Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Умението да промениш себе си  (Прочетена 5057 пъти)
didqka
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #45 -: Октомври 14, 2010, 10:21:38 »

Да погледнем темата от друга страна ?  примерно си добър , даваш всичко от себе си за да се докажеш че си такъв . Но никога не си достатъчно добър за някое момиче . и вечно всички да те смятат за приятел в помощ и така нататък Усмивчица Тук какво трябва да промениш ? Ако може помощ Усмивчица
Активен
Kery
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 14, 2010, 11:24:45 »

Добре дошъл Усмивчица
Не мисля, че проблема е в тебе. Няма нужда да променяш себе си, заради някого. Когато твоята сродна душа се появи на фронта ще го разбереш по това, че тя просто иска да бъдеш себе си, защото иска точно теб и никой друг. Когато му дойде времето тя няма да иска да и се доказваш...вие просто ще се познавате сякаш от векове...това не може да се опише... Да се опитваш да накараш момиче да се влюби в теб понякога се оказва не само безсмислено, ами и пагубно - рискуваш да изгубиш пътя към себе си, търсейки път към нещо, което не си ти. Твоята половинка няма да иска да се променяш заради нея, защото двамата заедно ще се допълвате до съвършенство и после заедно ще се променяте към по-добро, така че да не се разваля сглобката...
И все пак ако няма съпротивление ще стане късо Плезещ се Бъди себе си, ако тя е момичето всичко ще се нареди.
Когато човек е влюбен той така или иначе става по-добър. Когато двама души имат връзка те взимат от другия по нещо добро и така търсейки несъзнателно съвършенното ние ставаме по-добри. Любовта променя и то много...за съжаление нещастната любов също променя, но често в отрицателна посока... Не позволявайте да губите надежда при първото ви поднесено изпитание! Търсете любовта не само в един човек - тя е навсякъде

Жените ... и на мен ми е трудно да ги разбера...доста често...
Активен
Didky
Гост
« Отговор #47 -: Октомври 14, 2010, 12:13:58 »

Мерси , за прекрасния отговор Усмивчица То в днешно време всички гледат нещо .. поо така не знам как да се изразя Усмивчица
Активен
monikasa
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #48 -: Октомври 14, 2010, 17:20:06 »

Ах тези жени, аз самата не ги разбирам Усмивчица Всъщност най-важното е да даваш всичко от себе си, а ти това го можеш! Вярно е, когато се появи момичето за теб, ще разбереш, защото няма да има нужда да правиш нищо! Единственият ми съвет е да бъдеш честен и искрен. Ако харесваш някоя девойка, избери подходящ момент и си кажи. Чувствата трябва да се казват. Понякога другият просто чака колебливо да му бъде даден знак. Може да не сполучиш, но поне си опитал!
Успех ти пожелавам!
Активен

ЛЮБОВ е да раздаваш
душата си без жал
и мигом да забравяш
кому, какво си дал.
Himera
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #49 -: Ноември 18, 2010, 00:50:47 »

Непрекъснато се променям. Чувствам се така все едно до сега съм спяла и изведнъж са ме включили към системата...
Активен
Петър
Гост
« Отговор #50 -: Януари 16, 2011, 12:00:44 »

Мисля че Kery казва много верни неща и е най-близо до истината.Но искам да добавя,че за да осъзнаеш своите грешки и да ги корегираш(т.е. да се промениш) е необходимо да знаеш със сигурност кое е правилно и кое не,а това може да стане ако имаш връзка с всепроникващата енергия и също тя ще ти помогне да извършиш по-лесно корекцията.Защото ние много често заблуждаваме себе си,тъй като нашият рационален ум търси причини за да оправдае всякакви грешни действия или ние си мислим че нещо е добро за другите,а после може да се окаже че в същност не е.Така че трябва да имаме разграничение.Голяма пречка пред нашата промяна е че когато осъзнаем че сме направили нещо нередно или грешно ние се чувствуваме виновни и отново започваме да търсим причини за да оправдаем действието си вместо просто да приемем че сме сгрешили и повече да не го повтаряме.Мое мнение е че би трябвало да бъдем строги и безкомпромисни със себе си и много благи,прощаващи, любящи и тактични,търпеливи с другите.Можем да разберем за нашата промяна и че сме на правия път ако другите търсят нашата компания,нашите съвети и помощ,нашето приятелство и общуване и чувствуват нашата любов към тях.И едно от много важните неща е да имаме истинско себеуважение, защото тогава ще уважаваме истински и другите,не забравяйте че ние сме духът и рано или късно тези качества ще се проявят в нас - това е нашата природа. 
Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
Анкети
giti 8 3996 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
от nre
Имам един проблем!
Въпроси и отговори
Аэ съм 14 1031 Последна<br />публикация Април 02, 2010, 13:24:44
от Веселин
Послание от извънземните през 1977
Видео клипове
Аэ съм 0 2511 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:39:33
от Аэ съм
Мистериите по нашите земи
За България
Аэ съм 1 2558 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 19:29:35
от bars_i
Готови ли сте да преминете прехода успешно? « 1 2 »
Анкети
Слънчев лъч 20 2925 Последна<br />публикация Март 14, 2012, 00:24:06
от Bora

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright