Духовно развитие

Страници:  1 ... 11 12 [13] 14 15   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Нека ги повикаме!  (Прочетена 8025 пъти)
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

• Град: Варна
  • « Отговор #180 -: Септември 17, 2010, 12:02:27 »

Съгласен съм с теб небесен ангел - нека да я продължим!
    Нека ги повикаме!
    И кого ще извикаме?
    Ще ни чуе ли точно този който си представяме?
    Няма ли да стане -каквото повикало такова се обадило?
    Нямам намерение да споря,доказвам или да се меря с когото и да било.Безмислено и тъпо е за мен.
    Представям възможна гледна точка която е много близка до началото на темата.
    И ако тази възможност не ви харесва и допада,значи имате по какво да поработите уважаеми индиго-деца.

Аз самия от 1995г. работя по идеи и проекти свързани със свободна чиста енергия.Може и да е налудничаво но вече имаме резултати.
    Вече сме група.И го правим без комерсиална цел,влагаме средства,свободно време,знания,въображение и Вяра.Аз правя това!
    Правя го за планетата ни!
    Вие какво направихте?

С почит и уважение!
    Странник
    « Последна редакция: Септември 17, 2010, 12:10:13 от Странник » Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #181 -: Септември 17, 2010, 12:23:02 »

Ей,Ги,аз постоянно говоря за неща отвъд логиката,но извънзмените се свързват със единици хора като Ванга.А ти не си Ванга.Само Посветените могат да общуват с Посветени.

Самата баба Ванга е казала,че след 200 години ще имаме контакт с извънземни и унгарска апаратура ще го улови.И ако мислиш,че ще живееш още 170 години....е не е изключено предвид днешните технологий.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #182 -: Септември 17, 2010, 12:40:46 »

Странник, и ние нещичко сме направили, и правим.
    Както правилно посочиха "извънземните" от твоя пост, трябва да се научим да използваме правилно това, с което разполагаме като енергия, потенциал и т. н. Ако не управляваш това, което излиза от тебе като мисъл и чувство и така замърсяваш околното пространство, няма много полза от другите работи...
    В една друга статия, пак "извънземните" казаха, че психическата мърсотия е по-страшна от физическата, всички го изпитваме на гърба си.
    Не вярвам много на тия, които казват: Вие, хората...
    Посланието е лично, или поне за мен, трябва да бъде такова.
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

• Град: Варна
  • « Отговор #183 -: Септември 17, 2010, 12:55:30 »

shining_star  знам че всеки тук е направил нещо!Уверен съм в това!
    И аз се опитвам да го правя на всички възможни нива.
    Нова вълна се надига!
    Отдавна знам и виждам че се случват нещата.
    Затова и съм тук,до вас,с всички вас,а не против вас.
    Всички ние тук се учим един от друг и се обогатяваме взаимно-това е идеята за мен!
    Според мен няма друг смисъл да сме тук в този форум.
    Препирни,караници,кой е по- и най- ....
    Просто е смешно!
    И човешко,твърде човешко!
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #184 -: Септември 17, 2010, 13:04:14 »

и за мен това е идеята. И аз също знам със сигурност, че никой не е дошъл тук да се кара или показва за по-по-най. А предишното ми мнение

"няма за целда оборва твоето, а само да го интегрира"
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #185 -: Септември 17, 2010, 13:19:59 »

Отново влизам в тази тема и за една сутрин отново са изписани куп глупости. Вчера раздадох към 20 целувки и резултат няма. Днес промоцията с целувките се променя на промоция с шамарчета.  Пък да видим до къде ще стигнем така.

Странник, виждам че работиш за голяма кауза,което наистина страшно много ме радва. Благодаря ти за споделената информация.

Кери, ако повече хора разсъждават като теб, наистина може и да видим светлина в тунела.

Рабено, Ванга никога не е предсказвала нищо за бъдещето и тази информация,която си paste-нал от интернет  не веднъж казах,че е абсолютна нелепица. Относно извънземните- стотици хора са се срещали с най-различни извънземни. Много са расите посещавали Земята. Не са една или две...Не е приятно да говориш така на Гити, най-малкото защото ти самият не знаеш какво се е случвало с нея. Лесно е да кажем - лъжеш и тн. Ти откъде знаеш коя е истината? Или може би си по-велик от всички?Всеки тук гледа да се изкаже,та дори и неподготвен,колкото да отчете присъствие. Хайде вземете почнете малко да се вслушвате,защото Индиго или не,човек има граници на търпение и когато някой не иска да го чуе, той ще отиде и ще говори с тези,които имат това желание. Пропускате важна информация и моменти.

Както Амейзинг каза, ученика среща учителя,когато е готов за това. Много пъти обаче,човек има учител до себе си от който да учи,но не го осъзнава и пропуска своят шанс... Н е става въпрос за Гити, не конкретизирам никой. Просто бъдете толерантни.

Ангелче, ти знаеш моето отношение към теб :* . Прегръдки.

За останалите, апелирам още веднъж за по-нормално отношение!!!

Активен
    gorgon4e
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 92

« Отговор #186 -: Септември 17, 2010, 13:48:03 »

Целувки, шамарчета  Ухилен
    Смени си ника на доктор Куийн лечителката  Веселяк
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #187 -: Септември 17, 2010, 13:50:32 »

Странник любопитно ли ще е от моя страна да те попитам какво правите с чистата енергия-в смисъл в каква насока я използвате?
    И какъв е проекта който разработвате?
    И аз съм направила доста неща,продължавам да правя и ще правя и за напред-но за резултати е твърде рано дори да се мечтае!
    След като можем да общуваме с животните и растенията-колкото и примитивно да звучи-(поне аз го правя)значи можем да го правим и другите раси,но явно има неща които ни пречат,и ако наистина онвореното съзнание и безстрашието са пречка за създаване на такава комуникация то аз май ще трябва доста да се науча да се страхувам-ама като си имал срещи със най страшните неща в човешкия живот  и след като си оцелял как да имаш страх от нещо?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #188 -: Септември 17, 2010, 14:25:12 »

Аз искам също да поуточниме:)

Каква среща очакваме:

- да дойдат на среща на форума Усмивчица
    - официлно да кацнат на някоя от базите.
    - да отидеме в гората на палатки и да ги викаме (визирам пак форума)
    - да ми кацнат в градината ( брррррр)

Аз лично съм за срещи с  подготвени духовни общества и срещите да не се общонародват.

А сега и кой точно да викаме.
    За плеядинците достатъчно се пошегувахме.
    Лично аз ако си представя ,че съм част от група ,подготвяща се на всичкkи нива за такава среща, бих как да го кажа ,поканила група от организациите за които се чува че  имат - галактически съвети и тнт.

Мисля си че когато дадена личнnост изяви желание,мечта за подобна ситуация , то неминуемо ще получи ,информация - за място , време, хора ,подготовка и тнт.
    Аз знам мястото приблизително , но знам че още не е времето, пък да не говориме за подготовката , все още яко ме е бъзето , но имам развитие относно този страх.

А вас не ви ли е страх , не само да не ви хапнат или да си експериментират с вас Усмивчица
    По скоро да не объркам нещата.Че да се случи, да кажат - ето ни и сега какво.

Обаче ..... няма да се откажа, ако утре усетя че момента настъпва и тръгвам веднага,знам че ще тръгнат и няколко с мен, незнам кои са , някой от вас ще дойде ли с мен:)

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Amazon
    Гост
    « Отговор #189 -: Септември 17, 2010, 14:53:51 »

Целувки, шамарчета  Ухилен
    Смени си ника на доктор Куийн лечителката  Веселяк

Веселяк Ухилен

Аз искам също да поуточниме:)

Каква среща очакваме:

- да дойдат на среща на форума Усмивчица
    - официлно да кацнат на някоя от базите.
    - да отидеме в гората на палатки и да ги викаме (визирам пак форума)
    - да ми кацнат в градината ( брррррр)

Аз лично съм за срещи с  подготвени духовни общества и срещите да не се общонародват.

А сега и кой точно да викаме.
    За плеядинците достатъчно се пошегувахме.
    Лично аз ако си представя ,че съм част от група ,подготвяща се на всичкkи нива за такава среща, бих как да го кажа ,поканила група от организациите за които се чува че  имат - галактически съвети и тнт.

Мисля си че когато дадена личнnост изяви желание,мечта за подобна ситуация , то неминуемо ще получи ,информация - за място , време, хора ,подготовка и тнт.
    Аз знам мястото приблизително , но знам че още не е времето, пък да не говориме за подготовката , все още яко ме е бъзето , но имам развитие относно този страх.

А вас не ви ли е страх , не само да не ви хапнат или да си експериментират с вас Усмивчица
    По скоро да не объркам нещата.Че да се случи, да кажат - ето ни и сега какво.

Обаче ..... няма да се откажа, ако утре усетя че момента настъпва и тръгвам веднага,знам че ще тръгнат и няколко с мен, незнам кои са , някой от вас ще дойде ли с мен:)

И да ни хапнат какво? Усмивчица хаха . Гити го каза- всичко ще се случи в зависимост от знанията ни и духовното ни ниво. Ако търсим злобни малки човечета, такива ще дойдат:) Ако искаме снажни плеяди ..те ще се появят. А относно мястото- всяко кътче в България е ,като магнит за тези същества- рилските езера, кръстова гора, Рупите, Мандарския конник:)

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #190 -: Септември 17, 2010, 15:15:24 »

Аз не съм го избирала мястото:) нито пък е известно Усмивчица когато ,образа за място и хора през 2007 се появи, дойдоха, не по-точнnо влетяха 2 светещи неща около 20см в диаметър ,обаче Ео-бъзето издържа 20 секунди преди да светне лампи и събуди всичкkи Тъжен
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #191 -: Септември 17, 2010, 15:25:45 »

Аз не съм го избирала мястото:) нито пък е известно Усмивчица когато ,образа за място и хора през 2007 се появи, дойдоха, не по-точнnо влетяха 2 светещи неща около 20см в диаметър ,обаче Ео-бъзето издържа 20 секунди преди да светне лампи и събуди всичкkи Тъжен

Аз се чудя, според снимката, която даде еона - как така плеядите са толкова близки по външен вид с хората  Затъпяване Згреших И ми е интересно също, дали някой е виждал и говорил с извънземно, което няма (почти няма) прилики с хората... как ли биха изглеждали.. хм.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #192 -: Септември 17, 2010, 16:00:35 »

Ео с теб съм ама да не ги уплаши моето безстрашие че мен ни от гризкане ме е страх ни от онази лелка с теслата,ни това що е над нас,ни от онова що е под нас.Като малка като ми се привиждаха призраци на мъртви хора си мислех че това са халюцинации и че нещо аз не съм уред с главниятогава всячески мобилизирах цялото си същество да спра да ги виждам и вярно спрях да ги виждам.Ама честно да си призная ще се радвам ако извънземните не са толкова студени и "крийпи" както се казва.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #193 -: Септември 17, 2010, 16:11:37 »

Ния според някои какви и аз не знам да ги нарека - ние съдържаме относително в ДНКто си 20% плеядинска конфигурация, 75% конфигурация от Орион,останалите 5 % са смес от конфигурациите на Сирус,Дракон ,Андромеда,Арктур ,Венера ,Лира,Кентавър и много други. От тези 5- по-голямата чат е сирианска .Това съм го взела от тук

http://www.radiounity.eu/bg/onebook/3

там е и доста сбитичкkо описано за отделните раси , това което ще намериш навсякаде като инфо , аз затова си го харесвам.

Ангелче вселена голяма не може да са само разни крипита , представи си дойдат розови таралежчета с пепрудени криле ,специалисти в областта на правенето на облаци в форми на ябълки, ще е прекрасно
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #194 -: Септември 17, 2010, 17:01:25 »

AMAZING дано да си прав,аз самия не допускам че това може да стане!
    Но оставени сами на себе си,мисля че няма за какво да идват да ни унищожават.
    А дали е нелепо - не знам.Това е просто информация която прочетох случайно.
    И на мен не ми се иска да е вярно,но ако се замислиш малко ще видиш как във много от световните религии и писания присъства елемента на унищожение и тотален Апокалипсис.
    Прекалено много съвпадения...
    Няма случайни неща.
    А дали ни харесва или не - това не е интересно.
    Нашата оценка е безпредметна така или иначе.
    От това което прочетох в този пост който беше постнат не ми минаха някой неща през филтъра на интуицията.

Първо:Казват,че са от галактическия съюз кой точно той не е само един както има Федерация на Светлината така може да има и съюз на тъмнината,но това не е толкова важно,по важно е смисъла зад посланието.

Който за мен гласи следното:Ние ви наблюдаваме и не се месим но ако не можете да се оправите ще ви затрием защото вие ще затриете другиго.

Това лично за мен е дезинформация:Тоест взета е истина от някъде и е капнато вътре 1 капка лъжа.Като чаша бистра вода с капка отрова вътре поднесена с приятелски жест.

Значи те не искат да се намесят за да ни помогнат,но спокойно ще се намесят да ни унищожат ако не се справим сами?
    Това не е ли намеса.

Ето и аз какво мисля;

1-во Те не са ни създали за да ни онищожат и никой не може да ни онищожи защото сме безсмъртни!!!

2-ро Ако са ни наистина приятели както казват те или изхождат от позицията на Любовта никога не биха говорили за унищожение това е дума която се изпозва за всяване на страх това е капката лъжа в случая.Тя цели да се допусне неуспеха а той не съществува.

3-то Създават се в момента различни паралелни светове в които ще отидат издигналите се в 4 и 5-то измерение и тези които предпочетат дуалността.С две думи няма да гори мокрото покрай сухото.На всеки му според вярата и избора ще бъде.

4-то Ако моето дете греши,аз ще се опитам ли да го унищожа или ще му помагам докато имам сили защото го обичам безкрайно?
    И майката на убиеца не се отрича от него защото го обича и се опитва да му помогне колкото може освен ако не изходи в частен случай от позиция на страха.

5-то Любовта никога не унищожава поради каквато и да е причина тя само създава,гради,помага,обича безгранично.

6-то Това което пише за апокалипсис в старите предсказания или по скоро за свършването на света е за мене много често криво разбрано!
    Според мен се има предвид,че ще свърши дуалния свят в който живеем и ще дойде друг по красив.
    Но тези които искат да всяват страх пропускат винаги умишлено втората половина.
    Нищо не е създадено за да се унищожи и нищо не може да се унищожи.

И ще си позволя да коментирам последните ти изречения така както аз ги виждам с най-топли чувства.

Цитат
    А дали ни харесва или не - това не е интересно.
    Нашата оценка е безпредметна така или иначе.

Според мен ДАЛИ НИ ХАРЕСВА ИЛИ НЕ Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО!

ЗАЩОТО ВСИЧКО Е ТАКОВА КАКВОТО СИ МИСЛИМ,ЧЕ Е!

ОЦЕНКАТА НИ Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО КОЕТО НИ ГРАДИ ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА ВСЕКИ ЕДИН МИГ!

Ако кажа на много хора едно и също нещо всеки ще го преживее различно според собствената си оценка.
    Примери в форума колкото си искаш.

Радвам се много,че пусна този материал Дарк Ейнджъл въпреки,че смятам за пълна дезинформация.Това,че се получава дискусия въхху него е по-важно от самия материал.Ще е добре да посочиш и источника му.
    Това е възможеност за всеки да си тества интуицията.
    Вярвам,че си го направил с най-добри намерения!

Край няма да има на нищо,защото живеем в безкрая!
    Никой няма да бъде наказван или обвинен в това което е направил,просто ще му се даде избор и ще му бъде според възможностите.
    За това желая на всички ни да си припомним колкото се може повече кои сме ние.
    И да направим нашият важен избор сега по-съзнателно от всякога.

Относно миротворците които зачестиха в форума искам да кажа също нещо!!!

Възхищавам се на смелоста ви да се борите срещу неправдата която виждате около вас!!!
    Но знам,че след време подхода ви ще стане както този на Майка Тереза!

Когато поканили Майка Тереза да участва в движение против войната тя категорично отказала и всички я попитали,ама защо така?
    А тя казала:Бих участвала в движение ЗА мира,но не и против войнта!!!

Нека да бъдем промяната която искаме да видим в света!

НИЕ ГО МОЖЕМ!!!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Страници:  1 ... 11 12 [13] 14 15   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Поетии... и поетесиии... наддумване в рима, то нека тук да има! « 1 2 3 »
    Изкуство
    giti 38 4231 Последна<br />публикация Май 23, 2011, 23:50:42
    от Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Нека песента да говори! « 1 2 ... 6 7 »
    Музика
    giti 100 6081 Последна<br />публикация Юли 07, 2016, 14:29:43
    от pluton
    И нека бъде светлина!
    Ароматерапия и цветотерапия
    Paladin60 0 2279 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 17:43:57
    от Paladin60
    Моля ви, нека всички се молим с молитвата Отче Наш
    Инициативи
    flymusicfan 3 1720 Последна<br />публикация Октомври 12, 2011, 14:06:49
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright