Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Шестата раса - има ли бъдеще?  (Прочетена 5940 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Юли 10, 2010, 12:22:23 »

Има бъдеще. Има възможност за развитие. Сигурна съм.
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #16 -: Юли 10, 2010, 12:46:51 »

Разликата e точно такава, каквато е между пети и шести клас в училище - като материали - различни учебници, помагала, учители. В пети си бил до едно другарче на чинът, в шести си до друго. В пети си имал нежен мъх под носа, в шести имаш девствен мустак.
    Петата раса е имала за цел да развива определени аспекти на духът в това тяло, а шестата ще развива други, по-висши аспекти от предните, което енергийно разбира се, ще променя нейното тяло. Тялото се, и ще се променя според нуждите на духът. Ще го изчиства и подобрява, когато един слънчев ден няма да имаш нужда от него, и ще щъкаш насам натам из Вселената по други задачки. Усмивчица

Това са хубави аналогии, но доста общи.

Интересно е да се изследва, какви са били конкретните задачи и нужди на едната, и какви ще са на другата раса, за да можем да разберем откъде идваме и накъде отиваме.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #17 -: Юли 10, 2010, 12:49:14 »

Има бъдеще. Има възможност за развитие. Сигурна съм.

Защо мислиш така?

И в каква насока би било едно такова развитие?
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #18 -: Юли 10, 2010, 12:55:56 »

В същност неправилно употребих думата бъдеще... но това е друг въпрос.
    Просто вярвам (и не само за шестата раса), че има... нещо. От моя гледна точка не бъдеще, защото за мене времето просто не съществува...
    За насоката на развитието не знам. Това, което още не се е случило, може да протече по най-различни начини...
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #19 -: Юли 10, 2010, 13:09:17 »

Разликата e точно такава, каквато е между пети и шести клас в училище - като материали - различни учебници, помагала, учители. В пети си бил до едно другарче на чинът, в шести си до друго. В пети си имал нежен мъх под носа, в шести имаш девствен мустак.
    Петата раса е имала за цел да развива определени аспекти на духът в това тяло, а шестата ще развива други, по-висши аспекти от предните, което енергийно разбира се, ще променя нейното тяло. Тялото се, и ще се променя според нуждите на духът. Ще го изчиства и подобрява, когато един слънчев ден няма да имаш нужда от него, и ще щъкаш насам натам из Вселената по други задачки. Усмивчица

Това са хубави аналогии, но доста общи.

Интересно е да се изследва, какви са били конкретните задачи и нужди на едната, и какви ще са на другата раса, за да можем да разберем откъде идваме и накъде отиваме.

Да, детайлите. Мисля, че все по-често хората, ще се събуждат сутрин със знанието за произхода си и посоката така, както аз и ти знаем кои са ни земните родители в този живот. Нещата са по план.
    Белият човек, като цяло е леко мързелив. Много бързо иска да стигне до отговорите, за които се работи с години практика, дисциплина и търпение. Така учи западната цивилизация - по-бързо ако може да стане, интернет - информацията на момента, душ кабина която ти мие зъбите и чеши гърба и разбира се Ускорителят на частици - Да намерим Създателя, като разчленим природата на частици и да видим с очите си. С духовните развиващи ни практики също - бързо дишване, нова разработка на някоя древна практика от европеец,  бързо и сигурно просветление - Не точно.
    Всичко това скопява горе-споменатите качества, а без тях отговори няма. Копане яко се иска иначе хляб няма, ама не щото не заслужаваш, а защото житото просто няма да порастне.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #20 -: Юли 10, 2010, 16:09:57 »

Изглежда ми като да сме на светлинни години разстояние от това, което описват като "шеста раса". А от друга страна, както казва свети Павел, "не всички ще умрем, но всички ще се променим. В един миг, при зов на тръба..."
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #21 -: Юли 10, 2010, 16:18:47 »

Изглежда ми като да сме на светлинни години разстояние от това, което описват като "шеста раса". А от друга страна, както казва свети Павел, "не всички ще умрем, но всички ще се променим. В един миг, при зов на тръба..."

...има такъв момент
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Юли 10, 2010, 16:23:03 »

Да, нали, Роувър?...Няма как да стане до днес си бил с тялото си, и утре вече си "ефирен".За отношенията да не говорим. А от друга страна Павел казва: в един миг
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #23 -: Юли 10, 2010, 16:53:59 »

Да, нали, Роувър?...Няма как да стане до днес си бил с тялото си, и утре вече си "ефирен".За отношенията да не говорим. А от друга страна Павел казва: в един миг

Аз в никакъв случай не си правя илюзията, че преходът между двете раси, ще бъде драстичен от физическа гледна точка. Попринцип хората имат склоност да пресилват нещата, да си фабрикират. Няма такова нещо в природата. Е, знаем метафората с пеперудата, но за човекът според мен това си остава едно сравнение и ако пъшкулът е това, което сме сега, то шестата раса или пеперудата, ще бъде процес - един нов цикъл и състояние на едно цъфнало съзнание. Всичко става плавно и преходно. Да, съзнанието се променя вследствие на енергийната вълна, която ни залива. Днк кодовете се променят и стартира процесът. Той вече е факт и това са именно "новите" деца. Ето, че и при тях е същото - започват плавно да се раждат тук там, и след години надсякъде.. като вълна. Не мисля, че ще бъде по различно, просто се отварят много повече възможности. А мигът на Павел.. кой знае, един миг знаем, че може да трае и цяла вечност.. един космически миг - на Земята - 1000 години.. кой знае наистина.. 
    Така си мисля
    « Последна редакция: Юли 10, 2010, 17:00:04 от Star Rover » Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Юли 10, 2010, 17:03:41 »

Да!

Между другото, знаеш ли, че хората, които Хитлер е изпращал в газовите камери, са рисували по стените на камерата пеперуда?...
    Защо точно пеперуда, някои казват - защото лети. Но много неща летят, защо точно пеперуда...това го има документирано...точно затова: надявали са се, че както бубата излиза от пашкула и става пеперуда, така и те може да излязат оттам...
    А за "прехода", напълно си прав.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #25 -: Юли 10, 2010, 20:05:22 »

Да!

Между другото, знаеш ли, че хората, които Хитлер е изпращал в газовите камери, са рисували по стените на камерата пеперуда?...
    Защо точно пеперуда, някои казват - защото лети. Но много неща летят, защо точно пеперуда...това го има документирано...точно затова: надявали са се, че както бубата излиза от пашкула и става пеперуда, така и те може да излязат оттам...
    А за "прехода", напълно си прав.
    Някои от тях са излезли... не от газовата камера, ама от другия затвор вярвам, че някои са излезли...
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: Юли 10, 2010, 20:12:24 »

Ниа, визираш тялото ли? Ако това визираш, те така и от газовата камера излизат
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #27 -: Юли 10, 2010, 20:49:12 »

Ниа, визираш тялото ли? Ако това визираш, те така и от газовата камера излизат
    Не, не визирам само тялото. Визирам всякакви неща, с които се самоограничаваме, когато забравим...  и не е само за евреите в камерите. Те може да са се освободили от друг затвор и преди да излязат от тялото...
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Юли 10, 2010, 21:00:30 »

Аха. Е, за излизане от този затвор... ще поработим.
    Активен
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 980

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #29 -: Октомври 07, 2012, 09:21:17 »

Светлина на всички
    Честно , сега ми е по-интересна 7.
    Но темата е от високо ниво и е нужно да се ,чете и постепенно виждам защо определени хора са спрели да пишат.
    Даваш невероятни данни и до няколко дена те са забравени и хората прочели ги ,пак са въвлечени в ежедневието си забравяйки ги.
    Аз съм имал случай в които съм казвал неща които никъде ги няма написани ,пред няколко човека и тези неща са били забравяни до минути , нямат нужния ресурс за да асимилират новата информация и затова мозъка я отхвърля.
    Расите ги има и те се развиват.
    Ще ви дам нещо само за да ви се изясни , какво става и то само на шепа хора ,които искат да разберат.
    6 раса е раса на връзката на човек с вода.
    7 е раса на връзката на човек с светлина.
    Това е така и не е така , според гледната точка или висотата на погледа на човек.
    А 5 раса е била човек или чиста 5 , и за 6 и 7 е нужно да се добави по-нещо.
    в 5,6,7 има различна плът и различно свързване на плътта с дух.
    Помислете от къде идва светлината и от къде идва водата и готово.
    6 раса се развива в тъмнина , а 7 в светлина.
    Едното е от вече миналото ,другото е от бъдещето и пак само според човешките разбирания , понеже както каза по-горе някои време няма , то е в главите ни. 
    Активен

Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Програма за Шестата раса
    Езотерика
    Инил 1 1695 Последна<br />публикация Октомври 02, 2009, 20:58:24
    от Инил
    ЦЕРН блокирал шестата раса
    Всичко относно индиготата
    Evolution 2 3047 Последна<br />публикация Февруари 15, 2011, 14:36:41
    от Дом
    Кой ще успее да премине в Шестата раса? « 1 2 3 4 »
    Великият преход
    kuan 52 7112 Последна<br />публикация Март 11, 2013, 19:29:01
    от Kissing You Good Night
    Учителят за българите, славянството и Шестата раса « 1 2 »
    Духовни учения
    Georgio 15 1975 Последна<br />публикация Ноември 30, 2011, 23:14:15
    от meander
    психология и бъдеще на чувствата и ежедневието,остатъчни и градивни промени
    Послания
    Xristina 0 845 Последна<br />публикация Ноември 23, 2011, 00:58:03
    от Xristina

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright