Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 10   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Филми, които са ви направили впечетление  (Прочетена 15452 пъти)
Админ
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 1133

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Януари 16, 2010, 13:40:19 »

Здравейте съфорумци, отварям тази тема, за да може да си споделяме хубавите филми един на друг, и да може да ги гледаме всички  Готин

Филми, които са ви направили впечетление може да са:
    Филми, които сте гледали отдавна
    Филм, който сте гледали току що
    Филм по разказ на приятели

Аз ще започна с няколко, които ги има тука линкати:
    Mystery Of The Maya / Загадките на Маите
    Natural World Secrets of the Maya underworld / Тайните на подземния свят на Маит
    The Indigo Evolution / Индиговата еволюция
    Home - Планетата Земя (нашия дом)(2009)
    Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #1 -: Януари 17, 2010, 16:39:58 »

"Звездни врата: Атлантида"- всички сезони,
    "Герои", но не ми допада вече 4 сезон, който се прави в момента.
    "Тайните на Смолвил" - всички сезони

и мн. др.
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #2 -: Януари 17, 2010, 19:15:03 »

Филм, който сте гледали току що-Късен Полет-много ми хареса!Накрая свърши малко бозаво но като цяло филмът беше наистина добър Плезещ се
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Icko
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 19:26:40 »

"Смолвил" е любимият ми сериал. Усещам връзка относно историята, която се разква, пробужда спомени у мен Усмивчица.
    "Водно конче" е много силен филм.
    "Аз съм легенда"
    Да не говоря за филмите с Джаки Чан, особено по-старите Усмивчица.
    Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 19:46:50 »

Току що го гледах Тора - Разкриващ ни част от тайната на мистичната сила "Чи" хубаво е, че все повече такива филми излъчват по телевизията, за да може информацията да е достъпна до все повече хора.

Препоръчвам ви го Намигване
    Активен

mariqnhinkov
    Гост
    « Отговор #5 -: Януари 17, 2010, 19:49:52 »

http://vbox7.com/play:881130ab
    Активен
    Админ
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #6 -: Януари 17, 2010, 19:59:53 »

MariqnHinkov, благодаря ти за линка! Предаването е много хубаво защото показва истинската същност на Ванга, не пречупена през многобройните псевдо книги за Ванга.

Дори ще те помоля да го пуснеш в раздел "Филми "или "Видео клипове", като отделна тема, за да може да е на по-видно място и повече хора да го изгледат.
    Активен

Spirit
    Гост
    « Отговор #7 -: Февруари 08, 2010, 18:48:24 »

Аз тъкмо гледам Тайната (The Secret) - http://www.zamunda.net/details.php?id=202513&hit=1
    Има доста добри идеи, но се опасявам, че хора, които не са на високо духовно ниво, може да го разберат погрешно - аз лично не одобрявам колко се набляга на забогатяването и придобиването на материални неща.
    С две думи става въпрос за силата на мислите ни и законите за привличане във Вселената. За хората в този форум не е нещо ново и невероятно, но си е друго да го чуеш, видиш, нещо добре структурирано и направено интересно.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Февруари 08, 2010, 19:34:54 »

Аз тъкмо гледам Тайната (The Secret) - http://www.zamunda.net/details.php?id=202513&hit=1
    Има доста добри идеи, но се опасявам, че хора, които не са на високо духовно ниво, може да го разберат погрешно - аз лично не одобрявам колко се набляга на забогатяването и придобиването на материални неща.
    С две думи става въпрос за силата на мислите ни и законите за привличане във Вселената. За хората в този форум не е нещо ново и невероятно, но си е друго да го чуеш, видиш, нещо добре структурирано и направено интересно.

Гледах този филм преди около 2 години и от време на време си го преглеждам. Много ми хареса, а и изцяло съвпада с моето вътрешно усещане.
    Когато бях бременна, много често визуализирах дъщеря ни- нейното излъчване, характер и тн.

Има още един филм, който е подобен на "Тайната", но идеята в него е доста по- сложно представена. Филмът се казва : " What the bleep!?: Down the rabbit hole" или " Заешката дупка: колко дълбоко и докъде искаме да стигнем".

А ето и информация за филма :

Прилагайки своя над 25-годишен опит в създаването на филми, продуцентите на филма поемат в своя най-важен проект отговорната задача чрез комбинацията от игрален и документален филм с анимационни и визуални ефекти да отговорят на най-задаваните въпроси за Вселената: „Какво е тя? Празнота, която обвързва? Кои сме ние? И защо правим онова, което правим?"

Един различен филм, който съчетава в сюжета си както документална част, така и пищни вдъхновяващи визуални ефекти и анимации. Главната героиня Аманда, (в ролята Marlee Matlin), се озовава в един фантастичен свят. Подобно на Алиса в Страната на чудесата, ежедневният й прозаичен живот започва се преобръща, разбулвайки хаотичния свят на квантовите полета, скрити зад това, което наяве считаме за наша нормална реалност. Тя се потапя във водовъртеж от неочаквани преживявания, докато хора и събития й разкриват дълбокото скрито познание, за което дори не подозира. Като всеки един герой, Аманда е в криза и търси отговорите на фундаменталните въпроси в своя живот. Тя осъзнава, че това, което е смятала за реалност по отношение на мъжете, взаимоотношенията с хората и емоциите, всъщност изобщо не е истина!
    Аманда научава, че може да преодолее напрежението, страховете си и да получи мъдрост, придобивайки ключа към великите тайни на човечеството - всичко това по един много забавен начин. Тя се превръща от жертва на обстоятелствата в творец на собствения си живот, който никога вече няма да е същия.
    Четиринадесет известни учени и изследователи, допълват концепцията на филма чрез пояснения и примери за същността на нашата Вселена и взаимосвързаността на всички и всичко в нея. Квантова физика, неврофизиология, психология, философия и религия отговарят на Вечните въпроси, описвайки едни и същи феномени и явления.
    Филмът използва ефектни анимации, за да разкрие грандиозните постижения на съвременната наука през последните години. Подробно са обяснени механизмите на действие на мозъка, а чудати анимационни герои ни представят най-малката съзнателна частица на нашето тяло - клетката. Направени с хумор и закачливост, тези сцени допълват въздействието на филма по вълнуващ начин и го правят едно наистина уникално събитие!

продуценти: Уйлям Арнтц, Бетси Чейс и Марк Висенте

В ролите: Марли Матлин, носител на Златен глобус за най-добра драматична актриса, 1986 г., Бари Нюман, Илейн Хендрикс, Армин Шъмарман и др.

Със специалното участие на:
    Фред Алън Уолф, д.ф.н., преподавател по физика в университетите Калифорния и Лос Анджелис,
    д-р Даниел Монти, лекар - психиатрия и изучаване на човешкото поведение, директор на медицинската програма "Ум-тяло" в университета Томас Джеферсън,
    Джефри Сатиновер, д.м. по психиатрия, магистър по физика, бивш председател на фондация "Карл Густав Юнг" в Ню Йорк и лектор по психология в университета в Харвард
    и
    други водещи преподаватели и изследователи на квантовата физика и невро-физиология  и т.н.
    Лицензиран разпространител за България - „Феникс Дизайн"

Активен
    7dc
    Гост
    « Отговор #9 -: Февруари 08, 2010, 19:38:02 »

Здравейте!
    Миналата година, от всичките ми любими филми, избрах 10-те, които най-много са ме развълнували и направих за тях една презентация, в която с няколко думи е описан всеки филм. Ако някой има желание, може да я свали и разгледа от тук

Spirit, да, Тайната е хубав филм, но има и продължение - "Отвъд тайната" (Beyond The Secret). А в тази насока, препоръчвам ти да гледаш и "What The Bleep Do We Know", ако още не си го направила.

Усмивки и Щастие на всички!

Активен
    7dc
    Гост
    « Отговор #10 -: Февруари 08, 2010, 19:58:47 »

Един приятел вчера ми каза за филм в три части (http://arenabg.com/details.php?id=9da12090fc673ee9335d39beb4985331199c1f7d).
    Филмът е без субтитри. Това малко ме възпрепятствува да го гледам, но сигурно някои от вас няма да имат този проблем.
    По повод на тази снимка (инфо от филма), посланието закодирано в житната рисунка е разчетено и значи (преводът не е дословен):
    "Пазете се от носителите на фалшиви дарове и нарушените им обещания... Много болка, но още има време. Има добро във вселената; ние се борим срещу измамата; край на комуникацията"

снимката е обърната

Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #11 -: Февруари 08, 2010, 20:07:34 »

graveo, много готино си направил списъка с твоите топ 10 филми  Слънце Доста си се постарал. Благодаря ти

Като видях, че си сложил филма "If only", се сетих за един много силен филм, който ми е от любимите. Казва се " Sweet November"( " Месец Любов" ). Леле, колко съм плакала на този филм. Много е стойностен.
    Активен
    7dc
    Гост
    « Отговор #12 -: Февруари 08, 2010, 21:09:43 »

Сърце
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1641

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #13 -: Февруари 09, 2010, 01:16:09 »

1.The secret 1&2
    2.What  the bleep do we know
    3.Вода 1 и 2 част The great sacred of water
    4.Home
    5.The live of Buddha
    6.Conversation with God    По деиствителен случай как са написани книгите от Нийл Д. Уолш
    7.The Opus    Като тайната е от същия тип
    8.Unlocking the mistery of live
    9.One The movie  Всички сме едно цяло!!! Които не ми вярва да гледа филма!
    И много други ... Ухилен
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #14 -: Февруари 10, 2010, 12:49:13 »

Този филм ще гледам днес, препоръчаха ми го и аз на вас Целувчица

http://www.zamunda.net/details.php?id=179973
    Активен

Страници:  [1] 2 3 ... 10   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Филми, свързани с природата
    Филми
    Spirit 1 2622 Последна<br />публикация Юни 18, 2010, 22:04:01
    от nia.boneva6
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Изцеление от природата
    Administrator 25 2822 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 00:00:52
    от Administrator
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Даровете на природата
    Administrator 20 2267 Последна<br />публикация Април 10, 2011, 13:24:03
    от Стела
    Каква бихте искали да бъде бъдещата България и как бихте я направили такава?
    За България
    Аэ съм 6 831 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 12:38:04
    от Sita
    Хора които не боледуват?! « 1 2 »
    Здрав дух здраво тяло
    Житара 22 2142 Последна<br />публикация Август 23, 2013, 16:23:42
    от M37_Unseen

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright