Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: аз имам 1 оплакване  (Прочетена 5563 пъти)
delfin
Гост
« Отговор #15 -: Юли 15, 2009, 23:19:34 »

Ако си само ти. В последно време нервите са ми опънати като струна и само нещо малко да ме раздразни почвам да крякам, на моменти не се понасям. Добре дошла в отбора на мрънчовците!

Вибрациите все повече се увеличават и ние усещаме всичко в пъти повече, отколкото други около нас, а това рикошира върху нервната ни система. Не се сърди на себе си, в такива времена живеем.  Усмивчица
Активен
Инил
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #16 -: Ноември 22, 2009, 10:16:07 »

А аз да споделя-трудно влизам във форума. Често ми дава Error.

Сървъра ли има проблем? Не ме ли харесва? Защо така? Намигване
Активен

Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 642

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #17 -: Ноември 22, 2009, 12:57:26 »

А аз да споделя-трудно влизам във форума. Често ми дава Error.

Сървъра ли има проблем? Не ме ли харесва? Защо така? Намигване

Здравей, може ли следващия път когато ти изпише грешката да я копираш и да я пейстнеш тук, да видя какъв е проблема, защото при мен, за сега не ми е давало грешка, но се е случвало сървъра да е down time и да не се зарежда сайта зареди това, но е за кратко максимум минута две.
    Активен

Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #18 -: Ноември 24, 2009, 19:05:22 »

Грешка с базата данни: MySQL server has gone away
    Файл: /home/rguzelev/public_html/indigota.com/Sources/Security.php
    Линия: 279

Активен

:)
    Гост
    « Отговор #19 -: Януари 25, 2010, 02:54:52 »

Получавам разни лични съобщения, които не са за мен, а са за други хора от форума   Угрижен
     Затъпяване това е гадно, все едно съм им откраднала писмата.
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #20 -: Януари 25, 2010, 03:34:08 »

Получавам разни лични съобщения, които не са за мен, а са за други хора от форума   Угрижен

Шокиран Веселяк Веселяк Честно ли?! От мен получавал ли си  Прегръдка Ухилен
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #21 -: Януари 25, 2010, 03:36:28 »

Получавам разни лични съобщения, които не са за мен, а са за други хора от форума   Угрижен
    Веселяк Веселяк Веселяк сериозно ли? Да не тръгваш да издаваш тайни сега Пристрастяване
    Активен
    7dc
    Гост
    « Отговор #22 -: Януари 25, 2010, 03:41:41 »

Честно ли?! От мен получавал ли си 

Ммм, :) е момиче... 
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #23 -: Януари 25, 2010, 03:51:55 »

Честно ли?! От мен получавал ли си 

Ммм, Усмивчица е момиче... 

Извинявам се, тогава за объркването на рода.
    Активен
    Гост
    « Отговор #24 -: Януари 25, 2010, 04:05:37 »

Ухилен
    Спете спокойно, вашите не съм, аз на когото съм получила съобщенията съм му писала вече и съм го уведомила. ( С изключение на едно писмо на pufi до До, което не съдържа никакво инфо )
    А чуждите писма са си чужди, както и съдържанието им, не ми е работа да ги правя публично достояние.  Усмивчица

Лека от мен Плезещ се
     Сърце
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #25 -: Януари 25, 2010, 04:08:50 »

аз само се пошегувах Готин
    Лека и мека, и сладки сънища! Сърце
    Активен
    Гост
    « Отговор #26 -: Януари 25, 2010, 15:49:08 »

Усмивчица мерси, наистина бяха сладки  Плезещ се
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #27 -: Януари 25, 2010, 16:14:21 »

Направих тестове на системата за "лични съобщения", работи си нормално. Навярно в случая става дума за неволна грешка при адресирането на личното съобщение.

За да не се получават такива грешки ви съветвам, когато изпращате лично съобщение да обърнете внимание какво пише в полето "До", дали отговаря на желанието ви.

Активен

Гост
    « Отговор #28 -: Януари 25, 2010, 16:21:39 »

Направих тестове на системата за "лични съобщения", работи си нормално. Навярно в случая става дума за неволна грешка при адресирането на личното съобщение.

За да не се получават такива грешки ви съветвам, когато изпращате лично съобщение да обърнете внимание какво пише в полето "До", дали отговаря на желанието ви.

Всъщност тези, които идват при мен са си нормално попълнени в полето "До", което е странното, просто идват при мен, а не са "до" мен.  Усмивчица
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #29 -: Януари 25, 2010, 16:39:59 »

Това се получава защото второто поле, което е под наименование "Bcc:" (допълнителни получатели: 'име1, име2') навярно го бъркат с полето за заглавие на тема.

И всеки път когато някой напише там "Усмивчица" ти ще го получаваш защото това е твоето потребителско име.

Това поле се използва, когато едно съобщение се изпраща на повече от 1 потребител. От там идва това недоразумения в случая, бърка се с полето под него.

Активен

Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright