Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сваляне на вибрациите  (Прочетена 3633 пъти)
infinity
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

space,extent of time or quantity without limits

« Отговор #15 -: Юни 01, 2017, 03:54:35 »

Според мен музиката,филмите, интересите влияят на настройката на човека, дори и храната. Някъде четох, че торсионните полета имат две възможности на въртене, в положителна или отрицателна посока. В положителна посока например ума ни се настройва към класическа музика, в отрицателна към тези особено съвременни песни,които са доста повърхностни от сорта Rihanna - Work. Сякаш в тея песни има нщо което много сваля вибрациите и настройката на човека. Или тези от тип Криско. може ли човек да мисли за духовно и да се е настроил ако слуша "бягай от тука не ме занимавай" или "сърцето ми не дава повече за теб",за какво милосърдие и човечност става въпрос в подобен тип песни.
Активен

Videmus nunc per speculum et in aenigmate
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Юни 02, 2017, 18:57:33 »

Идеята на изкуството е да те направи по богат в твоите мисли, съзнание, изживявания и нови хоризонти.
    Твореца на изкуство споделя и очертава нещо лично което е надживял.
    Безпредметно е да сравняваме Криско , Рияна и прочее например с Pink Floyd, Бах или Бетховен.
    За сравнение чуйте който и да е клип на споменатите по горе изпълнители и го сравнете с песни на Pink Floyd като:
    Back to Life, Sorrow, Learning to Fly и др. които просто са достойни само за класически произведения на изкуството предвид посланията които носят в себе си. Или пък си пуснете Air на Бах и сравнявайте...
     Системата винаги ще генерира ''бял шум'' чрез който да ви разсейва и отклонява от истинския ви потенциал.
    Изградете в себе си критично отношение към човешкия свят за да постигнете имунитета необходим за постигането на по съществени цели, мечти и идеи.
    Има безценни неща...но има и много плява за жалост.
     И ако някога все пак изгубите верния тон,Ритъм и Път сверете си часовника и компаса с Вселената около вас.
    Така никога и никой не ще бъде в състояния да ви отклони от верния тон, Ритъм  и Пътя на Душите...
    В противен случай ще бъдете обект на безмилостна манипулация най вече чрез вашите чувства и страхове.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    nikcvet
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #17 -: Август 21, 2017, 16:22:35 »

Много голям любител съм на музиката на Йохан Себастиан Бах.
    Той е имал и синове музиканти, но те съвсем не могат да се сравнят с него.
    Забелязвам, че тази музика никога не може да ми омръзне, колкото и пъти да я слушам.

Идват ми на ум някакви сравнения, как водата никога не омръзва.
    Музиката на Бах е много светска и обективна - отразява света такъв, какъвто е,
    а не толкова личните емоции на човека.

Мисля си, че самият Бах трябва да е бил много благочестив човек в някакъв житейски смисъл на тази дума,
    а не като изкуствена религиозност.
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright