Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: аз имам 1 оплакване  (Прочетена 5412 пъти)
:)
Гост
« Отговор #30 -: Януари 25, 2010, 16:55:06 »

Това се получава защото второто поле, което е под наименование "Bcc:" (допълнителни получатели: 'име1, име2') навярно го бъркат с полето за заглавие на тема.

И всеки път когато някой напише там "Усмивчица" ти ще го получаваш защото това е твоето потребителско име.

Това поле се използва, когато едно съобщение се изпраща на повече от 1 потребител. От там идва това недоразумения в случая, бърка се с полето под него.

Ясно, благодаря за информацията. Е това е добре, значи все пак съобщенията са си стигнали до получателите 
Пощата на всички положителни и разсеяни хора ще минава под мой надзор явно  Ухилен

Активен
giti
Гост
« Отговор #31 -: Януари 25, 2010, 20:40:58 »

Това се получава защото второто поле, което е под наименование "Bcc:" (допълнителни получатели: 'име1, име2') навярно го бъркат с полето за заглавие на тема.

И всеки път когато някой напише там "Усмивчица" ти ще го получаваш защото това е твоето потребителско име.

Това поле се използва, когато едно съобщение се изпраща на повече от 1 потребител. От там идва това недоразумения в случая, бърка се с полето под него.

Ясно, благодаря за информацията. Е това е добре, значи все пак съобщенията са си стигнали до получателите 
Пощата на всички положителни и разсеяни хора ще минава под мой надзор явно  Ухилен

Освен, ако не си смениш ника, за което и те съветвам... Не ми е особенно весело, че си прочела ЛС-а до мен.  Тъжен
Активен
naturu
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

• Град: Sofia
  • « Отговор #32 -: Януари 25, 2010, 21:49:33 »

Освен, ако не си смениш ника, за което и те съветвам... Не ми е особенно весело, че си прочела ЛС-а до мен.  Тъжен

Е, кой е виновен, че някой бърка редовете Хммм
    Защо да си сменя ника?   Шокиран  Който пише да внимава повече. Достатъчно беше това, че вместо да продължава да ви чете съобщенията, сподели този проблем.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #33 -: Януари 25, 2010, 23:03:45 »

Няма никакъв смисъл да си сменя ника момичето, споделила е какво се е получило, вече се отговори достатъчно ясно на въпроса откъде може да е станало това и вече се е оправило всичко.

« Последна редакция: Януари 25, 2010, 23:31:54 от delfin » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #34 -: Януари 26, 2010, 00:13:52 »

Да разбирасе, за което й свалям шапка. Самоче съобщението, което е било пратено до мен е малко лично и не ми стана особенно приятно. А и не е само един човек, който се е объркал, такаче няма да е лошо, ако сложи още една или две усмивчици например..... Усмивчица Усмивчица
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #35 -: Януари 26, 2010, 04:05:46 »

Освен, ако не си смениш ника, за което и те съветвам... Не ми е особенно весело, че си прочела ЛС-а до мен.  Тъжен
    Този път аз се шегувах  Намигване

Съгласна съм, не е особено приятно, когато ЛСтата не отиват там, където трябва, без значение дали е твоето ЛС или нечие друго.  Усмивчица Ако това ще те накара да не се чувстваш толкова зле, ще ти кажа, че имам достатъчно глупости  в собствената си глава, за да обръщам внимание на чуждите ЛСта, пък камо ли да ги помня.

Регистрирах се наново, защото с промяна на ника се постига само козметичен ефект и съобщенията до "Усмивчица" пак ми ги праща на мен. Ако може някой админ да ми изтрие стария профил или да го банне за вечни времена.  

naturu и delfin, прави сте принципно, но в случая го сменям за собствено душевно спокойствие  Ухилен Сърце

Edit: Благодарение на indigo е изтрит старя профил, вече спокойно може да си бъркате полетата  Аплодисменти
     Сърце
    « Последна редакция: Януари 26, 2010, 15:07:24 от Еруин » Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    7dc
    Гост
    « Отговор #36 -: Януари 26, 2010, 15:10:09 »

Искам да попитам, какъв е капацитетът на съобщенията? Не може ли да се разшири малко. Никак не е приятно, пращайки съобщение, да разбереш, че получателят не може да го приеме, защото му е изчерпан капацитета...
    Лек и весел ден на всички!

Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• dean.radnev
    « Отговор #37 -: Януари 26, 2010, 16:42:49 »

graveo, лимита за приемане и изпращане на лични съобщения е премахнат преди няколко месеца. Не знам защо понякога, така се получава да прави проблеми, все още не мога да открия проблема, но предполагам, че има дневен лимит, който не е изкаран в администрацията.

Ако има за в бъдеще проблеми с личните съобщения, ще помоля да пишете тука, за да отстраня проблема.

Съветвам ви да използвате бутона, за изтриване на по-стари от 14 дни лични съобщения, за да няма проблеми с функционирането на личните съобщения.

Активен

7dc
    Гост
    « Отговор #38 -: Февруари 02, 2010, 16:25:30 »

Пак съм тук да досаждам.. :p
    Защо не мога да вмъквам клипове в постовете? Пробвах няколко начина, но не зная какъв е точно синтаксиса на BBCode за този форум за вмъкване на флаш видео. Има ли някъде указания?

Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #39 -: Февруари 02, 2010, 17:27:30 »

Пак съм тук да досаждам.. :p
    Защо не мога да вмъквам клипове в постовете? Пробвах няколко начина, но не зная какъв е точно синтаксиса на BBCode за този форум за вмъкване на флаш видео. Има ли някъде указания?

graveo, тази седмица не съм си вкъщи, на път съм и нямам възможност да го погледна. След като се прибера ще добавя тази опция във форума понеже я няма вградена.

Активен

Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #40 -: Февруари 05, 2010, 22:03:31 »

graveo, за в момента "Ембед" работи само с "YouTube", вече има иконка на "youtube" с която може да се пускат клипчетата директно във форума.

ТЕСТ:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ZLvbmpmKylM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ZLvbmpmKylM</a>
    Активен

7dc
    Гост
    « Отговор #41 -: Февруари 05, 2010, 22:26:19 »

Благодаря! 
    Активен
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #42 -: Февруари 13, 2010, 12:49:39 »

Не знам защо не мога да се справя с цветовете. Искам един цвят, излиза ми друг...

Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #43 -: Февруари 13, 2010, 13:50:13 »

Може да си като мене леко дълтонист
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #44 -: Февруари 13, 2010, 13:54:49 »

Не знам защо не мога да се справя с цветовете. Искам един цвят, излиза ми друг...

Може ли да ми кажеш при кой цветови селектор ти прави проблеми ? И ако е от "Избери цвят" ако може да ми кажеш името на цвета да го погледна дали всичко е ОК.

Активен

Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright