Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво сънувахте?  (Прочетена 16641 пъти)
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Август 16, 2010, 00:47:45 »

Ich, благодаря ти за интересната информация, някой ден ще се поразтърся още по въпроса, че ми стана истересно (може даже темичка да заформим Плезещ се) . 
    Що се отнася до съня, най-вероятно  няма да разбера дали е дело на въображението ми или на някакъв вид спомен. Далеч съм от разграничаването на сънищата  тип спомени от други животи.
    Нийче, другия път като се очертае подобно интересно пътешествие те взимам с мен  Плезещ се
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #16 -: Август 16, 2010, 10:30:12 »

Нийче, другия път като се очертае подобно интересно пътешествие те взимам с мен  Плезещ се
    Ураааааа

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #17 -: Август 18, 2010, 17:46:21 »

Майка ми днес сънувала, че някакви хора се опитвали да ме убедят, че разума бил най-важен и само него трябвало да слушам. Пък аз съм им била изрецитирала някакво стихотворение, което съм си измислила; и основната мисъл в него била, че сърцето е по-важно Ухилен
    Ха, ха, аз-да говоря в стихотворна форма? Не думай... не ми стига мозъчето за едно четиристишие да измисля... Веселяк
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Август 18, 2010, 19:38:15 »

Еруин каде да се запишеме за екскурзията
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #19 -: Август 18, 2010, 22:16:40 »

Ниа, майка ти интересен сън е сънувала. Нормално е, все пак е майка, сигурно се притеснява за теб, че си прекалено сърдечна и следи това твое сърце да не доведе до лекомислие. А може и просто да си изтървала нещо в кафето й през деня.  Плезещ се

Eona Lightholder, записвайте се, аз както сънувах цяла вечер, че прекопавам брега на морето, правя вадички с мотиката и съдя разни дребни неща, едното бяха люти червени чушки - специален сорт. Най-много да ви набутам без да искам да ми прекопаете някое лозе.  Засрамен

Вчера пък сънувах, че съм на Луната, но беше супер скучно.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    Isis
    Немезида
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 226

• Град: Едно малко вълшебно място...
  • Огън и вода...

« Отговор #20 -: Август 19, 2010, 13:16:53 »

Тази нощ сънувах, че съм попаднала в друг свят. Нещо ме преследваше. В земята се отваряше някаква дупка или портал. Всеки свят приличаше на другияВсеки портал имаше някакво име, но не ги помня. Минах през места, през които никога не съм минала през живота си, така че подсъзнанието ми не може да ги излъчва. Бяха улици, паркове, къщи. Още един човек беше при мен и ми обясняваше нещо за световете, не помня лицето му. Но май беше мъж. Помня само първите буква. Първият портал започваше с "х" или "м", а вторият с "е". След като преминах от "Е" не помня нищо. Местата приличаха на места от земята, както казах, улици, къщи, паркове, хора и т.н.
    Активен

My own Fear creates within me the Courage.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #21 -: Август 19, 2010, 13:24:02 »

Леле, сънувала съм подобни работи, само че без порталите! Онзи ден сънувах нещо подобно...
    А днес бях в средновековието с две момичета от клас (на сън), но бяхме  със съвременни дрехи. Бяхме изследователки. Те двете ми се сърдеха, че спирах постоянно да гледам разни работи. Те търсеха разни веществени доказателства за нещо, а аз изследвах психологически хората, дърветата и къщите. Бях на един карнавал, на който се влизаше само с покани, но мене никой не видя. Но после ме забелязаха, взеха ме ей тъй под мишница и ме изнесоха
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #22 -: Август 29, 2010, 11:16:29 »

Лол, вчера имах един сън, съставен от две думи, и беше дълъг колкото да ги прочета. "Цитира" и "живот". "Цитира живот" звучи странно, и не знам защо, но не ми изглежда да има специално значение. Май мешавица от мисли Усмивчица
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #23 -: Август 30, 2010, 12:08:37 »

Нищо не помня кво съм сънувала.... черно перде... легнах и умрях.. и така съм трети месец вече. Умората си казва тежката дума - лягаш и умираш - стена.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #24 -: Август 30, 2010, 12:35:32 »

Лол, вчера имах един сън, съставен от две думи, и беше дълъг колкото да ги прочета. "Цитира" и "живот". "Цитира живот" звучи странно, и не знам защо, но не ми изглежда да има специално значение. Май мешавица от мисли Усмивчица

;DНийче тази сутрин на събуждане сънувах-чух третата дума но уви останах само със спомена че съм я сънувала Тъжен-дано си я спомня!
    « Последна редакция: Август 30, 2010, 12:54:04 от небесният ангел » Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #25 -: Септември 02, 2010, 11:53:43 »

От странно по странно :)сънувах,по скоро нищо но ясно чух някой да ми казва-да- и на момента се събудих а в стаята нямаше никой,всички още спяха,ама че смахната работа Хммм
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #26 -: Септември 02, 2010, 13:11:05 »

Да?
    Да си се питал някакъв въпрос преди да си легнеш? Или кой е последният въпрос, който си си задала... хм... възможно е това да е някакъв отговор или просто някаква мисъл в мозъка, която се е явила на сън без значение. Има два варианта Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #27 -: Септември 02, 2010, 20:48:52 »

Най-вероятно не си спомня какво е питала. Аз се изхващах, че като тръгна да заспивам бликват неконтролирани по-дълбоки мисли от мен. А веднъж подобно на това чух своите мисли да казват "Имам въпрос" и в отговор получих женски глас с " ...офф кажи.." но все едно някой беше услил тонколона и я беше поставил до главата ми така гръмна този глас  Веселяк
    В първите 10 секунди бях успяла да стигна до лампата и да я светна, а в следващите 5 мин след като сърцето ми спря да се мъчи да изкочи, ми стана смешно и се смях с глас, защото беше супер нелепо.

Беше ми обяснено, че съм успяла да се свържа с някоя душица. Но знае ли човек, може просто шизофренията да е влязла в действие.
    небесният ангел, може и при теб да е нещо подобно.
     Згреших
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #28 -: Септември 02, 2010, 20:51:26 »

ха, тези и на мен са се случвали, нелепици в обърканите мисли.... Особено на сън, но и често през деня
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #29 -: Септември 02, 2010, 23:23:28 »

Най-вероятно не си спомня какво е питала. Аз се изхващах, че като тръгна да заспивам бликват неконтролирани по-дълбоки мисли от мен. А веднъж подобно на това чух своите мисли да казват "Имам въпрос" и в отговор получих женски глас с " ...офф кажи.." но все едно някой беше услил тонколона и я беше поставил до главата ми така гръмна този глас  Веселяк
    В първите 10 секунди бях успяла да стигна до лампата и да я светна, а в следващите 5 мин след като сърцето ми спря да се мъчи да изкочи, ми стана смешно и се смях с глас, защото беше супер нелепо.

Беше ми обяснено, че съм успяла да се свържа с някоя душица. Но знае ли човек, може просто шизофренията да е влязла в действие.
    небесният ангел, може и при теб да е нещо подобно.
     Згреших

Еру, ти дори сънуваш нещата, които се случват - шпионче   Дори в това си приличаме. Но поне при теб са по-ясни, не така оплетени. Ти приемаш сигналите, информацията, с онези символи, които са свързани с хората, които или за които сънуваш. Имаш комуникацията на духовно ниво.
    Мисля, че имаш силна връзка с духовното, но дори и ти не можеш да го повярваш, затова например го иронизираш в добрия смисъл на думата и се смееш.  Кристалче. Точно едно кристалче си ти за мен. Чиста, чиста - блика от всякъде.  Сърце  Сърце Целувчица
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Упражнения за духовно усъвършенстване « 1 2 3 »
    Духовни учения
    nia.boneva6 35 6177 Последна<br />публикация Ноември 12, 2013, 21:53:34
    от Ich
    С какво работите съзнателно върху себе си??? « 1 2 »
    Анкети
    The One 16 3140 Последна<br />публикация Май 28, 2011, 17:09:17
    от Reiki
    Какви са вашите най-дълбоки страхове ? « 1 2 »
    Анкети
    taken 21 2776 Последна<br />публикация Юли 19, 2012, 14:39:52
    от The One
    Съзнание: Какво е това и как се манипулира
    Великият преход
    Престолски 0 1421 Последна<br />публикация Февруари 18, 2013, 20:47:11
    от Престолски
    Дали пък в Техномаркет продават душевна хигиена?
    Въпроси и отговори
    Soulfly 3 1140 Последна<br />публикация Март 14, 2013, 03:29:24
    от kehoy_

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright