Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Вашето ежедневие!  (Прочетена 1990 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Август 03, 2010, 13:58:35 »

Каква любов Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #16 -: Август 03, 2010, 21:32:03 »

Да,преди години проблемите ме сломиха,но сега се възстановявам и накрая ще стана това,което заслужавам да съм и това,което някога бях,но света ми отне!
Какъв беше преди. Кое светът ти отне. Какъв заслужаваш да бъдеш. А какъв ще бъдеш /(сега)/
« Последна редакция: Август 03, 2010, 21:53:12 от nia.boneva6 » Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #17 -: Август 04, 2010, 01:33:01 »

Цитат на: Star Rover
Както пише един полу хопи, полу апачи, който чета в момента:
"Много мъже, които може да са живели шесдесет или седемдесет календарни години, могат да танцуват пау-уау с жизненост и ентусиазъм, които младите не показват. Това ги прави "млади". Човекът е толкова стар, колкото е "танцът" му. Начинът му на живот е неговият танц."
Поредното издание, с брутално кофти превод.
Този, толкова мистериозен писател, да не е всъщност мелез, между хикариля и пуебло.  Намигване
Всъщност пау-вау не е танц, за какъвто, предполагам някой го е помислил, а е церемониално събиране на индианци, от едно или няколко племена, според региона.  Има и едно, което е all indians pow-wow, някъде средата на април.
Да, там се танцува, но и много други неща се правят.  
Културата и начина живот на аризонските "чаршафлии", не ми е много на сърце.
Все пак хубаво е, че те вълнуват подобни неща, поне малко от малко.

Цитат на: rabeno
Що се отнася до любовта...тя е просто едно чувство,което единствено наранява....
Бъркаш любовта с други неща. При нас, е особено дълбоко залегнало убеждението, че любовта е притежание.
Много трудно се надраства това убеждение, но... пожелавам ти го.

Искам  да стана пълнолетен и да върша това,което сега ми се върши.
Не бързай, боецо. Сега ти се струва, сякаш пълнолетните вършат каквото си искат, когато си искат, но само така ти изглежда.
Да,преди години проблемите ме сломиха,но сега се възстановявам и накрая ще стана това,което заслужавам да съм и това,което някога бях,но света ми отне!
Човек би рекъл, че си на 40.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 01:40:13 от sanguinary » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #18 -: Август 04, 2010, 09:13:36 »

Човек би рекъл, че си на 40.
Защо не на 100? Ухилен
Нормално е когато човек си спомни свой труден период (било то преди години или месеци) да е било сякаш... много дълго. Но има случаи, в които стар човек може да си спомни как е играл като дете... тогава изглежда все едно се е случило вчера. И това може би е едно... по-друго "измерение". Както при появата на Времето Пространствените се изменят, така при Това Времето понякога губи значение. Пък то се случва постоянно, и в ежедневието... за това на някои хора им е трудно да спазват разни режими и такива закономерности... определяни от Часовника

после вече нищо не е същото
Никога Нищо не е същото, както е било и както ще бъде... понякога дори не е както е... така излиза. Усмивчица
« Последна редакция: Август 04, 2010, 09:24:35 от nia.boneva6 » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #19 -: Август 04, 2010, 11:49:20 »

Sanguinary, приказката направо е велика!
Активен
sanguinary
Гост
« Отговор #20 -: Август 05, 2010, 00:32:20 »

Впечатлен съм от факта, че си я прочела, Ния. Искрено се радвам, че си открила нещо от себе си и красотата в нея.
След време, когато се присетиш (а това е сигурно), прочети я отново.
Поначало обичам да я разказвам, но тук няма как.
Една от малкото... неиндиански приказки, пред която съм онемявал.
Когато имаш време и настройка, прочети и "Сидхарта"

« Последна редакция: Август 05, 2010, 00:40:00 от sanguinary » Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #21 -: Август 05, 2010, 08:17:43 »

Впечатлен съм от факта, че си я прочела, Ния. Искрено се радвам, че си открила нещо от себе си и красотата в нея.
Аз не заради красотата, а предимно заради втората половина Усмивчица
Книгата "Сидхарта" я имаме Намигване
« Последна редакция: Август 05, 2010, 08:49:07 от nia.boneva6 » Активен
Infame
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Хедонист

« Отговор #22 -: Август 08, 2010, 20:36:30 »

Аз имам две малки правила. Според едното нямам постоянна компания (хора с които излизам). Всеки ден съм с различни хора. Второто правило е, че правя само това, което ми се прави и когато ми се прави. Да ви кажа - екстра ми е. Понякога ми се ще да сменям по-често и местожителството си, но това не е много лесно.  Ухилен
Активен

Вечна младост, неограничена страст, изтънчени тайни наслаждения, необуздани радости и още по-необуздани прегрешения - ето какво го очакваше. А портретът щеше да носи бремето на неговият позор.
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Индиго ли е вашето дете, характерни черти « 1 2 3 »
Децата индиго
giti 32 21248 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 19:16:27
от rosi_999
Преобладаващи храни във вашето меню « 1 2 3 »
Природосъобразно хранене
Слънчев лъч 38 4289 Последна<br />публикация Март 04, 2013, 18:49:29
от Sunshine(sun)
Имам нужда от Вашето съдействие!
Инициативи
MouseMaiki 8 1157 Последна<br />публикация Ноември 01, 2012, 17:11:57
от MouseMaiki

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright