийно кълбо (не съм сигурен какво беше, но имах усещането, че е опасно за мен) се насочи към мен, но уцели долният етаж (живея в жилищен блок). Тъкмо си отдъхнах и видях как някакъв светещ обект минава по същия път както совалката по-рано и отново пада. Последва ново нападение към блока, но този път пък уцели един апартамен доста встрани от моя. На третият път се повтори случилото се, но този път се целеха точно в мен. Аз се усетих и бързо побягнах. По пътя видях сестра си, която стоеше спокойно сякаш не знаеш какво става и я дръпнах с мен. Побягнахме навън, а там ме чакаше още по-странна картинка: хората по улиците изглеждаха плащещо и някак отвеяни (май зомбирани е по-правилното определение), ходеха особено и аз реших да се пазя от тях. След няколко минути бягане влязохме в бившето ми училище и се качихме на втория етаж. Там сестра ми се шмугна най-неочаквано в една стая, но аз не исках да я последвам. В коридора се появи ученичка от вида на вече споменатите хора и аз се опитах да остана неподвижно, за да не привлека вниманието й. Но тя ме забеляза и ме подгони с очевидна злоба към мен, затова аз побягнах и се качих на горния етаж. Там по пода имаше някакви счупени керамични съдове, които някога са изглеждали като човешки глави с лица, коси и всичко необходимо съдейки по вида на разпиляните по пода парчетата. Последва събуждане. Някакви идеи?
    Активен
    Страници:  1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Числата и сънищата
    Моите сънища
    giti 1 5836 Последна<br />публикация Юни 28, 2009, 17:27:43
    от giti
    Посланието на Enigma
    Музика
    giti 10 1995 Последна<br />публикация Декември 27, 2010, 23:54:40
    от andromeda3213
    Гласове в сънищата ми..... « 1 2 3 »
    Моите сънища
    KaTeRlEjKa 40 5775 Последна<br />публикация Юли 26, 2013, 01:45:31
    от Speed_Of_Pain
    Посланието на един от Вас
    Послания
    Един от вас 10 3105 Последна<br />публикация Февруари 17, 2012, 01:37:34
    от The One
    Посланието на делфините в образи
    Любопитни факти
    abrego 8 1434 Последна<br />публикация Юни 22, 2013, 09:03:01
    от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright