Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Налагат ни 60 лева годишен данък за радио и телевизия  (Прочетена 1011 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Юни 20, 2010, 00:08:59 »

Абе той си я върши,ама все на същето дередже сме си!
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #16 -: Юни 20, 2010, 00:12:51 »

Вярно, бре! Усмивчица Но поне върна горите, ама много работи имат да се вършат... Май Цветанов повече работи Усмивчица от Бойко Усмивчица
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #17 -: Юни 20, 2010, 00:17:16 »

Цветанов направо ме убива от смях с неговите акций!

Лапачите,крокодилите,...бизоните,маймуните,сладоледаджийте и т.н.

Кой ги измисля тия имена,не знам!

Вчера от Господари на ефира правиха пародия на Цветан Цветан като казаха Цветановфилмс представя.....Хаха.

Или лицето на Цветан Цветанов в тялото на Кръстника! Ухилен
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #18 -: Юни 20, 2010, 00:23:22 »

То не, че е имало нормални да управляват тая държава... и не се отнася само за нас... Жалко. Усмивчица
Активен
Kery
Гост
« Отговор #19 -: Юни 20, 2010, 00:40:48 »

Затворете си очите, забравете какво сте слушали по медиите и всичко свързао с PR техниката. Върнете се 10 години назад и кажете важните неща....хмм...влязохме в ЕС, в НАТО...друго? (не че съм привърженик на тези организации) ...един пожарникар ми обяснява в момента как нямало на кого да продаваме енергия от новия АЕЦ...прах в очите на хората...Козлодуй ще бъде в експлоатация най-много още 20 години, после ние ще купуваме енергия...всъщност не им ли е това целта? Нямало нужда от нови мощности...а как да се равива икономикат тогава, предприятията без ток ли да прозвеждат? Какво е държавата през последните 10 години (повече са, но да се спрем само на този период)? Едно нещо, за което хората са само приходи и разходи, дефицити, излишъци, лош материал имало...пенсионерите били лош материал...Това нещо, наречено държава отдавна не работи за хората... От тука ще пестим, от там ще резнем, имаме голяма събираемост на данъците, ама държавата е с дефицит в бюджета...как стават тия номера? Прибраха няколко престъпника, замазаха ни очите, и ето държавата работи. Две седмици обсъждаха дали да се пуши или не....?!? И най-лошото е, че хората им вярват. Хаха, много се зарадвах онзи ден, като разбрах, че парламента бил ударен от мълния  Ухилен само часовниците били спряли, нямало други поражения...
Разберете, че от години се въртят едни и същи хора, имитират управление, плюят се един друг и ни замазват очите, докато се върши нещо, наистина сериозно... Ние не сме хора за тях...

В една от научно-фантастичните книги, която съм чела имаше един трол, който беше толкова глупав, че дори не можеше да се самоубие, все правеше безуспешни опити Веселяк имаше и един дух, който незнаеше чии дух е Усмивчица Та мисля, че се опитват да ни превърнат в герои като тези...
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
4 годишен Макдоналдс хамбургер
Видео клипове
Слънчев лъч 0 1139 Последна<br />публикация Март 11, 2012, 11:53:06
от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright