Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с бъдещи събития и действ  (Прочетена 4774 пъти)
SOL
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 60

• Град: Тера
  • « Отговор #15 -: Февруари 20, 2011, 14:06:56 »

Надявам се да си остане само сън.Може би трябва да се тълкува като евентуално предупреждение за вероятни бъдещи събития свързани с всички нас.
    Активен
    Tifani
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #16 -: Март 30, 2011, 16:39:15 »

Здравейте!!!
    Нова съм във форума и исках да ви поздравя за интересните теми и дискусии!
    Аз също имам понякога по-специфични сънища,но са свързани с починали .Сънувах и неща,които ме предопреждаваха ,че ще загубя близък човек,същата седмица загубих баща си .Мина почти година и много го сънувам,случвало се е да ме предопреждава в съня ми за нещо предстоящо или ме подкрепя.Тази тема ми е изключително интересна и ще се радвам да дискутираме и споделяме !
    Намигване
    Активен
    BG
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

« Отговор #17 -: Март 31, 2011, 13:27:37 »

сънувах че излизам от вкъщи и всичко метално ме дарпаше надолу ..   
    Активен
    тото2
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #18 -: Юли 13, 2012, 17:55:01 »

Преди години имах много пророчески сънища, водех си дневници за всяка година и след време написах книга по тези  дневници, как да сънуваме числата от...Всичко е въпрос на настройване и самовнушение. Човешкият мозък не се използва пълноценно, а има голям потенциал.
    Активен
    artist
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #19 -: Януари 06, 2013, 18:40:18 »

Някой наскоро да е сънувал сън, свързан с гробове или трупове.
    В смисъл буквално гробища или разчлени тела, като общо гробище. Мъртвите тела да са затворени(приживе) в едно пространство?
    Здравейте, не товно скоро, но преди една година сънувах нещо, незнам дали тук е мястото да го напиша и моля да ме извините, ако не му е мястото.

Активен
    artist
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Януари 06, 2013, 18:48:55 »

Сунувах, че е нощ и се намирам в една гора, ама не като наште ширини, ами някак по- различна. Усещам, че вали дъжд, обаче е топло, в това време усещам присъствие и че не сум сам, оглеждам се и виждам едно момче на около 10 години, беше от азиатската раса, но не мога да кажа с точност, като китайче. В този момент усещам, че аз съм също момче на същата възраст и и изглеждам по същия начин, като гледам на себе си някак си отгоре и изпадам в състояние на възторг. Исках да изпищя от вълнение и щях да се разрева в съня си, защото осъзнах, че това наистина съм аз в друго тяло и това чувство е невероятно, не може да се опише с думи!!!. Веднага осъзнах, че трябва да овладея емоциите си, за да видя какво ще се случи и да не се събудя. Осетих присъствие на  трети човек, беше с дълга роба и пак китаец верояно, приличаше на монах. Никой не говореше, но имаше някаква като телепатична връзка, знаехме какво трябва да правим. Аз и това друго моменченце бяхме в самата кал и ровехме с ръце!
    Активен
    artist
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Януари 06, 2013, 18:53:41 »

Осъзнах, че изравяме гробове, намиращи се в тази гора. Бяха пет на брой всичките на монаси наредени един до друг. Отварянме всеки ковчег и доколкото помня, труповете бяха на скоро погребани. Като стигнах до петия гроб преди да го отвори ме, изпаднах в паника, защото осъзнах, че този гроб е празен. Когато го отворих ме, вътре имаше една отрязна китка с един голям пръстен на нея с масивен червен камък. В този момент, не мога да Ви опиша с думи какво изпитах, нещо като неописуем ужас, но не мога да кажа защото!
    Активен
    artist
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Януари 06, 2013, 18:59:23 »

Обземе такъв страх, че осетих само как побягнах, сама в тази непрогледна гора и знам, че много сбърках, че го направих, не трябваше да бягам. След което се събудих.
    От целия този сън знам, че тозва е било някога и аз съм била това момченце, както и че съм избягала и че това е било сериозна грешка. Всичките тези мисли ми течаха в главата през цялото време.
    Кажете ми, някой изживявал ли е нещо подобно?
    След този сън започнах като луда да търся в интернет за монаси в Китай и за тези пет тайнствени гроба, за които забравих да спомена, че отгоре нямаше плочи, както при нас. Те бяха скрити и следа нямаше, че са гробове, просто монаха ни казваше, че са там и че трябва да ги отворим!

Страшничко е, незнам какво да мисля и нищо не намирам в интернет!
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Еволюция на съзнанието - Български филм « 1 2 »
    Филми
    Administrator 24 7327 Последна<br />публикация Януари 31, 2011, 03:35:15
    от nre
    Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Elvira1989 32 6201 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 20:00:15
    от Ariam
    Светло бъдеще за България!
    За България
    Аэ съм 1 2395 Последна<br />публикация Октомври 02, 2010, 00:01:13
    от Аэ съм
    Честит Първи Сняг и още нещо..
    Обща тематика
    dream 11 1184 Последна<br />публикация Октомври 29, 2010, 20:49:13
    от nia.boneva6
    Създаването на живота(дискусия)
    Обща тематика
    Аэ съм 2 1257 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 02:02:46
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright