Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Да опитаме да правим нещо заедно !  (Прочетена 2350 пъти)
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #45 -: Март 29, 2010, 11:03:30 »

Доколкото разбрах, няма да бъде приспано. Ето я темичката за Мими:
    http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=33052

Ето цитат на Laska от форума на dog.bg:

Цитат
    Явор предлага-временен или постоянен дом. Преди малко писах-ЩЕ ВЗЕМА КУЧЕНЦЕТО. То ще бъде в нашето семейство- ще има дом и стопани. Ще направя всичко за него каквото е по силите ми- ще бъде лекувано , гледано , обичано. Ако има по-добър вариант в чужбина- значи ще бъда временен дом докато замине.
    Собственикът му малко късно се е сетил да го гали и гушка!!! Колкото съм бясна на изверга , толкова ме е яд и на "собственика" . За мен , той е един от многото безотговорни хора- кучето на вилата , "стопанина" ходи по един в седмицата и му хвърля една филия хляб . Сигурна съм , че няма нито имунизация , нито е обезпаразитено, нито е кастриранано. И това кученце през тези пет години е тръшкало бебета , които сега са част от многото бездомни. За това моля Явор и другите от форума , които имат връзка със собственика да го убедят да даде кученцето и да се уговорим кога ще го взема в Русе. Дано това да стане по-бързо, защото "стопанина" също е виновен за случилото се. Преди две седмици бил видял Мима без един крак............. Защо е допуснал това и какво е направил-чакал да й отрежат и останалите три!?
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #46 -: Март 29, 2010, 11:06:06 »

Ако сте съгласни, какво ще кажете за 22:00 часа?
    Пуснах предложението си и във форума beinsadouno.com, доколкото разбрах, има възможност и хората, пишещи там, също да се включат.
    Активен
    Reya
    Гост
    « Отговор #47 -: Март 29, 2010, 12:43:50 »

Аз съм с теб , Веско ! В колкото часа кажете , 20:00 , 22:00 ... цял ден .
    Ще се моля с цялата си същност за душичката
    Активен
    Spirit
    Гост
    « Отговор #48 -: Април 20, 2010, 13:40:36 »

Нека тази вечер (и по възможност всяка вечер в продължение поне на седмица) в 22 часа (примерно, може да дадете и друго предложение) да направим групова медитация и да изпратим много положителна енергия на Еди и семейството му. Това, от което имат нужда, са здраве и пари, нека използваме мислите си, за да им помогнем да ги получат. Разбира се, който желае може да дари и пари.
    Ето линк към сайта, където можете да разберете каквото ви интересува по темата. Само предупреждавам, че има не особено лицеприятни снимки. Да са предупредени хората, които като мен са чувствителни към такива неща. http://helpforedi.hit.bg/
    Има и група във фейсбук, казва се "Да помогнем на един човешки живот - ЕДУАРД".
    Не е необходимо да пишете дали ще участвате в медитацията, достатъчно е в 22 часа, ака часът остане непроменен, да се включите.
    Активен
    Spirit
    Гост
    « Отговор #49 -: Април 21, 2010, 16:29:11 »

Само напомням на желаещите да вземат участие в медитацията за Еди - часът е 22 Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Големият експеримент
    Космогенезис
    delfin 5 3126 Последна<br />публикация Август 12, 2011, 13:02:13
    от Финист
    Експеримент
    Обща тематика
    Neverland 10 1048 Последна<br />публикация Юли 18, 2010, 22:38:44
    от Neverland
    Експеримент с Истината
    Духовни учения
    Търсач 13 1208 Последна<br />публикация Април 23, 2011, 18:47:45
    от Търсач
    Експеримент с Истината – първи стъпки
    Йога
    Търсач 3 1877 Последна<br />публикация Януари 09, 2012, 00:26:36
    от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright