Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Забелязвате ли промени в организма ви?  (Прочетена 3134 пъти)
DArkAngel
Гост
« Отговор #15 -: Септември 22, 2010, 13:55:48 »

А на някой от вас да му се е искало да е сред природата-визирам градските чада-не тези които си имат къщички и градинки,аз съм си измайсторила хубава градинка в която обичам да се забавлявам със любимците си.Но напоследък ми се иска да отида и да се усамотя на накоя полянка,и просто да си лежа забляна в небето,ама че странно Хммм Усмивчица
Защо да е странно,суперско е.Аз лично почти всеки ден си правя разходка в парка къде сама,къде с някоя приятелка.Много е приятно слънцето,дърветата,тревата и спокойствието.Без коли и боклуци на всяка крачка.
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 14:04:06 от Black_Pearl » Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #16 -: Септември 22, 2010, 14:03:19 »

При мен е лееееекинко натрапчиво това чуство и не е толкова самата разходка а усещането че трябва да отида там,даже днес най накрая като се прибера от работа,обличам екипа и се качвам в гората и ще си търся аз тази полянка Усмивчица
Активен
Amazon
Гост
« Отговор #17 -: Септември 22, 2010, 14:46:32 »

Дарки,
Благодаря ти за превода:)))))
Ангелче, аз ти казах за моята тераска:) Всеки е в състояние да направи своя градинка,дори в градски условия. Сутрин рано си релаксирам,пиейки кафенце, след това ходя на дълги разходки с кучетата и винаги отделям време да сядам и да гледам морето. Водата най-истински ме пречиства. Хихи и аз обичам млекце,но кисело. Между другото спрях да ям шоколад и сладко...и вече салатите си ги овкусявам само с лимон-нито сол слагам,нито оцет,зехтин и тн.
Също така, кръвното ми налягане е много ниско и постоянно ми се спи. Пролетта имах периоди ,в които просто не можех да стоя с отворени очички. Сега пия по 3 кафета за да бъда в кондиция и за да може да се комуникира с мен
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #18 -: Септември 22, 2010, 17:31:26 »

От няколко месеца ям доста малко Згреших
Активен
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 687

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #19 -: Септември 22, 2010, 18:23:28 »

Ще добавя и, че спя по-малко!
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #20 -: Септември 22, 2010, 20:17:07 »

Ще добавя и, че спя по-малко!
    Аз по принцип не спя много, но пък вчера доста спах следобед
    Активен
    monikasa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #21 -: Октомври 29, 2010, 21:34:19 »

Здравейте и от мен. Много ми е интересна тази тема. От известно време усещам и аз промени в себе си. Преди много обичах месце да си хапвам, а от скоро станах вегетарианка. Без причина почти, четох една гадна статия и на сутринта се събудих и реших-край на месцето и всякакви такива. Сега почти нищо не ям, по веднъж дневно и то насила. Наливам се с кафенце и вода. От много храни ми се повдига, често съм замаяна и сънлива. Никога не съм била особено ящна или сънлива, но чак толкова!!! Реших, че съм болна, но изследванията показаха, че ми няма нищо. Усещам силни промени в себе си, за които нямам обяснение и понякога дори се притеснявах. Но виждам, че не съм само аз, явно всички, които са достатъчно сетивни усещат!
    Интересно е какво предстои, нямам търпение!
    Пожелавам ви прекрасни мигове!
    Активен

ЛЮБОВ е да раздаваш
    душата си без жал
    и мигом да забравяш
    кому, какво си дал.
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Октомври 29, 2010, 22:33:07 »

И аз се каня да пиша тук от няколко дни.
    Освен че отслабвам без диети , което не е чак толкова странно.
    Напоследък забелязвам ,че мускулатурата ми се подобрява , а аз не се движа особенно много в студа , обаче ги виждам ,че те стават такива ,каквито са ми били при интензивни тренировки . Другото е че ми изчезват бръчките, не че имам много , ама аз кремове не ползвам и като отслабвам би трябвало да стават по-дълбоки , а те изчезват.Не че ми е неприятно де хехе, ама ми е интересно. Жалко че нямам желанието да се пофръцкам и да се възползвам от хубавините. Ей така едно кръгче по главната хахахахахахах. Деформирала съм се Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #23 -: Януари 04, 2011, 19:07:06 »

И на мен не ми се яде напоследък ... Но пък ми се пие, не мога без да пия .На работа съм вечно с чаша в ръка - я вода, я нещо газирано, само да става за пиене . Забелязах ,че напоследък като се прибера към 12-1 вечер и все ме влече да си спивам прясно мялко, ама студено . И принципно мога да ям едни и същи неща без да ми умръзват дълго  време . На скоро започнах да ям картофено пюре, а по принцип никога не съм го обичал . Като дете много обичах да ям зеле с месо, сега като видя зеле в каквата и да е форма ми става гадно . Също като съм болен изпитвам нужда да пия прясно изцеден портокалов сок . Преди все налитах на сладките неща, напоследък все ми се яде нещо солено . А много често ми се яде нещо, обаче и аз не знам какво точно . Имаше период преди 2 години когато се будех нощем към 1-2 часа и ядях филии с течен шоколад, иначе не можех да заспя .
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #24 -: Януари 04, 2011, 23:44:20 »

Мене ту не ми се яде изобщо и се притесняват, ту нагъвам някакви сладки.. така на контрастни периоди съм Ухилен
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #25 -: Януари 04, 2011, 23:46:51 »

Аз пък дори и да не съм гладна пак ям незнам какво съм такова същество ама...туй то Ухилен
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright