Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тора - Разкриващ ни част от тайната на мистичната сила "Чи"  (Прочетена 4060 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 17, 2010, 13:22:15 »

Резюме: Документален филм на журналистката от БТВ-Ани Салич,разкриващ ни част от тайната на мистичната сила"Чи" или силата на духа над материята.

Част от нейните впечатления са от пътуване и срещата и с азиатски учители и школи по овладяване на "Чи".
    « Последна редакция: Януари 17, 2010, 13:29:13 от Shirinan » Активен

Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Януари 17, 2010, 19:56:59 »

Преди малко изгледах филма, хареса ми. В него се разказва за "Чи" енергията, ние я познаваме по-добре като "Прана" все за едно и също става дума. Няма да разказвам за какво става дума във филма, по-добре го изгледайте но ще извадя само откъс как завърши, защото колкото и да ни е до болка да знаем, това понякога го забравяме.

Човешките врагове са: СТРАХ, ЗАВИСТ, ГНЯВ, ОМРАЗА, АЛЧНОСТ ако искате да бъдете щастливи, ИЗГОНЕТЕ ГИ ОТ СЕБЕ СИ!
    Активен

До
    Гост
    « Отговор #2 -: Януари 21, 2010, 14:37:02 »

Гледах го по ТВ. Интересно е много, само че не разкрива как точно да използваш тази енергия ЧИ, да я владееш и т.н. Само показва как действа. Поне до колкото гледах.
    Активен
    Soenya
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #3 -: Януари 24, 2011, 14:02:01 »

http://tpsy.blog.bg/lichni-dnevnici/2010/01/11/tora-dok-film-na-ani-salich-10-01-2010.470189

Мисля,че на много хора този филм ще им бъде интересен и полезен Усмивчица Няма да пиша описание,защото е по-добре всеки да направи собствено заключение. Приятно гледане Усмивчица
    Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #4 -: Януари 24, 2011, 14:10:32 »

Да много е интересен, успях да го гледам преди месец, препоръчвам го на всички.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright