Духовно развитие

Анкета
Въпрос: Съществува ли духовната мрежа(интернет)
да
не
не знам
може би
не ме засяга

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Духовно сърфиране  (Прочетена 1451 пъти)
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #15 -: Юни 15, 2012, 11:23:58 »

(Spirit_soul _body) , няма да се отчайваш...тези теми ги четат заинтерсованите хора, но в повечето случай не желаят да коментират, заради започването на евентуални спорове и "катаклизми" Усмивчица
Естествено не само това е причина, може просто темата да вдъхнови някого и той да си го запази за себе си.. Усмивчица
По въпроса смятам, че има такава "мрежа", само дето малцина стигат до нея, не всеки 2ри  Ухилен всичко добро!!!!!
Активен
Sunshine(sun)
Разумна Любов
Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #16 -: Юни 15, 2012, 12:34:20 »

(Spirit_soul _body) , няма да се отчайваш...тези теми ги четат заинтерсованите хора, но в повечето случай не желаят да коментират, заради започването на евентуални спорове и "катаклизми" Усмивчица
    Естествено не само това е причина, може просто темата да вдъхнови някого и той да си го запази за себе си.. Усмивчица
    По въпроса смятам, че има такава "мрежа", само дето малцина стигат до нея, не всеки 2ри  Ухилен всичко добро!!!!!

Здраве на всички.
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #17 -: Юни 15, 2012, 14:22:59 »

Здравейте.
    Цитат
    Успехът на един е успех за всички и провалът на един е провал за всички.

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=6#ixzz1xlw15Fes
    Българското правило-Ако печеля печели цял народ,ако губя губя само себе си.
    Малко е по различно от написаното от теб,но пък е валидно.
    А мисълта ми е когато си материален,не се бутай в духовното.Или приказката-Всяка жаба да си знае гьола.
    Цитат
    Няма да бъде допуснато нищо отрицателно /стари негативни модели и енергии/, което замърсява пространството, околната среда, поразява други живи същества и причинява страдание. Затова в посланията ни призовават да свикваме да наблюдаваме ума, мисленето, да не се допускат негативни разрушителни мисли, защото всичко идва оттам

Източник: http://indigota.com/index.php?action=post;topic=6015.0;num_replies=6#ixzz1xlx5o9Jp
    Поради ред причини и обстоятелства,няма кой да те следи или да не допуска  отрицателни деяния.Защото времето между деянието и последиците почна да намалява.И ще стане 1:1 ,правиш и са кефиш на резултата.Мераклии за отрицателно няма да има поради липсата им.Това което се крие или се пречи да се разбере,че ние сме тези които си правим живота и отговяряме за деянията си,и то лично.И нищо не може да се скрие,защото всяко намерение е енергия и предшества деянията.Пример сънищата.А енергиите са трайни, докато не се оправи деянието и както се казва трупат лихви.Т.е. скритото не е скрито,повишаването на вибрациите прави видими енергиите,като първи се виждат най ниските.

Живи и здрави.

;)Има и дървесни жаби Усмивчица
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #18 -: Юни 17, 2012, 23:12:28 »

Е добре за сега анкетата дава добри резултати.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #19 -: Юни 24, 2012, 08:52:56 »

Явно има хора които знаят.Или са стигнали то този ресурс на нашия мозък.
    Според мен не споделят от страх,незнания по въпроса или поради други съображения и аз ги уважавам за този избор.
    Важното за мен е че има хора които дори вярват в това и други които знаят за какво говоря.
    Здраве и развитие на всички.
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #20 -: Юни 24, 2012, 13:23:13 »

Ами аз ще споделя за това. Мога и си влизам.
    Засега влизам само в масива с тази част, която изпълнява функциите на небесната Уикипедия, но за сметка на това извличам нужната информация, за да мога да си върша работата. Например, така успях да вляза и да си направя двете матури с доста добър успех. Но да ви кажа, и това не е толкова лесно, особено след като се има предвид, че мозъкът на човек използва доста голям процент от мозъка си, за да обработи пакетите информация.
    Като резултат човек може да прегрее или полудее, ако не внимава накъде си насочва търсенето.

Така че това е много добро нещо, но трябва да се внимава с него, че да не стане от играчка плачка.

Хубав ден на всички!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #21 -: Юни 24, 2012, 18:30:52 »

Цитат
    Като резултат човек може да прегрее или полудее, ако не внимава накъде си насочва търсенето.
    Напълно съм съгласен за това.
    Трябва да се внимава и то много , понеже за физическото тяло може да има последици или да се претовари.
    За мен това е духовно пространство и не може да се влиза всеки ден за глупости има си и правила и много опасности.За сега е новост и нещо странно но в бъдеще ще е нормално.
    Здраве на всички.
    Активен

Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

• Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #22 -: Юли 04, 2012, 09:20:19 »

Е темата е ок.
    Резултатите са ок.
    Всичко е ок.
    Кога му дойде времето , всеки ще прогледне и ще разбере.
    За сега ще се учим и ще чакаме.
    Кой както иска да го разбира.
    Активен

sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #23 -: Септември 07, 2012, 20:52:28 »

Да готиное, даже по едно време четях 'галактически' новини 4-5 дни подред ама след това нещата от ежедневието пак взеха връх и неусетно съм зарязал четенето
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Духовно родословие
    Духовни връзки и взаимоотношения
    Administrator 0 1555 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 23:24:35
    от Administrator
    Пътища за духовно развитие, себереализация, просветление
    Духовни учения
    nre 0 2358 Последна<br />публикация Декември 31, 2010, 01:26:03
    от nre
    Духовно виждане « 1 2 3 4 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 59 5386 Последна<br />публикация Септември 03, 2012, 00:14:45
    от Old_Soul
    Исихазмът- българско духовно учение
    Духовни учения
    Paladin60 4 1684 Последна<br />публикация Октомври 23, 2012, 20:50:32
    от Финист
    А аз..ние.. имаме ли шанс за духовно развитие в дадената ситуация?
    Въпроси и отговори
    Anonimen90 11 1117 Последна<br />публикация Април 01, 2012, 22:09:58
    от The One

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright