Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сън в съня  (Прочетена 3419 пъти)
AIA
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « -: Януари 22, 2010, 19:24:01 »

От няколко дни размишлявам над този сън, ще ви го разкажа защото ми е странен. И така---- спях и нещо ме събуди,не знаех какво но седнах и погледнах ръцете си, защото изпитвах пареща болка по дланите,погледнах ги и видях стигми - нямаше кръв а лимфна течност. Бях уплашена и шокирана не бях виждала нещо подобно. Тогава я видях Богородица, беше на метър от мене и нещо ми говореше но някаква невидима стена не пропускаше звука а само виждах как мърдат устните и. Започнах да плача и да и показвам ръцете си а тя ми говореше без звук. Питах я защо аз, какво толкова съм направила. Събудих се и седнах, първото което направих беше да си видя ръцете, още усещах болка в дланите си но там нямаше нищо.
     Интерестното е и това че както и където бях легнала наистина там беше и сънят ми, не зная дали го разказах разбираемо  Угрижен
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #1 -: Януари 22, 2010, 22:11:21 »

Разбрах те.
    Имала съм подобни, но не със стигми, каквито говориш и т.н., и тези сънища са ми осъзнати.
    Всъщност сънуваш как сънуваш и се будиш в самия сън (с всичко там след това) преди реалното събуждане. Нещо като куб в куба.
    Помниш ли стигмите какви бяха? Фигура? Нещо като символ?
    Беше ли разтревожена като питаше "Защо аз, какво толкова съм направила?", т.е. за хубаво или за лошо?

Активен
    AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #2 -: Януари 23, 2010, 03:35:54 »

До, направо си бях шокирана, изплаших се разбира се. Но страното е че този сън не е от сега даже го бях забравила до преди няколко дни, когато сънувах друг. Не виждам връзка межу 2та но тогава се появи мисълта за него, върна се и нямам мира като че ли някой умишлено ми го връща, вече си мисля че това идва от някъде и не са моите мисли.
    Нямаше нищо особено като знаци или фигури.
    Втория сън - разхождах се в парк и там имаше сграда, зная че минавах често от там, погледнах към нея и видях голям надпис с златни букви '' Изкупуване на карма'' загледах го учудена че  до сега не съм го видяла, тогава една жена дойде и ми каза че човек вижда надписа когато е готов.
    След този сън буквално нахлу предния и не ми дава мира.
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 23, 2010, 04:50:56 »

И аз мисля, че са свързани. Втория няма какво да го мислиш - посланието е директно. Имам само едно съмнение - изкупване на карма, т.е. дали сега ще почнеш да я изкупваш (добро, лошо) или вече минаваш на етап след изкупването - новия.
    Първия...
    Как така стигмата нямаше като знаци или фигура? Питам понеже стимгмата като стигма винаги има форма, както всяко проявено нещо. Например да е било подобно на кръг?
    И къде бяха - от вътрешната или от външната страна на дланите?
    Спомни си добре съня дали това е всичко, дали не пропускаш нещо.
    Не ми харесва, че не чуваш какво ти говори Богородица и че сякаш има невидима стена между вас. Не е хубаво, че не си я чула. Знаем добре, че когато Богородица или Христа говорят, трябва да се чуят. Може би не успяваш да осъществиш добра връзка с тях, оттам да ги чуеш. Може и да греша.

Ще ти кажа едни неща - прочети ги, може да ти напомнят на твоя. Поне аз се сещам за тях като те чета.
    В два от случаите, в които сънувах Богородица с младенеца в ръце и в другия Месията (като голям, но като дух-присъствие) словата достигнаха до мен. Единия беше, когато Богородица ми викаше зад гърба (след като я бях подминала, продължавайки пътя си), умолявайки ме с думите "Пази се, чуваш ли, пази се. Моля те, пази се. Моля те. Пази се.". Целия сън не го разказвам. Само ще ти кажа, че беше от голямо значение и ми се даде инфо за нещо, което не знаех, че съществува въобще до момента, в който не проверих след съня. Спомняйки си за този сън, си спомням и да не се съмнявам в Отвъд и Даването на инфо, в Повечето.
    Другия път - Месията като голям, но както споменах дух-присъствие, който стоеше до мен отдясно. Бях на леглото и усетих студ, хлад (както и в другите си сънища с духове - усещам хлад, когато са до мен) и знам, че стоеше до мен, гледайки ме. Тогава имаше и друг дух в стаята, който виждах и чувах, и го питах "Има и някой друг нали?" притеснена. Духа ми отговори "Да." и беше втренчен в духа на Месията, и нито за миг не мръдна погледа си от него. Гледаше втренчено в него като със страхопочитание, подчинен, сериозност. Питах го "Какво има - кой е? Какво казва?" и духа отговори "Тук е Месията. Гледа в теб. Казва "горкото момиче толкова е младо, а е двойно посечено"..... казва също, че и друг път е идвал, но теб те е нямало.", т.е. в думите "и друг път е идвал, но теб те е нямало" усетих, че става дума, че е слизал тук долу и преди, но мен ме е нямало, все едно не съм присъствала или не съм го усетила, чула, не съм била в състояние да осъществя връзка - нещо такова. Още се чудя какво значи "двойно посечена".
    А между другото към този сън и аз като теб, свързвам един друг, а той е... Сънувам, че виждам ръцете си до лакътя. На едната (дясната) имаше татуировка, "нарисувана" от Нищото (нямаше човек, просто се появи като стигма - от нищото, сякаш нещо невидимо) - беше меч с острието надолу като забит и зад него храст. Още беше прясна - имаше коричка едва засъхнала. На лявата ми ръка имаше сребърно украшение с два свободни, висящи края, а частта в средата беше като халка захваната за кожата ми да държи украшението. Този сън беше след горния като хронология. Знам, че е като все едно ми е отдадена някаква чест (както когато си има ритуал за изкачване на ранга, полагане), но какво точно не знам.
     Згреших
    ПС: Сънища с Богородица и Месията не са случайни. Често са важни, но не често успяваме да ги разберем.
    « Последна редакция: Януари 23, 2010, 04:59:27 от До » Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #4 -: Август 03, 2010, 12:30:46 »

Аз много пъти сънувам така. Веднъж сънувах, че гледам луна. Тогава заспах и сънувах как баба Яга нещо се заяжда с мене Усмивчица Ухилен беше весело...
    Активен
    Евелина Монева
    Гост
    « Отговор #5 -: Октомври 30, 2010, 21:15:19 »

Привет...няколко пъти съм сънувала-сън в съня...но в момента не се сещам какво сънувах...останал е само спомена за това явление...но имам др въпрос,който ме тормози повече...Какво означава сън в който виждаш мъртъв роднина,с който се връщате на място...където сте ходели преди заедно...и всички се радват да те видят и ми казват
    –радваме се да те видим,отдавна не си идвала....Помня,че беше мн студено и след мен тичаше едно куче и накрая преди да се събудя отидох до едно бяло лъвче пред огромна порта от дърво ... обърнах се и видях за последно мъртвия си роднина....и тогава се събудих.
    Искам да кажа че този роднина е мъртъв от година и половина...
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #6 -: Ноември 22, 2010, 22:48:36 »

... сънувах една мъничка топла къщичка с дворче. Вътре с един много добър висок човек на 30-40 години(аз също бях някъде на толкова) си говорим и пием чай. Бяхме щастливи и си приказвахме сладко и спокойно. Изведнъж ми се доспа много, разбрахме се да поспя и че после ще си говорим пак. Легнах на един креват и се завих с едно одеяло. Заспах на секундата. Започнах да сънувам. Появи се моя образ от младините (на 20 години, колкото съм в момента), но хич не беше хубав. Седях пред едно огледало и от него се виждаше, че съм отслабнала много, имах торбички от недоспиване, бях чорлава, все едно не съм се срещала с баня или с четка за коса от половин месец. В същия момент стреснато се събуждам (в съня) и съм пак в онази къщичка на същия креват, на който заспах, дърпам одеялото и ставам мъчейки се да се отърся от съня. Онзи мъж чу, че съм се събудила и дойде да види какво става... аз седях и в мислите ми се завъртя "Сън в съня" после се усмихнах и си казах " Да, точно като темата във форума "Сън в съня" най- сетне..." и всичко започна да се върти около мен и не можах да се задържа в съня въпреки, че имах огромно желание... и се събудих вече наистина.  Веселяк
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    deniyuli
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #7 -: Август 07, 2012, 10:49:41 »

здравейте аз сънувах сън в съня си и беше съвсем реално ! sanuvah 4e sam na nqkakav ostrov s maja si deteto sestra mi i neinoto dete. Bqhme na plaja i valnite izvednaj valnite stanaha mnogo visoki, kato cunami.Bqh s moeto dete i na sestra mi . Ne vijdah dobre na momenti no uspqh da grabna decata i da bqgame izvan plaja. Vlqzohme v kvartala do plaja i vidqh maja si i bqgahme kam kvartirata si, sestra mi be6e tam. az legnah sled tova da spq s maja mi i sanuvah sa6toto ne6to koeto bqh prejivqla na plaja . Vsi4ko be6e sa6toto dokato ne sre6tah maja mi ot tam vsi4ko se promeni, toi varve6e i govore6e bavno i otkazva6e da bqga, kaza mi 4e nqma smisal da bqgame ot kakvop bqgame ot jivota si li me popita tooi. Otnovo vlqzohme v uli4kata do kvartirata i stenite zapo4naHA da se palnqt s ieroglifi. Maja mi vidq nqkakva stai4ka kato portierna v neq ima6e edin 4ovek nisak i slabi4ak s obrasnata gleva okolo 40 godi6en 4ete6e vesnik s o4ila.Maja mi kaza, ne pomni6 li tozi 4ovek toi be6e ma6inista koito e karal vlaka(maika mi e po4inala ot 3 meseca, samoubi se, hvarli se pod vlak, sajelqvam 4e spodelqm tova no iskam nqkoi da mi obqsni sanq). neiskah da go vijdam i prodaljih da bqgam, v tozi moment osaznah 4e sanuvam i iskre6tqh "Iskam da se sabudq, iskam da se sabudq"" sabudih se ot podsanq si i prodaljih da sanuvam v neosaznatiq san . Otidoh pri sestra mi v drugata staq i q pitah ne e li 4ula ne6to po novinite(tq gleda6e нешанал джиографик i tam govoriha takmo za tova). Izvednaj ne6to mi stana bqh kato v matrica poglejdam kam tavana i toi se razgrajda6e i stava6e razli4en po visok s druga struktura i tova se slu4va6e postoqnno zapo4nah da gubq orientaciq i saznanie sestra mi me darje6e i izvednaj do men se poqvi maika mi. Otna4alo ne q ose6tah samo q vijdah 4e me gali i celuva i govori ne6to no 4uvah samo 6epnene. Sled tova vijdah slu4kata tu otstrani tu v samata sebe si. Kogato gledah otstrani sebe si vijdah i maika mi , 4uvah q i q use6tah kogato bqh v sebe si samo 4uvah 6epnene. Maika pla4e6e i mi kazva6e"" Ne idvai tuk , ostani si tam. Ne idvai tuk "" . az se ganeh neestestveno . Sled tova se poqvi ogledalo pred nas i maika mi se prevarna v mlado krasivo tuso momi4e i az se razplakah i osaznah i tozi sam. Kogato osaznah sanq si se sabudih. Ako nqkoi mi obqsni kakvo ozna4ava sanq mi 6te sam mnogo blagodarna, mnogo iskam da znam kakvo zna4i!!!

Global Moderator - Коментар  Две неща, за изпълнението на които ще Ви бъдем благодарни:
    Цитат
    2.3) - Забранява се публикуването на един и същ текст повече от веднъж в целия форум.

Правила за писане във форума
    Новата Ви тема, със същото мнение в нея, е изтрита.
    Цитат
    3.1) - Писането на кирилица е задължително (това не включва цитиране и заглавия на чужд език)! Ако нямате инсталиран кирилизатор, моля използвайте Виртуалната клавиатура на форума!

Правила за писане във форума
    Писането на кирилица е абсолютно задължително в почти всеки форум, както и тук.
    Не прави добро впечатление пълното пренебрежение, относно 2 точки от Правилника, и то от първото Ви мнение още.
    Считайте се за предупредени, за да не се налага ние да Ви считаме за баннати впоследствие. Усмивчица
    Правилата не хапят, не ядат хора, наистина, а чакат да бъдат прочетени и спазвани. И да не бъдат прочетени, трябва да бъдат спазвани.

« Последна редакция: Август 07, 2012, 11:11:48 от soulSurgery » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Значение на цифрите в съня
    Астрология и нумерология
    Админ 0 1019 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:49:58
    от Админ
    Как да се събудя от съня наяве?
    Езотерика
    mamagaya 3 1110 Последна<br />публикация Май 03, 2011, 23:29:44
    от sharga
    Проблеми със съня
    Моите сънища
    notlike 5 1194 Последна<br />публикация Август 20, 2011, 19:47:20
    от Синьо мечтание
    Алармите на колите пречат на съня
    Обща тематика
    Слънчев лъч 4 480 Последна<br />публикация Август 15, 2011, 22:10:07
    от Слънчев лъч
    Странен сън
    Моите сънища
    xsiaze 2 1117 Последна<br />публикация Януари 07, 2012, 03:12:24
    от xsiaze

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright