Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ...  (Прочетена 827 пъти)
praiseyou
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

...
« -: Април 21, 2017, 20:06:13 »

..
« Последна редакция: Април 21, 2017, 21:16:10 от praiseyou » Активен
Хера
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #1 -: Май 17, 2017, 22:54:07 »

..

Вече никой не влиза и не пише...  Тъжен
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Май 19, 2017, 23:25:25 »

Наистина никой не влиза защото се загуби инерцията ... има и фейсбук групи.
    Но написаното си стои...
    И  все пак съм наоколо.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #3 -: Август 16, 2017, 13:40:08 »

Парадокс или истинска реалност?!
    Когато човек е научен само да взема без да прибавя, той взема докато кацата се изпразни.
    Нямайки какво да вземе този същия човек си тръгва и отива на друга хранилка и така, от хранилка на хранилка цял живот -  нарича се още паразитизъм..!
    Тук е момента да пуснем паралел и с консумизма или консуматорския манталитет, или ламтенето за повече. Жалко е, как хора възприемащи себе си като лидери, биват манипулирани по толкова низък начин без да се усетят. Интересно в бъдеще как тези "лидери" ще предпазят паството си от болестта наречена корупция или болестта консуматорство, или болестта несправедливост които са чист признак на лудост в обществото?!
    Да не забравяме също и целта на форума, като въобще нямам предвид вашето психологично, физично и енергиино здраве. Целта на форума беше кражба на интелектуална собственост която бе под формата на идеи, идеите на потребителите! Форумите от този тип, са златна мина за идеи! Те са като концентрирана точка с информация от която можеш да извлечеш нещо полезно.
    Като кошер пълен с мед!
    Как уважаващи себе си хора биха допуснали да участват в доказан фарс?
    Не вярвам да наблюдавате висока активност тук, преди форума официално да смени собственика си.

« Последна редакция: Август 17, 2017, 01:02:48 от Странник » Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Август 17, 2017, 01:07:53 »

Ако дълбаеш само в човешките дела там и ще си останеш.
    На практика целта е съвсем друга...и много по важна и съществена от човешките заблуди.
    Няма за какво да ми се свидят идеите и проникновенията.
    Нека да крадат колкото си искат ....колкото повече, толкова по добре.
    В известен смисъл точно ламтежа за пари допринася повече за разпространението на такива идеи.
    Така че дефекта дава и ефект при един по различен ъгъл ако се погледне.
    Според мен фейсбук групите изместиха изцяло форумните изяви.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #5 -: Август 18, 2017, 02:32:40 »

Тук е личното ми мнение по въпроса, освен това факт е, че все още съм наоколо тъй че не съм от сръдливите.
    Даа, много време се затрива безвъзвратно във фейсбук. От друга страна е добре, масите хора са се концентрирали
    в губене на време и така няма да забързаме глобалния прогрес до степен такава, че елита да не може вече да го следва
    и да се наложи да ни организира трета световна, за да си даде време да навакса. Сладурско а Усмивчица

П.П. Интересно как мненията ни си приличат, писал съм го преди не малко време и все пак си го потдържам.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright