Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: КОЕ УБИВА ЛЮБОВТА? - ОТКРОВЕНИЯ НА ПСИХОЛОГА  (Прочетена 356 пъти)
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « -: Юли 04, 2016, 05:15:34 »

14 НЕЩА!

Мнозина бъркат влюбеността с любов, не разбирайки, че до истинската и силна любов има да се измине дълъг път. А в началото на този път любовта е много крехка и може много лесно да бъде убита.

„Вятърът срещнал прекрасно Цвете и се влюбил в него. Докато той нежно галел Цветето, то му отвръщало с още по-голяма любов, изразена в цвят и ухание.

„Ако аз дам на Цветето цялата си мощ и сила, то ще ми дари нещо още по-голямо“.

И Вятърът духнал върху Цветето с мощното дихание на своята любов. Но Цветето не могло да понесе това и се счупило. Вятърът се опитал да го вдигне и съживи, но не могъл. Тогава той притихнал и започнал да диша върху Цветето с нежното дихание на любовта, но то увяхвало пред очите му.

Тогава Вятърът извикал:

- Аз ти дадох цялата мощ на моята любов, а ти се счупи! Явно не е била в тебе силата на любовта към мен, и значи ти не си ме обичало!

Но Цветето нищо не отговорило. То умряло.“

Съществува мнение, че любовта не умира. И ако любовта е истинска, тя ще издържи всичко. Това е вярно. Но мнозина бъркат влюбеността с любов, не разбирайки, че до истинската и силна любов има да се измине дълъг път. А в началото на това пътешествие любовта е много крехка и може много лесно да бъде убита.

Кое убива любовта?

Това са 14 НЕЩА, които последователно ще опишем.

http://ggtnews.com/load/vot_chto_ubivaet_ljubov_otkrovenija_psikhologa/1-1-0-3315

Активен
    Selina
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 14

« Отговор #1 -: Юли 04, 2016, 14:38:31 »

Цитат
    Мнозина бъркат влюбеността с любов, не разбирайки, че до истинската и силна любов има да се измине дълъг път.

Защо реши, че до истинската любов има да се измине дълъг път? Може би до изграждането на истинска връзка между двама човека има, но... Любовта има твърде много форми, твърде много "видове".. не можеш да кажеш, че влюбеността ( може би имаш предвид привличането ) между двама души е нещо ...фалшиво.. повярвай ми то е толкова истинско, колкото и същинската връзка, която двама души изграждат... просто е по - различна... А може това да е любов връзка между двама души ( не упоменавам пол умишлено Веселяк ), които...взаимодействат.. помежду си... Независимо на какво ниво ( физическо, духовно и т.н. )

И любовта не може да умира... Нея или я има или не..
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    На кое изкуство се възхищавате най-много? « 1 2 »
    Изкуство
    Аэ съм 28 1737 Последна<br />публикация Ноември 01, 2010, 12:35:09
    от nia.boneva6
    Целта или Пътуването - кое е по-важно? « 1 2 »
    Духовни учения
    Ich 17 1700 Последна<br />публикация Май 26, 2012, 17:15:53
    от Ich
    Откровения на Кармата - Рудолф Щайнер « 1 2 »
    Книги
    Ich 27 2632 Последна<br />публикация Април 09, 2012, 08:57:10
    от Ich
    Kак да разберем кое е правилно, кое е хубаво и кое - лошо? « 1 2 3 4 5 »
    Въпроси и отговори
    Слънчев лъч 61 3240 Последна<br />публикация Юни 01, 2011, 10:16:01
    от protoplasma
    Защо начинът ни на хранене ни убива?!
    Изцеление от природата
    protoplasma 0 1511 Последна<br />публикация Април 01, 2012, 20:10:46
    от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright