Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Четирите типа деца-индиго  (Прочетена 11668 пъти)
Чиста енергия
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #15 -: Май 12, 2011, 18:43:34 »

За кво съжеляваш, я се усмихни Не казвам, че Деян Колев е открил аурата, или видовете аура. Просто в този пост никъде не се споменаваха, спрямо цвета. Плюс това, не е приписана, човека си дава личностни разсъждения и споделя преживявания. Вече, дали му вярваш или не, си твой избор, вътрешно чувство. Дразни ме тва, как някой си навързва нещата, вижда пътя за него самия и край, тва е. Не зачита нищо друго, щот... Мн мн тъпо, мн пропускаш с тез етикети, осъжданки и т.н. И тва ти пречи, спира те, забавя те. Щот от всякъде, всеки нещо е открил. 1во- не си чел/чела книгата. 2ро като я прочетеш, можеш да изкажеш само твое, лично мнение, до колко си съгласна и ала бала. И тва , и уважаваш мнението на другите и ако не те интересува повече, не спориш, не критикуваш, не се прайш на интересна, не влагаш повче нищо. Чисто и обективно. И продължаваш, не седиш зациклила там и да 'наливаш ъкъл на невежите'. Щот тва е отклонение от ТВОЯ път, който чака само теб и никой друг, никой. Така, че можеш да се 'извиниш' на себе си. Но споко, ще се научим, кой по-бързо, кой по-бавно, всеки има какво да даде и всеки може да получи разбиране тук и заслужава поне да го ислушаш, да имаш поглед върху нещата и ако искаш, да дадеш мнение, което и най-безумното да е заслужава внимание, поне уважение. Така по-лесно ще отсееш и няма да хабим енергия за спорове, топла вода, високо електричество.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #16 -: Май 13, 2011, 15:15:58 »

Сори, че не по темата ще пиша.
    И тва, и уважаваш мнението на другите и ако не те интересува повече, не спориш, не критикуваш, не се прайш на интересна, не влагаш повче нищо. Чисто и обективно. И продължаваш, не седиш зациклила там и да 'наливаш акъл на невежите'. Щот тва е отклонение от ТВОЯ път, който чака само теб и никой друг, никой. Така, че можеш да се 'извиниш' на себе си.
    И ти 'наливаш акъл на "невежите"' (поне според теб невежи), Чиста енергия. Не можеш от един пост на човек да разбереш дали си върви по пътя или не. От страни изглежда, дори да не е така, че си човек, който много обича да поучава другите в неща, за които "не си дават сметка".
    И казваш верни неща, но не на когото трябва и не когато трябва. Просто не се връзва.

Цитат
    Но споко, ще се научим, кой по-бързо, кой по-бавно, всеки има какво да даде и всеки може да получи разбиране тук и заслужава поне да го изслушаш, да имаш поглед върху нещата и ако искаш, да дадеш мнение, което и най-безумното да е заслужава внимание, поне уважение.
    Ами а, де. Можеш да уважиш едно мнение, различно от твоето, относно нещо.

Цитат
    Така по-лесно ще отсееш и няма да хабим енергия за спорове, топла вода, високо електричество.
    Ами аз не видях някой да започва спор. Видях едно мнение.
    Активен
    Gabbie Unfaithful
    Gabbie
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

• Град: Sofia
  • « Отговор #17 -: Юни 30, 2011, 15:04:49 »

Преоткривам своята личност от голяма част във всички видове. Как да се определя тогава? Ухилен
    Активен

Gabbie . : ]
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #18 -: Юни 30, 2011, 16:11:26 »

Преоткривам своята личност от голяма част във всички видове. Как да се определя тогава? Ухилен
    Не се определяй никак Ухилен
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #19 -: Юни 30, 2011, 16:33:48 »

Аз се падам на всички видове та си викам.. еми ок аз съм от елита :Д различен от различните :ДДД
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #20 -: Юли 01, 2011, 09:03:21 »

Ако си мислим дуално, Крис (death blade) си е типичният бъркоч - манджа с грозде. Неговите разбирания са объркани, но както всеки мъж - така и той има съкровени мечти.. не знам защо, но доста често те съвпадат с моите

Аз имам от всичко по-малко, но имам абсолютно точно съвпадение на ИнтердименЦионалист. Ако бях индиго, определено щях да съм от този тип, но не съм... и не ми пука особено
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #21 -: Октомври 24, 2011, 13:29:12 »

Без претенции...
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 221

« Отговор #22 -: Декември 10, 2011, 01:54:48 »

Здравейте индига!
    Аз съм пък майка на интердимензионалист.Ама че трудно наименувание,за първи път го чувам!Но пък 8 годишният ми син отговаря 1 към 1 на описанието.И като една по-хитра майка,мисля да го възпитавам с ваша помощ,ако нямате нищо против Усмивчица.Може би затова попаднах на този форум
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    WaterLily
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #23 -: Юни 10, 2012, 04:46:17 »

Доста точно е описано за моя тип - Хуманист.
    Активен

Посоките на развитие в живота можеш да сменяш, но не и мисията на душата да променяш, с която тя в този живот дошла е.
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #24 -: Юни 11, 2012, 10:17:46 »

А "зрелите" какви са?"Мулти" Намигване.Предпочитам израза "мястото им в обществото",не "ролята".
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Gabstar
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #25 -: Юли 10, 2012, 17:57:12 »

Аз съм си точно Интердимензионалистът
    Активен
    unknow
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

freed from desire - mind and senses purified!

« Отговор #26 -: Юли 18, 2012, 19:06:40 »

Аз също съм интердимензионалист 1 към 1,въпреки че имам черти и на хуманист,но мога да говоря само с хора,които много харесвам и някак си ми е приятно да общувам с тях(знам,че във всеки човек има нещо добро,но някой хора са просто са толкова ужасни,че ме депресират за седмици).
    Активен

This world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams.
    WakeUp CNG
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #27 -: Септември 22, 2013, 17:48:43 »

аз съм си ИЗЦЯЛО 1 към 1 с Интердимензионалистът но и от другите от всяко горе-долу половината си спада към мен и не знам защо написах този коментар въобще като едва ли някой иска да знае какъв съм  Ухилен
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #28 -: Септември 22, 2013, 21:06:43 »

Ми що пък не, виж аз съвпадам с това.Само дето не съм индиго :Д:ДД: Артистът
    Артистът-индиго често е дребен на ръст. Той е с нежна физика, но вътрешно - силен и твърд. Множество спомени от минали животи са живи в него, затова като малък е твърде чувствителен. Притежава изключително силна воля и я използва целенасочено. Знае какво иска и като правило го получава. Усвоява знания най-добре посредством творческите си канали. Твърдата логика и задължителността са му непонятни, особено в ранна възраст. Движи се през живота леко и гъвкаво, навсякъде се разтоварва и си почива, бързо се ориентира в ситуациите и знае кого харесва и кого - не. Последователен е в поведението си и не се оставя да бъде "купен". Може да се занимава с нещо много активно. Обича да е с родителите си, защото и в тяхно присъствие успява да се съсредоточи в играта си. He допуска обаче да бъде обезпокояван от никого и нищо. На две-три години вече прави самичък много неща и у него се проявява някаква завършеност. Общува живо с другите деца и оставя впечатление на много зрял за възрастта си човек. Щом стане на шест години и влезе в съприкосновение с "големия" свят, поведението му се променя поради натиска, който му се оказва отвън.
    Основни качества и препоръки:

* Може с часове да рисува или да си чертае, но обича и възрастните да му рисуват.
    * Много е предан и оставя у другите усещане за мекота и нежност. В същото време се отличава със силна воля и успява да я наложи.
    * Той е силен, но в силата си показва и съпричастност.
    * Вижда много неща и желае другите да му вярват, когато им разказва за това.
    * Може да е арогантен, нарцистичен и своенравен.
    * Може да е миловиден на вид малък диктатор.
    * Нуждае се от малко сън, тъй като е в състояние навсякъде да се отпуска и да си почива.
    * В живота най-лесно се изразява чрез творчество. Обича пеенето, танцуването, балета, театъра, цирка, рисуването, скицирането, композирането и пр.
    * Държи да бъде информиран и да е в течение на нещата.
    * Той е роден лечител (лекува с музика, живопис, танц) и вижда в това смисъла на живота и своето призвание.
    * Преценява бързо дадените обстоятелства и действа според преценката си. Играе си със ситуациите и така трупа опит.
    * Настоява за ясни отговори; не ги ли получи, започва сам да ги търси.
    * He приема собствените си емоционални нагласи.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=996.0#ixzz2fe7WYnd3
    Най-вече това Усмивчица  Може да е арогантен, нарцистичен и своенравен.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #29 -: Септември 23, 2013, 16:06:22 »

Ці діти є унікальними. Я знаю одного такого, який також має такі надприродних подарунків, що я відчуваю, що я увійшов у зйомках фільму знімали на даний момент - обидва здивовані і вразило мене з його діями. І деякі з них не може в будь-якому науковому спосіб пояснити. Я не в змозі з'ясувати, чи дійсно ви те, що дитина робить вірно, або я починаю галюцинації дуже серйозна річ. Якщо ви говорите, ці речі у себе вдома, ви не повірите мені й самому почати знову з наркотиками вже три тижні я зупинилася. Тільки на цей раз я в диспансер ...
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1874 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3380 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Деца Индиго - феномен на новото поколение
    Децата индиго
    Админ 8 3517 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 12:18:03
    от Sita
    Коя организация помага на различните деца-деца индиго « 1 2 3 4 5 »
    За родителите
    Loli07.11 74 7028 Последна<br />публикация Март 22, 2013, 16:17:26
    от Kissing You Good Night
    Училище за деца Индиго « 1 2 »
    За родителите
    Soenya 24 2720 Последна<br />публикация Септември 13, 2011, 23:07:28
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright