Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ритуали за пари  (Прочетена 15867 пъти)
delfin
Гост
« -: Януари 19, 2010, 22:54:32 »

Един от най-големите проблеми в нашето съвременно общество е липсата на пари. Метафизиците обаче обясняват, че финикийските знаци могат да бъдат привлечени като с магнит, стига да знаем ритуали за това. Има един изпитан трик, който е взет от фън шуй. Според древната наука за хармония на човека с околната среда табелите на бизнесмените трябва да са лъснати до блясък, за да привличат добрите сили. "Всяка сутрин пътят до фирмата или ресторанта да се премита отвътре навън и обратно от пътя към входа. Това проектира и отключва невидим поток от партньори и клиенти, който през деня ще се материализира", твърди фън шуй експертът Катя Стоянова. Тя учи ресторантьорите да лъскат до блясък табелата с името, а ако има улична табела, указваща номера на улицата - и нея. "Не бива дори муха да има, защото това влошава вибрацията на мястото и парите бягат", съветва Стоянова. По думите й цените в менюто трябва да окончават на 8 и 33, за да се поръчва ястието.

Известни са и много стайни растения, наричани "дърво на парите". За целта се използват пшенични зърна. Те са доста характерни за славянската и най-вече за българската митология. Вземете зърна от твърдите сортове пшеница, защото са по-непретенциозни за отглеждане. Купете си нова саксия в светъл цвят и пръст от истинско поле. Заделете 24 жълти монети, чиято обща стойност е четно число. Смесете ги с пръстта и изсипете в саксията. Посадете шест зърна пшеница, като ги поставяте с лявата си ръка, всяко поотделно, но доста близо едно до друго, така че, като пораснат, да са като едно стебло. Посадете на дълбочина от 2-3 сантиметра. Поливайте с вода, в която сте сложили няколко капки роса и шест монети. Поливайте с такава вода веднъж на три дни. Покълнат ли зърната, пренесете саксията в спалнята си и я поставете на прозореца. Пазете растението си от чужди очи. Пшеницата ще израсне и ще узрее. Извадете я от пръстта заедно с корените. Вържете стеблата заедно с конец в златен цвят и поставете във ваза без вода, на чието дъно сте поставили монетите от съда за поливане. Първите шест зърна, паднали от класовете, приберете за следващото си дърво, съветват вещите в окултния занаят.

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-01-19&article=309816
Активен
LaMariposa
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 22

• Град: Търговище
  • Пеперудите се нуждаят от любов!

« Отговор #1 -: Януари 25, 2010, 15:03:33 »

Това не е ли магия?!  Згреших
    Майка ми беше попаднала на такива ритуали и на мен ми се сторика меко казано нередни. Това ми подсказва интуицията. Някой може ли да ми обясни, хубаво ли е да се правят такива неща или не? И защо? И аз искам да имам пари, но някак не смятам, че това е начина, не знам... Згреших   Не бях аз
    Активен

ЩАСТИЕТО Е ЛЮБОВ! НЕКА БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ!
    AIA
    Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #2 -: Януари 25, 2010, 16:09:53 »

Не мисля че е магия, това е привличане на енергията на парите в което лично аз не виждам нещо лошо. Иначе погледнато то всичко си е енергия, но всеки има право да си го тълкува както иска  Усмивчица
    Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #3 -: Януари 25, 2010, 17:00:07 »

Съгласен съм с AIA, само по себе си парите не са "зло" стига да не са самоцел. Аз съм скептичен към ритуалите и съм привърженик на "мисъл формите".

Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Януари 25, 2010, 17:12:30 »

Аз си мисля че парите са като водата,могат да ти утолят жаждата но може и да се удавиш ако не можеш да плуваш.
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    До
    Гост
    « Отговор #5 -: Януари 25, 2010, 17:48:50 »

Парите са средство и нищо повече.
    Сега нямам. Когато имах, помня дори как дадох 100 евро ли, колко беше ей-така на една приятелка, защото каза, че нямала и дори не съм ги търсила въобще - подарих. Тя си купи яке с тях - сама си решава кво да прави с тях. Подарих ги и не търсех сметка - просто имах в джоба, извадих и й ги дадох. Дори се зарадвах, че си е купила якенце. Усмихнах се   Радваше се на него, а това радваше мен.
    Най-хубаво е като дадеш наистина от сърце, просто.. ей, така... наистина ей, така... абсолютен безкористен подарък... само за 1 усмивка... ТОПЛИ сърцето много.
    « Последна редакция: Януари 25, 2010, 17:52:12 от До » Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #6 -: Януари 25, 2010, 18:44:36 »

Нека да се изкажа и аз... Когато бях съвсем малка, ПОЧТИ ВИНАГИ намирах някакви пари (банкноти или монети), НА КАКВИ ЛИ НЕ МЕСТА... Хората ми се чудеха! Това нещо продължава и сега, е... не е всеки ден, но е доста честичко! И досега не си го обяснявам! Намирала съм и златни неща... И продължавам... Странното е, че когато ги видя на улицата, ги виждам само аз, те така силно светят, хората едва ли не ги настъпват, но не ги виждат, а после ми се чудят и не могат да повярват, че съм с над 11 диоптъра късогледство!
    Активен

zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #7 -: Февруари 13, 2010, 20:22:37 »

Това не е ли магия?!  Згреших
    Майка ми беше попаднала на такива ритуали и на мен ми се сторика меко казано нередни. Това ми подсказва интуицията. Някой може ли да ми обясни, хубаво ли е да се правят такива неща или не? И защо? И аз искам да имам пари, но някак не смятам, че това е начина, не знам... Згреших  Не бях аз

И аз го възприемам това като магия.

Съгласен съм с AIA, само по себе си парите не са "зло" стига да не са самоцел. Аз съм скептичен към ритуалите и съм привърженик на "мисъл формите".

Е, а ако са именно самоцел? И с този самоцел се прави този ритуал? (Според мен ритуал=магия.) И какво от това- това не променя същността на ритуала, която е магия. Добра или лоша (бяла или черна)- това може би в случая определяш ти, но аз мисля, че въпреки това си остава магия (имам впредвид втория случай).Аз също съм почитател на мисъл-формите.

Нека да се изкажа и аз... Когато бях съвсем малка, ПОЧТИ ВИНАГИ намирах някакви пари (банкноти или монети), НА КАКВИ ЛИ НЕ МЕСТА... Хората ми се чудеха! Това нещо продължава и сега, е... не е всеки ден, но е доста честичко! И досега не си го обяснявам! Намирала съм и златни неща... И продължавам... Странното е, че когато ги видя на улицата, ги виждам само аз, те така силно светят, хората едва ли не ги настъпват, но не ги виждат, а после ми се чудят и не могат да повярват, че съм с над 11 диоптъра късогледство!

Велико- имаш страхотна дарба, значи!
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #8 -: Февруари 13, 2010, 21:14:35 »

Аз съм против всякакви ритуали-за пари, за любов... Това е насилие срещу естествения поток на всяка енергия. И води до кармични последствия.
    Благодарна съм за всичко, което имам и зная, че ако нещо ми е нужно, ще се появи...
    Активен

zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #9 -: Февруари 13, 2010, 21:17:13 »

Аз съм против всякакви ритуали-за пари, за любов... Това е насилие срещу естествения поток на всяка енергия. И води до кармични последствия.
    Благодарна съм за всичко, което имам и зная, че ако нещо ми е нужно, ще се появи...

Мисля по същия начин. Усмивчица
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #10 -: Март 06, 2010, 18:32:17 »

Показвали са ми един ритуал за привличане на пари. Най-напред взимате в ръцете си банкнота (за предпочитане с колкото се може с по-голяма стойност,опитвате се да я запомните визуално много добре,и от двете и страни. След това сядате в удобна поза и започвате да дишате спокойно и равномерно,като при вдишване си представяте как от теменната точка се вливат в главата ви много банкноти (като тази,която сте запомнили вече),а при издишване не излиза нищо. Не знам дали действа,само веднъж съм го правил от любопитство, но доколкото знам,за да подейства, трябва да се прави поне няколко месеца (може би дори и година). За мен парите никога не са били нещо важно,но който иска,може да пробва този ритуал ако иска..
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #11 -: Март 06, 2010, 18:52:11 »

На който не е дадено, просто каквито и ритуали да си прави, няма да ги има. Парите искат отговорност и знаене за какво ще бъдат използвани, иначе биват отнемани.

Това, което го пуснах най-напред и за което се създаде тази тема, е по-скоро само за информация. Това съм пропуснала да го кажа, което е мой пропуск, за което се извинявам.
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 229

• Град: Пловдив
  • « Отговор #12 -: Март 06, 2010, 18:56:35 »

На който не е дадено, просто каквито и ритуали да си прави, няма да ги има. Парите искат отговорност и знаене за какво ще бъдат използвани, иначе биват отнемани.
    Така е.
    Активен
    bars_i
    Гост
    « Отговор #13 -: Май 04, 2010, 22:27:26 »

Това, което го пуснах най-напред и за което се създаде тази тема, е по-скоро само за информация. Това съм пропуснала да го кажа, което е мой пропуск, за което се извинявам.
    Не съм съгласен с това,че парите искат отговорност и знаене за какво ще бъдат използвани.Сами виждате примерите около вас за отговорност и знаене за какво да се използват  парите.

Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #14 -: Май 05, 2010, 13:17:45 »

Аз съм твърдо против тези ритуали и не бих ги използвал никога!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright