Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с малки деца  (Прочетена 2170 пъти)
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #15 -: Януари 14, 2011, 16:16:38 »

Аз пък сънувах нещо странно...сънувах как с едни приятели виждаме едно малко момиченце.И то побягва през една гора и ние тръгваме да го търсим,да не се изгуби.И детето изчезна,а ние видяхме една шахта пред нас...и вътре в шахтата стана срутване.И с един приятел се наведохме да видим какво става и видяхме един човек със странно обгоряло лице,който ни гледаше налудничаво.Той хвърли неща по човека до мен и му уцели главата...Приятеля пада и не стана повече...Тогава аз се скрих и след няколко секунди скочих в шахтата ала там нямаше никой.Влязхо по навътре и видях лаборатория,където след няколко врати,видях човека с налудничавото лице да избива двамата учени,които работеха вътре.После всичко угасна в мрак,а когато се свестих остатъка от приятелите беше дошъл при мене и труповете около мен.Накрая стана ясно,че имам раздвоение на личността(често превъртам и в реалния живот) и аз превъртях пак и изпотрепах хората...накрая се превърнах в човека с налудничавото лице... Усмивчица

После се събудих и като заспах сънувах как има земетресение,което срутва блока...,само,че се събудих по мое желание. Усмивчица
Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #16 -: Януари 14, 2011, 16:40:05 »

А някой от съфорумците замислял ли се е напоследък че много ог хората сънуват бебета и малки дечица-направо си е заразно,а дали това не е някакъв знак-за нещо? Згреших
Активен
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #17 -: Януари 14, 2011, 19:06:22 »

А някой от съфорумците замислял ли се е напоследък че много ог хората сънуват бебета и малки дечица-направо си е заразно,а дали това не е някакъв знак-за нещо? Згреших

Аз напоследък сънувам сънища със деца от новото хилядолетие...може би наистина има нещо заразно Ухилен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #18 -: Януари 14, 2011, 19:34:20 »

Най-малките деца Днес са много осъзнати.. поне повечето! Нали виждаш какво има в очите им? Усмивчица
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 240

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #19 -: Януари 16, 2011, 12:30:17 »

Напоследък сънувам много потресаващи сънища- предателства, извънземни ,убийства,направо  супер реалистични и  ги преживявам в сънищата си.
    А деца сънувам все по често, мисля че е нещо като ново начало ,нов поглед, или детето в нас.Последният път видях малко момиченце с много хубави засмени очички Усмивчица))
    Активен
    lilitaboutlove
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #20 -: Януари 21, 2011, 01:52:40 »

здравейте искам да споделя моят сън, сънувах море а аз бях на брега - и към брега в плиткото плуваше малко момче, със затворени очи под водата - просто се носеше и морето го изкара на пясъка. Всички наоколо милсеха че е мъртво, но когато излез и отвори очи, те бяха много странни. Едното беше лилаво, а другото - кафяво. Най- красивите и необикновенни очи.И говореше нещо много странно, така все едно още не може да говори ....
    Много странно защо толкова често сънуваме деца наистина....
    « Последна редакция: Януари 21, 2011, 13:32:05 от Еруин » Активен
    Dino
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #21 -: Януари 26, 2011, 23:07:45 »

Преди около месец сънувах странен сън.
    Действието в се развиваше на някакво летище. Аз седях и чаках полета ми да бъде обявен. В един момент видях две деца зад стъклото, което отделяше някакво друго помещение. Те стояха неподвижно, хванати за ръка и ме наблюдаваха. Едното беше момче на около 10 години а другото момиче на около 6. Усетих, че все едно ме чакат..
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

« Отговор #22 -: Юни 08, 2011, 23:00:21 »

Моля помогнете с този сън!  Аз много често сънувам деца и другаде във форума съм писала, но този сън го сънувах преди 10 дни и няма нищо общо с досегашните.
        Сънувам се като дете на около 8 години, но не в сегашния си живот. Бях момче и с мен имаше още едно момче на същата възраст. Бях китайче, поне така изглеждах. Намирах се някъде в Китай или Тибет, съдя по това, че с нас имаше един монах, който изглеждаше облечен точно като монасите от там и ни даваше наставления.
       С другото момче трябваше да изравя ме гробове на други монаси, за да видим дали действително са погребани. След като изрових ме няколко ковчега и видях ме, че монасите наистина са погребани остана само още един гроб да изровим. Пред да го отворим, аз знаех че този ковчег е празен. Когато го отворих ме вътре имаше само една одрязана ръкас пръстен на нея. Монахът се възмути и на мен ми стана ясно, че този последния е много важен монах, който си е инсцинирал смъртта. След което веднага се събудих.
       Всичко беше много реално, дали съм сънувала свой предишен живот?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Юни 08, 2011, 23:13:30 »

Според мен е твърде вероятно , иначе сценарият е много странен от друга страна достоверен , но знаеш ли какво ние сами за себе си имаме най-добро усещане за съня, ако действително е първото нещо ,което ти изниква в съзнанието ,то най-вероятно е да е така. Ако ни се даде визия за минал живот ,то най-вероятно е защото има отношение за този ни живот. По мое усещане е свързано със съучениците ти тогава, с които сега ще продължите уроците. Имала ли си скоро среща с човек към който имаш усещането ,че имате общи задачи ?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Юли 09, 2011, 22:41:20 »

Eona, здравей благодаря за отговора! Наистина още в съня си си мислех, че това съм аз в предишен живот и като се събудих това беше първото нещо което не просто ми дойде наум, но сякаж съм напълно сигурна че така. Не съм се срещала скоро със свои съученици, но преди дни отново влезнах в контакт с мой колега от универтситета, който не съм виждала 2 години и с него винаги съм имала чувството, че нещо ме сързва, не просто приятелство, не е и любов,познатата на нас м/у мъж и жена, нещо много по-силно. Времето така и не можа да промени това мое усещане. То е много силно и чисто чувство и към никой друг не съм изпитвала подобно усещане, много е странно!
         Eona мисля, че си много права. Блгодаря още веднъж!
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Юли 09, 2011, 23:01:03 »

Наистинае уникално, това чувство така ме завладя, че всака нощ си лягам с тази мисъл " дано да сънувам пак този сън". Чувството да си ти, но в друго тяло и да осъзнаваш по време на съна, че това е сън, но емоцията и еуфорията е много силна. Известно време след този сън имах семнения дали наистина правилно съм усетила нещата просто, защото не е завярване , колко реално беше всичко!
        Сега обаче идват и другите въпроси, защо ще си спомням точно това, как съм изравяла някакви гробове и съм търсила дали действително са погребани тези монаси? Сегашния ми живот е различен, а и не съм напълно сигурна кое беше другото момче, което знаех само, че ми е приятел?
       Има някаква връзка с другото момченце, дано да сънувам още нещо!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Помощ за едни малки сладури « 1 2 »
    Инициативи
    Kery 29 1984 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 13:56:10
    от Kery
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1406 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    Малки Удоволствия: Виж Живот От Различна Гледна Точка
    Видео клипове
    echo105 0 1056 Последна<br />публикация Ноември 30, 2010, 13:46:21
    от echo105
    Прекрасно изпълнение на много малки деца !
    Видео клипове
    Georgio 0 955 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 09:36:47
    от Georgio
    Раздавам малки котенца-))
    Обща тематика
    izida 7 992 Последна<br />публикация Септември 22, 2011, 13:35:36
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright