Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Луната на 31 декември 2009  (Прочетена 1307 пъти)
giti
Гост
« -: Януари 15, 2010, 23:09:29 »

Някой от вас, наблюдава ли луната на 31 декември?

След дълго ровене в интернет, успях да намеря само една снимка, която от малко поне да наподобява това, което видях. За съжаление не успях да намеря точн това и ще трябва да се помъча с думи да опиша красотата Купон

Беше пълнолуние. Самата луна не сияеше бляскаво, а си беше тъмна и по нея си се виждаха кратерчетата. В кръг около луната, като ореол сияеха цветовете на дъгата, не всичките обаче. От вътре от към луната на вън, цветовете се редуваха така
ослепително бяло, преливащо се в светлосиньо, жълто, оранжево до червено също се преливаха. Всичко това, беше идеален кръг- сияние, което излъчваше луната.
Наблюдавах това явление около половин час мисля, не съм засичала, после го нямаше. Беше някъде към 23, 23.30, или по-късно, но определено беше преди новата година.
Интересното е, че Делфи ми сподели, че е видяла същото явление в България, същият ден и горе долу по същото време. Делфи можеш да разкажеш и ти твоите наблюдения, ако желаеш.

Някой от вас видя ли същото?

Ще кача снимката, която нямерих, но тя далеч не е тази красота, която аз видях, но леко наподобява.

п.п. Тези от вас, които не знаят, да поясня, че живея в Швеция и наблюденията ми са от  там.

* moon shine reinbow.jpg (40.9 KB, 500x333 - видяно 241 пъти.)
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 02:35:19 от Giti » Активен
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 01:46:29 »

Горе-долу като на снимката, то както и Гитка описва, нямаше го лилавото, светлите цветове сияеха направо. Пълна кръгла луна, ясно се виждаше цялата й видима страна и от нея струеше невероятна бяла светлина и малко след това започваше Сферата от цветове около нея.

Просто думите ги няма, бледо подобие за това, което наблюдавахме. Беше за кратко, около 23,00 до към 23,20-23,30. Постепенно остана само Луната със силното бяло излъчване, после дойде и самото лунно затъмнение.
Активен
onzi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

« Отговор #2 -: Януари 16, 2010, 03:00:25 »

аз гледах луната на 1 ви и беше  сякаш обградена от ореол от цветовете на дъгата, но в по-синкаво -лилавата гама Усмивчица ббеше много тихо навън и за миг сякаш бях сам сред на света... а поле задуха онзи странно топъл вятър за  януари  Безмълвие
Активен

мислете нестандартно,творете с размах и винаги следвайте интуицията си
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #3 -: Януари 16, 2010, 13:32:32 »

И аз наблюдавах Луната и бях запленена... Няма думи да опишат тази красота... Самата аз не можех да опиша как се чувствах тогава... Опитах се да снимам на няколко пъти със специален фотоапарат, но вълнението ми беше огромно и се отказах! А и тогава, не знам дали беше заради Луната, но се бях разболяла точно ден преди да се случи събитието...  Освен това тогава бях тоолкова щастлива, имах чувството на няколко пъти, че виждам накакви тъмносини и лилави светлини около ръцете и сърцето , като контури и не само това... Докато наблюдавах Луната, непрекъснато усещах много силно пулсиране в областта на междувеждието и върха на главата... Бях невероятно щастлива и хората около мен ми казваха, че днес имам "по-особено излъчване от всякога" и тогава ми се довериха и оставиха нещата в мои ръце... И нямаше недоволни от това!
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 14:03:19 »

Даа и аз я гледах на 31декември...даже я снимах ама я изтрих от телефона Угрижен беше наистина НАИСТИНА много красива!
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    delfin
    Гост
    « Отговор #5 -: Януари 17, 2010, 16:09:38 »

Пуфи, а видя ли цветовете?
    Активен
    До
    Гост
    « Отговор #6 -: Януари 17, 2010, 16:51:06 »

При нас луната - видях я чак като стана Нова Година и почти не се виждаше ясно от пушилката от зарята и облаци, така че... Усмивчица
    Активен
    roni7o0o
    Странна
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #7 -: Януари 17, 2010, 18:17:03 »

Сега като ме подсетихте и аз се сещам че я висях!! Беше неописуемо. И така останах навън да я гледам и след това ми се разкрещяха че стоя прекалено много навън, а не при семейството!  Безмълвие Но беше ПРЕКРАСНО и като усещане, и като гледка!!
    Активен

" Не е важно колко хора познаваш,а колко от тях ще застанат зад теб в труден момент!"
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #8 -: Януари 17, 2010, 19:08:37 »

Пуфи, а видя ли цветовете?

Да-не бяха само един или два а бяха много повече Не бях аз
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    delfin
    Гост
    « Отговор #9 -: Януари 17, 2010, 22:56:01 »

Цветовете на дъгата - само лилавото го нямаше, стигаше до оранжево-червената гама. Прекрасно вълшебство.  Веселяк
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Луната на 29 януари, 2010, към 21:00 ч
    Обща тематика
    pluton 10 958 Последна<br />публикация Януари 31, 2010, 17:02:42
    от giti
    ЗА ЛУНАТА
    Астрология и нумерология
    pluton 12 1936 Последна<br />публикация Август 20, 2010, 11:02:28
    от pluton
    Космически Хотел отваря врати - Декември 2012
    Любопитни факти
    kim 11 917 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 20:00:39
    от JuJkA [Sunshine]
    19 март: Луната опасно близо до нас!
    Астрология и нумерология
    Eona Lightholder 3 1192 Последна<br />публикация Март 20, 2011, 04:07:31
    от man554
    Властта на Луната « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 18 6393 Последна<br />публикация Август 29, 2013, 17:26:15
    от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright