Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Чудо-деца  (Прочетена 2557 пъти)
delfin
Гост
« -: Януари 18, 2010, 19:58:01 »

Чудото-момче Булат Хюсеинов се родил в Казан. На 10 месеца вече можел да брои до 100. На 2 год. броил до 100 на 3 езика - руски, татарски и английски. Обичал да прелиства речникът на Ожогов. В детската градина Булат тръгнал на 1,10 г. Възпитателките били шокирани, откривайки момчето по време на "тихият час", да си пее песните на Шаински. И още - този малчуган със сериозно личице устроил на възпитателките разпит с пристрастие: взимайки химикалка, той веднъж написал на хартия: "Няма месо" (това станало скоро след обяда).

Феноменалната памет на Булат е забелязана, когато той бил само на 1 г. и 8 м. Мама четяла на сина си стиховторенията на Агния Барто. След почивка отново отворили тази книга, но детето започнало само да декламира наизуст стиховете на Барто. В 1 клас родителите били посъветвани да сложат момчето на отчет в психиатрията, че детето "не било напълно нормално"... Безмълвие Тъй като съвременната психиатрия в Русия ползва термините от съветската психиатрия, в която няма "аутизъм", то на Булат му сложили диагноза... детска шизофрения  Ядосан  Угрижен. В западната психиатрия "аутизмът" не е толкова болест, колкото състояние на душата (при Бил Гейтс работят талантливи аутисти-програмисти, в областта на най-високите информационни технологии). Булат прекрасно се учил в у-ще. Той съчинява стихове и много обича да слуша "разговорите" на рибите в аквариума.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Още 1 необикновено дете - Борис Киприянович - живее във Волгоградска област. На 3 г. в малчугана се появили странни астрономични познания. Той подробно описал как изглежда планетата Марс. И още - предсказва бъдещето. В севат се очакват 2 катастрофи - през 2009 (добре, че я нямаше, явно сме я предотвратили, поемайки по друга линия на времето) и 2013 г. Те ще бъдат свързани с водата.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Днес почти всички са забравили за Ника Турбина, гениално малко момиче, което започна да пише стихове на 4 г. На 9 г. тя станала знаменитост из целия СССР: публикувана е книгата й със стихове "Чернови" (от изд. "Млада Гвардия"). Върху нея се стоварва славата: Ника я покровителстват знаменитости, нейният сборник се превежда на 12 езика, връчват й престижната премия "Златен Лъв" (от руските поети тази премия е получила само Ана Ахматова). На необикновеното момиче му вещаели блестящо бъдеще, но на 27 г. Ника се пречупва - тя се хвърля през прозорец през 2002 г.

превод: делфин
Активен
roni7o0o
Странна
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #1 -: Януари 18, 2010, 20:50:17 »

Тези деца са уникални, но невежеството на другите,които не разбират техния ум и чистота се опитват да им лепнат някакви етикети, само и само за да ги изкарат луди!
Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #2 -: Януари 18, 2010, 20:53:38 »

Тези деца са уникални, но невежеството на другите,които не разбират техния ум и чистота се опитват да им лепнат някакви етикети, само и само за да ги изкарат луди!

Повечето хора не могат да разберат целите на Висшия ум и се страхуват от това което не разбират
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #3 -: Януари 18, 2010, 21:07:42 »

Именно!  Ядосан И това е пагубно за всички!
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    Изида
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Януари 22, 2010, 12:28:05 »

За съжаление е така но пък ние тук сме за да покажем , че нещата стоят по друг начин  Щастливко
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #5 -: Януари 22, 2010, 12:42:31 »

За съжаление е така но пък ние тук сме за да покажем , че нещата стоят по друг начин  Щастливко

Но дали хората ще ни послушат?Това се питам...
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3211 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ
    Как се правят деца ? « 1 2 3 4 5 »
    За родителите
    Eona Lightholder 65 7927 Последна<br />публикация Юни 10, 2012, 09:26:41
    от Щуродино
    Диамантени или елмазени деца « 1 2 3 »
    Други деца на новото време
    Eona Lightholder 35 11104 Последна<br />публикация Май 26, 2013, 11:24:45
    от evelyn
    Що за чудо - Вдъхновението; Има ли ми нещо?
    Въпроси и отговори
    Kissing You Good Night 7 780 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 14:01:24
    от Kissing You Good Night
    21 супер деца
    Други деца на новото време
    krem 1 986 Последна<br />публикация Ноември 26, 2012, 17:25:44
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright