Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Насилствена смърт в сънищата  (Прочетена 3029 пъти)
Spirit
Гост
« -: Януари 16, 2010, 18:56:55 »

Здравейте, става въпрос за два мои съня - в единия мен ме убиха, а в другия - аз убих някого (и двете преживявания бяха доста стресиращи и неприятни).
За първия - беше преди поне 2-3 години и единственото, което ми е съмнително около него е, че точно тогава за първи последен път спах на леглото на починалия ми дядо (който издъхна в същото легло). Самият сън беше доста реалистичен. С няколко думи - бяхме някъде извън града със семейството ми и спряхме да нощуваме в някаква къща насред някакъв хълмист терен и изведнъж много мъже, нещо като военни, наобиколиха къщата и започнаха да ни търсят. Знаех, че няма измъкване и реших да се предам. Беше ме много страх, но реших да излезна и да ги помоля за милост - те изобщо не ме забелязаха, само търчаха наоколо. Започнах да скачам и да викам и изведнъж един от тях ме видя и започна да стреля по мен - за съжаление доста успешно - и най-гадното беше, че усещах всеки куршум как се забива в мен. Събудих се и не успях да мръдна или да заспя сигурно 1 час.

Втория не го помня много, беше доста по-мътен и объркан. Помня само, че атмосферата беше гадна и беше доста тъмен. Само накрая се сещам как изведнъж от някъде се появи някакъв старец и аз много се уплаших от него, без видима причина, и го наръгах с него като кол в горната част на гръдния кош. Тогава се събудих.

Ще се радвам на всякакви предложения за тълкуване и мнения Усмивчица
Активен
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 22:15:09 »

Здравей Spirit, и аз съм имал подобни сънища с убийства, но при мен си ги обяснявам като разтоварващи сънища.

Обикновено, когато сънуваш сънища от типа на тези са, разтоварващи сънищата. Съня може също да ни се прати да научим урок в тях или да преодолеем страх, който не може да преодолеем в живота и го подтискаме.

Послушай интуицията си, за този сън, тя няма да те подведе!
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Януари 27, 2010, 03:37:55 »

Сещам се само за един сън  от моите в който имаше насилствена смърт,  но беше преди година и беше по-скоро хамаво занимателен, но може и разтоварващ да се нарече.  От време на време, когато живота ми стане по-лишен от определен тип емоции, съм забелязала, че си ги набавям в сънищата. Аз по принцип се радвам, на всеки интересен сън, който ми дава някакъв тип ново усещане, без значение дали въпросното усещане е добро или лошо.  Усмивчица

Съня:
    Покрай един непознат роднина се бях озовала на един остров. Въпросния роднина беше лекар и имаше работа в местната болница.  Седях в болницата да го изчакам и дойде някакъв друг лекар, каза ми, че трябва да ме ваксинира срещу някакви си техни зарази и аз се съгласих. После се събудих на един болничен креват завита с тънък бял чаршаф, чаршафа беше почти целия в кървави петна. Внимателно се надигнах и  започнах да отлепям чаршафа от тялото си. Бях по потник и къси гащи, целите ми ръце и крака бяха в дълбоки рани, беше много трудно да отлепя чаршафа от краката си, защото беше започнал да зараства с раните. Раните се затваряха бързо и след известно време изчезнаха напълно. Появи се същия лекар и ми съобщи, че ще ми бие още една инжекция. Аз му казах, че тази няма да я бъде и той излезе от стаята. Вече знаех, че отива да доведе още някой и че всъщност в тази болница се провеждат експерименти с хора. Хукнах да тича, разни хукнаха след мен. По- късно попаднах на  три човека избягали някак си от лекарите и 3 – 4 дена се криехме на острова от тяхната полиция, която претърсваше района за нас. (съкращавам голяма част) Накрая ни сбараха в една къща. От единия дебеловрат полицай се отървахме с взаимни усилия. Другия обаче ни изненада и последното нещо, което ми остана беше да се пробвам да го халосам с една дървена дъска за хляб(само това имаше наоколо) колкото по-силно мога. Той явно не успя да повярва на очите си  и докато осмисляше, какво се мъча да направя, го халосах с дъската отзад по главата и той се строполи. После увихме двата трупа с  пердета  и съня свърши.  Хммм

Да се събудиш с усещането, че си убил някой, а после да се сетиш, че съвсем сериозно си цапнал, грамаден човек по главата с дъска за хляб....Без коментар   Веселяк
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 03, 2010, 12:36:03 »

Като малка редовно сънувах таквизи работи, вечер сядах в леглото неподвижна и се страхувах да заспя. Всяка вечер си пожелавах другата нощ да не сънувам кошмари, но не ставаше... докато една нощ, след един доста.... ъъъ... неприятен сън, си казах не, че не искам, а направо, че НЯМА повече да става така. От тогава стават гадни работи по време на сън веднъж два пъти месечно, например... Доволна съм!
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #4 -: Август 03, 2010, 12:47:33 »

Като малка редовно сънувах таквизи работи, вечер сядах в леглото неподвижна и се страхувах да заспя. Всяка вечер си пожелавах другата нощ да не сънувам кошмари, но не ставаше... докато една нощ, след един доста.... ъъъ... неприятен сън, си казах не, че не искам, а направо, че НЯМА повече да става така. От тогава стават гадни работи по време на сън веднъж два пъти месечно, например... Доволна съм!

А пък Sanguinary сподели веднъж, че харесвал да сънува кошмари. Защо ли?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 03, 2010, 12:49:19 »

О, и аз искам да сънувам кошмари, ако бих могла наистина да СЪМ УЧАСТНИК в тях... не знам
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Август 03, 2010, 12:54:58 »

О, и аз искам да сънувам кошмари, ако бих могла наистина да СЪМ УЧАСТНИК в тях... не знам

С какво те привлича това?
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #7 -: Август 03, 2010, 12:59:33 »

Обикновенно в кошмарите аз съм убиеца. Усмивчица

Макар,че днес сънувах как ни нападат извънземни от типа на тея във Войната на световете.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Август 03, 2010, 14:07:19 »

С какво те привлича това?
    Привлича ме с това, да взимам мои си решения в съня! Имам няколко такива сънища, и... усещането е много хубаво, дори да не сънувам разни полянки с цветенца и дървета и таквизи неща.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Август 03, 2010, 14:08:47 »

Да,Ния-да убиваш хора в сънищата си често е приятно.Не съм саркастичен-сериозно говоря.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Август 03, 2010, 14:16:18 »

На мене ми се е случвало да убивам или хора, или нещо друго. Рядко, ама ми се е случвало... след това се чувствам ужасно. Но в тези случаи това е било (за мене си говоря) продиктувано от СТРАХ, а не свободен избор... Отдавна вече спрях да убивам на сън... Но понякога сънищата ми се изразяват само в една картина, която показва как би следвало да протече някакво действие...    В тези картини при кошмарите задължително има някакъв нож, а при хубавите сънища-светлина. А понякога нож,който се превръща в светлина...
    Някъде четох, че мечът символизира Истината.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Август 03, 2010, 21:42:28 »

А по аналогия възможно ли е ножът да е един от символите на светлината? !!! не ми се вярва, ама................ ... така излиза.... Хммм ?? ?? Хммм
    Активен
    Dez
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #12 -: Октомври 09, 2010, 01:45:48 »

Ния, може би сънуваш, че си джедай  Ухилен
    Мойте най-реали сънища с убийства са: единия път си развързах обувката и завързах връзката на възел, около гушата на човек  Прегръдка Естествено той се измъчи. Другия ярък, подобен сън беше, че заклах човек, но пред огледалото. Хванах го за косата, забих ножа във врата и с дръпване надолу - острието излезе през трахеята му. Грубичко.....
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #13 -: Октомври 10, 2010, 14:00:21 »

Ния, може би сънуваш, че си джедай  Ухилен
    Мойте най-реали сънища с убийства са: единия път си развързах обувката и завързах връзката на възел, около гушата на човек  Прегръдка Естествено той се измъчи. Другия ярък, подобен сън беше, че заклах човек, но пред огледалото. Хванах го за косата, забих ножа във врата и с дръпване надолу - острието излезе през трахеята му. Грубичко.....

Аз сънувам същото, само че не с друг човек, а с мене Намигване
    Активен
    Dez
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

• Град: град Мездра
  • « Отговор #14 -: Октомври 10, 2010, 14:08:56 »

Оххх и тая нощ санувах къврища... То бяха зомбита, огън, смърт..... Много често сънувам зомбита .. а в тея сънища винаги има насилствена смърт  Ухилен...

Ния, ти сънуваш, че те убиват ли?
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Как да разгадаем посланието на сънищата? « 1 2 ... 9 10 »
    Моите сънища
    vinija 147 23513 Последна<br />публикация Декември 08, 2016, 22:14:56
    от Странник
    Естествена смърт в сънищата
    Моите сънища
    Еруин 9 3018 Последна<br />публикация Август 24, 2011, 16:38:27
    от artist5
    Гласове в сънищата ми..... « 1 2 3 »
    Моите сънища
    KaTeRlEjKa 40 4259 Последна<br />публикация Юли 26, 2013, 01:45:31
    от Speed_Of_Pain
    Малко смърт + 1 изключително странен сън
    Моите сънища
    Sita 2 1141 Последна<br />публикация Февруари 26, 2012, 16:46:32
    от Sita
    Сънища, свързани със смърт
    Моите сънища
    Niandre 3 1069 Последна<br />публикация Август 06, 2012, 12:15:51
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright