Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Загуба на любим човек  (Прочетена 779 пъти)
Хера
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« -: Септември 26, 2017, 22:58:44 »

Здравейте, приятели..

Отдавна не съм писала тук. Бях се отдала на желанието си да променям света и т. н. Общо взето нормалнте за мен неща. Но ми се случи нещо неочаквано и нещо не се справям... Почина най-любимият ми човек, най-добър приятел, всичко...... Единственият човек, който някога ме е разбирал. Беше неочаквано. И се чувствам много зле. Чувствам се безсилна, като знам че не мога да го върна. Не мога да се преборя с тази болка. Не знам дали ще ми мине. Всеки казва, че минава. Но аз от ден на ден се чувствам все по-зле. Не пиша с надеждата някой да ми даде съвет как да го преодолея. Знам, че всичко зависи от мен, но имах нужда да споделя...... Много ме боли и ми е мъчно. Дните са тегави, нощите дълги. А преди дни бях най-слънчевото момиче на света. Сега се чувствам полу-човек. Тук съм, но наполовина, счупена.. Минаваха ми всякакви мисли. До там стигнах, че бих отишла при него.... Още сега. Но от друга страна според мен е грешно и егоистично, да си тръгна без да съм си свършила работата тук. Има още много хора и животни, които чакат да бъдат спасени. Да им бъде помогнато.. Много съм объркана, много сама, душичката ме боли.  Сълзи
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Октомври 10, 2017, 15:13:41 »

Такива съдбовни ситуации са едни от най-тежките в живота на човек. Ти оставаш тук, а той вече е отвъд Прага.

Много сила е нужна, за да се превъзмогне болката. За да се разбере, че неговата душа сега се нуждае от повече подкрепа. Защото в неговия нов път болката на останалите близки души е една спирачка, нещо, което ще го спъва и засенчва светлината на Новото Съществуване.

Има етноси, които плачат, когато сред тях се ражда ново бебе, защото знаят, че то умира за духовния свят. И се радват, когато един от техните напуска земното си тяло, защото знаят, че той се ражда в Невидимия свят. И го подкрепят с молитви, светли мисли, за да е лек новият му живот в новата форма.

https://www.youtube.com/watch?v=qSDUG4rtQFo   
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #2 -: Октомври 14, 2017, 01:16:13 »

Здравей Хера!
    През 2014 изгубих най-добрия си приятел в катастрофа. Преодолях го малко по-плавно прекарвайки много време със семйството му, в стаята му, гледайки снимки от детството му и други такива неща.
    Разговорите за него със семейството му, помогнаха на всички нас - близките му, да преодолеем голяма тъга...
    Иначе бях в същото състояние, исках да ме вземе, не исках да се откажа от него...Остави времето и осъзнаването на ситуацията да ти помогнат, поплачи на воля, опитай да "поговориш" с него и дори да е само на ужким.. Усмивчица представи си какво би ти казал...Сигурна съм, че той е добре..и ще те чака да се срещнете пак във вечността Усмивчица
    Активен
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Октомври 15, 2017, 14:19:34 »

Здравей Хера!

Загубил съм трима много близки за мен хора.
    Първия загубих когато бях на 11 години...втория на 28, а третия на 42.
    С годините разбрах че болката я има защото нещо не е наред в мен самия.
    Боли когато си болен, когато си наранен, когато си пострадал от нещо.
    Накрая се научаваш да се пазиш, да се приспособиш и променяш.
    В крайна сметка болката си отива едва когато всичко е наред и си здрав.
    Помисли добре кое в теб те кара да страдаш, кое в теб те боли.
    И се постарай да се промениш защото болката едва тогава ще си отиде... когато си здрава .
    И не забравяй че страдайки по загубата на близък човек на практика обвързваш към земния свят Духа му.
    Той не може да се продължи нататък към Вечния Път през Вечността.
    Избери сама кое е по същественото, кое е по значимото и постъпи правилно.
    Другото е просто суета и нещо преходно...
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    перфектният човек « 1 2 »
    Космогенезис
    wolfspirit 23 4003 Последна<br />публикация Ноември 12, 2010, 12:03:51
    от wolfspirit
    Индиго = Човек « 1 2 ... 5 6 »
    Всичко относно индиготата
    Ир 82 3866 Последна<br />публикация Ноември 15, 2010, 22:03:19
    от Еруин
    Любим спомен
    Обща тематика
    Слънчев лъч 4 978 Последна<br />публикация Май 29, 2011, 19:12:17
    от Слънчев лъч
    На любим човек
    Послания
    Ru Alfa 0 551 Последна<br />публикация Април 10, 2013, 11:37:23
    от Ru Alfa
    Силата на човек.
    Въпроси и отговори
    The Good Old Time 4 697 Последна<br />публикация Юни 01, 2013, 22:56:41
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright