Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Статия за списанието на блогърите...  (Прочетена 1537 пъти)
giti
Гост
« -: Януари 23, 2010, 23:47:59 »

Здравейте!
Моя приятелка е натоварена с редакцията и оформлението на второто издание, на списанието на блогърите. Иска да включи мои публикации към списанието и ме пита кои да са. Аз реших, че може би ще е по-добре да напиша статия относно индиготата и да я публикувам в блога си, а тя в списанието. Просто се наслушах на едни и същи глупости, относно индиго, та реших, че е крайно време и ние да се обадим. Заглавието го виждам, като нещо от рода:  Обществото индиго, разказва за индиготата
или нещо подобно. Сядам после да пиша статията и преди да я побликувам ще я пусна тук, за да си кажете мнението. Искаше ми се да включа и нещо от вас, а да не е само от мое име. Такаче отварям тази тема, който желае да каже нещо- моля...
Активен
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Януари 23, 2010, 23:50:54 »

Това е страхотно!

Имаш пълната ми подкрепа 
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #2 -: Януари 23, 2010, 23:55:20 »

Това е страхотно!

Имаш пълната ми подкрепа  
    Целувчица
    Остава и да кажеш нещо за индиготата от твое име.
    Смятам в статията да дам точно обяснение на това, което сме, защо ни наричат така и т.н. Ще завърша с някоя моя мисъл и от там цитати, на това, което вие кажете.
    Как ти се струва?
    Най-вече искам малките сладуранки от тийн възрастта 12, 13 и т.н. да се включат в статията Намигване
    Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #3 -: Януари 23, 2010, 23:58:32 »

Може да напишеш статията, както на теб ти се иска, да я публикуваш тука и вече всеки да се включи с допълвания към нея, и така да се разшири. 
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #4 -: Януари 24, 2010, 00:02:21 »

Да, ама не. Не искам да повлиявам над това, което ще кажете. Иска ми се да е чисто от сърцата ви. Такаче, всеки, който има доброто желание може да драсне 2-3 реда. Каквото му дойде на ум...
    Смятах също да използвам и някои постове от темата с посланията Усмивчица

А преди да пусна статията, вече в завъряен вид с вашите думи в нея и т.н. ще я пусна тук, за да кажете дали сте съгласни с написаното
    « Последна редакция: Януари 24, 2010, 00:04:52 от Giti » Активен
    Special_boy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #5 -: Януари 24, 2010, 00:34:14 »

Нещо такова ми идва на ум,ако ти хареса нещо в него...  Усмивчица

Да си индиго е забавно и интересно.Да виждаш света под друг ъгъл,да разбираш неща,които рядко биват разбирани от другите хора.Хубаво е да знаеш,че си пратен на земята с цел.Да осъзнаваш че планетата ни е поела по грешния път,а ти трябва да и помогнеш да се върне в релсите.Индиго не е научна фантастика или компютърна игра,индиго е бъдещето.
    Активен

Знам,че мога!
    giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Януари 24, 2010, 00:42:58 »

Страхотно е специално момче Слънце Сърце

Ще използвам никовете ви за цитатите. Ако може само и възраст. Мисля, че е важно да отбележа и възраст, защото искам да видят всички мъдростта и на младите и на по-възрастните индиго- това е важно.

Пуфи, индиго-гърл и другите красавици от тийн възрастта, моля ви да се включите! Вие сте нашата гордост! Сърце
    « Последна редакция: Януари 24, 2010, 00:46:49 от Giti » Активен
    Special_boy
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Януари 24, 2010, 00:59:32 »

17 години  Усмивчица
    « Последна редакция: Януари 24, 2010, 01:01:18 от Special_boy » Активен

Знам,че мога!
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #8 -: Януари 24, 2010, 19:09:23 »

Страхотно е специално момче Слънце Сърце

Ще използвам никовете ви за цитатите. Ако може само и възраст. Мисля, че е важно да отбележа и възраст, защото искам да видят всички мъдростта и на младите и на по-възрастните индиго- това е важно.

Пуфи, индиго-гърл и другите красавици от тийн възрастта, моля ви да се включите! Вие сте нашата гордост! Сърце

Ух Гити,изчервих се Засрамен Ухилен Ето нещо от мен:
    За да си Индиго не трябва да си специален или популярното дете.За да си Индиго не трябва и да си пълният аутсайдер-просто трябва да повярваш със сърцето си и тогава и ти ще си такъв!Като нас и гледащ с нашите очи Усмивчица
    Петя,15г.
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #9 -: Януари 26, 2010, 19:50:29 »

Какво стана със списанието?
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 28, 2010, 03:10:16 »

Ето я и статията. Не съм написала само и вашите изповеди, защото са тук в темата. И понеже горе долу излиза от името на всички ни, приемам критики и предложения за премахване и добавяне на нещо.

Изповедта на децата индиго

Здравейте!
    Аз съм едно пораснало дете индиго.
    Всъшност, ако не беше наложащата статия, която пиша в  момента, със сигурност щях да се обърна така: ”Аз съм Аз”- толкова простичко, а казващо много. Наистина аз съм, просто Аз- една нормална личност не обичаща етикетите, както всички останали индигота. Не се смятам за нещо по-специално и възвишено от останалите хора, освен факта, че съм ”глуха ”и”сляпа” за материалните неща- избрала съм да не бъда роб на догми, ограничения, рамки, правила, ненаписани закони-наложени от обществото... затова съм глуха и сляпа за завесата и звука, които спират човек,  да погледне отвъд  триизмерната реалност.  

Напоследък се заговори много за индиготата, започнаха да правят и специални предавания по телевизията в наша чест, вестниците и списанията бълват от статии на учени и професори, и какви ли не още бивали и небивали неща.  Говорят за нас, като някакъв странен екзотичен екземпляр, знайни и незнайни професори развиват теории и изказват мнения, предавания трупат рейтинг с едни и същи сухи и изсмукани от пръстите нечии научни заключения, а никой, абсолютно никой не се сети да попита едно индиго какво е всъшност да си индиго!

Питам се: Защо сега? Защо не заговореха по-рано, давайки заръки на родители и преподаватели, как да се отнесат към тези (цитирам) специални деца? Къде бяха, ”загрижините” хора, когато аз бях дете, или когато на някое  индиго  дете  са му поставили  диагноза  хиперактивно или аутизъм? Къде, къде бяха през всичките десетилетия? Защо заговориха сега за нас, когато на Земята идват други деца, още по-специални ?! Защо никой не споменава КРИСТАЛНИТЕ ДЕЦА- тези изпълнени с Любов и Прошка към целият Свят, тези, които носят  цветовете на дъгата в аурата си, за да ни покажат чистотата и близоста им до нашият Творец, тези, които са символ на завета, който Бог дава, че ще намира начини да усъвършенства човека, но никога повече няма да го у
    нищожи, и за вечен символ, напомнящ ни този завет, Бог е създал дъгата....?! Защо..... до безкрай...                    Хора с индигова аура винаги е имало. Такива са били всички велики творци -  като Де Га и Микеланджело например, учени и откриватели-като Коперник и Галилей, дори и Хитлер е бил индиго, но поело в неправилна посока... Най-голямата вълна индиго, обаче идва през 60-те и 70-те години на 20 век- това са хипитата. Следващата вълна е през 80-те години, която е разделена на 2 вида индигота- тъмно индигови и виолетови индигота. (В числото на последните (виолетовите) пренадлежа и аз.)През 90-те години също се раждат индигота, но в края на 90-те започват да се раждат кристалните деца и така до днес.
    Освен, че станахме закъсняла атракция, всичко което се говори за нас е облечено в дрехата на свръхестественото. А така, с тази дреха, пак сме като вид заболяване и отново отхвърлени. Никой не може да си представи, че в училище, на работа, случаен минувач или пътника в метрото, най-добрият му/й  приятел(ка), а защо не и той/тя  самият(та), може да бъде индиго. А ние сме навсякъде, ние сме най-обикновени хора със същите ежедневни грижи и задължения, като всички останали. И този етикет индиго... той идва от цвета на аурата ни, а всеки индивид си има цвят на аурата! Има жълти, червени, зелени...  Ние просто сме по-стари души, инкарнирали се многократно на Земята, научили своите уроци, но не всички! Щом сме тук, значи имаме какво още да учим, но имаме и какво да дадем. Затова не е и случайност, че последните десетилетия се народиха много индигота. Всъшност случайността не съществува- тя просто е поредният етикет-дума, целяща да обясни необяснимото. А то необяснимото е такова само за тези, които се вълнуват от неща, които могат да си купят...
    Какво сме ние?
    Ако видиш всестранно развита личност, на която й се отдава всичко, (!)което пожелае от ръки, лесно и перфектно, да знаеш, че вероятността да си срешнал индиго наближава 100-те %...
    Ако си мислиш, че някой е отнесен от вихъра, затворил се в измислен свят, защото материалното не му/й  е идеала- тогава си над 100-те % вероятност да имаш пред себе си индиго...
    Сред нас има много художници, поети, музиканти, а понякога и трите взети заедно. Всяко индиго има добре развита интуиция. Знае много за Света и често знанията си ги има в ”меморито” по необясними причини и без насилване и зор да ги научи. Сигурно сте чули или прочели, че имаме и паранормални способности, като телепатия, ясновидство  и т.н. Сега може и да ви изненадам, но телепатията е присъща на всички, без значение цвета на аурата, тя е присъща дори и на животните. Що се отнася до ясновидството и другите паранормални явления, то не всяко индиго ги притежава и не е задължително.
    Ние знаем и можем. Ние сме тук, за да се опълчим срещу старите и ненужни вече системи, които не водят до прогрес в еволюцията на човека, а обратното- регрес. Ние сме деца на Светлината, носим Любовта в сърцата и Мъдрост. Най-важната мисия в животите ние е да дадем пример на другите как да живеят и да ги научим, че всички сме едно цяло.
    С наближаването на новата епоха, нашият пример е изключително важен и значим, затгова и сме толкова много в последните десетилетия. Някой, някъде, някога е написал в стихоформа  доста добре,това  което сме:
    СПИРИТУАЛНА КОНСПИРАЦИЯ

На повърхността на света сега има
    война и насилие и нещата изглеждат зле.
    Но спокойно и тихо в същото време
    се случва нещо друго потайно.

Една вътрешна революция.

И някои личности са позовани от една по-висша светлина.
    Това е една беззвучна революция.
    Тя идва от вътре. От основата.
    Една глобална операция.
    Една спиритуална конспирация.

Спящите клетки са във всяка нация на планетата.
    Ти няма да ни видиш по телевизията.
    Няма да прочетеш за нас във вестника.
    Няма да чуеш за нас по радиото.
    Ние не търсим слава.
    Ние не носим униформа.
    Ние се явяваме във всякакви форми, размери, цветове и стилове.
    Повечето от нас работят анонимно.
    Ние работим спокойно зад сцената
    във всяка страна и култура по света.
    Градове големи и малки, планини и долини,
    във ферми и села, племена и усамотени острови.
    Може да ни подминеш на улицата
    и даже да не ни забележиш.
    Ние сме в нелегалност.
    Ние оставаме зад прожекторите.
    За нас няма значение, кой ще получи аплодисментите.
    Важното е работата да бъде свършена.
    Понякога се срещаме на улицата,
    хвърляме си по един поглед и всеки си продължава по пътя.
    През деня повечето от нас имат нормални професии.
    Но зад тази фасада, през нощта
    се върши истинската работа.
    Някои ни наричат армията на съзнанието.
    Ние бавно създаваме един нов свят
    чрез силата на сърцата и на съзнанието си.
    Ние действаме със страст и радост.
    Нашите команди идват от Централната Спиритуална Интелигентност.
    Ние пускаме леки, тайни бомби изпълнени c любов,
    когато никой не ни наблюдава.

Всеки от нас се изразява по своя си уникален начин.
    Със своите уникални таланти.
    Бъди промяната, която искаш да видиш в света.
    Това е мотото, което изпълва сърцата ни.

Ние знаем това е единствения начин, по който се осъществява
    истинската трансформация.
    Ние знаем, че леко и  тихo
    ще постигнем силата на обединени океани.
    Нашата работа е бавна и прецизна.
    Като формацията на планини.
    Тя даже не се забелязва от пръв поглед.
    И въпреки това цели тектонични плочи
    ще бъдат задвижени чрез нея през идващата епоха.

Любовта е новата религия на 21-ия век.
    Не е необходимо да бъдеш високо образован
    или да имаш специални познания, за да я разбереш.
    Тя идва от интилигентността на сърцето.
    Заложена в безсмъртния еволюционен пулс на
    човешките същества.
    Бъди промяната, която искаш да видиш в света.
    Никой друг не може да го постигне за теб.
    Ние сега рекрутираме.
    Може би искаш да се присъединиш към нас.
    Или вече си.
    Добре дошъл!
    Вратата е отворена.
    www.escapetheillusion.com/blog/2009/03/a-spiritual-conspiracy/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+EscapeTheIllusion+%28EscapeTheIllusion.com%29
    Ще продължа със стихове, за да отправя и моят личен апел към всички.
    ПАГУБНА ПРЕМЯНА
    Когато топло е навън,
    но студ смръзява ни телата-
    това навярно е страхът
    настанил се в сърцата!
    Когато пламъци горят,
    но лед сковава ти душата-
    това навярно е плачът
    на домът Планетата-Земята!
    Когато мислиш,че дори
    словата са излишни,
    делата са добри,
    но чувствата са лични.....
    когато скриваш се в света
    на твойта лична драма
    и вярваш,че самичък си-
    егоистична е това измама!
    Когато чувства отдадеш
    и материалното е идеала,
    духовното в тебе погребеш-
    душата повехтява!

Тогава....буря се задава
    опостошително зловеща
    и заедно с твойта тяга,-
    и другиго подвежда!
    Тогава....дупка зейва
    от ЦЯЛОТО-голямо,
    студът,плачът, СТРАХЪТ-
    нараняват Земното ни тяло...
    Земята се тресе
    от болка неразбрана,
    живота си тече
    но в ПАГУБНА ПРЕМЯНА!.....
    Вселената сълзи пролива,
    от болка гърчещо крещи:
    "Човека себе си да преоткрива,
    да търси радостни мечти!!!"
    Тогава... Тя ще е шастлива!
    Щастлив ще бъдеш ти!
    И щастието ще покрива,
    дори и неродените души!!!

Маргарита Стангър
    В завършек, ще дам думата на моите приятели индиго, от нашето малко индиго общество:
    « Последна редакция: Януари 28, 2010, 03:25:16 от Giti » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #11 -: Януари 28, 2010, 04:00:43 »

Все още можете да се включите в статията. Няма да бързам с публикацията.
    Също, ако може да ми разрешите, да ви цитирам от някои теми тук... Сърце
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #12 -: Януари 28, 2010, 12:15:27 »

Аз разрешавам да публкуваш какво искаш от мое име Целувчица Статията е много хубава Гити! Слънце
    Активен

Special_boy
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Януари 28, 2010, 12:34:59 »

Ако нещо от някой мой коментар ти харесва го използвай  Усмивчица
    Активен

Знам,че мога!
    giti
    Гост
    « Отговор #14 -: Януари 28, 2010, 16:03:13 »

Благодаря ви и на двамата!
    Пуфинка, чудя се, кое от стиховете ти да взема за статията. Дай идея! Сърце Ще гледам предимо от стихове и посланията да измъкна по нещо от всеки....
    Специално момче, това, което си писал тук в тази тема е мн. добро и на място казано. Мисля, че то стига, но все пак, ако видя някой добър пост ще го крадна Намигване Сърце
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Оправданията (преведена статия)
    Обща тематика
    Финист 0 737 Последна<br />публикация Октомври 14, 2011, 11:30:18
    от Финист

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright