Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няма случайни неща  (Прочетена 3598 пъти)
AIA
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #15 -: Юли 09, 2009, 15:05:18 »

giti , ето и на тебе   Целувчица   от сърце !

Има ли други желаещи за целувки  ?
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Юли 09, 2009, 15:10:57 »

Дай една и на индиго за здраве, че е леко болен. Намигване
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #17 -: Юли 09, 2009, 15:22:02 »

Дадено ,специално за  Индиго   Целувчица    и бръзо оздравяване !
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #18 -: Юли 09, 2009, 16:20:25 »

Най-добре едни мнооооогооо целувки за всички, здраво здраве и усмихнати лица около всички вас.

Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #19 -: Юли 09, 2009, 16:39:00 »

Мерси делфи.......да ти се връща тъпкано Ухилен Ухилен Ухилен Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица
     AIA цунки и за тебе  Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица Целувчица
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Omnia ab Uno

« Отговор #20 -: Юли 11, 2009, 03:50:58 »

Гледай аз пък каква съм заспала, без малко да изпусна.
    И от мен целувки  Целувчица  Целувчица Целувчица Целувчица :-*който е болен да му мине, но най вече за AIA, че тя заформи тая веселба.

Ето, открихме още една характерна черта на индиго, може да го сложите като точка в тестовете:
    Индиго личностите обичат да се целуват помежду си.

(тук за усмивка ще използвам емотикона "смотан" по препоръка на модератора -не че е далеч от истината)  Веселяк Веселяк Веселяк

Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    delfin
    Гост
    « Отговор #21 -: Юли 11, 2009, 10:34:44 »

От емотиконите този, който е сложен да бъде за "смотан" всъщност е най-усмихнатия и хубав. Нека да го сменим и да бъде със значение "много усмихнат". 
    Аз чак сега забелязах, че значението му не е усмивка, а "смотан".  Шокиран
    « Последна редакция: Юли 11, 2009, 17:44:39 от delfin » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #22 -: Юли 14, 2009, 00:19:58 »

Да случайни неща наистина няма!
    Ще ви разкажа една история, с действие в минало, сегашно и бъдеще време. Тоест хубавото тепърва започва. Хубаво за нас, като индиго общество и за главните герои в нея.Като казвам хубаво за индиго обществото,го казвам имайки в предвид,че тази история ще накара повечето от нас да се замислят дали наистина са били сами през цялото време,а това от своя страна ще ги отпусне да споделят повече и да търсят себеподобни. За да разберете напълно обаче,какво имам в предвид трябва да разкажа историята.......
         Преди няколко месеца се здобих с виртуална приятелка в интернет сайта Facebook. Още в самото начало имах чувството,че става въпрос за сходна душа,но си мислех,че сходството ни опира само до националните ни виждания и изкуството,което е неразделна част от живота и на двете ни. Паралелно двете сформирвахме групи в същия този сайт със заглавия от рода на:"Запазете традициите"-групата на Таня-виртуалната ми приятелка или моята "Заедно можем повече"-група която има за цел да обедени всички добре смислени групи и каузи в този сайт. Всичко това ни зближи доста. Разменихми си скайповете и започнахме една наистина интересна комуникация. Интересното обаче се случи днес,като е започнало преди ден  или два не съм много сигурна. Та в темата за НЛО тук споменах за моя приятелка,която е наблюдавала НЛО над Велико Търново. Ставаше въпрос за същата ми виртуална приятелка от ФБ. Следкато написах коментара,незнайно откъде в мен се прокрадна мисълта да й кажа ли за нашето индиго общество или не. И колебанията не са били продиктувани толкова от страх да не ме сметне за луда,ако не ни приема или от угризения за това,че съм я споменала някъде без нейното знание. По-скоро бях притеснена да не я загубя,като приятел,защото силно ценя личността й,а аз искам именно стойностни личности в моя живот. Та кой ли не иска такива,де.? Развръзката случила се днес започна така:
    [19:19:49] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: :*
    [19:20:01] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Цял ден си мисля за тебе Усмивчица
    [19:20:23] мишлето Гити: така ли
    [19:20:30] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Да!
    [19:20:30] мишлето Гити: и на какво дължа честта
    [19:20:53] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Не знам Усмивчица Сега влезнах и видях,че утре имаш ден рожден Усмивчица
    [19:21:05] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Може да е за това Намигване
    [19:21:08] мишлето Гити: Оф и ти ли искаш да ме тормозиш
    [19:21:14] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Не?Хммм
    [19:21:33] мишлето Гити: на какво да се радвам че удартявам и земните ми дни се скасяват?
    [19:21:49] мишлето Гити: искам да съм на 18 цял живот
    [19:21:54] мишлето Гити: или поне на 21
    [19:21:59] мишлето Гити: Плезещ се
    [19:22:08] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Охаааа,от 18 до 23-да се редуват.....
    [19:22:13] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Няма да е лошинко Усмивчица
    [19:22:20] мишлето Гити: и така става
    [19:22:25] мишлето Гити: (chuckle)
    [19:22:26] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Веселяк
    [19:22:50] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Днес постнах 1 връзка в Твоята Наша група за чудесата....
    [19:22:59] мишлето Гити: отворена ли си към паранормални явления?
    [19:23:07] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: МНОГО!!!!!!!!
    [19:23:09] мишлето Гити: видях
    [19:23:24] мишлето Гити: чувала ли си за индиго децата?
    [19:23:34] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Не!!!!
    [19:23:59] мишлето Гити: а вярваш ли че съществуват др.светове освен нашия тиизмерен свят?
    [19:24:11] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Да,вярвам !!!!!!!!!!
    Следкато й дадох линка последва това:
    [19:27:06] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Явно за това съм си мислела за теб!!!!!!
    [19:27:08] мишлето Гити: :*
    [19:27:14] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Имало е за казване нещо Усмивчица
    [19:27:15] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: :*
    [19:27:17] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: чао
    [21:25:19] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Гитиииии,на първ поглед е супер форум,а като навлеза сигурно .....няма да излеза Веселяк
    [21:25:33] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Започвам Усмивчица
    [21:25:45] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: За сега Лека......
    [21:25:50] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: :*
    [21:29:13] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: ;( и аз съм дете индиго.........
    [21:29:18] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: чета......
    а после това:
    [22:07:43] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Боже мили............навреме ми казваш всичко.....вече бях решила да ходя на лекар,че .........абе,стана ти ясно,нали????Не съм за лекар аз...просто съм си аз Усмивчица Усмивчица Намигване
    Ми все неразбрана,все мълчалива,все преживяваща минали неща,все влюбена в нещо,което го няма.....
    Можеш да ми кажеш: Добре дошла
    [22:42:29] мишлето Гити: хайде регни се че нямам търпение да разкажа историята
    [22:42:30] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: Намигване
    [22:42:42] мишлето Гити: така ще се поотпуснат и др
    [22:42:50] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: (h)
    [22:42:54] мишлето Гити: защото все още са сковани и се притесняват
    [22:43:34] мишлето Гити: нали мога да цетирам нещичко от този ни разговор?
    [22:43:46] ๑۩۞۩๑●•٠ТАНЯ٠•●๑۩۞۩๑: всичко!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [22:43:51] мишлето Гити: хаха
    [22:43:52] мишлето Гити: добре
    [22:43:55] мишлето Гити: мн си дашна
    [22:44:01] мишлето Гити: (chuckle)

Та ето това е приятели. От месеци съм имала до себе си,било то и виртуално себеподобна и не съм го знаела. И защо? Страхове-най-големия враг на човечеството. Предлагам да се отпуснем и да не крием какви сме всъщност-този който трябва да ни разбере ще го направи. А този,който ни се присмее и се опита да ни вкара в лудница-ще го преборим. Истината побеждава. Времето за промяна е настъпило и аз лично много се радвам на нашето малко индиго общество. Дай Боже то да расте още много!
     Нека приветстваме с добре дошла най-новия ни член tanqart!
    Таничка  Целувчица Целувчица Целувчица
    Активен
    tanqart
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

• Град: В сърцето на Някой
    « Отговор #23 -: Юли 14, 2009, 00:37:56 »

Затъпяване Оххххх,трогна ме до сълзи  Целувчица Мислех да ти отговарям на Скайпа,но.......тук ще да е  Намигване Като за начало да си много силна и вилна ти желая,спирам до тук с пожеланията,защото ще ти ги предам по духовен път,а не с думи Шокиран Шокиран Шокиран Шокиран :oТака е,НЯКАК се намерихме и това е най-хубавото......И сега се сещам,че когато се уговаряхме да се видим ти казах:''Само дано нещо не се обърка и да не се видим....''Еее,не се видяхме....ТОВА е трябвало да се случи,и тук да се съберем,та през август НАИСТИНА вече да се видим!!!!!!!!!!Като новодошла искам да се извиня,че въпреки големия ми интерес към форума няма да мога често да влизам,само заради това,че малко ми е свободното време.....Но се задявам тук да намеря много отговори на въпросите си,на някои вече успях да открия,без да се налага да посещавам психото Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен ;DГити,БЛАГОДАРЯ!!!!!!!
    Активен

"Обичай съвършения път на Истината и Живота.Постави Доброто за основа на дома си,Правдата-за мерило,Любовта-за украса,Мъдростта-за ограда и Истината за светило!"
    giti
    Гост
    « Отговор #24 -: Юли 14, 2009, 00:47:27 »

Не аз ти благодаря,че те има! Благодаря на всички Ви тук-(да не изброявам имена Веселяк ). Само ако знаете каква радост и сила ми давате,знаейки, че някъде там,дори и виртуално имам себеподобни сходни души. Надявам се,че и с Вас е така. Целувам и Ви прегръщам силно.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #25 -: Юли 14, 2009, 00:56:25 »

Добре дошла. Тук всички сме си напълно нормални хора.  Веселяк
    Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #26 -: Юли 14, 2009, 01:43:54 »

Таничка , добре дошла и от мене и дано намериш много отговори !
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• « Отговор #27 -: Юли 14, 2009, 10:33:24 »

Добре дошла на Таня и най-добри пожелания.
    Активен
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• « Отговор #28 -: Юли 20, 2009, 18:06:33 »

Eто отново от една от любимите ми книги ''Селестинското пророчество" нещо:
    Цитат
    Първото откровение е откровение за пробуждането на съзнанието и се отнася до мистичните случайности, които стават в живота на всеки от нас. Векове наред на тези явления се е гледало като на чисто стечение на обстоятелствата, в което не може да се открие никакъв смисъл. Но когато преоценяваме духовните измерения на своето съществуване и отворим съзнанието си, започват да ни се случват събития, които не можем да пренебрегнем и оставим незабелязани. Как например да си обясним, че се случва някоя сутрин да се събудим с мисълта за стар приятел, когото не сме виждали отдавна и който ни се обажда по телефона още същия ден? Как става така, че среща, която не предвещава нищо особено, може да доведе до прелом в кариерата или във взаимоотношенията ни, да ни открие неподозирани таланти в самите нас?

Швейцарският психолог Карл Густав Юнг нарича това явление синхронност, усещането за наличие на дълбок смисъл за определени житейски съвпадения и случайности. Ако наистина се постараем да разберем същността на тези явления, то непременно ще стигнем до извода, че те свидетелстват за проявлението на Божествената сила в нашия живот. Ние не сме се озовали тук, в този живот, по силата на някаква случайност, за да разиграваме безсмислена драма. Нашият живот има предназначение, съдбовна предопределеност. Водени сме от мистично провидение.

Можем лесно да проследим проявлението на подобна синхронност в ретроспеция, когато С€ обърнем назад към съдбовните обрати на нашето минало: как сме живели и сме се формирали в семейството, от което произхождаме, как хората са повлияли върху началните ни интереси и избора на образование и професия, какви пътища са се кръстосали, за да ни доведат до онова, които представляваме сега. Много по-трудно е да запазим усета си за проявленията на синхронност в настоящия момент. С кого ще се срещнем днес? Каква информация ни носи онова, което става, за да определи житейската посока, в която да поемем?
    Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    Бунтарката
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 179

• « Отговор #29 -: Юли 21, 2009, 20:45:29 »

Днес си купих"Монахът ,който продаде своето ферари" на Робин Шалма и се сблъсках с тази мисъл на Уинстън Чърчил:
    "Сигурен съм ,че днес ние сме господари на съдбата си ,че задачата ,пред пред която сме изправени ,не е непосилна ;че можем да издръжим на всички мъки и изпитания.Докато имаме вяра в каузата си и непоколебима воля да спечелим,победата няма да ни убегне"
    Каква красива "случайност".
    Активен

Внимавай какво си пожелаваш!
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :) « 1 2 3 »
    Извънземни цивилизации
    Eona Lightholder 42 3951 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 23:03:07
    от ssacrifice
    няма невъзможни неща!!!!!
    Видео клипове
    estira 0 1069 Последна<br />публикация Април 15, 2011, 22:27:24
    от estira
    Въпросникът, след който няма да сте същите
    Обща тематика
    Evolution 5 1229 Последна<br />публикация Май 20, 2011, 16:16:02
    от Lola
    Неприязъм към цигари
    Анкети
    Слънчев лъч 11 2057 Последна<br />публикация Август 11, 2011, 12:13:56
    от air_fairy
    Няма Време (Минута е много!) « 1 2 »
    Послания
    praiseyou 18 3450 Последна<br />публикация Септември 07, 2011, 19:16:45
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright