"Shirinan"

Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 21:00ч.)

Книги:

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Седемте духовни законана успеха - Дийпак Чопра  (Прочетена 2187 пъти)
Shirinan
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1213

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 16, 2010, 17:31:26 »

Две от най-успешните книги на д-р Чопра в едно! За книгите на Дийпак Чопра е характерно онова дълбоко проникновение, сляло чувство и мисъл, което е тъй свойствено за културата и цивилизацията на Индия, неговата истинска родина. Но резултатите, които постига, са динамични и поразително ефективни преди всичко защото съзнанието му е универсално по качество и обхват, защото самият той е изградил у себе си онази вътрешна хармония, която предпоставя и житейския успех, напълно възможен за всеки човек. СЕДЕМТЕ ДУХОВНИ ЗАКОНА НА УСПЕХА е изключително ценно помагало за реализиране на мечтите, които вълнуват хората и тъй често ги съкрушават със своята неосъществимост. Духовни водачи като Чопра обаче им помагат да побеждават обстоятелствата, да преодоляват пречките и клопките по пътя към Върха, чието покоряване е също тъй сладостно, както и стремежът към него... СЕДЕМТЕ ДУХОВНИ ПРАВИЛА ЗА РОДИТЕЛИ изследва специфичните начини за прилагането на Седемте духовни правила в семейството, начина за преподаването им на децата, в зависимост от възрастта, както и начина за всекидневното приобщаване към специфичните за възрастта дейности, започвайки в неделите с Правилото за чистия потенциал.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Дийпак Чопра - Да опознаем Бог / Deepak Chopra - How to know God
    Филми
    Arcoiris 1 2564 Последна<br />публикация Декември 14, 2009, 17:34:45
    от delfin
    Как да познаем бога - Дийпак Чопра
    Книги
    Shirinan 0 1185 Последна<br />публикация Януари 16, 2010, 15:53:29
    от Shirinan
    Аз съм това, което виждам - Д-р Дийпак Чопра
    Здрав дух здраво тяло
    Shirinan 0 2459 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 16:49:20
    от Shirinan
    Седемте слоя на биополето- седемте небеса
    Езотерика
    Paladin60 0 1164 Последна<br />публикация Февруари 23, 2011, 17:41:01
    от Paladin60
    Седемте огледала на Есеите
    Видео клипове
    The One 1 913 Последна<br />публикация Ноември 29, 2012, 18:42:09
    от Sunshine(sun)
    Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Изработка на сайт | Психолог  © Copyright