Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Остана ли ви търпение?  (Прочетена 2285 пъти)
onzi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

« -: Януари 13, 2010, 16:58:00 »

Здр., искам да ви попитам нещо - остана ли ви търпение?
Не знам от къде да почна, но знам как ще свърша...
В последната половин година преживях толкова голяма вътрешна и външна промяна, че като се обърна и погледна назад, се чудя как съм живял с широко затворени очи!
Интересното ми е да разбера, как мислите да извървите оставащият път до края (началото)?
Толкова много искам да говоря и да правя, да творя, а в същото време зомбираният свят около мен е толкова ограничен....... Безмълвие
А истината е пред очите ни, тя е в самите нас. Ние сме Божия храм на земята  Усмивчица в това толкова крехко и чупливо материално тяло, се побира цялата божествена искра....
Но боговете са в амнезия... Тъжен
Та как ще довърите онзи път, който сами сте избрали преди толкова много безвремие?

А толкова много копнея да се върна там и да бъда отново АЗ  Сълзи
Остана ли ви търпение???
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 18:06:13 от delfin » Активен

мислете нестандартно,творете с размах и винаги следвайте интуицията си
delfin
Гост
« Отговор #1 -: Януари 13, 2010, 17:27:09 »

Аз уча още този урок, но напредъкът по този урок по принцип е доста бавен. Може да продължава много време (в линейното инкарнациите имам предвид) този урок. Е, аз по него имам още да уча.

« Последна редакция: Януари 13, 2010, 18:06:29 от delfin » Активен
Icko
Гост
« Отговор #2 -: Януари 13, 2010, 17:49:01 »

Животът на Земята е такъв какъвто е нужен да бъде, позволяващ на човек да се развива. А той е точно такъв, защото до голяма степен ние го правим такъв. Без живот на Земята няма трупане на опит и добиване на нужното развитие на Душата.
Иска ли ви се да го живеете или не, помнете, че вие сте си избрали Пътя, по който вървите сега. А това ви прераждане е просто миг от Вечността Усмивчица
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 18:10:18 от delfin » Активен
onzi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Януари 13, 2010, 18:02:40 »

delfin, а как се оправяш в ежедневието?
Ето, аз в момента седя и и се питам как да продължа, да имам стимул да върша рутинните си ежедневни задължения? Да работя нещо, което знам, че е безмислено в моята вселена, поради "нуждата" от пари?
Та, аз имам толкова много потенциал, който желая да покажа и развия, потенциал който трябва да притъпявам и задушавам в реалност която не е моя....
А с всеки изминал ден на "бездействие" и неработа, преоткривам колко е силна мисловната ми дейност и как влияя на материята даже (ето онзи ден отново ми потече кръв от носа.... нищо ново, от дете съм така. Но този път беше различно! Както си стоях с глава над мивката и кръвта ми шуртеше и от 2 те ноздри си казах КРАЙ! Това е илюзия и аз не искам тя да продълава. И познай какво се случи след 2 секунди - кръвта ми спря по неочаквано от както почна??? Просто и капка не падна повече  Ухилен)
Ние сме много повече от това, което си предполагаме и в най-смелите си мечти .....
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 18:16:47 от delfin » Активен

Avror
Гост
« Отговор #4 -: Януари 13, 2010, 22:58:38 »

Аз лично се опитвам да притъпя постоянните си водовъртежи от мисли и картини. Когато съм на работа разговарям с колегите си за техните проблеми .... за тяхното виждане за света и така се разсейвам до някъде. Но понякога така се отнасям, че не виждам и не чувам нищо....материално. Но както казва ,,Ицко'' ние сами сме избрали този път ... колкото и труден да ни се вижда, той е поредния урок. И аз се чувствам като в застой...принуден да върша всички онези рутинни задължения, но какво да се прави ....... трябва да преминем през всички чувства и емоций ....за да сме компетентни после Намигване
Активен
Icko
Гост
« Отговор #5 -: Януари 13, 2010, 23:25:46 »

Правите ли всичко с желание, ще постигате по-лесно желаната цел.
 Опитайте да премахнете съчетанието "трябва да", защото казвайки го изглежда, че извършвайки това, което е необходимо, не го правите с желание, а защото сте принудени. И все пак ние сме си го избрали и нека го преминем с желание! Усмивчица
Активен
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #6 -: Януари 13, 2010, 23:31:36 »

Ние сме тук и сега,защото има още какво да научим или да покажем на другите пътя,който трябва сами да извървят.Търпението е нещо което имамаме от преди,а тези които го нямат просто трябва да си го припомнят в забравените знания придобити от преди т.е.,които всеки е придобил.
  Търпението е много нужно и важно ;)Аз го имам от както се помня Веселяк
Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
delfin
Гост
« Отговор #7 -: Януари 13, 2010, 23:33:31 »

Онзи, хем здраво стъпила на земята, хем и хвърчаща в Безкрая. Всичко това е едновременно състояние при мен. И се чувствам добре. Защото по Пътя, който съм си избрала (а те всичките водят до едно място най-накрая, но просто Пътищата са различни за всеки човек, както и хората в инкарнации в материалния свят са различни), (Нали и даже еднояйчните близнаци са различни (даже и научно са го доказали), си вървя с неотклонена крачка и си го следвам стриктно. Падам, ставам, намирам сили в себе си и продължавам, но винаги ми е устремен взорът напред, само със спомените и взетите уроци от тях (от миналото).
« Последна редакция: Януари 13, 2010, 23:38:08 от delfin » Активен
onzi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Януари 14, 2010, 00:29:40 »

Толкова много се радвам, че все повече хора се пробуждат от амнезията на материалното Веселяк
Знам и вярвам в добрият край-начало Целувчица Знам и за пътят, който сам съм избрал - защото изборът го правя всеки ден, а последствията усещам първо върху мен  Усмивчица
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 13:47:30 от delfin » Активен

snifo
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #9 -: Януари 14, 2010, 05:22:42 »

Здрасти! Не само ти се радваш на това пробуждане Усмивчица Мен ми е още по-яко, че виждам все повече такива хора като теб, защото и при мен пробуждането се случи сравнително бързо. А относно търпението - имам го Плезещ се Всичко по реда си
Активен

I see through the eyes of the blind.
onzi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Януари 14, 2010, 19:12:02 »

Ухилен Ухилен ; Ухилен
днес е  едим много щастлив ден за мен, защото :
1- пуснах  група във фейсбук, която има за задача точно да предложи на хората с по-свободен дух и  развито съзнание, и има вече добри думи от членове в нея:) има още хора, които си задават  все по-интересни и словни въпроси, на които търсят отговор!
2- получих едни неочаквани пари, точно когато наистина ми триябват Намигване
и 3 - се чувствам все по разбран от околните  Плезещ се
« Последна редакция: Януари 14, 2010, 19:34:27 от Giti » Активен

giti
Гост
« Отговор #11 -: Януари 14, 2010, 19:32:47 »

Може ли линк към групата?
Активен
snifo
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #12 -: Януари 14, 2010, 20:21:16 »

При мен започват постепенно разни приятели да си задават или по скоро да ми задават такива интересни въпроси и много често се чудя да им обясня ли това което знам.. Защото си мисля, че истината не е за всеки. Не всеки ще я понесе или пък ще повярва.
Активен

I see through the eyes of the blind.
До
Гост
« Отговор #13 -: Януари 14, 2010, 20:36:33 »

При мен започват постепенно разни приятели да си задават или по скоро да ми задават такива интересни въпроси и много често се чудя да им обясня ли това което знам.. Защото си мисля, че истината не е за всеки. Не всеки ще я понесе или пък ще повярва.

Може би по-точно би било да се каже, че времето за истината при всеки е различно.
Някои се докосват до нея, но не е настанал момента да я чуят/разберат, защото "не всеки ще я понесе или пък ще повярва" (твои думи). Друг път е точно момента, времето за това. "Побутвай" с някое въпросче да разбереш дали са или не са готови и тогава сметни за необходимо или не да я кажеш (каквато смяташ, че е).
ПС: Има си и "случайности", случки в живота им, които говорят.
Активен
onzi
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Януари 15, 2010, 02:34:09 »

http://www.facebook.com/group.php?gid=273443886182&ref=mf
  ето това е линк към групата  Намигване ще се радвам да я развием за да покажем  това което знаем на тези които търсят, а според мен всеки е търсач на истината си  Ухилен
Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright