Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: България първенец по деца индиго  (Прочетена 8825 пъти)
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #15 -: Септември 29, 2010, 21:15:06 »

Заобиколени сме от деца със свръх способности. В новата си книга Ясновидец № 1 на Източна Европа Божидар Караджов описва потресаващи случаи за феноменалните българчета. На 29 септември 2010 г. очаквайте заедно с вестник СТАНДАРТ по реповете в страната новата книга на Ясновидеца - “ИНДИГО ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ”.

http://bojidar-karadjov.com/index

Хора аз се прибирам на 28ми дали ще се навие някой от София да ми я купи , че незнам дали ще смогна и да ми я донесе на срещата примерно.А пък ако имам после 2 едната ще е за подарък Усмивчица

Днес се разцепих да търся по реповете в-к Стандарт с тази книга, ама на всички места ме гледаха странно. Не знам какво се е случило, ама никъде не можах да я намеря.
    Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #16 -: Септември 29, 2010, 22:24:23 »

Заобиколени сме от деца със свръх способности. В новата си книга Ясновидец № 1 на Източна Европа Божидар Караджов описва потресаващи случаи за феноменалните българчета. На 29 септември 2010 г. очаквайте заедно с вестник СТАНДАРТ по реповете в страната новата книга на Ясновидеца - “ИНДИГО ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ”.

http://bojidar-karadjov.com/index

Хора аз се прибирам на 28ми дали ще се навие някой от София да ми я купи , че незнам дали ще смогна и да ми я донесе на срещата примерно.А пък ако имам после 2 едната ще е за подарък Усмивчица

Днес се разцепих да търся по реповете в-к Стандарт с тази книга, ама на всички места ме гледаха странно. Не знам какво се е случило, ама никъде не можах да я намеря.

Вчера майка ми ми звънна развълнувана, че е излезнала тази книга на въпросният автор. Сега виждам и това тук, погледнах и сайта му също...., но не знам защо този човек не успя да ме спечели нито с излъчването си, нито с думите с които се представя и говори за себе си...може и да греша в преценката си разбира се, но това е което усетих на примависта. Вашите впечатления какви са, ще ми е интересно да чуя!
     Намигване
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #17 -: Октомври 01, 2010, 21:36:45 »

Така.. само искам да вметна, че днес " съвсем случайно" намерих книгата и си я купих.

Еруин, ще искам автограф от теб, защото в книгата има публикувано твое мнение за децата индиго( по- точно за кристалните деца) Усмивчица

А ето и въпросното мнение, което фигурира в книгата :

Цитат
    Страхотни са тези деца, обичам ги, с тях няма нужда от думи (особено като са по-малки) и всичко е толкова спокойно. 
    Приятеля ми има двегодишно братче от втория брак на баща си и понякога ходим да ги виждаме. Хлапетията е с бяло лице, сини очи и е голям пич. Често пита "Бати кака?"(което значи, кога ще дойдат батко и кака) А когато приятеля ми отиде без мен да ги види, малкия отивал при него и го поглеждал изненадано с репликата "А кака?!?", после му се разваляло настроението и спирал да говори на околните. Ухилен Страхотен е, толкова е странно нямаме никаква нужда от разговори, той си играе наоколо и по някое време започва или да ми носи някакви неща, или ме хваща за ръка и ме води да ми покаже нещо. Веднъж много ме впечатли, че както си мълчеше взе една ваза с роза и ми я донесе,(докато майка му му пищеше да не пипа вазата, че щял да я счупи) после каза "Виж какво красиво цвете, баба го донесе за мама" усмихна се гледайки ме в очите за половин минута и отиде пак да си играе. Аз поне го усетих все едно искаше да сподели с някой колко е възхитен от розата и знаеше, че аз ще го разбера. Обича много животните.

Имам и една по-голяма любимка, но тя не е от синеоките, но е заредена с толкова енергия. Обича животните, природата, мила, добра, борбена, спокойна, талантлива, обичлива. Невероятен усет има за всичко. Примерно разхождаме се, влизаме в някакъв магазин, където баба и я вижда, че се е загледала в една стъклена топка с делфинчета и я пита "Искаш ли да ти я купя?", а тя казва "Не, мерси няма нужда.". Всъщност я искаше много и знаеше, че ако каже "да" баба и ще и я купи, но беше видяла цената. (става дума за дете 1ви клас)  Прегръдка След няколко дена и я купихме с майка ми, така и се зарадва, че не мога да ви го опиша.    Страхотна е, с нея можеш да говориш за всичко, но не като с дете, разбира и усеща всичко ставащо наоколо. Не се оплаква и има доста приятели, но съм я изхващала, че доста неща и тежат покрай взаимоотношенията в училището.  Жалко, че само през лятото и ваканциите се прибира семейството им в България.

« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 21:43:15 от Gayatri » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Октомври 01, 2010, 21:44:05 »

Лукчо ми я е купил, дано утре я донесе ще я поразгледаме Усмивчица
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #19 -: Октомври 01, 2010, 21:53:22 »

Лукчо ми я е купил, дано утре я донесе ще я поразгледаме Усмивчица

Ео, ето още нещо, за което ще дискутираме на срещата, защото аз лично имам какво да кажа по книгата Усмивчица но нека да не говорим тук, че ще отнемем удоволствието на хората, които не са я чели.

Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

• Град: Варна
  • « Отговор #20 -: Октомври 02, 2010, 10:21:05 »

Някак си ми хрумна идеята че ако сме на първо място по деца индиго,това означава че има твърде много зли хора и гадни неща за премахване.
    Образно казано Вселената отново проявява способноста си да постига Хармония.
    Където има много Зло и Мрак се появява и уравновесяващ фактор Добро и Светлина.
    И интересното е че точно тук в България има такива ярки контрасти - гадни,зли,завистливи безкрупулни хора и техния антипод - одухотворените добри хора.Има и твърде много хора с доказани паранормални способности от гледна точка на статистиката.
    В моите очи налице е поляризация която ще става все по-голяма и ярко изразена.
    И тази поляризация отдавна е прехвърлила географските граници.
    За съжаление има и твърде много псевдолюбящи хора,които правят бизнес за сметка на Любовта,Вярата и Надеждата.
    Или просто се забавляват за собствено удоволствие... без да усещат и разбират какво се Случва.
    Сития на гладния не вярва!
    Има твърде много за правене...
    Мир Вам!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #21 -: Октомври 02, 2010, 11:47:18 »

Странник за първи път не съм съгласна с теб Усмивчица Според мен решаващия фактор е средата и енергийния баланс предразположен от местоположението на България. не мисля ,че в България има повече лошота от където и да било Усмивчица)). Зареждането на батерийките в Бг е по-лесен, от там и по-голямата функционалност. Незнам лично аз ,по-голям акумолатор от Бг съм нямала , може би само един път високо в Карпатите , но беше друг вид енергия Усмивчица))))
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Spirit
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #22 -: Октомври 05, 2010, 19:04:56 »

На мен лично ми хареса Божидар Караджов, гледах го в Денят е прекрасен и макар да не каза кой знае какво, видях в него типичен индиго човек. За разлика от някои други нашенци, твърдящи, че са индиго и много духовни, той мисля, че определено има какво да даде на хората. Не знам дали е добър ясновидец, но то ще си проличи. Ще ми е интересно да му прочета книгата. Споделете ако имате впечатления от нея Усмивчица
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #23 -: Октомври 06, 2010, 12:17:50 »

Впечатленията са, че е копирал изцяло сайта ни, без да пита за позволение,та дори е сложил и теста,който беше изготвен тук .... Да не говорим за лични постове и мнения на потребители. Всеки може да се нарече индиго. Но присъствието му,начина му на говорене и изразяване, погледа... Този човек е абсолютен шарлатанин. Казах го,когато се пусна темата и не знаех какво пише в книгата, казвам го и сега след като знам какво пише в нея.
    Активен
    охо бохо*
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #24 -: Ноември 02, 2010, 04:23:13 »

Добре,благодаря.

Ок,грубост-това не е грубост.Грубост е да нараниш някой без причина.Не е грубост това да накажеш някой!

Ок,грубост ли е това,че Земята постоянно се завърта със 6666 км.,ами грубост ли е това,че Бог обрича много прегрешилите хора на мъки и страдания,за да си ги платят.

Виж,знам,че ще ми кажеш,че не съм Бог!Така е,не съм Бог-не съм му и слуга и мога да отида при Дявола.Но няма,защото приемам Бог като приятел,който винаги ми помага и никога няма да ме предаде и затова и аз ще му помагам както мога и няма да го предавам.

Така,Бог няма сам да слезе на Земята да убие злото,а ще изпрати някой вместо него.И това грубост ли е?Грубост ли е да бъдеш приятел с Бог?

Грубостта и агресията се появяват,както ти каза,при нисшите същества и хора,но тези отрицателни неща,които дори не могат да бъдат осъдени като зло(злото може да ги доразвие),заради тяхната простота,са обикновенно безпричинни,лишени от всякакъв разум или пък за дребнави неща-вода,храна,подслон,пари....

Аз съм нов, ще ме извините ако греша ,но не смятам ,че каквато и да е еволюция или преход трябва да се решава със сила! На това ли ни учи Бог?!?! И също така не смятам, че храната и водата и храната са дребнави на теб сигурно не ти трябват за да го кажеш? А относно ,това приятелство Бог е приятел с всеки, които иска да му бъде такъв. Съжалявам ако се намесвам неправомерно, но това е моето мнение.
    Активен

Имам си една мисъл още от малък:
    Колкото ти е по-трудно, толкова повече израстваш духовно!
    Ванина
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Варна
  • « Отговор #25 -: Ноември 02, 2010, 04:57:44 »

...................................заради тяхната простота,са обикновенно безпричинни,лишени от всякакъв разум или пък за дребнави неща-вода,храна,подслон,пари....

..................... И също така не смятам, че храната и водата и храната са дребнави на теб сигурно не ти трябват за да го кажеш?

Той и интернета ...за някои е дребнавост от нисшия материален свят.............даже преди няколко дни тук ми казаха че индиготата избягвали да ползват интернет...........ама истината е че не могат и един ден без него.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #26 -: Ноември 02, 2010, 11:33:30 »

Аз съм нов, ще ме извините ако греша ,но не смятам ,че каквато и да е еволюция или преход трябва да се решава със сила! На това ли ни учи Бог?!?! И също така не смятам, че храната и водата и храната са дребнави на теб сигурно не ти трябват за да го кажеш? А относно ,това приятелство Бог е приятел с всеки, които иска да му бъде такъв. Съжалявам ако се намесвам неправомерно, но това е моето мнение.

Здравей, охо бохо!
    Прав(а) си за прехода. Нашият приятел Рабено е малко краен, защото му се иска по-бързо да се подобрят нещата. Обаче едва ли някой друг ще ни оправя бакиите. Работа ни чака.
    А пророкуваните беди вероятно също самите ние ще си ги навлечем, ако не се променим към по-добро.

Що се отнася до незначителни неща, които споменаваш, Рабено вероятно е имал предвид, че има по-важни неща от тях, а не че те не са важни. И в този смисъл е прав. Защото ако намерим най-важното, "всичко друго ще ни се придаде", както е писано.
    Активен
    охо бохо*
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Ноември 02, 2010, 14:08:36 »

Здравей, охо бохо!
    Прав(а) си за прехода. Нашият приятел Рабено е малко краен, защото му се иска по-бързо да се подобрят нещата. Обаче едва ли някой друг ще ни оправя бакиите. Работа ни чака.
    А пророкуваните беди вероятно също самите ние ще си ги навлечем, ако не се променим към по-добро.

Що се отнася до незначителни неща, които споменаваш, Рабено вероятно е имал предвид, че има по-важни неща от тях, а не че те не са важни. И в този смисъл е прав. Защото ако намерим най-важното, "всичко друго ще ни се придаде", както е писано.
    Той не само е краен, по разсъдения и по това което говори ми прилича на ........ няма да му споменавам името! Промяната, за която говорите, според мен не е някаква глобална, а е за всеки от нас като индивид! Всеки сам трябва да открие пътя към по-добро! И това да му идва от сърцето, не някой друг да му го наложи! Според мен тези години до "фаталната" 2012 са времена на самооценка всеки да си направи изводи и да реши по кой път да тръгне на знанието или на "падението" ! Затова се раждат децата индиго да ни ПОМОГНАТ да осъзнаем, че материалното не е всичко, а има и духовно! Аз самият не съм индиго (мъж съм), но имам много общи черти с тези деца и се включих в този форум, да науча повече за тях (Вас)! Защо трябва този, който според мен е изпратен да помогне трябва да те "бие" за да разбереш нещо?!?! Това го казвам за нашият надявам се приятел Робено! А иначе и аз от малък знам че ще дам нещо на света но още не знам какво ще е ТО!
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #28 -: Ноември 02, 2010, 14:55:12 »

Той не само е краен, по разсъдения и по това което говори ми прилича на ........ няма да му споменавам името! Промяната, за която говорите, според мен не е някаква глобална, а е за всеки от нас като индивид! Всеки сам трябва да открие пътя към по-добро! И това да му идва от сърцето, не някой друг да му го наложи! Според мен тези години до "фаталната" 2012 са времена на самооценка всеки да си направи изводи и да реши по кой път да тръгне на знанието или на "падението" ! Затова се раждат децата индиго да ни ПОМОГНАТ да осъзнаем, че материалното не е всичко, а има и духовно! Аз самият не съм индиго (мъж съм), но имам много общи черти с тези деца и се включих в този форум, да науча повече за тях (Вас)! Защо трябва този, който според мен е изпратен да помогне трябва да те "бие" за да разбереш нещо?!?! Това го казвам за нашият надявам се приятел Робено! А иначе и аз от малък знам че ще дам нещо на света но още не знам какво ще е ТО!

И аз смятам, че промените ще са индивидуални, всеки сам ще си преценява накъде и как ще върви.
    Също така, не мисля, че нещата ще се изяснят и решат до 2012, ще има и после какво да се решава.
    А Рабено отвреме-навреме само изглежда краен, иначе е супер, ще видиш.
    Активен
    охо бохо*
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Ноември 03, 2010, 00:56:18 »

И аз смятам, че промените ще са индивидуални, всеки сам ще си преценява накъде и как ще върви.
    Също така, не мисля, че нещата ще се изяснят и решат до 2012, ще има и после какво да се решава.
    А Рабено отвреме-навреме само изглежда краен, иначе е супер, ще видиш.
    То това е ясно аз затова сложих ФАТАЛНА в кавички! А че е супер се надявам от все сърце защото не харесвам хората, които само говорят, празни приказки!?!?! Трябва да се действа не да се говори!
    Активен

Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 4554 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Светло бъдеще за България!
    За България
    Аэ съм 1 2395 Последна<br />публикация Октомври 02, 2010, 00:01:13
    от Аэ съм
    Забравените деца на България « 1 2 »
    За България
    Gi 21 4511 Последна<br />публикация Март 28, 2011, 15:40:37
    от Аэ съм
    Бъдещето за Българите
    Послания
    SOL 6 2220 Последна<br />публикация Май 24, 2011, 08:52:43
    от SOL
    Индуциран преход
    Обща тематика
    mamagaya 3 820 Последна<br />публикация Май 25, 2011, 15:48:47
    от nia.boneva6

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright