Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 18   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: dana2012 и нейните разговори с Бог  (Прочетена 15398 пъти)
giti
Гост
« -: Януари 12, 2010, 22:02:42 »

В една от темите Дана сподели, че е контактьор и има пряк контакт с Бог, и че с радост би ни споделила за разговорите си с Бог, за това какво е Бог и информацията, която е получила за траките и др. древни народи. Мисля на всички ще им е интересно, такаче... Дана ти си на ход. Усмивчица
Активен
Инил
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #1 -: Януари 12, 2010, 22:08:14 »

:)А можеш ли да казваш лични неща? за дома, семейството?
Активен

delfin
Гост
« Отговор #2 -: Януари 12, 2010, 23:41:25 »

Дана, добре дошла и благодаря Ви за книгите, които сте издала, на мен ми бяха увлекателни за четене? Пета част излезна ли вече?

Бихте ли писала нещо повече за Кристалите, защото тук един от участниците писа, че този в Тибет (в Непал някъде се е съхранявал) вече не е там, взет е след преврата и свалянето на кралското семейство от власт.
И още - нещо за Храма на Хануман (т.нар. Храм на Хануман), където се пази главният Кристал на Атлантида, с който е и станала последната беда за потъването й при невъзможност да удължат силната му енергетика и неправилното му използване за зло. Това е информ. по Михаил Речкин, какво може да кажете като информация от Вашият източник?

В една от книгите си бяхте посочили, че в Б-я земетресения ще има, но с ниска степен - 3 до 4 - 4,5 по Рихтер. Засега всичко е точно така. Следя ги тези неща и повече от 4-4,5 по Рихтер не е имало наистина. Благодаря и за тази информация, както и за още много, което си открих за себе си сред страниците на книгите ви.  Усмивчица
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Януари 13, 2010, 00:02:24 »

Кои са книгите и?
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
AIA
Неактивен Неактивен

Публикации: 88

• Град: Земя
  • « Отговор #4 -: Януари 13, 2010, 01:24:26 »

Дана, здравей и от мен и добре дошла!
    « Последна редакция: Януари 13, 2010, 15:01:14 от delfin » Активен
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #5 -: Януари 13, 2010, 11:50:35 »

Може и да е малко объркан отговорът ми но... постепенно ще ги подредим и така
    1 Получих този дар след много тежки за мен изпитания, започнах да чета т.нар. езотерична литература и тя донякъде ми помагаше и но и доста ме объркваше, така стигнах до книгите на Уолш- 4Разговори с Бог" и така- спонтанно и аз реших да опитам- и Той ми отговори, естествено зададох въпросите, които лично ме терзаеха, но после се появиха и тези които винаги са ме интересували- за пИРАМИДИТЕ ЗА ТРАКИТЕ И ДР. ТАКИВА ОТГОВОРИТЕ СТАВАХА ВСЕ ПО-ИНТЕРЕСНИ И ТОГАВА ВЕЧЕ И ПОД "нАТИСКА " НА ПРИЯТЕЛИ РЕШИХ ДА ИЗДАМ ПЪРВА КНИГА- "Съкровищата на тракийските царе. Из дневника на ченелинг" В началото дори и не вярвах, че някой ще прояви интерес, ...но ето да 3-4 дни излиза и 5 книга. Можете да я намерите в книжарници "Хеликон".
    Бог нееднократно ми е казвал, че ВСЕКИ МОЖЕ ДА ГОВОРИ С НЕГО, ЗАЩОТО ТОЙ Е ЕНЕРГИЯ, СИЛА, НО И ИНФОРМАЦИЯ. МНОГО ВЕКОВЕ НЯКОИ ХОРА СА ИМАЛИ ИНТЕРЕС ДА ВЯРВАМЕ, ЧЕ БОГ НЕ ГОВОРИ СЪС СВОИТЕ ДЕЦА- ДОРИ И СЕГА някои ме убеждават в това, но аз им отговарям както Той ми е казвал- ВСЕКИ БАЩА МОЖЕ И ГОВОРИ С ДЕЦАТА СИ. а И АЗ БИХ ГИ ПОПИТАЛА що за бог и този ако не може нещо?!И така питайте и ще ви отговори. не аз,  а може и за когато е по -обобщено. Да отговаря и на лични въпроси
    Активен
    Инил
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #6 -: Януари 13, 2010, 13:09:51 »

Привет отново. За съжаление не съм чела ваши книги, но приятели тук ме насочиха и ще прочета нещо при първа възможност. Радвам се, че сте сред нас. Усмивчица
    За лични въпроси ще питам на лични съобщения, благодаря.
    Активен

dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Януари 13, 2010, 18:45:36 »

Ето това което аз разбрах за Кристала- видях го - беше нещо като зала с кръгъл под  в който бе Кристала подобен на многостенна Пирамида подобна на подострен молив, та малко преди взрива на Атлантида жреците на този кристал- или Храма на Ссветлината го разделят на три- една в Перу, една в Тибет и една в България- именно тази с острия връх. Като така около Земята се създава силово поле благодарение на което Земята е опазвана от метеорити и др. такива, но и от нашествия на лоши сили. Неслучайно тези три места по Света са обект на Злото., защото когато народът е силен и обичащ държавата си той подсилва Кристала и Земята е в безопасност, но когато народът е обезверен и отчаян, тогана този народ черпи от Енергията на Кристала и това изтощава Енергийния щит около Земята- затова Учителите ни призовават към Любов и Прошка- за да опазим Земята си , а така и нас самите и не гледайте кой е лош и зъл, но ВИЕ - ВСЕКИ ПООТДЕЛНО ОБИЧАЙТЕ СЕБЕ СИ, ОБИЧАЙТЕ ЗЕМЯТА И ЖИВОТА ИЗОБЩО- НЕКА ВСЕКИ БЪДЕ ОТГОВОРЕН- ПРЕД СЕБЕ СИ. Защото няма Зло извън нашите мисли и действия- ние с това и го захранваме. Важно е обаче не само да знаем за Любовта и Прошката, а и да ги чувстваме- т.е. излъчваме- това и вижда Бог от нас- не дрехите, не къде и как се кланяме, а какво наистина чувстваме- излъчваме и все още имаме време, но то не е много
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #8 -: Януари 13, 2010, 23:30:56 »

Благодаря ви за отговора, само можете ли нещо да кажете и за този храм на Хануман в Омска област и Големият Кристал, намиращ се там. Също има и за кристал или кристали в пирамидите, които са вече открити край остров Бимини, който е част от Бермудския триъгълник и имат отражение към изчезващите кораби и самолети в този район.?

Рила и входът към Шамбала? Родопите и подземните градове (цивилизации)?
    Активен
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Януари 14, 2010, 11:42:10 »

Може би тук ще обобщя отговора си в едно от горните два въпроса така: пнреди- в първите книги, Бог често ми говореше за Горен или древен Египет и аз приемах информацията мислейки, че знам за какво става въпрос, но...в 4 книга Бог разсея заблудите ме и показа друго място- всъщност Горен Египет е бил в района между Варна Бургас и Рупите, сега тези райони или древните Пирамиди са под вода( Варна и Бургас), а Рупите - или стария духовен център на траките е загинал от вулкан. , но освен тук на Земята от древността е имало 7 Пирамидални комплеска- едно друго такова е Бермудският триъгълник- но там Пирамидите са под вода и въпреки това те са - Енергиен канал...
    Триъгълника на Горен Египет има друг такъв в срещуположния край на Земята- в района на Перу и Чили- там също има пирамидален комплекс, но тук Енергията протича отдясно наляво, а там- отляво надясно- това и поддържа равновесието на земята- след обръщането но полюсите ще се обърне и енергията- обратно.
    що се отнася до проходите под Земята - те са всъщност между тези пирамидални-7 комплекса на Земята прокопани от нашите праотци от КОСМОСА- с цел бърз достъп, но и предпазване- Земята ни нееднократгно е била обект на нападения.
    Що се отнася до Кристалите- освен онзи от Атлантида- разделен на три имало е общо 7+3, като те са равномерно разпръснати в древните Пирамиди- в дълбочина- и са вид ретланслатори на небесната Енергия- това поддържа Земята и живота на нея- живи
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 14, 2010, 13:46:23 »

Под днешно Царево наистина ли се намира Троя?

Бастет и нейната гробница си е на родна земя - в Египет (тогавашния), но какви знания поне крие там, може ли да се каже нещо по този въпрос?

А Змията от светлина (Кундалини на планетата ни) се премести от Тибет около Кайлас в Перу (Андите). Там знаещите от индианските духовни водачи провеждат нужните церемонии. Мисля, че преди време протестите на индианците в Перу, които се вдихнаха да защитават не само джунглите от нефтените и всякакви дървопреработващи картели (това за мен беше официалната новина), но всъщност смятам, че са били за защита на идващото там - за Духът на нашата планета (те са свързани със Земята), Змията от Светлина. Дадоха много жертви, но постигнаха успех.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #11 -: Януари 14, 2010, 14:32:25 »

Имам и такъв въпрос - по-голямата част от Турция ще потъне ли под вода и има ли нещо в казаното от Слава Севрюкова (тя рядко е давала прогнози), че Източна Б-я може да се предаде бекръвно на Турция и че чак тогава ние, българите, сме щели да се събудим като хора от сънят, който ни е налегнал и вече ще започнем да си носим отговорностите, а не все да чакаме някой чужд отвън, да дойде на бял кон и да ни спасява?
    Активен
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Януари 14, 2010, 15:30:01 »

Искам да ви разкажа нещо- това за шаманите в Перу е вярно, но то стана около 26.12., а преди това ми бе дадена Информация че е добре да се помолим за България и за Земята на 1.11., както и където е възможно да се прочетат в църквите Киприяновите молитви, защото над България тегнеше турска магия- но ето и Чудото- тук много хора се молеха за Земята и България, малко по- късно- шаманите в Перу- нали разбирате- след казаното по -горе за двата триъгълника с противоположна Енергия- какво стана- то успокои земетресението предвиждано за откъсване на Турция, то успокои и предсказаното от г-н Лещански земетресение  в Кърджали и още катаклизми. Добре е затова всеки от нас да осъзнае силата на Любовта- ето виждате какво се случи вчера в Хаити- , атам предстои още поне 10дни тежки земетресения с 3 до 6ст. по Рихтер и това е началото на катаклизми в Америка- Северна и Южна- много Души си заминаха и сега е по-важно да се помолим за тях, както и за Земята за да облекчим трансформациите й
    Бастет е от Сириус А, ТЯ Е ИМАЛА ЖЕЗЪЛ СЪС СТРАНЕН КРИСТАЛ- който ако е в човек с положителна Енергия би сътворил чудеса, но в др. ръце би бил оръжие, като кристалът е създавал и вид видеоекран на космосо- него търсят много хора, но той има мимикриционни свойства и може да бъде открит САМО ОТ ХОРА С ЧИСТИ СЪРЦА.
    МОЛЯ ВИ ТЕЗИ ДНИ МОЛЕТЕ СЕ И ПОМНЕТЕ, ЧЕ ЧИСТИТЕ МОЛИТВИ ДОШЛИ ОТ СЪРЦЕТО ИМАТ СИЛАТА ДА ПОМАГАТ- ЗЕМЯТА СЕГА ИМА НУЖДА ОТ ТАКИВА!
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #13 -: Януари 14, 2010, 15:41:35 »

Дана, към датите може ли да добавяте и годината.  Веселяк

Благодаря. То въпроси много, но няма да Ви затрупвам наведнъж.

В Атон, в Зографския манастир, Киприяновите молитви често се казват.
    Активен
    dana2012
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Януари 14, 2010, 22:32:13 »

Датите бяха на 1.11.2008г и 26.12.2008г. и тза Атон имам една много интересна случка- на 27.12.2009г. бяхме поканени в с Крушаре- Сливенско итам наши приятели бяха реставрирали стара църква и в този ден сливенския владика Йоаникий я освети- той е един много благ и мил човек, за когото се каза, че е истински духовен водач със силата да опрощава и благославя, след освещаването отидохме в ресторанта и там се престраших да заговоря монаха от Атон, който също бе дошъл за освещаването- за мен целият този ден бе Чудо, но тази среща бе Дар за мен- преди това в друг сайт четох за обсебвания и магии  и помолих свещенника да се помолят братята в Атон за укрепване на Вярата на българите и за това да не им действат отправените към тях турски магии. Монахът ми каза да напиша тази си молитва до игумена на Атон, което  и направих- сигурно той вече се е прибрал, но след тази среща изпитах огромна радост. След това говорих с наш свещенник, запознат с моите книги  и той ми каза, че всеки втори в наши дни прави магии. Азнам, че най-сигурно се развалят магиите, като се прости на поръчителя- така се прекъсва каналът по който протича тази Енергия, но е доста трудно на човек нямащ Вяра да постигне истинската Прошка, камо ли Любов към зложелателя, но ако човек е наясно, че всички лоши неща в живота са именно за да разберем колко ни е Вярата , Прошката и Любовта вдействителност, а и всички неща които ни се случват са предварително пожелан Път - именно за да се себеопознаем и така да си върнем светлинната- божествена същност и да преминем към другото 6 ниво.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 ... 18   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Разговори с Бога!!!
    Книги
    The One 5 1571 Последна<br />публикация Август 28, 2010, 02:28:00
    от The One
    Размисли за ситуацията напоследък(и не само) - разговори с Уолъс Черния Лос
    Обща тематика
    Selinna 4 759 Последна<br />публикация Октомври 01, 2012, 12:49:51
    от shining_star
    Разговори с... теб :)
    Въпроси и отговори
    Турист 4 2218 Последна<br />публикация Октомври 12, 2016, 12:04:47
    от shining_star

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright