Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпрос за Кристалните деца  (Прочетена 1987 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 447

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Юли 07, 2016, 09:59:06 »

Преди време Кристалните деца, които бяха на максимум 14 години, когато попаднах на този форум, вече са пораснали с по около 5 години. Немалка част от тях са в пубертета и, съответно, в мене възниква въпроса дали освен описаните до момента техни характеристики не притежават и една силна и чувствена сексуалност, както и вродени умения за шофиране и работа с машини. Дето се казва, за един приятел питам Намигване
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2559

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Юли 07, 2016, 11:22:28 »

На кристалният тертип не са присъщи горещи страсти , по скоро нежност, романтичност и умереност.
    И за работа с машини не ги търси хич.
    Но пак си напомняме ,че това е много общ етикет и разновидностите са големи.
    Пубертетният им период е по скоро характерен с интровертност и опасност от депресии , отколкото с бурни промени.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Юли 07, 2016, 12:14:33 »

На кристалният тертип не са присъщи горещи страсти , по скоро нежност, романтичност и умереност.
    И за работа с машини не ги търси хич.
    Но пак си напомняме ,че това е много общ етикет и разновидностите са големи.
    Пубертетният им период е по скоро характерен с интровертност и опасност от депресии , отколкото с бурни промени.

А това, което описах, за кои се отнася повече. В случая питам за едно приятелче, което иначе е рядко добра душа, обаче се оказа, че може да кара трактор и камион. Има силна сексуалност, която обаче е примесена с много силна психическа чувствителност, поради което въпреки силните си мераци изключително стриктно подбира в търсенето на своя човек. Като даже вече не знам дали ще се спре именно на момиче или не. Оттам насетне не знам дали аз няма да съм в непосредствена опасност, защото бях попаднал в ролята на подръчен материал преди около две години и половина на един пубертет с психопатни наклонности.
    Тоя младеж е някак си смесен между кристала и индиговите сякаш, както ти твърдиш, и въпреки големите ни различия сякаш сме стъпили на някаква обща база, като различни модификации на един и същи модел автобус например – просто вътре стоманения кафез е еднакъв, въпреки че външно има различен брой врати, различно разположение на седалки и тнт
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 07, 2016, 14:41:28 »

Аз не мога да се светна за чий ти е да знаеш ,приятелят ти дето го е ударил хормона и кара трактор , кристал ли е или не е.
    На мен ми се струва ,че ти имаш големи проблеми със сексуалността , които не идват от енергийната ти структура , а от средата ти и нелекото ти детство.
    Много се ядосвам ,когато дете ,като теб е попаднало на място ,където няма нужният посредник ,който да му помага да се адаптира в тази реалност.
    За това тая битка трябва да я водиш сам, какво да се прави.
    Ние тук можем виртуално с някакви съвети да ти помагаме.
    Ама ти много ,много не слушаш и предпочиташ да експериментираш.
    И май се въртиш в омагьосан кръг .
    Жалко , защото знам ,че имаш голям потенциал , на който най-вече трябва да се обърне внимание и да се развива, за да компенсираш емоционално-сексуално-поведенченските ти проблеми.
    В този ред на мисли, да те питам - имаш ли официална диагноза Аспергер и кой и как ти я постави ?
    Предполагам ,че ще прекръстя по-късно темата , но това е важно да го поговорим мисля.
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Юли 07, 2016, 16:07:01 »

Тази диагноза ми беше поставена от д-р Милена Топалова, която в колегията си се слави с пълната си некадърност. Поначало тя е съдебен психиатър, но се е самокоронясала за светило и капацитет в областта на аутистичните разстройства и раздава диагнози на килограм вместо визитни картички.
    Тя като характер е една надменна простакела, която смята малките си пациенти за боклук, а родителите им – за някакви дойни крави. Изключително нискокачествена и като специалист, и като човек. Оказа се, че даже собствените ѝ колеги не я струват хас. Докато бях под нейните «светли» грижи, два пъти се влюбих. Като ѝ описах за какво става дума, онази мърша истерясваше, че това било бѝло обсесия и че декомпенсирам. Когато се ядосвах на всичките ѝ врели-некипели, пак декомпенсирах, каквото и да означава това.
    Колкото до сексуалните ми проблеми, всичко е до факта, че много хора търсят от мене нещо, което няма как да получат. Обикновено ако някой е много настоятелен, се сблъсква с нечовешка жестокост от моя страна. Независимо от пола и сексуалната му ориентация.
    Просто когато трябваше да се оформям на възраст 13-16 години и тнт, аз дремех като котка, свит на кравайче, натъпкан с лекарства. Едвам можех да отида до тоалетна и да се върна обратно.
    В опитите си човек да ме направят нашите, ми попиляха психиката (особено се постара баща ми в това отношение). Нямам нерви за момичета. Последните ми опити да си хвана уж някаква приятелка завършиха с привиквания в полицията, задето ги бия и ритам наглите му кучки, които от първата среща се опитват да поемат контрол над живота ми и да ми казват как да си го живея и да ми държат сметка как така аз ще нямам кола, няма да ходя по дискотеки, че и нея да водя и тнт.
    Изобщо отдавна не ми се занимава да си търся приятелка, защото са все ебаси и вампирите гнусни
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Юли 07, 2016, 16:27:44 »

Колко ти е IQ  знаеш ли ?
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Юли 07, 2016, 17:33:53 »

Последно съм правил Векслер и при все, че ме мързеше да дишам, хванах 131 точки.
    Това беше октомври 2010.
    Ео, защо питаш?
    « Последна редакция: Юли 08, 2016, 10:26:20 от Kissing You Good Night » Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Юли 08, 2016, 10:30:41 »

Борко , малко са ме затрупали с работа ,но щом се освободя ще отворя една тема за тъй наречения Аутистичен спектър. Аз тук с мойто Макси големи попари сърбам , но мисля че ще ти е полезно да разбереш до къде съм стигнала с разчепкването на този проблем на новите поколения <3
    Активен

Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юли 08, 2016, 11:17:07 »

Тва вече е нещо по-конкретно в случая. Само така!
    Активен

еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #9 -: Юли 08, 2016, 11:44:59 »

Явно връщането ми в този форум ще е със скалпела.

Ео,
    Забелязвам някакъв ограничен тертип на мислене.

Цитат
    Много се ядосвам ,когато дете ,като теб е попаднало на място ,където няма нужният посредник ,който да му помага да се адаптира в тази реалност.

Нужен посредник? Много ми е интересна тендецията да се възприема, че нещо е ужасно грешно в случването, което е част от пътя на израстване на индивида, било то кристален, лазурен или на райе...
    Това, което му се случва го е оформило да е този, който е сега.
    Той получава всичките тези на пръв поглед ужасни хора и ситуации и хапове като ценен урок, трамплин,  на който ако успее да скочи, ще надскочи себе си и тях и ще постигне осъзнаването, за което си е пристигнал.
    И не е като да казвам нещо, което да е ново и неизвестно, нали?
    Ние хората сме все дай да не падне, че какво ще го правим.
    Тази крайна майчина защита, която като една майка проявяваш, не винаги е полезна. Сега е момента да ми кажеш - ти пък кой си, където нямаш и дете :Д, но не е като да не съм... бил в подобна ситуация
    И да, ако не го изкараш от паяка, как смяташ ще проходи?

Цитат
    Колко ти е IQ  знаеш ли ?

Честно ли това е фактор за теб? Темата е дълга и забавна.
    Без да навлизам в подробности, ще спомена един известен факт - не се включват всички видове логика в този остарял тест.
    А колко още други фактори са пропуснати....ще ни е нужен художник да го опише.

Активен

entire ocean in a drop
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #10 -: Юли 08, 2016, 11:55:03 »

Истината лично за мен е, че болката е най-добрият учител. Същевременно я възприемам и като скрита благословия. Т.е. излиза, че ако има желание за по-бързо израстване ( откакто почнаха много бързо да ми се материализират мислите много внимавам какви думи използвам, но все пак, не съдете строго ), това израстване ще се случи чрез болката. Не казвам, че самата аз НАРОЧНО се хвърлям с краката напред в нея, но щом я срещна, се опитвам да я приема.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Юли 08, 2016, 13:55:30 »

Еос ти изчел ли си какво е преживял и през какво е преминал Борко. Съжалявам , тъжно ми е и се ядосвам, че едно дете е минало през това ,какъвто и да е урокът ползите и тнт.
    И това не е падане и лигавене , а е нужна превенция за да не се осакатяват различните хора. Какво прохождане ,те им чупят краката .....
    Активен

еос
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #12 -: Юли 08, 2016, 14:12:36 »

Имам известна яснота, по-скоро повърхностна. Разбирам те, честно казано и в мен също събужда подобни чувства първосигнално, не съм робот, разбира се. Идеята ми е, че гледайки дуално на нещата, положителната перспектива, която се проявява след нещо толкова отрицателно е право пропорционална.

И да, абсолютно подкрепям превенцията, това е и събуденото чувство в нас, които сме видяли. Нормално е да действаме в посока на тази промяна. Но да се нервим...е...
    Активен

entire ocean in a drop
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Юли 08, 2016, 18:44:21 »

Нервата ми е основателна , защото съм в битката със системата и се нагледах на простотии и то в Западна Европа.
    Този форум е създаден именно с цел да подпомага различните хора , с информация и подкрепа. Не можем да махнем с ръка и да кажем - е все пак урок. От грешките и на другите и от личните победи да се учим. Не го гледам дуално , а глобално. Новите хора идват с един голям багаж позитив , а обществото набляга на техните негативи и започва да ги лекува , наместо да се развиват позитивите , които са дарът за света. Те са нужни за да се завъртим от деволюция в еволюция. Те са нужни не да чакаме развитието в техниката, а развитието на потенциала човечески. Единственото което виждам в лицето на това общество е страх , да просто страх от различното и опит за подтискането му.

Въпросът за IQто има отношение към диагнозата Аспергер и аутистичният спектър. Главно заради силно развитото конгнитивно развитие страда емоционално-поведенческото, страда до толкова ,че не се вписва в ограниченята на системата и се подтиска наместо да се преобразува и пренасочва .
    « Последна редакция: Юли 08, 2016, 23:14:14 от Eona Lightholder » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Кристалните деца « 1 2 ... 11 12 »
    Други деца на новото време
    delfin 165 43206 Последна<br />публикация Август 31, 2013, 17:36:57
    от Kissing You Good Night
    Признаци за разпознаване на Кристалните деца « 1 2 3 4 »
    Други деца на новото време
    delfin 50 20836 Последна<br />публикация Декември 23, 2011, 03:09:09
    от Ariam
    Индиговите и Кристалните Деца
    Децата индиго
    giti 9 6632 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 15:09:14
    от Gabbie Unfaithful
    За Индиговите и кристалните деца по БТВ на 29.08.09
    Обща тематика
    Админ 6 2800 Последна<br />публикация Декември 30, 2010, 22:09:29
    от nre
    Кристалните деца-Дорийн Върчу
    Книги
    Eona Lightholder 8 10711 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 23:42:06
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright