Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Гълфстрийм изчезна. Очаква ли ни нов ледников период?  (Прочетена 3113 пъти)
bars_i
Гост
« Отговор #15 -: Октомври 15, 2010, 23:40:20 »

Цитат
Мисля, че искат да ни приспособят, но да видим към какво...
Към оня свят.

Барси, чудесно го каза Веселяк ...замръзни с усмивка, ръфайки био салам? хахахахахах
Не. Екологична ГМО луканка. Набрана свежа от дърветата.
Трябва да измислим машинка, обратна на хладилника. Да си топлим храната в ледниковия период..Веселяк
Ухилен Ухилен Ухилен А ние, които сме немесоядни... кво а? Екологично какво? ммм??? Плезещ се
Вече започнах да си представям как монтирам реотани от печка на хладилника си Веселяк Веселяк Веселяк Спускам се с шейна от Швеция до България... иии въх, започвам нов бизнес... утре отивам да копувам снегорин, докато не са почнали да се покачват цените..... Аплодисменти
Я виж кой бил новия дядо Коледа.
Активен
werdim1
Вяра
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

• Град: ТУК И СЕГА
  • Започни денят с усмивка!

« Отговор #16 -: Октомври 15, 2010, 23:41:24 »

Абе хора,защо се шашкате толкова?!Нали сте чували,а и навярно знаете,че нищо в природата не се губи-то само сменя своето място или се преструкторира.Така че-споко!
    Нали се сещате,че държейки ни в невежество и страх по лесно се маниполират масите.Така някои "по-висше стоящи"си играят на "Господ"без да се замислят,че цената я плащаме всички на кораба Земя
    Споко-корабът потъва бавно!Вярвам,че майката Земя отново ще се пребори и ще преодолее и този катаклизъм,но за жалост може да ни изхвърли от палубата!Дръжте се да не паднем заради глупостта на ...
    Активен

Факти,хора и събития се подреждат по-най добрият начин за мен!
    giti
    Гост
    « Отговор #17 -: Октомври 15, 2010, 23:54:27 »

Един от участниците в Дир.бг е събрал доста полезна информация, относно щетите от нефтеният разлив.... Не знам дали това е унущожило Гълфстрийм и дали това е правилната тема, но все пак:

"Наиграхме се с нефта"    
    Автор jericho_941_f ()
    Публикувано 26.07.10 01:41

30-ти Юни
    Безрасъден пилот навлиза в Забранената Зона на Мексиканския залив. Грози го загуба на лицензията и конфискация на самолета , но Света трябва да знае .... Нефт във всички цветове на дъгата се простира до хоризонта. Десетки мъртви делфини и китове :
    http://theinternettoday.net/videos/man-defies-bp-laws-by-flying-his-plane-over-the-gulf-and-shooting-video/

4-ти Юли
    Заповед на NATO за изтегляне на 100 мили във вътрешността на континента на всички свои обекти , които се намират в близост до Залива :
    www.eutimes.net/2010/07/nato-orders-all-critical-assets-moved-100-miles-inland-from-gulf-oil-spill-region/

5-ти Юли
    В свободна страна , в която свободата на словото и пресата са защитени минимум от 27 поправки на Конституцията - последните Укази на правителството , относно журналистите и достъпа до мястото на събитието (петролния разлив) , представляват повод за силно безпокойство.
    По всяка вероятност Правителството на САЩ крие нещо. И това "нещо" е много голямо. Възможно е да се окаже , че изтичането на нефт върви не от "тръбата" , а от подводен нефтен вулкан (да го наречем) който не може да бъде заглушен :
    www.shtfplan.com/headline-news/they-must-be-hiding-something-really-big_07052010

7-ми Юли
    На телефона : Алекс Джоунс и Вейн Мадсън в разговор за "военна окупация" и начало на евакуация на крайбрежните Щати :
    Видео в две части :
    Част 2
    www.youtube.com/watch?v=b89WV-FedLc

7-ми Юли
    Хиляди бели автомобили на ООН (от картата на Гугъл) изчезват от самолетна писта недалеч от Джаксънвил , Флорида :
    www.youtube.com/watch?v=51P8ua9Asbc
    (За съжаление това видео е изтрито )

8-ми Юли
    2400 канадски военни и 1000 полицаи които обезпечават сигурността на срещата на G-20 , се отправят към зоната на бедствието в Мексиканския залив:
    http://beforeitsnews.com/story/95/985/2400_Canadian_Soldiers_deployed_to_Gulf_Coast.html

8-ми Юли
    Репортаж на CNN : "BP лъжат !!! Няма никакво прекратяване на използването на дисперсанта "COREXIT 9500" който евентуално разгражда нефт. Експеримента продължава с пълна сила".
    www.youtube.com/watch?v=v5hblHU9Md0

9-ти Юли
    Мърва зона без кислород във водата е открита край бреговете на Мисисипи и Алабама. На площ от около 2000 км/2 , с размерите на щата Ню Джърси :
    http://news.discovery.com/earth/gulf-mexico-dead-zone-oil-spill.html

9-ти Юли
    46 военно-морски кораби (не брегова охрана!!!!) са изпратени към бреговете на Коста Рика за да се "борят с наркомафията".
    Официално съобщение на америкнаското правителство
    Ха ха ха ха ха  
    www.youtube.com/watch?v=6DzSpUx_HvY

9-ти Юли
    След 3 дневен токсичен дъжд се наблюдава масово умиране на растения във Флорида :
    www.youtube.com/watch?v=fSvHho90O3g

9-ти Юли
    Киселинен дъжд в Ню Йорк :
    www.youtube.com/watch?v=0vjwer7jZGA
    (ИЗтрито )

12-ти Юли
    Изсъхване на дървета в Тексас :
    www.youtube.com/watch?v=08hkaLY8hLg

12-ти Юли
    Луизиана. Цялата крайбрежна растителност е мъртва :
    www.youtube.com/watch?v=eMYdAe6Ajs8

12-ти Юли
    Последици от токсичен дъжд в Маями :
    www.youtube.com/watch?v=mxODXSsjRcQ

13-ти Юли
    "Евакуацията е СПЕШНА и НЕОБХОДИМА".
    Обзор на новините от мястото на събитието :
    www.youtube.com/watch?v=6cX1PAWCdAk
    (Това видео също е изтрито )

13-ти Юли
    Токсичен дъжд , примесен с нефт убива риба в Северна Дакота и Канада :
    www.youtube.com/watch?v=v9DsEhGiau8

14-ти Юли
    Нефтът достигна полуостров Юкатан :
    www.floridaoilspilllaw.com/latest-satellite-analysis-oil-miles-mexico-cancun

14-ти Юли
    The IntelHub : Грег Евънсън и А.С. Грифит в радиоемисия на 86-тия ден от катастрофата :
    Част 1.
    Евакуация на населението от крайбрежните щати и икономически колапс. Държавните органи не оповестяват ужасяващата ситуация с отровните вещества в зоната на залива. Болшинството от хората не осъзнават мащаба на случващото се :
    www.youtube.com/watch?v=ZMEoGrGnef4
    Част 2.
    Всичко което съобщават BP е ЛЪЖА !!! Това което показва BP съвсем не е този сондаж от който тече основното количество нефт и метан.
    Обзор на странни земетресения в Арканзас :
    www.youtube.com/watch?v=M3KYnciSFKo
    Част 3.
    Обсъждане на концентрацията на отровни газове във въздуха в района на залива и крайбрежните щати :
    www.youtube.com/watch?v=mY5JzUrQOUc

14-ти Юли
    В Южна Луизиана и в предградията на Ню Орлеан , както и в залива Бартарария се разпространяват непотвърдени слухове за това , че военни части изграждат блок-постове и КПП-та. Много хора звънят по телефоните в местните радиостанции и съобщават , че всички транспортни компании за превоз на мебели са заети и няма свободни машини. Към момента няма потвърдена информация военните да препятстват движението на хора от или към споменатите райони.
    www.examiner.com/x-10438-Human-Rights-Examiner%7Ey2010m7d14-Red-Alert-Gulf-news-Military-road-blocks-S-La-people-leaving

15-ти Юли
    Автобус за масова евакуация в движение  
    www.youtube.com/watch?v=G2CBwMNlEMY

15-ти Юли
    Токсичен дъжд в Айова , Девънпорт (това е на около 250 км. от Чикаго и на 800 км. от Мексиканския залив ) :
    www.youtube.com/watch?v=rp7RO5ptlVA

16-ти Юли
    На лице са първите съобщения за нарушаването на движението на течението Гълфстрийм ... за сега вътре в самият Мексикански залив. Предстои да разберем как това ще се отрази на основното течение. В резултат на разлива , вътре в залива течението е започнало да се движи в кръг и започва да се подгрява само себе си. В резултат в основното течение в океана попада по-малко количество топла вода отколкото трябва.
    www.associazionegeofisica.it/OilSpill.pdf

17-ти Юли
    Мат Симонс - ветеран от нефтодобива на програмата King World News : "Евакуацията трябва да започне НЕЗАБАВНО" :
    www.youtube.com/watch?v=76UpPXTzutY
    (Изтрито )

20-ти Юли
    В близост до град Галфпорт , Мисисипи - милиони мъртви риби са изхвърлени на плажовете. Ужасна смрад , хората напускат града :
    www.wlox.com/global/story.asp?s=12832436

21-ви Юли
    Флорида се готви за евакуация поради приближаващия се ураган ..... А дали заради него  
    (Изтрито )

ОЩЕ ЛИНКОВЕ

1. Анонимен сътрудник на BP : "Положението е толкова лошо , че ние нищо не записваме. Просто се опитваме да успокоим хората. Паниката е толкова голяма , че просто няма ва кого да предадем постъпващата информация"
    www.youtube.com/watch?v=3x1D0SPkJO8

2. Подготовка за евакуация : Хиляди автобуси и микробуси се съсредоточават в градовете по атлантическото крайбрежие :
    http://beyondthecurtain.wordpress.com/2010/06/24/gassed-in-the-gulf-new-gulf-war-syndrome

3. 1500 работници на BP са хоспитализирани в клиниките на компанията с признаци на отравяне.
    http://edition.cnn.com/2010/US/07/07/gulf.oil.disaster/?fbid=ZKJ7enujaaK#fbid=31m9Xk8H27i

4. Интервю на световно известния учен Джералд Селенте : "Всеки журналист който произнесе словосъчетанието "разлив на нефт" гао уволняват !!! В името на Бога !!! Ние не сме разляли чаша кафе !!! Това е ПЛАНЕТАРНА КАТАСТРОФА която крият от нас !!!
    http://geraldcelentechannel.blogspot.com/2010/07/gerald-celente-bp-oil-spill-disaster-is.html

5. Итервю на уволнен работник на BP който прави потресаващи разкрития :
    www.youtube.com/watch?v=GrK2GCnyPe0

6. Репортаж на MS NBS : "BP крият огромна дупка с извиращ нефт на няколко мили от официално обявеното място на аварията" :
    www.youtube.com/watch?v=scl2dgK_-Nw

7. Интервю на А.С. Гриффит : "Преминахме точката от която няма връщане назад" :
    www.youtube.com/watch?v=xWtKXz254MI

8. Тази публикация не се нуждае от коментар :
    www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/07/20/AR2010072006199.html

9. 20 фотографии които BP не биха искали никой да види :
    http://hotair.com/greenroom/archives/2010/07/04/top-20-photos-from-the-gulf-that-obama-doesnt-want-you-to-see

10. Забранения филм на Алекс Джонс : Ще бъде голям късмет ако този линк работи :
    www.youtube.com/watch?v=aKzEjjdRl6s
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Октомври 18, 2010, 17:41:18 »

Еми...довиждане Гълфстриим...
    Еми,айде-Ги не успокоява хората.И двамата знаем тайната,която е известна на всички правителства-Всички ще умрем! Веселяк Лол,шегувам се!

Еми,относно Гълфстриима-не се учудвам-то не бяха ядрени опити,то не бяха нефтени разливи,климатични експерименти...заслужиха си го!Радвам се,че най-после хората ще се осъзнаят,но проблема е,че...помните ли онази история с индианеца,който казваше,че ще се случат две неща,които да ударят хората и ако хората не се осъзнаят ще се случи трето,след което вече няма да има спасение!...Е случи се!Ако течението Гълфстриим спре...тогава Бог ще изсипе чашата си право върху нас!Така,че това нещо от световна съдбина! Усмивчица Идва времето на България!Радвайте се!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Китайско езеро изчезна мистериозно за 5 часа
    Любопитни факти
    Evolution 0 900 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:06:17
    от Evolution
    Голямо езеро загадъчно изчезна в Чили
    Любопитни факти
    Evolution 0 892 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:06:38
    от Evolution
    Очаква ни необичайно топла зима?
    Любопитни факти
    Слънчев лъч 0 1260 Последна<br />публикация Септември 13, 2011, 11:50:25
    от Слънчев лъч
    За един нов по-добър свят
    Послания
    Ru Alfa 2 1282 Последна<br />публикация Декември 18, 2012, 02:06:34
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright