Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Аз-Бог, Бог-Аз  (Прочетена 4493 пъти)
Icko
Гост
« Отговор #15 -: Януари 24, 2010, 23:19:07 »

Уроци, всичко това са уроци. Помнете, че се раждаме на Земята не да си клатим краката, а да вършим дела и да се поучаваме от тях. Животът е достатъчно пъстър, за да ни предложи наниз от нови и нови препятствия и предизвикателства през които да преминем и така да се осъвършенстваме.
 Никой не обича да го боли, но задавали ли сте си въпроса, защо? Това е най-простия, но същевременно и най-сложния въпрос. На никого не пожелавам да я изпита, но тя е необходима, за да ни помогне да опознаем нас самите и да поемем по пътя на Доброто.
 Всеки преминава през множество различни животи и е нормално да изпита ефекта на повечето от цветовете и нюансите, които предлага Живота на Земята. Живот по мед и масло има само в Духовния свят, а тук на Земята сме дошли да се учим и развиваме.
 Харесва ли ви или не, това е истината. Тя важи за всички нас.
Активен
Avror
Гост
« Отговор #16 -: Януари 24, 2010, 23:31:54 »

Уроци, всичко това са уроци. Помнете, че се раждаме на Земята не да си клатим краката, а да вършим дела и да се поучаваме от тях. Животът е достатъчно пъстър, за да ни предложи наниз от нови и нови препятствия и предизвикателства през които да преминем и така да се осъвършенстваме.
 Никой не обича да го боли, но задавали ли сте си въпроса, защо? Това е най-простия, но същевременно и най-сложния въпрос. На никого не пожелавам да я изпита, но тя е необходима, за да ни помогне да опознаем нас самите и да поемем по пътя на Доброто.
 Всеки преминава през множество различни животи и е нормално да изпита ефекта на повечето от цветовете и нюансите, които предлага Живота на Земята. Живот по мед и масло има само в Духовния свят, а тук на Земята сме дошли да се учим и развиваме.
 Харесва ли ви или не, това е истината. Тя важи за всички нас.
Напълно съгласен  Усмивчица
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #17 -: Януари 24, 2010, 23:46:47 »

Здравейте мили приятели Ухилен,днес да си призная чесно реших да помоля най-добрия ми приятел Бог нашия Творец да ми помогне да отговоря в този не случаен за всички диалог.Не се притеснявайте той има за цел да сътвори нещо много хубаво ще видите сами Целувчица
Ето и какво се получи с най-добри пожелания следното!

Giti Аз виждам себе си,във твоите очи
надявам се от този факт не ще те заболи.

Добре де,щом ти пак темата отвори
невинна малка част от мене заговори.
За спорът ни с думи прости успя да отговори
не иска тя отново с теб във форума да спори.

Не бих се радвал за това
ако аз съм тук,а ти не си сега .
Предпочитам да останем двама
и спорове за его вече тук да няма.

Съжалявам ако съм те наранил
във спора грешният съм бил!
Страданието твое аз съм причинил Купон
щастието твое за миг съм прекратил.

Моля те с усмивка :)спора ний да разрешим
ръка да си протегнем,от мъката да се освободим.
Когато страдаш ти,със тебе страдам разбери! Тъжен
не искам аз да кажа,че съм правият а ти не си.

Не,щастието мое това ще изгради
Не,бих казал ще го разруши.
МОЛЯ ТЕ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ,
МОЛЯ ТЕ ПРОСТИ Целувчица     

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Януари 25, 2010, 00:02:48 »

За себе си си изкарах извода,че ако има болка и страдание в моя живот причината най-вероятно е в мене,защото нищо освен мене не съществува, и така започна моето духовно развитие на по-висок етап.
Започнах да се концентрирам в себе си,и както казва Делфин никой не може да те обиди ако сам не позволиш това.
Въпреки всичко съм понесъл много болка сигурно и ще понеса още.
НО ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО ПРОСТЯ НА ЧОВЕКА И НА МЕНЕ САМИЯ,ЧЕ СЪМ СЕ ОБИДИЛ СЕ ОСВОБОЖДАВАМ ОТ НЕЯ.
Това е така защото ВСИЧКИ СМЕ ЕДНО ЦЯЛО.
Този които ме обижда вече възприемам като част от мене която ми помага да ИЗРАЗЯ НАЙ-ВЪЗВИШЕНАТА СИ ПРЕДСТАВА ЗА ТОВА КОЙ СЪМ АЗ.ТОВА Е ЕДИН БЛАГОДАТ ОТ МЕН ЗА МЕН НАЙ-СЪКРОВЕННИЯТ ПОДАРЪК КОИТО МОГА ДА СИ ПОДАРЯ.
Нека се замислим за Исус,благодарение на Юда той е предаден и отива на разпятието,но тои е знаел че така ще стане и дори му го е казал но не го е осъдил ЗАЩОТО ТОЙ СЕ Е МОЛИЛ ЗА ТЕЗИ ПРЕДПОСТАВКИ ИСКАЛ Е ДА ПОКАЖЕ КОЙ Е ТОЙ.
Та как иначе всички сме съвиршенни в отвъдния свят моля припомнете си статията която побликувах за приятелската душа и малката светлина моля те PUFI я им припомни Намигване Целувчица Целувчица Целувчица
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

giti
Гост
« Отговор #19 -: Януари 25, 2010, 00:34:36 »

Амейзинг, много мило от твоя страна- благодаря ти!

Нещо не си ме разбрал, а май никой не ме е разбрал. Няма да се повтарям. Само ще кажа, че се изморих да бъда вечният виновник за споровете тук и за това, че някой си е заминал. Не си ме наранил само ти с думи, но аз нямам какво да прощавам. За да простя, първо трябва да се сърдя нали. А обидата, ами, че аз сама избрах да се обидя, с твоя помощ разбирасе, но не е там работата. Работата е там, че думите ми се изкривяват, приемат се за спор, ате не са. Аз не съм мерила егото си с теб, че да пишеш в стиховете ти за его, нито пък съм спорила. Спорят тези, които не са сигурни в нещо, докато аз знам, че в случая съм права. Ще ти обясня и защо
1. Ти няма как да знаеш какво съм аз
2. Не може и да знаеш какво ме е разболяло
и 3. Поста ми поясняваше тези 2 точки по горе
Отговорих директно, точно и ясно. Не съм аз тази, която вижда всичко негативно, както ти ме обвини. Не съм била и недоброжелателна. Какво лошо има в откровенноста? Да напишеш това, което ти е на душата в момента. Ами наистина ми дойде множко от такива, които мислят, но не са изпитали на свой гръб, но отсъждат. Твоето описание беше много крайно и жестоко.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Януари 25, 2010, 00:59:28 »

1.Знам какво си ти защото знам какво съм аз Веселяк  ЛЮБОВ
Относно спора-Спорът тези които са дълбоко сигурни в нещо (мое мнение) Шокиран
Относно обидата не съм искал от всичко най-малко да те обидя,не искам да си представям ако исках.
Казваш че си се обидила но няма какво да прощаваш? Шокиран
Това са твои думи вгледаи се внимателно-в замяна не искам нищо и не би трябвало, иначе язък ми за раздаването.... не искам съжаление, не искам даже и разбиране, не искам овации, нищо... НО МОЛЯ ВИ! МНОГО ВИ МОЛЯ ВСИЧКИ - НЕ МЕ НАРАНЯВАЙТЕ С ДУМИ, НЕ МЕ СЪДЕТЕ, НЕ МЕ ОБВИНЯВАЙТЕ ЧЕ СПОРЯ И ПЪДЯ УЧАСТНИЦИТЕ ТУК, НЕ МИ ОСПОРВАЙТЕ ДУМИТЕ НА ТОВА, КОЕТО СЪМ ИЗЖИВЯЛА И ИЗПИТАЛА НА СОБСТВЕН ГРЪБ.....ВСИЧКО ТОВА БОЛИ.. МНОГО БОЛИ, БОЛИ ПОВЕЧЕ ОТ БОЛЕСТ, БОЛИ ПОВЕЧЕ ОТ ЗАГУБА, БОЛИ ПОВЕЧЕ ОТ БОЛКАТА.... ОСТАВЕТЕ МЕ ДА БЪДА ТОВА, КОЕТО СЪМ.....
Казваш колко много работи не искаш,дори нищо не искаш!А после колко много искаш или по скоро изискваш от всички нас!
Аз за себе си разбрах,че изискването е (осъждане) или по скоро липса на ЛЮБОВ,това Бог ми го каза чрез Дани и макар и лично ще споделя с вас АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ХОРАТА КОИТО НАЙ-МНОГО Е ИЗИСКВАЛ И ОСЪЖДАЛ В ТОЗИ СВЯТ!!!БОГ МИ Е СВИДЕТЕЛ!
И СЕГА КОГАТО ГО РАЗБРАХ ИСКАМ ДА ГО СПОДЕЛЯ НЕ САМО С ТЕБЕ СКЪПА МОЯ АМИ И С ЦЕЛИЯ ФОРУМ ЗА КОЕТО БЛАГОДАРЯ ЗА ВЪЗМОЖНОСТА Не бях аз Не бях аз Не бях аз
НЕ ИСКАМ ОТ ТЕБЕ НИЩО ДОРИ НЕ ИСКАМ ДА МЕ РАЗБЕРЕШ ПРЕДЛАГАМ ТИ САМО МОЯТА СИМПАТИЯ И ЛЮБОВ. ТИ И АЗ СМЕ ЕДНО КАКТО И ВСИЧКО ОСТАНАЛО-ЛЮБОВ Сърце Сърце Сърце
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 01:02:38 от AMAZING » Активен

giti
Гост
« Отговор #21 -: Януари 25, 2010, 01:06:12 »

Ами съшност това, което искам е едно единствен нещо, но в поста който си ме цитирал, съм го казала с много слова. ПРОСТО НЕ МЕ СЪДЕТЕ! Това е. Не ми казвайте какво съм и какво не съм, не ми казвайте, че споря или съм недоброжелателна и т.н. Не бъдете съдници! Това ме наранява.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Януари 25, 2010, 01:08:13 »

МИЛА МОЯ ЛЮБОВ МОЯ ЗНАЕШ ЛИ КОЙ СЪМ АЗ???
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Януари 25, 2010, 01:15:56 »

КОЛКО ПЪТИ СЪМ ТИ ПОМАГАЛ В БУКВАЛНИЯ СМИСЪЛ НА ДУМАТА КОЛКО ПЪТИ СИ ОТХВЪРЛЯЛА МОЯТА ЛЮБОВ,КОЛКО ПЪТИ СИ СИПЕЛА ПО МЕНЕ ОГЪН И ЖУПЕЛ ДО КОГА?
А СЕГА ИДВА И ЧЕРЕШКАТА НА ТОРТАТА!!!
ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ТОВА!!!
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Януари 25, 2010, 01:24:03 »

Точно преди 5 мин. разбрах коя си и колко добре те познавам,днес докато си слагам униформата за работа Бог ми каза коя си,преди 5 мин се сетих да проверя е оказа се,че НЕ МЕ Е ИЗЛЪГАЛ.
Само си представи пребрах се в къщи,и жена ми също предположи коя си оказа се че и тя позна от първия път.
Ами питам ви аз потребители и гости на форума нима има нещо случаино в това???
От милиони хора да се случи такова съвпадение а???На двама души в един и същи ден,не мисля.Божа работа а ?
Да продължавам ли ? Шокиран Хммм
Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Януари 25, 2010, 01:39:46 »

Ами съшност това, което искам е едно единствен нещо, но в поста който си ме цитирал, съм го казала с много слова. ПРОСТО НЕ МЕ СЪДЕТЕ! Това е. Не ми казвайте какво съм и какво не съм, не ми казвайте, че споря или съм недоброжелателна и т.н. Не бъдете съдници! Това ме наранява.

ТОВА КОЕТО ИСКАШ СЕ ОТДАЛЕЧАВА,ТОВА КОЕТО НЕ ИСКАШ ПЪК СЕ РАЗШИРЯВА,ОВЕЛИЧАВА!!!
ДА БЪДЕШ ИЛИ ДА НЕ БЪДЕШ ТОВА Е ВЪПРОСА?!!!
ТОВА КОЕТО СИ НАПИСАЛА ПОД НИКА СИ Е ВЯРНО ОСТАВА САМО ДА ГО НАУЧИШ ТИ!!!
АЗ САМО ТИ ПОМАГАМ И ВИНАГИ ЩЕ ТИ ПОМАГАМ ДОРИ И ДА НЕ ЗНАЕШ ДОРИ И ДА НЕ ВЯРВАШ В МЕН ДОРИ И ДА МЕ ОТРИЧАШ АЗ ВИНАГИ ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ!!!ТАКА Е БИЛО ТАКА Е СЕГА И ТАКА ЩЕ БЪДЕ ...ЗАВИНАГИ ЗАЩОТО ВСИЧКО Е ЕДНО!!!ТИ И АЗ ---ЕДНО!!!
Активен

giti
Гост
« Отговор #26 -: Януари 25, 2010, 01:41:14 »

Да продължавай!
А това, което съм написла под ника ми, не само, че съм го научила, но и го прилагам. Не на приказки, а на действия.
Моля те продължи. Оставам с впечатлението, че се познаваме и в реалният живот, а не само виртуално. Мисля и се досещам кой си...
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 01:52:07 от Giti » Активен
The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Януари 25, 2010, 01:57:04 »

ТИ ИСКАШ ДА НЕ ТЕ СЪДИМ,СПОМНЯШ ЛИ СИ ТИ КОЛКО ХОРА И СЪБИТИЯ СИ ОСЪДИЛА?
ДАВАШ ЛИ СИ ПРОСТА РАВНОСМЕТКА ПРЕДИ ДА ИСКАШ ТОВА ОТ НАС ТОЕСТ ТЕБ?ТОЕСТ МЕН!
НЕКА ВСЕКИ КОЙТО СМЯТА ЧЕ Е ПРАВЕДЕН ХВЪРЛИ КАМЪК СРЕЩУ НЕГО/Я
КАКВОТО СИ ПОСЯЛ ТОВА ЩЕ ПОЖЪНЕШ.
А СЕГА ИСКАМ ДА ПОСЕЕМ ЗАЕДНО СЕМЕТО НА ЛЮБОВТА В ТВОЕТО ПРЕКРАСНО СЪРЦЕ В ТВОЯТА КРАСИВА ДУША ЛЮБОВ И ПРОШКА А ТОВА СТАВА ТАКА!
Аз, Маргарита, обичам Бог, А бОГ Е лЮБОВ И прошка, затова аз прощавам на хората наранили чувствата и самачувствието ми, защото прощавам на себе си , защото се обичам и си прощавам и ЗАСЛУЖАВАМ радост, Любов, дом , деца материална и духовна реализация( и всичко др. което желаете) СЕГА АМИН
Това помогна на мен ще помогне и на теб.Защото ВСИЧКИ СМЕ ЕДНО!!!
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 02:01:36 от AMAZING » Активен

The One
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Януари 25, 2010, 02:08:11 »

Сега ако се сетиш и кой ти говори чрез мен,А САМО АКО ЗНАЕШЕ КОЛКО ТЕ ОБИЧА.
НЯМА ДА ИМА ЗНАЧЕНИЕ КОЙ СЪМ АЗ!АЗ СЪМ НЕГОВО ДЕТЕ СЪЩО КАТО ТЕБ ВСИЧКИ СМЕ НЕГОВИ ДЕЦА.
ДЕЦА НА ЛЮБОВТА СЕГА И ЗА ВИНАГИ!!!
Благодаря ви за вниманието приятели благодаря и на тебе Гити,много плаках от радост когато получих тази молитва от Бог чрез Дани ще съм му благодарен цяла вечност.Каза ми също да я повтарям много пъти на ден и така след много дни ще се свалят бариерите.
Използвам музика също да засиля чувството като катализатор помага много ще дам тук и линк на песента текста е много хубав и е също там в клипа!http://www.youtube.com/watch?v=WBUmlrjOMO8
ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ ЗА МЕНЕ БЕШЕ УДОВОЛСТВИЕ ДА СПОДЕЛЯ КОЙ СЪМ АЗ!
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 02:19:30 от AMAZING » Активен

giti
Гост
« Отговор #29 -: Януари 25, 2010, 02:09:38 »

Казах ти, че нямам хора на които имам какво да прощавам. Имам да прощавам единствено на себе си, че се чувствам така, че съм се обидила на някой. Иначе на никой не се сърдя, че да му простявам. Аз не съм съдник, че да се сърдя. За да се разсърди човек, трябва да отсъди нечии действия и избор. Аз нямам правото да те съдя за твоят избор, че си решил да напишеш това, да постъпиш така или иначе. Това си е твоят избор. Не ти се сърдя, не те виждам виновен за нещо. Така си прецинил, така си постъпил. Това, че аз съм се наранила, е нещо съвсем друго. Но ти няма как да го знаеш, ако аз не ти го кажа нали. Това и правя- казвам ти как съм се почувтсвала. Казвам на всички ви какво ме наранява и ви моля да не го правите. ПОВТАРЯМ МОЛЯ ВИ! Какво сложно има във всичко това?
Активен
Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Егоист ли е Господ Бог ? « 1 2 3 4 5 »
Духовни учения
viosta 68 3185 Последна<br />публикация Декември 14, 2012, 12:49:27
от Pelin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright