Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Картини и др. преди сън  (Прочетена 6589 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Януари 24, 2011, 02:00:29 »

аз и по 10-15 минути стоя, ако е спокойна ситуация - гори - морета.А случвали ли са ти се разни странни места или места от миналото?
    Да понякога при мен се получава точно връщане в миналото и то на някакъв момент и място, което съм забравила отдавна вече, но винаги когато започна да мисля това кога се е случило и къде - прекъсвам картините с ненужната си мисловна дейност.
    Понякога пък са точно морета и гори.

Вчера ми беше толкова изумително каква картина ми роди главата, че чак не успях да разбера в началото какво е това и откъде ми е познато... и то на два пъти затварям очи и след това се появява и двата пъти си мислех за разни съвсем други неща  Ухилен
    появяваше ми се от филмчето Цар Лъв ей тази картинка:

На черен фон и лъвчето светеше в тъмното Веселяк Веселяк Веселяк
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    johny
    Гост
    « Отговор #16 -: Януари 24, 2011, 02:18:11 »

Първата тема добавена с новата екстра Ухилен
    Последното което видях беше една река и мъж със сал трябваше да прекоси реката и да вземе жена си от другия бряг.Тя нещо усилено го умоляваше, за което, и му говореше доста силно....общо взето и това видение трая около 10-15 сек....
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Януари 24, 2011, 16:03:14 »

Еру и аз съм наблюдавала Цар Лъв странно ,мислех си че картините стават на анимации ако се опитвам да ги насиля,променя гледната точка или да взема участие, пък защо анимации незнам,сигурно канала е близко до детския канал хахахахаха. Значи не се пъни както винаги ,а гледай само безучастно ,то показва някак си ако нещо е точно за теб. Тези изводи са мои де , незнам дали е така, шантава работа.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #18 -: Януари 27, 2011, 01:48:38 »

Еру и аз съм наблюдавала Цар Лъв...
    ...
    Значи не се пъни както винаги, ...

Веселяк Веселяк Веселяк Сърце
    старя се да не се пъна както винаги а само да си тълкувам момента и нещото, което ми се показва. Пък и нали все като се пъна ме усещаш и ме мъмриш, мен вече ме е срам да се напъвам.  Веселяк
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    inkata1988_1
    Гост
    « Отговор #19 -: Януари 28, 2011, 23:35:25 »

ЗДравейте!
     Усмивчица
    Напоследък имам чувството, че започвам да сънувам преди да заспя. Затварям очи и почват да се случват някакви неща, всякакви картини, хора... Последното, което си спомням най- ярко е една ръка в тъмнината, която ме вика и в тези моменти си отварям очите да видя какво става. Искам да си заспя спокойно.
    Защо се получава така  Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #20 -: Януари 28, 2011, 23:49:33 »

Здравей! Усмивчица
    По принцип спи ли ти се в тези моменти преди да заспиш, в които сънуваш?
    Защото често ми се е случвало, когато съм страшно уморена и съм полу-заспала, да ми се присънва нещо.
    Обикновено след "присъницата" се събуждам, понеже се завърта физически и се отразява в съня, все едно ще падна от някъде.. и се събуждам за малко от стряскане, след което вече заспивам.

Мисля си, че е нормално при силна умора, преди да е навлязъл в дълбок сън, човек да почне да сънува.
    Но и зависи, в някои случаи може да не е обикновено...
    Съвсем веднага(след като затвориш очи) ли виждаш такива образи или идват някак неусетно.. Виждаш ли ги от първия момент, в който се появят? Според теб могат ли да означават нещо - и ако да, какво Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #21 -: Януари 29, 2011, 00:53:52 »

ЗДравейте!
     Усмивчица
    Напоследък имам чувството, че започвам да сънувам преди да заспя. Затварям очи и почват да се случват някакви неща, всякакви картини, хора... Последното, което си спомням най- ярко е една ръка в тъмнината, която ме вика и в тези моменти си отварям очите да видя какво става. Искам да си заспя спокойно.
    Защо се получава така  Усмивчица
    Ами при мен се получава така, ако съм по-отвеяна настроена на вълна сънища, а не реалност. Ако искаш да изчезнат тези неща се концентрирай върху нещо битово..  Живееш и в двата свята. Аз бих те посъветвала не да се мъчиш да спреш картините, а да се научиш да ги контролираш или поне да запазваш спокойствие когато те се появяват.
    Иначе една ръка излизаща от тъмното все едно ме вика съм виждала по време на медитация.  Ухилен Но мен ме зарадва, но аз принципно се радвам на картините.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    VeSsin
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

• Град: Варна, Wonderland;)
  • « Отговор #22 -: Януари 29, 2011, 03:45:06 »

аз пък до преди известно време преди да заспя, когато почвах да се унасям се случваше нещо сякащ умирам - стрясках се, защото всеки път или ме блъскаше кола, или падах в дупка или нещо такова .. и заспивах. По това познавах, че се отнасям в страната на сънищата. Усмивчица
    А това с картините напоследък няколко пъти ми се случи да изплуват едни картини от детството, ама някакви неща, които абсолютно няма как да се сетя просто така, защото бях доста малка. По повода взех да чета Пипи Дългото Чорапче преди заспиване.
    Активен

Призказка БЕЗ край.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #23 -: Януари 29, 2011, 17:03:25 »

стрясках се, защото всеки път падах в дупка или нещо такова .. и заспивах. По това познавах, че се отнасям в страната на сънищата. Усмивчица
    при мен е така Усмивчица
    Активен
    inkata1988
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #24 -: Януари 30, 2011, 23:17:38 »

Усмивчица Когато ми се случва да затварям очи и веднага да се появяват картини като на черен екран много ми се спи и се стряскам, защото е ново за мен. Още не съм почнала да се опитвам да ги контролирам, но ако се случи, значи съм почнала да сънувам осъзнато
    Активен
    mira123
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« Отговор #25 -: Юли 17, 2011, 23:11:28 »

Интересна тема Усмивчица даже много.Аз пък сънувам много.Преди да заспя ..почти всяка вечер ми излиза образ..не много ясен всеки път на човек...с изключително ярка аура...и от страни по-долу излиза образа на баба Ванга. Това е почти всяка вечер .А Ванга също съм я сънувала и ми е казвала много важни за мен неща...Също така и при мен се получава в един миг едно черно петно..като изключен телевизор ..без никаква картина или звук...и заспивам после,но започвам да "изключвам" когато реша за да мога да заспя по лесно,че иначе като задълбая да видя....това и онова и времето лети  Усмивчица
    Активен
    morales
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #26 -: Ноември 18, 2011, 17:55:12 »

Здравейте,
    от известно време насам, всяка вечер когато си легна да спя, в момента, в който си затворя очите виждам най-различни цветове, които се сменят - понякога по-бързо, понякога по-бавно. От време на време имам и много мъгляви образи, но всичко винаги е цветно.
    Интересното е, че всяка вечер преобладава някой конкретен цвят. Дали можете да ми помогнете да си изчистя образите и да тълкувам това, което виждам?
    Активен
    MiMiT0
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #27 -: Юни 01, 2012, 01:06:30 »

А случвало ли ви се е преди да заспите да почнете да си представяте някакви картини...или да ги виждате, но не става въпрос за планети и звезди...ами за хора, ситуации... но всичко минава с бясна скорост през главата ви...и дори не можете да заспите от това? Нещо такова ми се случи снощи, но аз имам логично обяснение и мисля, че няма нищо свръхестествено...в смисъл аз често мисля напоследък за дадения човек и може би затова виждам картини с него, които може би са просто спомени...не знам дали са за бъдещето или не. Просто сигурно са израз на желания, а не нещо друго. Обаче се замислям, защото и преди ми се е случвало, много неприятно чувство ...толкова ясни картини, че не мога да си намеря място в леглото Веселяк и не след дълго...въпросното нещо се случи. Така че съм объркана...
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #28 -: Юни 01, 2012, 22:04:16 »

Преди две вечери бях задрямала, видях се как слизам по едни стълби в посока надолу. Стреснах се и се събудих, защото си помислих, че ще падна.
    Активен
    stargate
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

« Отговор #29 -: Юни 03, 2012, 13:12:17 »

Да Ви кажа честно много се радвам, че намерих това място тук! Разбира се не е било случайно! На кратко това, което желая да ви споделя, че е цял живот имам видения и преживявания от този характер. Може би от 2 3 години вече започвам да ги разбирам. Даже съм ги разделил на категории. Има такива, които са астрални, други чисто физически (тоест разходки извън тялото, в космоса и къде ли не), други пък са в висши измерения, има и такива виждаш тялото си като енергия или пък усещаш допир от други същности. Много много мога да Ви разкавам!  Раздавм се, че ще срещна разбиране. Може би първото, което даде начало на тази моя подготовка беше архангел Михаел, които ми каза - Аз ли одеве мрака брах, а Белиий Урул дело Я искал. Просто това стана една сутрин. Видях го повече от 2 м висок, целия в черно със сиви криле, това, в което беше облечен мога да определя като бедуински дрехи. Просто бях потресен! И това посред бял ден! По-късно намерих книга от 133 и някоя година и в нея пишеше, че Архангелите се явяват физически по два начина: Като мъже с черни дрехи или жени в бели! Винаги с качулки. Незнам защо! Може би самия ни ум не е достатъчно развит за да възприеме тяхната същност. От тогава насам мног неща са се случили! Имам три учителя, които ме посещават от време на време, когато не съм сгафил. Отначало ме беще достра страх. Виждах и чувствах какво ли не. По-късно започнах да чета и си обясних някои неща. За чакрите, защо ровят там, какво им правят Усмивчица)). С течение на времето се срещнах с много хора подобни на мен, които успяха да видят, това което съм и какво ми се случва. Последно се запознах с жена, която вижда вътрешните органи на хората и ги лекува. Нейният духовен учител ме видя чрез нея и каза всичко, което му беше позволено да види за мен.
    Струва ми се, че се отплеснах многоУсмивчица Това, което мога да ви кажа е да обичате с цялото си сърце но и да не пренебрегвате себе си. Ако пренебрегвате себе си и физическото си тяло тук, това означа, че не уважавате тази си форма. Господ Ви е дал дар и инструмента на физическия живот. Ако го използвате с уважение, от тук нататък става само по-хубаво. Преди години вярвах, че това тук не е всичко. Сега го знам защото си спомних. Затова не вярвайте а знайте! Не става въпрос за религии а за знание! Под каква форма виждате висшите същности няма значение. Тя е резултат на физическите ви възприятия на тази реалност за тях и тн. Достатъчно е да знаете, че сте Бог и този живот е само една въздишка. Бъдете щастливи! Носите всичко необхидимо за това в себе сиУсмивчица
    « Последна редакция: Юни 03, 2012, 13:32:13 от stargate » Активен

Материята е носителят, който изразява душата на това ниво, точно както на по-висшето ниво душата служи като носител и изражение на духа.
    Само когато човек разбере себе си, може да стигне до разбирането на това,
    Което е всичко, наричано от нас Бог.
    Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Мислите преди заспиване
    Моите сънища
    Админ 13 3727 Последна<br />публикация Юли 27, 2013, 12:39:23
    от perli4ka
    Ядрена война преди 25 000 години!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 3 3308 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 01:04:48
    от Аэ съм
    Картини,който спират дъха ви
    Снимки
    DArkAngel 2 2170 Последна<br />публикация Септември 22, 2010, 20:51:54
    от DArkAngel
    Плашещи картини
    Необичайни преживявания
    Amaranth 11 2253 Последна<br />публикация Април 02, 2011, 02:09:34
    от protoplasma
    Промлем с изтриването на съдържанието на пост преди публикуването му !
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Eona Lightholder 4 1035 Последна<br />публикация Септември 27, 2012, 00:20:13
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright